Dodaj do ulubionych

statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P

04.10.06, 13:14
mi smile
Obserwuj wątek
    • tictac11 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:14
      U mnie to widac na 1. rzut oka
      • khaki3 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:15
        We mnie trzeba rzucic conajmniej 3 razy okiemsmile Wtedy dopiero widacbig_grin
    • aasiula1 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:15
      mi regularnie
    • raduch Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:46
      Dziwnie mało wpisów. Ja się przyznaję. smile
      • kryzysowa_narzeczona75 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:47
        bardzo malo odwaznych. A pierwszy raz chcialam ponad 100 wpisow w moim watku
        zebrac sad( Zero litosci nad chorymi sad(
    • vandikia mnie 04.10.06, 13:48
      nie
      tongue_out
    • juleczka4 Mi troche 04.10.06, 13:50

• ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:51
      mnie ktos dekiel podpieprzyłsmile
      • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:52
        nie kłam, wszyscy wiedza , ze Tobie wali najbardziej
        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:53
          jacy wszyscy?smile nazwiska proszesmile
          • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:54
            a ja tu wszystkich po nazwiskach nie znam
            • tictac11 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:55
              CO TO SĄ ŻEBERKI?
              tak z ciekawości
              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:56
                ja wlasnie tez sie zastanawiam, zacytowałam jedna psychopatke i serio nagrode
                dam temu kto mi przetlumaczy to cos smile
                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:59
                  zeberki.wer.pl/
                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:00
                    taaaa? no to teraz przetlumacz mi cytat smile)))
                    • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:02
                      no wiesz nawet ja z bułki tartej rogala nie ułożesad
                      ale dostałaś juz wskazówkesmile
                      • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:03
                        no karwasz, nie bede sie glowic nad halucynacjami, ja chce na gotowe, kawa na
                        lawe itd , kapisz? smile
                        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:09
                          to nie do mnie w takim razie- ja jestem pokrętny i skomplikowany wewnetrzniesmile
                          • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:10
                            jestes jakby posrednio w to wmieszany tongue_out
                            no i po co bylo zaprzeczac jak napisalam ze Tobie wali najbardziej? wink))
                            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:11
                              raczej posredniosmile
                              w pokręctwie odnajduje spokój wewnetrznysmile)))))))
                              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:13
                                a co napisalam? smile
                                haba haba haba
                                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:18
                                  myslałem, ze napisałas bezpośrsmile))))))
                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:19
                                    z wiekiem wzrok sie pogarsza, wspolczujemy panu tongue_outP
                                    • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:26
                                      niepotrzebnie, co trzeba to wymacamsmile))))
                                      • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:29
                                        ale wzgledy estetyczne pojdą sie je.bac, bo taka (czy tez co wyszlo
                                        dziś ..takitongue_out) wymaluje sie, wystroi i po co to???
                                        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:34
                                          ale podobno zmysł dotyku wtedy sie wyostrza? a moze nawet bardziej niz wzrok
                                          jest czuły na bodxce?smile
                                          • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:37
                                            i musze sie zgodzic, samym wzrokiem to sie nic nie zdziala, ale dotykiem cuda
                                            panie cuda smile
                                            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:41
                                              ale pamietaj - zły dotyk boli najbardziejsmile
                                              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:46
                                                a kto mowi, ze zły? smile)))
                                                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:47
                                                  tak mi sie przypopmniało tylkosmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:47
                                                    nie no sloganami nie zajeżdzaj, badz bardziej kreatywny wink)
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:49
                                                    to moja wina że mi sie przypomniało? co na bilboardach piszą?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:51
                                                    dobrze, ze Ci sie w trakcie ryćkania takie rzeczy nie przypominają smile)))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:53
                                                    czemu ? mnie tam nikt źle nie dotykasmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:54
                                                    dobrze, ze nie mowisz tak podczas... tzn..mam nadzieje , bo orgazm kobiety to
                                                    sprawa psychiki a dopiero potem techniki smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:55
                                                    to mam nadzieje było ładnesmile))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:56
                                                    prawda? wychodzi moja troska o innych smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:57
                                                    albo o inne?smile)))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:59
                                                    no dobra, to bez ściemy, dobrze, ze Ci sie nie przypominaja takie rzeczy jak
                                                    sie seksimy i nie mecz juz mnie smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:00
                                                    smile)))) i po co te aluzje ? nie mozna tak od razu?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:01
                                                    no wlasnie sie zastanawiam dlaczego bawie sie w jakies fiku miku, jak mozna
                                                    odrazu smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:03
                                                    i jakie wnioski?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:04
                                                    no wlasnie takie, ze nie ma co owijac w bawelne smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:06
                                                    aaaaa czyli szczerość do bólu?smile ciekawe jakby tak wszyscy ze szczerościa taka
                                                    wyjechali?smile)))))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:08
                                                    no ciekawe ciekawe tongue_outP
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:09
                                                    bez sloganów proszesmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:11
                                                    to nie slogan jest smile))
                                                    to co mam napisac? nie intresuje mnie co kto robi wlasciwie smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:15
                                                    ogólniksmile
                                                    no to po co piszesz "ciekawe"wink)))))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:16
                                                    nie zgodze sie tongue_out
                                                    i tak mniejsza wpadka niz z bezpośrednio, wiesz? wiesz? smile)
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:19
                                                    masz prawo to kredytowy w takim raziesmile
                                                    e jaka tam wpadka?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:21
                                                    tylkoo mnie nie wmanewruj znowu tongue_out
                                                    a taka smile)) i lepsza taka niż inna smile - to mozesz nazwac ogolnikiem wink
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:22
                                                    bo boisz się złego dotyku?smile))))))))
                                                    tak jest to ogólniksmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:23
                                                    Twojego sie nie boje, spoko tongue_out
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:25
                                                    weź mi nie rób reklamy bo salon masażu bede musiał otworzycsmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:26
                                                    no odrazu Ci klientki napedze smile))))))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:26
                                                    a jak klienci sie znajda?smile)))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:27
                                                    to Ci pomoge i potem bedziesz mnie masowal gratis smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:30
                                                    a nic bezinteresownie?wink
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:32
                                                    nie ma nic za darmo - slogan smile)))
                                                    chyba uczciwy uklad - ja Ci cos, Ty mi cos? tongue_out
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:36
                                                    w jakim swiecie Ty zyjeszsmile))))))?
                                                    zapamietamsmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:37
                                                    brutalnym
                                                    ale tu nie o pamietanie chodzi smile))))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:41
                                                    współczujesmile
                                                    ja wiem ,że o kasesmile))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:42
                                                    nie współczuj tylko płaz ze mna, albo płać tongue_outPP
                                                    a focha szczelic? wink
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:45
                                                    smile płaz w takim raziesmile
                                                    xle czytaszsmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:49
                                                    nie ła p tongue_out
                                                    dobrze dobrze smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:55
                                                    monopol masz?smile
                                                    e e smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:57
                                                    nie na wszystko smile)))))
                                                    nie stekaj wink
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:59
                                                    własniesmile czyli sie dogadaliśmy?smile
                                                    a cicho?wink
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:03
                                                    mniej wiecej wink
                                                    pozwalam smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:06
                                                    to uważaj jak piszeszsmile))))))))))))))))))
                                                    tenkssmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:07
                                                    bede smile)))))))
                                                    YAW wink
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:12
                                                    ciesze się, ze to cos zmienismile
                                                    wink
            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:58
              to po nickach moze?smile a ja ich rozpoznamsmile
              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:58
                ja nie jestem taka jak Ty, wiesz?
                raz uzyles mego nicka i teraz jestem oskarzana tongue_out
                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:00
                  wiem smile nizsza jesteśsmile))))))
                  uzyłem? sama napisałas na f?
                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:01
                    i ładniejsza tongue_out
                    nie nie, nie ta sytuacja smile w kazdym razie przypominasz sobie zebym Cie
                    powyzywala za czyjeś żeberki? ;P
                    • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:03
                      to zależy?smile))))))
                      no nie bardzo?
                      • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:04
                        od czego niby? smile
                        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:09
                          od punktu widzenia npwink
                          • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:11
                            no no rozwijaj
                            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:12
                              gejom ja sie bardziej podobamsmile
                              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:13
                                mowili Ci? uuuu kopoviu od tej strony Cie nie znałam słodziutki smile))))
                                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:18
                                  co sie mam chwalic? - ma się paru kumplismile
                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:19
                                    no nic, ale dojrzejesz kiedys do coming outu jestem przekonana smile))
                                    • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:27
                                      moja obecnośc na analu chyba swiadczy o dojrzałoścismile
                                      • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:30
                                        tak sobie to tłumacz smile))))
                                        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:35
                                          no więc o co chodzi?smile)))wszystko jasnesmile
                                          • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:37
                                            smile
                                            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:42
                                              sie nie smiej tylko powiedz, ze nie pamietasz smile)))))))
                                              • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:45
                                                hyhyhyhyhy za dobrze mnie znasz cwaniaczku wink musze zaczac uwazac smile
                                                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:46
                                                  jak w tym kawale - no powiedz qrwa ze tez nie pamietasz jak mam na imiesmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:48
                                                    przeceniasz mnie, nie znam wszystkiego na wyrywki smile)
                                                    zapale, pomysle smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:50
                                                    facet z dziewczyną rano po seksie misiu piesku rybko itd i on w
                                                    końcu..........smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:52
                                                    rano? po seksie? no no... smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:54
                                                    z wiekiem tak jest nieraz, ze albo sie gorzej widzi albo gorzej pamietasmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:55
                                                    mam nadzieje, ze jak dozyje 40stki bede pamietac jak sie nazywam i jak sie
                                                    nazywa ktos w wyrze obok mnie smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:57
                                                    pieseczek?smile)))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:58
                                                    nie sypiam ze zwierzetami w lozku tongue_outPPP
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:59
                                                    a na podłodze?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:00
                                                    na podłodze mam parkiet polakierowany w dodatku wink))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:00
                                                    zeby drzazga nie weszła ?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:01
                                                    zeby sie blyszczalo smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:04
                                                    a masz błysk czy mat?smile))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:04
                                                    półmat - serio - ale sie błyszczy po wypastowaniu ;P
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:06
                                                    hm to tak jak u mniesmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:08
                                                    hm to raczej wiadome, ze jak ja mam polmat to w drugim pokoju jest to
                                                    samo smile))))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:10
                                                    a łazience terakotasmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:12
                                                    dobra, bo zaraz sie zaczna cuda na kiju co jeszcze i chałupe obrobia smile)))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:16
                                                    a masz mikser?smile))))))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:17
                                                    marka, rocznik, co Cie konkretnie interesuje? wink)
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:21
                                                    jak maja obrabiac to moze wynies do sasiadki?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:22
                                                    mam nadzieje, ze napisales to nieświadomie smile)))))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:26
                                                    ?????
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:27
                                                    no komu jak komu, ale sasiadce? wink
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:30
                                                    nie łapie
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:31
                                                    nie szkodzi, kiedy indziej o Cipo wiem wink)) alno raczej przypomne smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:37
                                                    an alnosmile))))))))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:38
                                                    nie wiem w ktora strone isc? tongue_outPP
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:41
                                                    a jaki masz wybór?
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:43
                                                    za bardzo zaplątalismy i uwierz mi, ze mam tongue_out
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:46
                                                    aha
                                                    ja wiem - to moja winasmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:50
                                                    analno oralna wina? smile))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:56
                                                    analno oralna genitalna wina? smile))
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:58
                                                    dokładnie ta, nie inna smile)))
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:00
                                                    tak wiem, czy to dobra odpowiedź?smile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:03
                                                    najlepsza wink)
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:07
                                                    ale przysloganowałas qrdsmile)))))))))))))))wstydsmile
                                                  • vandikia Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:08
                                                    niech sie wstydzi ten kto widzi smile))))))))))))
                                                    i tymze pieknym sloganem koncze dzisiejsze forumowanie z Tobom smile
                                                  • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 16:13
                                                    ciesze sie, ze to mnie nie dotyczysmile jak zauwazyłas wcześniejsmile
                                                    trudnosmile
      • kryzysowa_narzeczona75 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:52
        jak zwykle masz wymowke tongue_out smile
        • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:54
          złodziejstwo qrd na tym forum i zgnilizna moralnasad((((((((
          powinni zamknąćsmile
          • kryzysowa_narzeczona75 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:55
            mowilam - zrobmy rewolucje i rozpieprzmy to przedszkole smile))
            • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:57
              po co rewolucja mozna zostawić w spokoju i tylesmile
              • kryzysowa_narzeczona75 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:00
                nie no, kurde... w spokoju? Przeciez mi wali na dekiel
                • ticoqp Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 14:11
                  owiń słoma na zime albo futerkiem kocim - to zmniejszy skutki walenia
      • tictac11 Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 13:56
        tylko jeden? czym Ty jeździsz???? hulajnogą?
    • mmagi mnie własnie zaczeło jak dostałam nozyczki;-)))) 04.10.06, 14:03

• lajton Re: statystyka forumowa - komu wali na dekiel? :P 04.10.06, 15:47
      mnie wali po łbie od dawna
    • marta.uparta a może komu wali bardziej???? 04.10.06, 15:57
      bo wali chyba każdemu ( w ten czy inny sposób)
    • maretina mi, na milion procent!/nt 04.10.06, 19:39

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka