Dodaj do ulubionych

Embolizacja tętniaka a lot samolotem

28.06.13, 23:14
Proszę o informację czy embolizacja tętniaka mózgu nie jest przeciwwskazaniem do lotu samolotem? Czy po zabiegu (4 lata temu) mozna spokojnie latać?
Obserwuj wątek
   • pit1609 Re: Embolizacja tętniaka a lot samolotem 22.07.13, 22:29
    Nie o moje wyniki chodzi... lot miał byc prezentem dla rodziców, takie wakacje i owszem dzwonilam do lekarza taty ale jak to doktory też boją się jednoznacznych deklaracji, powiedział, że po pacjenci żyją normalnie, czyli w domyśle i latają, ale on mi jednoznacznie nie odpowie, bo zawsze może coś pójść nie tak i nie chce jakby co być ciągany po sądach, że oto on wyraził zgodę.Moze gdyby pojechać na wizytę prywatną to gadałby inaczej, nie sprawdziąłm tego. ostatecznie wakacje kupione, bo albo boimy się żyć albo żyjemy jak pięknie Ola Nieśpielak kiedyś powiedziała.
    • ja-matka1 Re: Embolizacja tętniaka a lot samolotem 22.07.13, 22:39
     No to sobie sama odpowiedziałaś na pytanie, skoro lekarz ni podejmuje ryzyka jednoznacznej odpowiedzi... Z równym powodzeniem możesz to pytanie zadać na forum wróżbiarskim. Tu raczej też nikt ci jednoznacznie nie odpowie. Musisz sama podjąć ryzyko. Ja bym nie wzięła na siebie takiej odpowiedzialności, nie wybaczyłabym sobie do śmierci gdyby coś się stało.
      • ja-matka1 Re: Embolizacja tętniaka a lot samolotem 23.07.13, 09:25
       Tym bardziej nie rozumiem jakiej odpowiedzi oczekujesz od ludzi z forum? Decyzję podjęliście. Uważasz ze warto ryzykować bo trzeba żyć, więc po co się pytasz czy można? A jeśli ktoś ci napisze ze nie? To co? odwołasz lot czy powiesz że raz się żyje? Mam nieodparte wrażenie że szukasz kogoś kto napisze że nic się nie stanie i że zdejmie z ciebie poczucie zagrożenia. Ktoś powie że można więc mogę spokojnie wysłać ojca w podróż... a sam ojciec zna ryzyko, jest świadomy zagrożenia, chce w ogóle tam lecieć? Bo może jak na razie to są tylko Twoje wyobrażenia, czasem ktoś marzy o czymś i mówi o tym ale to wcale nie oznacza że zaryzykuje życie i spełni swoje marzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka