Dodaj do ulubionych

Tunel pod torami na Krasickiego

05.08.18, 23:25
Z uwagi na szlabany i obniżenie przejezdności drogi powiatowej (Krasickiego) nasze starostwo podjęło działania związane z budową tunelu pod torami. Dzięki temu uda się zwiększyć płynność ruchu samochodowego. W związku z budową zamknięty zostanie dojazd do np. ul. Torowej i Sadowej. W związku z budową zostanie również zamknięty parking przy torach. Fundusze na ten cel da kolej, UE i starostwo. Jest to niezwykle ważna inwestycja w związku ze spodziewaną budową trasy Warszawa-Grójec (Puławska Bis) i zamknięciem trasy 721 (Piaseczno-Magdalenka) w związku z budową wiaduktu w Starej Iwicznej. Istnieje szansa, że w związku z poszerzeniem ul Krasickiego będzie szansa na chodnik po południowej stronie jezdni.
Cieszycie się z tylu inwestycji w NI?
Obserwuj wątek
  • owrank Re: Tunel pod torami na Krasickiego 13.08.18, 16:27
   umknęło Panu, że 2018 rok to rok WYBORCZY w samorządach...
   tunele przy Krasickiego i Orężnej to wybudują kilka mieisecy po tym jak metro dokopią do Piaseczna ze śródstacją w Józefosławiu :)
   o budowie tunelu na Krasickiego to kiedyś mi powiedział ktoś w gminnej architekturze jak byłem tam w sprawie budowy mojego domu, stąd pamiętam, że był to rok 2003 lub początek 2004 czyli prawie 15 lat temu
  • 90tomasz Re: Tunel pod torami na Krasickiego 16.08.18, 15:04
   Na początek to wybudujmy kawałek chodnika, aby bezpiecznie można było przejść od stacji do szkoły. Dopiero potem piszmy o tunelach i innych wielkich inwestycjach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka