Dodaj do ulubionych

Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę :)

06.10.06, 19:01

Ja dzisiaj poszedłem,dopieprzyli mi roboty teraz będę zasuwał w sobotę i
niedzielę a kasa została na tym samym poziomie.
Słowem nic oprócz wymiany sztrucla pewnie nie załatwię - dobrze to rozegrałem
Jestem z siebie dumny.

praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74897,3575130.html
Obserwuj wątek
    • marta.uparta ja nic nie muszę negocjować... 06.10.06, 19:03
      ... o moja podwyżke troszczy się wicepremier Giertychsmile
    • dziewice Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:05
      powaznie poszedles rozmzwiac o wiekszej kasce?
      • morfeusz_1 Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:08

no
        • dziewice Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:14
          masakra, to zarabiscie trudne jest, iles razy bylem top high mastah a i tak
          musialem sie tyle upieprzyc w gownie zeby kase wyciagnac ze to nie warte jest
          wogole rozmawiania o tym, pisz cv i szukaj pracy i ich pierdol, jak idejdziesz
          na grudzien to im rura zmieknie i wtedy tez ich pierdol chocby Ci dawali x2
          kase jak wrocisz to Ci tak dojebia ze zapomnisz jak sie nazywasz smile

mam podobnie u siebie slodkie pierdolenie na listosc etc i tysiace innych
          tandetnych sztuczek, a jak trzeba komus zaplacic za nadgodziny 200zl to
          chyba wolalbym czasem sam komus dac ta kase niz z jakims debilem od siebie
          o tym rozmawiac
          • dziewice Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:19
            aha jeszcze jedno, jak zaczales to to tez dziala w druga strone i moga sobie
            zaczac szukac kogos kto za Twoja kase bedzie chcial pracowac, nie wazne ze
            nic nie bedzie qmal, ale teoretycznie sie nauczy, przykre ale prawdziwe
          • morfeusz_1 Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:32
            I tak w chuj do zajebania sad
            • dziewice Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 20:52
              to jest roznie, czasem masz nad soba gosci ktorzy walcza, a czasem takich ktorzy
              sie boja o swoj stolek, jak poszedles do goscia ktory nie mial mozliwosci z $
              a sam swojemu szefowi ktory w jakis sposob decydowal o $ wisial iles rzeczy to
              gosc bojac sie o wlasny fotelik na bank nie pojdzie o Ciebie walczyc, mentalnosc
              kolesi w polskich firmach jest chwilami zalamujaca, no chyba ze sie jest z
              jakiegos wewnetrznego ukladu ukladziku smile tez mam ilus kolesi u siebie co jak
              ich widze to mi sie na spawa zbiera smile
    • sjena1 Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 19:28
      hahahahahahahhahaahahahaahahahahahahhaahha
      to ze mnie tez takiego jelenia zrobili ostatnio
      tylko stówka więcej a roboty...masakra
    • juleczka4 Re: Nie bądź gupi - idź i negocjuj swoją podwyżkę 06.10.06, 20:54
      biedny morfi <głask>
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka