Dodaj do ulubionych

Co z parkingiem przy stacji w NI

13.08.10, 12:34
Parking przy stacji miał powstać o ile się nie mylę, w kwietniu b.r.
Jak na razie rosną tam chwasty w których menele piją piwo. Czy ktoś
wie kiedy w końcu powstanie?
Obserwuj wątek
    • kanja Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 14.08.10, 09:56
      ostateczny termin otwarcia 1 września
      pozdrawiam
      Justyna Gawęda
      • petero24 Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 15.08.10, 21:48
        jak narazie nic się tam nie wydarzyło, oprócz skoszenia trawy.
        ale trzymam kciuki w 12 dni roboczych może się uda zrobić parking. Chyba, że
        mówimy o 1 września 2011.
    • owrank Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 15.08.10, 19:03
      jestem przekonany że jest jeden nieprzekraczalny termin - termin kiedy zacznie
      się kampania wyborcza do wyborów samorządowych :) i chyba pierwszy raz :)
      głęboko w to wierze, że ten termin zostanie dotrzymany :)
    • neutron brak parkingu to skandal ! 29.08.10, 23:32
      Wlasnie zaczalem jezdzic pociagiem i brodzenie w blocie i kaluzach pomiedzy
      krzaczorami przy stacji Nowa Iwiczna przestalo mnie bawic!

Parking byle jaki mozna zrobic w 2 dni na wiele sposobów np. wystarczy koparka,
      walec i ciezarowka z piaskiem i zwirem
      albo zwykle plyty betonowe rzucic
      cokolwiek !!!
      • htrzewik Re: brak parkingu to skandal ! 30.08.10, 10:32
        Jadę rano do roboty, patrzę, a tu parking budują..
        • kviatostan Re: brak parkingu to skandal ! 01.09.10, 00:55
          Dzisiaj 1 wrzesień! Dzisiaj otwarcie!
          • dragonik35 Re: brak parkingu to skandal ! 01.09.10, 09:03
            Z pewnościa beda tlumaczyc, ze warunki techniczne nie pozwolily na oddanie inwestycji w terminie :)
      • owrank Re: brak parkingu to skandal ! 01.09.10, 13:37
        tyle, że wpierw musisz mieć grunt gdzie możesz te "zwykłe płyty betonowe rzucić" :)
        • neutron Re: brak parkingu to skandal ! 01.09.10, 23:55
          rozumiem ze ludzie przez 4 lata w blocie parkowali bo tyle trwalo zalatwianie
          gruntu ?
          Ok moze to i prawda ale zbieg okolicznosci ze po 4 latach udalo sie to zalatwic
          akurat dopiero tuz przed wyborami jest cokolwiek dziwny...

• owrank Re: brak parkingu to skandal ! 02.09.10, 11:48
            4 lata pewnie nie, ale poczytaj trochę historyczne posty na ten temat - z tego
            co się dawno temu dowiedziałem jedną z kwestii było to , że właściciel gruntu
            chciał koniecznie sprzedać gminie całość tego co miał przy torach, która
            kilkakrotnie przekraczała zapotrzebowanie na parking i generowała niebotyczną
            cenę (mówimy o okresie boomu 1-3 lata temu) która szła w miliony PLN. Ja nie
            znam szczegółów tych rozmów tylko to co słyszałem "z drugiej reki" to teraz
            grunt jest wynajęty i to też w mojej opinii za sporą kwotę jak na kawałek de
            facto nieużytku... no ale rozumiem, że mamy tu do czynienia z "monopolem" ;) bo
            parking z założenia miał być blisko stacji...
    • grzecho_live Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 03.09.10, 09:48
      Stąd wniosek, że wybory do organów samorządu terytoriaonlego powinny odbywać się nie rzadziej
      niż co 2 lata. Może więcej inwestycji by powstało.
    • neutron Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 09.09.10, 20:04
      od 4 dni na budowie parkingu nic sie kompletnie nie dzieje - ciekawe dlaczego ?
      • zbyszek.czapnik Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 09.09.10, 20:50
        Przecie deszcz pada, a na błocie nie idzie pracować.
        • owrank Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 10.09.10, 09:36
          ja mam takie wrażenie, że oni pracują tylko kiedy na peronie stoją tłumy :) czyli rano :)
          • zbyszek.czapnik Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 21.09.10, 18:10
            owrank napisał:

> ja mam takie wrażenie, że oni pracują tylko kiedy na peronie stoją tłumy :) czy
            > li rano :)
            Pracują ja się patrzy!
            Jak się nie patrzy to ich po prostu nie ma albo pada deszcz.

Jeszcze do wyborów daleko więc mają czas.
            • neutron Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 21.09.10, 20:45
              Tez mi sie cos tak wydaje ze nie chca skonczyc aby za wczesnie przed wyborami

Z drugiej strony jak widze ze nie ma tam zadnego walca to tak sie zastanawiam czy jak tam pare cięższych samochodow wjedzie to czy te plyty sie nie porozłażą ???
              Albo jedna sie zapadnie i zaraz jakies dziury będą.
              Nie wyglada to zbyt solidnie.
              • zbyszek.czapnik Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 21.09.10, 22:26
                Zobaczymy jak przyjdą deszcze albo co gorsza roztopy.
                Inna sprawa, że mieszkańcy Nowej Iwicznej mają do stacji na tyle blisko, że parking jest im zbędny. Co innego osoby z Mysiadła, Piaseczna czy Nowej Woli dla których pozostawienie tam samochodu to uniknięcie stania w korku na Puławskiej.
    • neutron Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 29.09.10, 20:56
      Widac ze mieszkancy postanowili wziac sprawy w swoje ręce i juz sami parkuja mimo iz prace chyba nie ukonczone.
      Dzis byl piekny widok w wielką kaluza po srodku parkingu.
      Dodatkowo chodzenie po betonowych kratkach to tez sztuka aby nie zapadac sie w dziury z piaskiem.
      Na razie wyglada to troche fuszerowato szczegolnie ze prace trwaja juz miesiac !
      • zbyszek.czapnik Re: Co z parkingiem przy stacji w NI 30.09.10, 15:49
        Fuszerka jest od wjazdu aż po porzuconą "budowę". Pewnie są tam "żyły wodne" i dlatego się pozapadało i zrobiły gurdoły. Co ciekawe ilość samochodów na nowym parkingu jest większa niż na obu starych "dzikich" a dzikie też zajęte. Na parkingu koło szkoły też luźniej nie jest.
        • neutron Dlaczego kazdy widzi ze cos jest nie tak 30.09.10, 21:17
          ale wladze gminy nie widzą ?
          Dlaczego przecietny czlowiek widzi ze prace sie slimacza i ze to fuszerka a radni tego nie widzą ?
          O co chodzi ?
          • zbyszek.czapnik Re: Dlaczego kazdy widzi ze cos jest nie tak 01.10.10, 15:18
            Nawet jak ktoś widzi i zgłasza, to reakcja gminy jest praktycznie żadna, albo po kilku miesiącach. Jak zgłosiłem jedną sprawę 16 lipca to 24 września gmina wystosowała w tej sprawie pisma. Odbiorcy mają 14 dni na rozpatrzenie pisma z gminy i odpowiedź a otem gmina ma 60 dni na odpowiedź na odpowiedź. ;-)

Tak samo z Policją z Piaseczna. Był obiecany na zebraniu mieszkańców (przez komendanta z Piaseczna) patrol którego jeszcze się nie doczekaliśmy. A przed szkołą co rano korek i parkowanie z całkowitym zajęciem chodnika dla wysiadających i na przejściu dla pieszych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka