Dodaj do ulubionych

sadłoskie świnie

18.04.07, 22:23
bardzo mnie interesuje co tam słychać w stolicy gminy topolka hlewni nie ma a
smrod coraz większy
Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: sadłoskie świnie 18.04.07, 23:29
      sisi76 napisał:

> bardzo mnie interesuje co tam słychać w stolicy gminy topolka hlewni nie ma a
      > smrod coraz większy

A cóż to tak śmierdzi , czy już się to coś wysypało i niebawem ujrzy światło
      dzienne???
        • sauber1 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 15:21
          medyk18 napisał:

> podobno prokurator przesłuchuje ludzi którzy byli przeciwni budowie.

To niebezpiecznie jak widać jest bycie przeciwnym, a gdzie służby ekologiczne?,
          Choć ja też jestem przeciwny temu by zniszczyć przepiękną okolicę, poczekajmy ,
          na pewno się to wyjaśni, myślę że nie są chyba aż tak winni, a tak swoją drogą
          to szkoda ludzi
            • bolo962 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 17:29
              inwestor wymyśla że pod protestem były po podrabiane podpisy i nas ciąga po
              sądach mamy sprawe w sądzie za rzekomy rasizm ,nie mogą sobie poradzić urzędowo
              to może przez zastraszenie
              • bolo962 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 17:39
                jednak sprawa o podpisy została umorzona z braku dowodów .najgorsze jest to że
                nasz wójt chce wydać trzeci raz pozwolenie na budowę . bo trzy razy wygraliśmy w
                kolegium . brawo dla wójta on to nas lubi
                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 21:58
                    bolo962 napisał:

> bedę o 8 to popiszemy

Co już ktoś Ci zabronił pisać w tym temacie, nie przejmuj się ludzie podrabiają
                    podpisy i tłuką taka kasę że głowa boli, wiesz jak to jest może coś jutro
                    napiszę , choć bardzo wątpię, pewnie przyjdzie faks i wszystko zgodnie z
                    instrukcją, ale podzielę sie spostrzeżeniami
                • sauber1 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 17:49
                  bolo962 napisał:

> jednak sprawa o podpisy została umorzona z braku dowodów .

- A tu o co chodzi, nie spotkałem tej informacji na forum, o jakie podpisy???

> najgorsze jest to, że nasz wójt chce wydać trzeci raz pozwolenie na budowę .

- A co tak wójtowi na tym zależy ???
                  - mówią że trzech razy sztuka, a czy czasem nie jest to już o trzy razy za wiele???

> brawo dla wójta on to nas lubi

- A dlaczego miałby nie lubić ludzi, którzy chcą mieć pięknie pachnącą okolicę
                  kwiatami polnymi, a nie gnojowicą, wójt tez tu mieszka i powinien dbać o te
                  nasze jeszcze czyste jeziorka, co w przyszłości i jemu zaowocuje.
              • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 19:52
                bolo962 napisał:

> inwestor wymyśla że pod protestem były po podrabiane podpisy i nas ciąga po
                > sądach mamy sprawe w sądzie za rzekomy rasizm ,nie mogą sobie poradzić urzędow
                > o
                > to może przez zastraszenie

Wiedziałam o tym od dawna i wiem jaki będzie finał.
                Miłej dyskusji.Pozdrawiam.
                      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 19.04.07, 21:28
                        bolo962 napisał:

> inwestor wymyśla że pod protestem były po podrabiane podpisy i nas ciąga po
                        > sądach mamy sprawe w sądzie za rzekomy rasizm ,nie mogą sobie poradzić urzędow
                        > o
                        > to może przez zastraszenie

Czy to inwestycja kogoś w pokroju "Stokłosy"? Jak inwestor ma kasy w pip to
                        nie macie żadnych szans, wszyscy pójdą za nim, takie czasy i temat może okazać
                        się tu niebezpieczny, wiem że będą zaraz cyniczne słowa , ale wydaje mi się że
                        to taki nowy zwyczaj, nie wielu znany. Co, o jakie podpisy, że kto i czy oby o
                        kolor skóry tu chodzi czy o smród, który dopiero być może???
                        • ala9942 Re: sadłoskie świnie 20.04.07, 06:53
                          sisi czemu ty nie lubisz zielonych dzięki nim będziemy oddychać świeżym
                          powietrzem a na drzewach ich jakoś nie widzę . najważniejsze że robią kawał
                          dobrej roboty .w ciebie nikt kamieniami nie rzuca , za to że protestujesz ..
                          i stokłosa przegrał z zielonymi ,niby duży ,a mały.

.
                          • sauber1 Re: sadłoskie świnie 20.04.07, 08:43
                            ala9942 napisała:

> sisi czemu ty nie lubisz zielonych dzięki nim będziemy oddychać świeżym
                            > powietrzem a na drzewach ich jakoś nie widzę . najważniejsze że robią kawał
                            > dobrej roboty .w ciebie nikt kamieniami nie rzuca , za to że protestujesz ..
                            > i stokłosa przegrał z zielonymi ,niby duży ,a mały.
                            >
                            Może i zieloni wygrali w tym przypadku, ale nie ma co, ryb przed siecią łapać.
                            Może nie lubi bezwiednie, to w tym kraju nowy ruch społeczny,za to wielki w
                            cywilizowanym świecie, ale w słusznej sprawie należy się jednak jednoczyć
                          • sisi76 Re: sadłoskie świnie 20.04.07, 14:27
                            ala9942 napisała:

> sisi czemu ty nie lubisz zielonych dzięki nim będziemy oddychać świeżym
                            > powietrzem a na drzewach ich jakoś nie widzę . najważniejsze że robią kawał
                            > dobrej roboty .w ciebie nikt kamieniami nie rzuca , za to że protestujesz ..
                            > i stokłosa przegrał z zielonymi ,niby duży ,a mały.
                            > a widziałaś kamień i rękę
                            >
                            >
                            >
                            > .
                    • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 09:35
                      medyk18 napisał:

> A inwestorka białą kobyłę kupiła?? Miała jeździć To i może wójta przewiezie.

Konia za 3-4 tys.może sobie kupić każdy,jeżeli ma taki kaprys.
                      Tylko czy tu o konia chodzi?
              • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 20.04.07, 17:39
                Ale Was wczoraj Bolo zrobił * w konia*)))))))))))
                Miał być ? i co? przepadł? ciekawe dlaczego?
                Owocnej dyskusji)))))))
                Syzyfowej dyskusji - chyba to lepsze określenie.Na razie,też się zmywam.
                • sauber1 Re: sadłoskie świnie 20.04.07, 20:08
                  szarotka72 napisała:

> Ale Was wczoraj Bolo zrobił * w konia*)))))))))))
                  > Miał być ? i co? przepadł? ciekawe dlaczego?
                  > Owocnej dyskusji)))))))
                  > Syzyfowej dyskusji - chyba to lepsze określenie.Na razie,też się zmywam.

Myślę, że wszyscy tu jesteśmy na zasadzie dobrowolności. Tematy dzisiaj wdawać
                  by się śmieszne, mało realne, mało wiarygodne, po czasie, analizując obserwowane
                  podobne zdarzenia, okazują się często patologicznym wypaczeniem, przyjmowanym
                  jako normę. Podobnie było z tym wymienionym wyżej osobnikiem i problemami ludzi
                  mieszkającymi w okolicy zakładów przetwórczych tego konsorcjum. Czasem warto i
                  na zimne dmuchać. Myślę, że warunki życia i los ludzi, więcej jest warty niż
                  worek obiecywanych korzyści, a mysleć każdemu wolno, skoro potrafi
    • kwituszek258 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 07:44
      co sie czepiacie tak tego bolo!!! moze musiał wyjechać! na pocieszenie powiem
      wam ze wójt wydał 4 postanowienie o warunkach zabudowy które zostało w kolegium
      odwoławczym odrzucone. ciekawe ile razy jeszcze wójt wyda pozwolenie?? moze nasi
      radni w tej sprawie zadziałają. jednak zieloni potrafią coś zdziałać pozdrawiam
      • km251 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 09:16
        witajcie Już miałam się nie odzywać, bo kilka dni mnie nie było Widza jednak na
        przykładzie bolo że z tąd nie ma odwrotu. Przeczytałam cały temat o "świnkach"
        który powrócił z wiosną. Zaciekawiło mnie jedno Dlaczego władze gminne tak
        uparcie dążą do zbudowania tej chlewni? Jak słychać to nawet inwestor byłby
        skłonny odpuścić. O co chodzi wójtowi i urzędnikom? Przecież działanie na
        niekożyść społeczeństwa to przestępstwo- tak mówi prawo Unii Europejskiej!
        • sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 20:17
          km251 napisała:

> witajcie Już miałam się nie odzywać, bo kilka dni mnie nie było Widza jednak na
          >
          > przykładzie bolo że z tąd nie ma odwrotu. Przeczytałam cały temat o "świnkach"
          > który powrócił z wiosną. Zaciekawiło mnie jedno Dlaczego władze gminne tak
          > uparcie dążą do zbudowania tej chlewni? Jak słychać to nawet inwestor byłby
          > skłonny odpuścić. O co chodzi wójtowi i urzędnikom? Przecież działanie na
          > niekożyść społeczeństwa to przestępstwo- tak mówi prawo Unii Europejskiej!

A jak się to ma do tych wypowiedzi
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35106&w=54068665&a=54068665
          • sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 22:05
            sisi76 napisał:

> no nie wytrzymam ty akurat wiesz co mysli inwestorka i kim jest bolo

A może bolo jest sąsiadem i podkochuje się w inwestorce, różnie to z tym bywa, a
            cel uświęca środki, tu coś w trawie piszczy niby brak argumentów , co to za
            chlewnia tylko 200 świniorów, co tak boli???, Chyba jednak wybiorę sie jutro do
            tego Sadłogu, jakiejś kawy serniczka pokosztuję najlepiej szukać info u źródła,
            myślę że z tej miejscowości tez piszą tu ludzie i nie odmówię gościny czekam na
            privie ;)))
            • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 00:10
              szarotka72 napisała:

> sisi76 napisał:
              >
              > > no nie wytrzymam (...)
              >
              > No i nie wytrzymała ; poszła . Nie ma się tak co za bardzo
              > ekscytować cudzymi sprawami. Tylko spokój może nas uratować.

Stoicki spokój i swoiste poczucie humoru, daje dużo radości życia, a muzyka
              łagodzi obyczaje ;)))
      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 22:39
        kwituszek258 napisała:

> sauber!!!!!! 200 a 2.000 świnek to różnica!!! podziel sie wiadomościami z tej
        > wycieczki do sadłoga bo ciekawi jesteśmy!!!! co tam nowego u nich słychać
        > pozdrawiam!!

Jak na razie piszę sobie konspekt na dzień jutrzejszy , szukam info na necie ,
        ustaliłem że jest to konflikt p. inwestor Agnieszki Kandarian, która próbuje
        przekonać mieszkańców,że naprawdę zależy na współpracy i tym, by inwestycja
        była zrealizowana w sposób ekologiczny i nie zagrażający środowisku naturalnemu
        i zaangażowanej w protest p. Elżbiety Słowińskiej i innych którzy nie dają
        wiary słowom inwestorki... dane na dzień 2006-05-24.... sisi to pewnie do mnie
        te uwagi kieruje, a może chce mnie na kawę zaprosić???
              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:49
                sisi76 napisał:

> tak tak w sadlogu turystyka jest na wysokim poziomie bo i inwestorka
                > przyjezdza z wloclawka no i sauber1 tez tam dzisiaj wpadl

Chciał i to bardzo, ale nie został zrozumiany do końca, smutno mu jest bardzo,
                ma jeszcze nadzieję ;)))
        • sisi76 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 22:48
          sauber1 napisał:

> kwituszek258 napisała:
          >
          > > sauber!!!!!! 200 a 2.000 świnek to różnica!!! podziel sie wiadomościami
          > z tej
          > > wycieczki do sadłoga bo ciekawi jesteśmy!!!! co tam nowego u nich słychać
          > > pozdrawiam!!
          >
          > Jak na razie piszę sobie konspekt na dzień jutrzejszy , szukam info na
          necie ,
          > ustaliłem że jest to konflikt p. inwestor Agnieszki Kandarian, która próbuje
          > przekonać mieszkańców,że naprawdę zależy na współpracy i tym, by inwestycja
          > była zrealizowana w sposób ekologiczny i nie zagrażający środowisku
          naturalnemu
          > i zaangażowanej w protest p. Elżbiety Słowińskiej i innych którzy nie dają
          > wiary słowom inwestorki... dane na dzień 2006-05-24.... sisi to pewnie do mnie
          > te uwagi kieruje, a może chce mnie na kawę zaprosić???
          sisi nie jest z sadloga i nie pije kawy
            • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 23:02
              Pani E.Słowińska - nie jest wcale taka *zielona*,
              ciekawe czy pracuje za frajer dla ideii,czy dla własnych korzyści?

Nie mylić z korzyściami ekologicznymi dla mieszkańców wsi Sadłóg i okolic.

No właśnie ,Sauber nie łaż po chałupach bo mogą Ciebie pogryżć psy.
              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 23:06
                szarotka72 napisała:

> No właśnie ,Sauber nie łaż po chałupach bo mogą Ciebie pogryżć psy.

Ostatnio pisałem coś na temat "kujawskiej gościnności". Czy te dwie panie są w
                rodzinie może???
                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 23:20
                    szarotka72 napisała:

> Które panie? Pani Słowińska i Kandarian?
                    Tak tylko sie zapytałem, bo tego jeszcze nie wiem , miałem cichą nadzieję że
                    jutro przy kawie i serniczku się dowiem??? ;)))
                    • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 23:30
                      Pani Kandarian nie mieszka w Sadłogu, rodziną chyba nie są.
                      Tak mi się wydaje,bo rodzina nie wchodziłaby w konflikty.
                      Może p.E.S.- zielona nie *zielona* ma neta i czyta?
                      Jeśli tak ,prosimy wyprowadzić nas być może z błędu.
                      W myśl zasady : nieobecni nie mogą się bronić i nie mają racji.
                      Zapraszamy do przedstawienia swoich argumentów,bez wątpienia słusznych.
                      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 00:00
                        szarotka72 napisała:

> ....
                        > W myśl zasady : nieobecni nie mogą się bronić i nie mają racji.
                        > Zapraszamy do przedstawienia swoich argumentów,bez wątpienia słusznych.

Bardzo dobrze i ładnie tak wypada, grzeczne to i na miejscu. Myślę że nie
                        przemilczy tego Ta Pani, zapraszamy, może jakich pełnomocników ustali i będą
                        łaskawi nam ten problem przybliżyć, po co mamy prowadzić dywagacje?
                        • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 00:14
                          Dzisiaj na pewno śpi,ale jestem pewna,że jutro przeczyta i odpowie.
                          Po to są media,aby kontaktować się było można w różnych sprawach
                          i ze wszystkimi.Wiemy kim pani jest,nie trzeba się ukrywać,bo po co?
                          Będą pytania i odpowiedzi.
                          Pozdrawiamy i zapraszamy obydwie strony.

• sauber1 Re: sadłoskie świnie 21.04.07, 23:04
              sisi76 napisał:

> sauber1 zamiast lazic po chalupach to sie porzadnie rozejzyj po internecie

Wiesz ja tylko umie wejść na to forum, nie wiem jak sie to robi. Nie umiesz sie
              Ładniej wykręcić? ;)))
              • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 18:20
                ja sie nie wykrecam ale jak sobie czytam wasze rozmowy to moznaby odniesc
                wrazenie ze cos wiecie na temat tej chlewni a w internecie pisza bardzo
                ciekawie fajnie zeczy pisza i pisza juz kilka lat szkoda ze ludzie w sadlogu
                nie maja internetu
                • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:46
                  sisi76 napisał:

> ja sie nie wykrecam ale jak sobie czytam wasze rozmowy to moznaby odniesc
                  > wrazenie ze cos wiecie na temat tej chlewni a w internecie pisza bardzo
                  > ciekawie fajnie zeczy pisza i pisza juz kilka lat szkoda ze ludzie w sadlogu
                  > nie maja internetu

Po namiarach widać że ktoś tu nadaje ze Sadłogu ale jutro wezmę radiolokator i
                  pojadę sprawdzić na ile to prawda?
            • medyk18 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 16:04
              Uważam - takie jest moje zdanie, że szarotka przegięłaś. Nie Pisz nazwisk na
              forum osób które nie wyraziły na to zgody. Możesz mieć kłopoty, a byłoby
              szkoda, bo niekiedy mądrze piszesz.
              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 20:33
                medyk18 napisał:

> Uważam - takie jest moje zdanie, że szarotka przegięłaś. Nie Pisz nazwisk na
                > forum osób które nie wyraziły na to zgody. Możesz mieć kłopoty, a byłoby
                > szkoda, bo niekiedy mądrze piszesz.

Bardzo przepraszam, proszę nie odbierać mi przyjemności, nazwiska to podałem ja
                pierwszy, myślę że nie są żadną tajemnicą wyszukałem tu i tyle

www.kropla-sepzn.vel.pl/index.php?module=pnForum&func=viewtopic&topic=3&start=0

9 artykuł od góry Wolf Wysłany: 30.05.2006, 07:41 Świński inwestor?
                (2006-05-24)
                „Gazeta Pomorska” poinformowała o konflikcie między mieszkańcami Sadłoga
                (niedaleko Piotrkowa Kujawskiego), a miejscową inwestorką, planującą wybudować
                tam chlewnię. Mieszkańcy skarżą się na bandyckie metody pani biznesmen.
                (...............) i coś tam jeszcze z dopiskiem "Mieszkańcy, nie dajcie się!"

• sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 20:44
                sisi76 napisał:

> sauber1 to ty napisałeś kiedyś nie będzie marsjanin pluł nam w twarz co to
                > znaczy powiedz prostej kobicie ze wsi ja nigdy marsjanina w sadlogu nie
                > spotkalam

Właśnie wczoraj proponując Ci Miła Kobieto, wypicie dzisiaj wspólnej kawy i
                pokosztowanie serniczka z rodzyneczkami, myślałem że będzie nam dane o
                segregacji rasowej i politycznej, o marnościach tego świata porozmawiać, ale
                jeszcze nic straconego, ja mam czas nieograniczony, czekam, a to takie proste,
                czasem wystarczy chcieć. Pisząc nie mam nic złego na myśli, tylko trochę czuje
                się zawiedziony, ale byłem nad innym jeziorem, odwiedziłem stare kąty mojej
                babci, wszędzie pachnie wiosną aż miło
                • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:38
                  o czym ty człowieku mówisz jaka segregacja rasowa , rok to mamy chyba 2007 ,
                  predzej porozmawiam o kosmitach niż o segregacji rasowej . pewnie nie wiesz o
                  czym mówie ale świat już dziś jest globalną wioską , czyli taki ogromny
                  sadłóg , wyobraż sobie , inwestorka murzynka , pani S zielona to marsjanin a
                  pozostali to indianie no i napewno znalazłoby sie tam i wielu gołych popuosów .
                  niczego wspanialszego ludzkość nie może sobie wymarzyć
                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:43
                    sisi76 napisał:

> o czym ty człowieku mówisz

Szkoda że się nie jesteśmy w stanie zrozumieć, ale wiem że początki bywają
                    trudne, prościej ja nie umiem, sorki ;)))
    • nowyxxl Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:04
      Mam nadzieję,że w Sadłogu narazie też pachnie jeszcze wiosną i zbędną
      paplaniną.Zostawcie sobie siły jak przyjdzie naprawdę zadziałać.
      Ciekawe co zrobją w Topólce jeśli okaże się prawdą że w centrum miasta
      powstaje bukaciarnia na kilkadziesiąt sztuk bydła.Nie prześpijcie sprawy
      z poważaniemxxl
      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:29
        nowyxxl napisał:

> Mam nadzieję,że w Sadłogu narazie też pachnie jeszcze wiosną i zbędną
        > paplaniną.Zostawcie sobie siły jak przyjdzie naprawdę zadziałać.
        > Ciekawe co zrobją w Topólce jeśli okaże się prawdą że w centrum miasta
        > powstaje bukaciarnia na kilkadziesiąt sztuk bydła.Nie prześpijcie sprawy
        > z poważaniemxxl

Może i masz rację, to sie okaże czy o smród chodzi, czy tylko zawiść ludzka jest
        powodem zamieszania w tym pięknym zakątku świata???
        • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:45
          nie moge cie rozgryść sauber1 kim jesteś a prubuje , dlaczego nie określasz
          jakie sa twoje preferencje czasem piszesz z sensem i widac ze myślisz a czasem
          mam wrażenie za łatwo ci zrobić kisiel z muzgu
          • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:54
            słuchajcie w sadłogu z agroturystyką jest tak jak z pochodem dziewic w topolce
            który się nie odbył bo jedna sie rozchorowała a druga sama sie wstydziła
            wyjść . tam też sauber1 obiecał nie pojechał i po agroturystyce
            • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:56
              sisi76 napisał:

> słuchajcie w sadłogu z agroturystyką jest tak jak z pochodem dziewic w topolce
              > który się nie odbył bo jedna sie rozchorowała a druga sama sie wstydziła
              > wyjść . tam też sauber1 obiecał nie pojechał i po agroturystyce

A Ty byś się nie wstydziła iść z napisem na czole "Jestem Dziewicą" ???
              • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:11
                sauber1 napisał:

> sisi76 napisał:
                >
                > > słuchajcie w sadłogu z agroturystyką jest tak jak z pochodem dziewic w t
                > opolce
                > > który się nie odbył bo jedna sie rozchorowała a druga sama sie wstydziła
                > > wyjść . tam też sauber1 obiecał nie pojechał i po agroturystyce
                >
                > A Ty byś się nie wstydziła iść z napisem na czole "Jestem Dziewicą" ???
                odpowiadam ze nie bo ja jestem kosmitką
          • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 21:54
            sisi76 napisał:

> nie moge cie rozgryść sauber1 kim jesteś a prubuje , dlaczego nie określasz
            > jakie sa twoje preferencje czasem piszesz z sensem i widac ze myślisz a czasem
            > mam wrażenie za łatwo ci zrobić kisiel z muzgu

Odpowiedź jest bardzo prosta, piszę do szerokiej publiki, ja nie dzielę ludzi,
            wszyscyśmy równi wobec prawa i Boga. Ale jak męczę tutaj obecnością, to tak jak
            mówiłem, ja niczego nie muszę, jestem bo chcę
              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:21
                sisi76 napisał:

> nie nie męczysz tylko zastanawiam się jesteś nieszczery dla zmylenia
                > przeciwnika czy jesteś zdezorientowany

A co Ci tak zależy, żeby wiedzieć tyle o mnie, pracujesz dla kogoś???
                • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:28
                  a jednak mialam racje , juz mam zdanie na twój temat . odpowiadam . tak
                  pracuję dla inwestorki i mam rozkaz przejechać cie kobyłą bo się mądrujesz ale
                  muszę się dowiedzieć najpierw gdzie mieszkasz
                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:41
                    sisi76 napisał:

> a jednak mialam racje , juz mam zdanie na twój temat . odpowiadam . tak
                    > pracuję dla inwestorki i mam rozkaz przejechać cie kobyłą bo się mądrujesz ale
                    > muszę się dowiedzieć najpierw gdzie mieszkasz

Ale ja nic nie mam do inwestorki, nawet jeszcze jej nie znam i do ale
                    prawdziwie zielonych nawet jednego złego słowa nie śmiałbym rzec. Koordynaty
                    swojego położenia mogę Ci podać, na zasadzie mówisz i masz, a z tą kobyłą nie
                    przesadzaj, koń to wyjątkowo głupie zwierze, mimo że ma wielki łeb
                    • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:50
                      o widzisz nawet z sensem , inwestorke to pewno znasz nie czaruj ja też ja
                      dobrze znam , prawdziwi zieloni... brawo udowadniasz że myślisz , co do
                      rzekomej cudzej głupoty nawet końskiej to bądz ostrożny bo najbardziej
                      niebezpieczny jest ten najgłupszy
                    • sisi76 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 22:54
                      sauber1 napisał:

> sisi76 napisał:
                      >
                      > > a jednak mialam racje , juz mam zdanie na twój temat . odpowiadam . tak
                      > > pracuję dla inwestorki i mam rozkaz przejechać cie kobyłą bo się mądrujes
                      > z ale
                      > > muszę się dowiedzieć najpierw gdzie mieszkasz
                      >
                      > Ale ja nic nie mam do inwestorki, nawet jeszcze jej nie znam i do ale
                      > prawdziwie zielonych nawet jednego złego słowa nie śmiałbym rzec. Koordynaty
                      > swojego położenia mogę Ci podać, na zasadzie mówisz i masz, a z tą kobyłą nie
                      > przesadzaj, koń to wyjątkowo głupie zwierze, mimo że ma wielki łeb
                      twoje współrzędne są mi niepotrzebne bo jestem biegłym z nieistniejącej listy
                      wojewody i wiem dokładnie wszystko równiez to czego nie wiem
                      • km251 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 23:08
                        co wy sobie jarmark z forum zrobiliście? podajcie sobie gg i rozmawiajcie do
                        woli To nie miejsce na takie rzeczy Niech każdy mówi co myśli ale nie w kółko
                        to samo. .
                        • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 23:14
                          km251 napisała:

> co wy sobie jarmark z forum zrobiliście? podajcie sobie gg i rozmawiajcie do
                          > woli To nie miejsce na takie rzeczy Niech każdy mówi co myśli ale nie w kółko
                          > to samo. .

A jak myślisz, masz rację?
                      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 22.04.07, 23:13
                        sisi76 napisał:

> ... wiem dokładnie wszystko równiez to czego nie wiem

No to bardzo dobrze się składa, jutro nowy tydzień, dajmy sobie spokój z tym
                        smrodem. Ryba psuje się od głowy, ja się będę trzymał swojego zdania, że jak nie
                        wiadomo o co chodzi to najczęściej o to samo. Skoro tyle jest wiadomo to po
                        cholerę to owijanie w bawełnę, niema świń ,nie będzie pieniędzy, a naród głodny
                        jak jedzenia tak i drugiego , a najbardziej tanich sensacji. Myślę, że jak
                        nadejdzie taki czas, to się samo wszystko wyjaśni. Ja dziękuję państwu, ale
                        dzięki temu doszukałem się pewnych analogii. Proponuję przenieść się na
                        przyjemniejszy, lżejszy temat , dobranoc ;)))
                        • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 23.04.07, 09:19
                          sauber1 napisał:

> No to bardzo dobrze się składa, jutro nowy tydzień, dajmy sobie spokój z tym
                          > smrodem.
                          > Myślę, że jak
                          > nadejdzie taki czas, to się samo wszystko wyjaśni.

Dobrze, dajmy spokój,ale jeszcze muszę powiedzieć co o tym myślę:
                          Napisałam,że prowadzicie *syzyfową dyskusję* do której również się włączyłam.
                          Chlewni nie ma , o co wszystkim chodzi?
                          Czy *zielonym* chodzi naprawdę o to aby była czysta woda w Jeziorze Głuszyńskim?
                          O gospodarstwa agroturystyczne w Sadłogu?
                          Z tego co wiem ; jest jedno takie gospodarstwo agroturystyczne.
                          Zadajmy sobie takie pytanie: czy P. Słowińska gdyby mieszkała w Orlu
                          albo Kozjatach włączyła by się w protest przeciwko budowie tuczarni?
                          Niech ktoś mi na to odpowie,a najlepiej gdyby odpowiedziała sama.
                          Czy p.Jola i p.Andrzej gdyby mieszkali w innym miejscu też by protestowali?
                          Czy chodzi im o wspólne dobro,które obejmuje teren całej gminy?
                          Czy przede wszystkim robią to dla siebie bo mieszkają obok?
                          Nie stawajmy po żadnej ze stron,bądżmy obiektywni.

Medyk18 napisał,że wymieniamy nazwiska,ochrona danych obowiązuje
                          jeżeli chodzi o przestępców,Ci ludzie nie zrobili niczego złego i myślę,
                          że nie mają nic przeciwko temu,że robimy reklamę zarówno jednej jak
                          i drugiej stronie.
                          Jeżeli będą przeciw to się tu pokażą.
                          Ktoś napisał,że p.Słowińska dokłada jeszcze do tego.
                          Być może,jeżeli chodzi o jakąś sprawę w sądzie to chyba *zieloni*
                          z Łodzi za nią nie płacą.Pewnie jeszcze płaci za rozmowy telefoniczne
                          ze swojej kieszeni? i poświęca czas przeznaczony dla rodziny do walki
                          w celu ochrony środowiska za darmo? Już w to wierzę.

sisi napisała,że w Sadłogu nie mają netu. Na pewno? wiem ,że mają.
                          Jak ktoś nie chce to nie ma.Dostępny jest wszędzie.

Co będzie czas pokaże,z tej dyskusji wynikło to,że najbardziej boimy się
                          fetoru.
                          A nie boicie się jeść mięsa,które jest nafaszerowane hormonami wzrostu
                          i antybiotykami? Takie ,które pochodzi z mniejszej hodowli też jest niezdrowe.
                          W tej chwili nie tuczy się zwierząt paszami bez dodatków komponentów.
                          Tłuszcze zwierzęce przyczyniają się do powstawania wielu chorób.

A tak na koniec; Agnieszka na białym koniu w stroju amazonki
                          wyglądałaby czarująco i tego jej życzę.
                          Sąsiadka też mogłaby sobie kupić konia np.araba.
                          Mogłyby się wybrać na wspólną przejażdżkę wzdłuż jeziora.
                          Cały czas myślę ,że Agnieszka białym koniem dolała oliwy do ognia:-)))))))))))))

• sauber1 Re: sadłoskie świnie 23.04.07, 09:32
                            szarotka72 napisała:

> Cały czas myślę ,że Agnieszka białym koniem dolała oliwy do ognia:-))))))))))))

Nie mogę wyjść z podziwu ;))) Mimo różnicy zdań to i tak tu wszyscy potrafimy
                            się pięknie zachować, z wielką powściągliwością , taktem, bez awantur, kłótni,
                            to ważne i cieszy.
                            W ten słoneczny wiosenny poniedziałeczek miłego nastroju wszystkim życzę.
                            Uśmiechajmy się do siebie, wierzcie mi to ułatwia życie ;)))
        • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 23.04.07, 08:07
          sisi76 napisała:

> no nie wytrzymam,ty akurat wiesz co myśli inwestorka i kim jest bolo...

Jeśli to pytanie do mnie to odpowiem:

>co myśli inwestorka?

czytanie w ludzkich myślach jest sztuką,nie mniejszą sztuką
          jest też wiedzieć jakie będzie czyjeś *następne posunięcie*,
          tak jak w szachach.
          Czyż mogę jaśniej?

Kim jest bolo?

Nie pisałam nigdzie,że wiem kto to bolo.Nie obchodzi mnie to.
          Napisałam,że zrobił Was *w konia*,
          a konkretnie Ciebie,ponieważ umawiałaś się na pisanie o 8 a zniknął.
          • sauber1 Re: sadłoskie świnie 23.04.07, 09:20
            szarotka72 napisała:

> Kim jest bolo?

Myślę żę "bolo" jest wyjątkowo wirtualna postacią w tym wirtualnym świecie
            zadymy. Jak rozmawialiśmy (przynajmniej próbowaliśmy)w miłej atmosferze nie
            było chętnych, a do droczenia się jest pełno, ale nie tych co trzeba,
            zapraszaliśmy do "tanga" i co brakło odwagi??? Czy można jaśniej??? :)))
            • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 23.04.07, 09:39
              Powiedział,że za 3 dni.Wypada to na dzisiaj,czy się pojawi?
              A co do odwagi; to albo się ją ma albo nie.
              Niektórym brakuje jej nawet w wirtualnym wymiarze a szkoda,
              moglibyśmy dowiedzieć się o co tak na prawdę chodzi.
              Przypomina mi to *Samych swoich*,czasem miedza dzieli ludzi,
              dosłownie i w przenośni.
                      • sauber1 Re: sadłoskie świnie 24.04.07, 10:38

> > I kto za tym wszystkim stoi?

Myślę, że chyba nie "grupa trzymająca władzę"

I tu aż się wstydzę. Tego jeszcze nie wiem. Personalnie ludzie są znani,
                        rozmawiając z mieszkańcami okolicy, to aż ucho więdnie, ale czy oby to możliwe
                        , czy to wszystko prawda??? Może "Zieloni" coś na ten temat zechcą sami?
                        • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 24.04.07, 12:30
                          Kim są Zieloni i kto ich wspiera?
                          Ekologiczna Partia Zielonych powstała z organizacji pozarządowych:
                          ekologicznych,feministycznych,praw człowieka(ochrona praw mniejszości
                          seksualnych,religijnych i narodowych.)
                          Ciekawe czy nasi Zieloni zajmują się ochroną praw mniejszości?
                          Zieloni postrzegają się jako przedstawiciele ,,Nowej Lewicy'',
                          co mówi samo za siebie,że są wspomagani przez ugrupowania lewicowe.
                          Mówi się,że ekolodzy to zdeprawowana grupa stojąca na drodze
                          dynamicznego rozwoju IV RP.
                          Czy dzięki działalności Zielonych, nasza Gmina nie ma szans na rozwój,
                          gdyż mogą zablokować wszystkie przyszłe inwestycje?
                          • sauber1 Re: sadłoskie świnie 24.04.07, 15:10
                            szarotka72 napisała:

>
                            > ...Zieloni postrzegają się jako przedstawiciele ,,Nowej Lewicy'',

To ja już tu czegoś już nie rozumiem, czy "zieloni" to farbowańcy "czerwoni",
                            czy to dalej personalnie ten san aktyw???
                            • sauber1 Re: sadłoskie świnie 24.04.07, 20:47
                              sisi76 napisał:

> no i kto powiedział ze ta rozmowa nie ma sensu my dopiero zaczynamy rozmawiac
                              > z sensem nie o końskich ogonach ale o mocnych kopytach .

to coś chyba ze mną jest nie tak, myślałem że to czas kończyć, a my dopiero
                              zaczynamy???
                            • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 24.04.07, 23:08
                              sisi76 napisał:

> no i kto powiedział ze ta rozmowa nie ma sensu my dopiero zaczynamy rozmawiac
                              > z sensem nie o końskich ogonach ale o mocnych kopytach .

Twoja dyskusja kończy się na ,,słomianym zapale''.
                              Czy świnia ma kopyta? właściwie to nie wiem jak się nazywa
                              zakończenie nóg u świni?
                              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 16:37
                                szarotka72 napisała:

>
                                > Twoja dyskusja kończy się na ,,słomianym zapale''.

Tak jest zawsze, a jak przyjdzie co do czego to mucha nie siada
                                www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
                                • sisi76 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 17:18
                                  szarotko nie popisałaś się , przeciez już wiadomo wszystko , najlepiej jest
                                  krytykować wszystko i wszystkich zawiedliście mnie forowicze nie potraficie
                                  dedukować ale ekolog no brawo brawo ... dziesiątka
                                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 18:27
                                    sisi76 napisał:

> ... nie potraficie dedukować ale ekolog no brawo brawo ... dziesiątka

Sisi, przyjdzie pora to wrócimy do tematu, może chlewni nie będzie i kasa
                                    pójdzie koło nosa, takie życie, poczekajmy, ważne że jest ciepło i wesoło ;)))
                                  • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 18:34
                                    sisi,piszesz o dziewicach,kosmitach,bawisz się w detektywa - kto jest kto,
                                    a tak serio nie masz wiedzy w tym temacie i przedłużasz nieowocną dyskusję.
                                    Ja nie muszę się przed nikim popisywać i nikogo nie krytykuję.
                                    Co takiego wiadomo? i o czym? piszesz sama nie wiesz co.
                                    Zawiedziona? tak czasem bywa.
                                    Dyskusja polega na wymianie zdań i poglądów(różnych),
                                    to nie jest powód do obrażania się na innych.
                                    No i co? nikt nic nadal nie wie?

• nowyxxl Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 21:14
                                      szarotka72 napisała:

> > to nie jest powód do obrażania się na innych.
                                      > No i co? nikt nic nadal nie wie?
                                      Nowy wie i już pisze.Chlewni raczej nie będzie,
                                      To jest granie na nerwach,bo tylko głupiec by inwestował w coś co z góry
                                      wiadomo że będzie deficytowe i pracować będą na odszkodowania i kary
                                      No chyba że jest i ma nie wysychające żródełko:)
                                      • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 21:59
                                        Nowy,a nie trzeba było tak od razu napisać?
                                        I to właśnie ma sens co napisałeś,znasz się na opłacalności produkcji.
                                        Jak się ma co ,zawsze można zainwestować w coś bardziej dochodowego,
                                        mniej ryzykownego i być z dala od uciążliwych sąsiadów.
                                        • sauber1 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 22:08
                                          szarotka72 napisała:

> Jak się ma co ,zawsze można zainwestować w coś bardziej dochodowego,
                                          > mniej ryzykownego i być z dala od uciążliwych sąsiadów.

Popatrzmy, ile potrzeba Nam było czasu by dojść do konsensusu???
                                          Ufff!!! nareszcie, zaczyna się jazda ;)))
                                          • szarotka72 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 22:28
                                            sauber1 napisał:

> Popatrzmy, ile potrzeba Nam było czasu by dojść do konsensusu???
                                            > Ufff!!! nareszcie, zaczyna się jazda ;)))

Nic się nie zaczyna.Ja bym nie inwestowała w świnie i to chciałam powiedzieć.
                                            Tylko tyle.
                                            • sauber1 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 23:00
                                              szarotka72 napisała:

> Ja bym nie inwestowała w świnie

A kto tu mówi o inwestowaniu w cokolwiek, czasem wirtualny interes przynosi
                                              najwięcej korzyści, szczególnie w oczach zawisłych sąsiadów ;)))
                                              • sauber1 Re: sadłoskie świnie 25.04.07, 23:02
                                                sauber1 napisał:

> szarotka72 napisała:
                                                >
                                                > > Ja bym nie inwestowała w świnie
                                                >
                                                > A kto tu mówi o inwestowaniu w cokolwiek, czasem wirtualny interes przynosi
                                                > najwięcej korzyści, szczególnie w oczach (ups) zawistnych sąsiadów ;)))
                                                  • sauber1 Re: sadłoskie świnie 26.04.07, 00:03
                                                    szarotka72 napisała:

> Jak się zawistni sąsiedzi dowiedzą,że to było tylko wirtualne?
                                                    > Odetchną z ulgą?

Nie, tacy ludzie zawsze oddychając sapią, nie będzie ten to inny problem,
                                                    zawsze można coś sobie wymyślić, -"bo bezrobotny, był zawodowy"-
                                                  • sisi76 Re: sadłoskie świnie 26.04.07, 21:36
                                                    tak tak tu macie racje bo sąsiedzi już policzyli miliony inwestorki o wpływach
                                                    już nie wspominając . a może faktycznie dziewczyna poprostu zna sposob jak nie
                                                    zniknąc w tłumie . ciekawe co wymyśli jak zieloni przestaną sie pieklić o
                                                    chlewnie bo to chyba koniec tu juz nic nie wysępią aby czekać jak dziewucha
                                                    wymyśli w sadłogu lotnisko . inwestorko wierzymy w ciebie ze znów będzie o
                                                    sadłogu głosno jak o zadnej wsi w gminie