Dodaj do ulubionych

Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka

10.04.14, 23:07
Teraz w Ustanowie. Od września w Zalesiu Górnym. Sprawdź nas, jeśli zależy ci, by twoje dziecko naprawdę polubiło naukę. By było twórcze, nauczyło się samodzielnie wyszukiwać i oceniać informacje oraz radziło sobie w każdej sytuacji. Było mądre i śmiałe.
Powiemy jednak otwarcie: nie jesteśmy szkołą dla wszystkich. Odnajdą się u nas tylko ci, którzy mają wysokie wymagania wobec edukacji swoich dzieci, a do tego cenią niestandardowe myślenie i poczucie humoru. Mądre lektury, ciekawe rozmowy. Tradycyjną kindersztubę.

Nie przygotowujemy dzieci do wyścigu szczurów, pracy w korporacji ani poruszania się w szarej rzeczywistości, z którą zetkną się na pewno na jakimś etapie swojego życia. Uczymy, jak zmieniać tę rzeczywistość i nie godzić się na przeciętność, będąc przy tym pewnym siebie i swoich możliwości.

Przyjdź do nas, jeśli nie chcesz by twoje dziecko straciło iskrę ciekawości i radości odkrywania.
Nasi uczniowie i ich rodzice uważają, że Eureka to wyjątkowa szkoła. Jaka jest nasza przewaga nad innymi? Przeczytaj na www.szkola-eureka.pl
Eureka! Nauka to przygoda!
Obserwuj wątek
  • witold224 Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 10.03.21, 13:01
   Moim zdaniem najlepsza szkoła prywatna w poznaniu. Nie ma problemu z dogadaniem sie z nauczycielami.
  • mateusz1335588 Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 20.03.21, 16:16
   To świetna szkoła o starannie przygotowanym programie przyrodniczo-matematycznym. Chodzi tam dwoje moich dzieci, więc wiem, co mówię.
  • grazyna337 Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 20.03.21, 16:20
   Do ucznia podchodzi się indywidualnie, ze zrozumieniem. Nasze dzieci lubią chodzić do Eureki, a to chyba najbardziej wiarygodna ocena. Uważamy również, że poziom nauczania jest wysoki.
  • januszek1234567 Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 20.03.21, 16:22
   Bardzo miła, przyjacielska atmosfera. Dyrekcja i kadra nauczycielska z powołania, naprawdę oddana swojej pracy i dzieciom. Wysoki poziom nauczania, wiele godzin jęz. angielskiego.
  • huberttmajosz Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 20.03.21, 16:35
   Zielone i białe szkoły, basen, skoki, wycieczki, warsztaty, zajęcia dodatkowe rozwijające - dużo się dzieje. Ale najważniejsze, że dzieci uwielbiają swoją szkołę i nie chcą nawet słyszeć że mogłyby chodzić gdzieś indziej. Polecam jako tata 2 dzieci z Eureki !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka