Dodaj do ulubionych

Motywacja w odchudzaniu - warsztaty

01.04.13, 13:12
Serdecznie zapraszam na 3-godzinne warsztaty, będące kontynuacją bezpłatnego spotkania o motywacji w odchudzaniu.
Warsztaty są skierowane do wszystkich tych osób, które odchudzają się czy też myślą o przejściu na dietę i chciałyby wzmocnić swoją motywację. Każde ze spotkań porusza jeden z ważnych czynników, składających się na naszą motywację:
- przekonania
- poczucie własnej wartości
- umiejętne planowanie i wyznaczanie celów
Można skorzystać ze wszystkich lub też z jednego z nich. I tak:

05.04 godz. 18-21„ Naprawdę jaka jestem…?”

Dawno temu stałaś się Kimś,… kimś kogo pragnęli widzieć w Tobie Twoi bliscy. Wpojono Ci przekonania o tym, jak powinnaś się zachowywać, co mówić, z kim się spotykać, aby osiągnąć szczęście, sukces zawodowy i towarzyski. Nie uświadamiasz ich sobie do czasu, gdy próbujesz zmienić coś w swoim życiu i napotykasz na trudność. Jeśli chciałabyś przyjrzeć się swoim przekonaniom i odnaleźć te najbardziej wspierające, które pomogą Ci wzmocnić Twoją motywację, ten warsztat jest dla Ciebie. Bo zmiana przekonań jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zmianę zachowań.
Celem warsztatu jest:
 próba odnalezienia swojego prawdziwego „ja”
 praca z przekonaniami
 zrozumienie, iż nawet potencjalne słabości można przekuć w siłę, jeśli dostrzeżemy ich potencjał12.04 godz. 18-21”Jestem ważna, jestem silna”…czyli jak budować poczucie własnej wartości

Czy wiesz, że statystyczna kobieta wstaje o 1 godzinę wcześniej, a kładzie się spać 1 godzinę później od reszty domowników? Czy wiesz, ze większość z nas krytykuje siebie aż 40 razy dziennie?
Mówi się, że kobiecość to zdolność okazywania uwagi i troski- …szkoda, że tylko innym, nie sobie.
Czy to możliwe zaprzyjaźnić się z samą sobą? Jak można dać sobie wsparcie, lepiej zadbać o siebie i swoje potrzeby? Jak odkryć swoje mocne strony, by móc na nich bazować w trudnych chwilach?
Podczas warsztatu postaramy się znaleźć odpowiedzi na te pytania i podpowiedzieć kilka sposobów na lepsze traktowanie samej siebie.
Celem warsztatu jest:
 nauka akceptacji samej siebie
 zadbanie o własne potrzeby
 spojrzenie na siebie jak na najlepszą przyjaciółkę


19.04 godz. 18-21 „Od marzeń do sukcesu”

Pragniesz zmian w swoim życiu, ale nie jesteś pewna, jak tego dokonać. A przecież każda zmiana jest przedsięwzięciem, które warto dobrze zaplanować. Sztuka ustalania celów jest umiejętnością, która może Ci pomóc tak przy planowaniu projektu w pracy, jak i w każdej innej zmianie, również dietetycznej, w Twoim życiu.
Celem warsztatu jest:
 przyjrzenie się swoim planom i realna ocena szansy ich realizacji
 odszukanie w sobie „kreatywnej cząstki”
 poznanie sekretu sukcesu Walta Disney’a

Koszt jednego warsztatu to 100 zł/osobę.

Pozostałe informacje i zapisy: m.knitter@przestrzenrozwoju.pl

Serdecznie zapraszam!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka