Dodaj do ulubionych

17 maja 2008 - Wielka Majówka

11.05.08, 03:06
Radni i Rada Sołecka Nowej Iwicznej, Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół
Publicznych w Nowej Iwicznej, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola
zapraszają 17 maja 2008 roku do Nowej Iwicznej na WIELKĄ MAJÓWKĘ (...)

więcej informacji:
www.powiat-piaseczynski.info/informacja-wielka-majowka-w-nowej-iwicznej-zaproszenie,1055.html
Martin
Obserwuj wątek
    • justyna2205 Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 11.05.08, 22:12
      Witam. A czemu pominął Pan jeszcze jednego organizatora, a mianowicie naszego
      Pana Sołtysa? Wiem ze przygotowuje on konkurs wiedzy o gminie a także wkłada
      swój czas i siły w organizację tej majówki. Chyba należy się korekta:) pozdrawiam.
      • marcin-borkowski Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 12.05.08, 08:19
        justyna2205 napisała:
        > czemu pominął Pan jeszcze jednego organizatora, a mianowicie naszego Pana
        Sołtysa? Wiem ze przygotowuje on konkurs wiedzy o gminie a także wkłada swój
        czas i siły w organizację tej majówki. Chyba należy się korekta

W informacji o Majówce:
        www.powiat-piaseczynski.info/informacja-wielka-majowka-w-nowej-iwicznej-zaproszenie,1055.html
        jest informacja o Sołtysie:
        (...) Radni, Sołtys i Rada Sołecka Nowej Iwicznej, Dyrekcja i Rada Rodziców
        Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej, oraz Gminny Ośrodek Kultury
        Lesznowola zapraszają (...)

Pozdrawiam
        Martin
      • pikusik_1951 Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka+ Wielki Skandal 20.05.08, 22:09
        Może ktoś z organizatorów się wypowie dlaczego Rada Gminy legitymizuje obecność
        na imprezie symboli reklamowych-proporców przedszkola Nutki (wznoszonego z
        rażącym naruszeniem prawa) razem z proporcami Godła Gminy? Obwieszono cały teren
        imprezy tymi symbolami bezprawia. Radni przecież wiedzą, że toczy się
        postępowanie prokuratorskie w tej sprawie, tak jak również toczy się
        postępowanie w sprawie unieważnienia pozwolenia na budowę tego przedszkola. Czy
        to oznacza że akceptują deptanie Miejscowego Planu Zagospodarowania
        Przestrzennego, który powinni chronić bo po to Ich wybraliśmy.
        To skandal na wielką skalę!!!!
        • rafalowy Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka+ Wielki Skandal 23.05.08, 21:32
          a ja nie słyszałem, żeby coś z tym przedszkolem było źle.
          Złożyłem już wniosek i bardzo się cieszę, że wreszcie w Nowej Iwicznej powstało przedszkole z prawdziwego zdarzenia, z dużymi przestronnymi salami i spełniające wszystkie wymogi. Dzieci będą na pewno zadowolone ze spędzonego czasu w takim przedszkolu.

Ale słyszałem, też że w okolicy mieszka jakiś człowiek, na którego, podobno, ogromny wpływ miała bliskość linii wysokiego napięcia.
          Podobno mu odbiło i wszędzie gdzie się tylko da, jak klasyczny pieniacz, wypisuje różnego rodzaju bzdury, że niby to czy tamto jest nielegalne, że prokuratura prowadzi postępowania w różnych sprawach.
          Słyszałem nawet, że podobno ten pan złożył wniosek o unieważnienie budowy Pałacu Kultury, sprawa ma trafić do sądu w Moskwie. Podobno prokuratura też w tej sprawie prowadzi postępowanie, a w kioskach nadal sprzedają widokówki ze zdjęciem Pałacu Kultury.
        • losieksuperktosiek Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 23.05.08, 22:06
          hm byłem na tej majówce bawiłem się świetnie wraz ze swoja rodziną i
          naparwde nie rozumiem o co Panu chodzi?

P.S. Mam pytanie jak Pan sie odniesie do zażutu jaki sie pojawia na
          forum mysiadła na którym sie Pan intensywnie udziela że jest Pan
          kolejnym klonem Pana Radnego Marcina Kani?

Pozdr Losiek
          • kamil.kocek Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 24.05.08, 07:12
            Panie, nie dajmy się zwariować, nie przenośmy na forum Iwicznej ludzkiej
            zazdrości i nienawiści.

Swoją drogą, w tym wątku padło pytanie i było by warto aby pan sołtys zajął
            stanowisko, jak by nie było będzie w 2010 kandydował do rady gminy.

Kamil
            • mariuszsocha Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 24.05.08, 12:14
              Szanowny Panie! Zgadzam się całkowicie z tym, aby nie przenosić tego, co się dzieje w Mysiadle na forum Iwicznej. I ten apel, który Pan kieruje odnosi się głównie właśnie do Pana. Jest Pan MIESZKAŃCEM Mysiadła (gdyby ktoś miał wątpliwości wątek z forum Mysiadła :

STATUT SOŁECTWA MYSIADŁO - wykładnią dla sołtysa?
              Autor: kamil.kocek 25.03.08, 20:57
              W nawiązaniu do Statutu naszej wsi, proszę aby sołtys i rada sołecka Mysiadła
              wypowiedziały się rzetelnie w następujących sprawach:
              1. Jakie działania zostały podjęte odnośnie: całego § 2 Statutu ?
              2. Jakie działania zostały podjęte odnośnie całego § 9 Statutu?
              3. Jakie działania zostały podjęte odnośnie całego § 10 Statutu?
              4. Jakie działania zostały podjęte odnośnie całego § 13 Statutu?
              5. Jakie działania zostały podjęte odnośnie całego § 22 Statutu?
              6. Czy przebieg zebrania będzie zgodny z § 7 Statutu?
              Zgodnie z § 8 ust. ust. 9 proszę o zaprezentowanie na forum protokołów z
              poprzednich 2 zebrań z Państwa udziałem, dziękuję
              Dla zainteresowanych treścią Statutu Sołectwa zapraszam na stronę
              www.lesznowola.eobip.pl/bip_lesznowola/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=170&layout=1&page=0

Kamil

Cieszy mnie bardzo, że tak żywo interesuje się Pan sprawami naszego Sołectwa, ale proszę to robić z perspektywy Mysiadła. Nie wiem skąd ma pan takie informacje, że będę kandydował do Rady Gminy Lesznowola w 2010r., ponieważ ja nie rozważałem takiej możliwości jak na razie , także przyznam, że w rozbawienie wprawiło mnie to, że wie Pan lepiej niż ja sam, co będę robił w 2010r. W tym miejscu pragnę zaznaczyć, że zaszczytem jest dla mnie pełnienie funkcji Sołtysa Sołectwa Nowa Iwiczna i możliwość służenia mieszkańcom Iwicznej. I tyle mam do powiedzenia w sprawie mojego kandydowania do Rady Gminy. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszam Pana na spotkanie osobiście a nie za pośrednictwem forum bardzo chętnie porozmawiam i posłucham, jakie problemy ma Mysiadło może wspólnie uda nam się coś ciekawego wymyśleć. Jednocześnie będzie miał Pan dobra okazję położenia kresu oskarżeniom, iż jest Pan internetowym wcieleniem Radnego Mysiadła a ja będę zaszczycony, że poznam osobiście takiego aktywnego społecznie mieszkańca Mysiadła. Co do pytania Pana (Panie sołtysie, więc jak to jest z tym nielegalnym przedszkolem? Jakie jest Pana stanowisko w tej sprawie?) Panie Kamilu ! jako Sołtys Nowej Iwicznej zobowiązany jestem do wypełniania zadań, jakie nakłada na mnie statut sołectwa, w tychże zadaniach niema takiego, które polega na rozstrzyganiu czy coś jest legalne czy nie. Wiec nie mam żadnych kompetencji do rozstrzygania w sprawie, o którą Pan pyta, proponuje zwrócić się w tej sprawie do właściwych organów. Jeżeli zaś chodzi o samą imprezę Wielka Majówka to informuje Pana, że miała ona kilku organizatorów. Ja osobiście odpowiadałem za przygotowanie konkursów i w tej sprawie wiedze posiadam i za to odpowiadam. A już tak całkiem na marginesie to bardzo jestem ciekawy opinii naszych mieszkańców o samej imprezie , czy jest potrzeba organizacji takich imprez, jaki powinny mieć charakter itd.

Z wyrazami szacunku
              Sołtys Nowej Iwicznej
              Mariusz Socha
              • kamil.kocek Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 24.05.08, 19:01
                Proszę uzasadnić swoją wypowiedź i odnieść się do postawionych pytań. Jeden z
                mieszkańców Iwicznej również zadał Panu pytanie odnośnie przedszkola i nie
                uzyskał odpowiedzi. Swoją drogą dlaczego Pan wraz z radnymi NI nie podziękował
                wielu osobom i portalom nawet e-mailem za promocję swojej imprezy w internecie?

Co do Pana kandydowania w 2010 r. to chciałbym podkreślić, że kandydował Pan
                również w 2006 i na 100% ponownie wystartuje. Jeżeli jest inaczej to proszę to
                publicznie napisać!!!! I proszę nie pisać farmazonów, a skupić się na sprawach
                ważnych doprowadzeniu do wzajemnej współpracy radnych NI.

Kamil
            • rafalowy Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 24.05.08, 13:08
              kamil.kocek napisał:

> Panie, nie dajmy się zwariować, nie przenośmy na forum Iwicznej ludzkiej
              > zazdrości i nienawiści.
              >
              > Swoją drogą, w tym wątku padło pytanie i było by warto aby pan sołtys zajął
              > stanowisko, jak by nie było będzie w 2010 kandydował do rady gminy.
              >
              > Kamil

a może proboszcza też byśmy zapytali, czy jakaś budowa jest legalna?? w końcu
              może sie okazać, że w 2025 będzie kandydował na biskupa...
              • dabko Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 25.05.08, 21:33
                rafalowy napisał:

> a może proboszcza też byśmy zapytali, czy jakaś budowa jest legalna?? w końcu
                > może sie okazać, że w 2025 będzie kandydował na biskupa...

I Słońce Peru! Bo podobno ma kandydować na prezydenta... :)
                • rafalowy Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 26.05.08, 03:01
                  dabko napisał:

> rafalowy napisał:
                  >
                  > > a może proboszcza też byśmy zapytali, czy jakaś budowa jest legalna?? w k
                  > ońcu
                  > > może sie okazać, że w 2025 będzie kandydował na biskupa...
                  >
                  > I Słońce Peru! Bo podobno ma kandydować na prezydenta... :)

tylko "słońce peru" może nie zająć się sprawą bo:

1. rządzi krajem babci,
                  2. współpracuje z krajem dziadka,
                  3. i walczy o "miłośc...", żeby mówili o nim: "miłościwie nam Panujący"...:)))
        • justyna2205 Re: 17 maja 2008 - Wielka Majówka 24.05.08, 19:58
          Widzę że coś Pan bardzo cięty jest na naszego sołtysa? Czyżby jakieś porachunki
          polityczno - lokalne? Skoro Pana zdaniem prokuratura wyjaśnia sprawę legalizacji
          przedszkola to co do tego ma sołtys? Zresztą o ile się orientuję to wszystkie
          pozwolenia wydaje Rada Gminy a nie sołtys. Sołtys może się jedynie cieszyć że
          powstaje nowe miejsce (całkiem fajne) gdzie mają szanse rozwijać się i przebywać
          nasze pociechy. A może powinien jeszcze sprawdzać czy wszyscy opłacają abonament
          tv, ubezpieczenie i czy wycierają buty wchodząc do własnego domu. Nie bądźmy
          śmieszni Panie Kamilu. Jeśli przedszkole ma jakiekolwiek uchybienia prawne to
          odpowiedzialność i karę poniesie właściciel i zamknie placówkę a póki co niech
          się reklamują. W końcu REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka