Dodaj do ulubionych

miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę.....

09.11.06, 09:24
po wątku, do którego wklejam linka nasuwa mi się pewna myśl... ile takich
psów jest katowanych przez naszych sąsiadów? ja już mam, kurwa mać, dosyć na
dzisiaj, amen.Miejcie oko na sąsiadów, może w niejednym z nich siedzi podobny
skurwiel....

link do wątku:
www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34185
zdjęcia psa:
www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34185&page=2
Obserwuj wątek
    • kobieta_na_pasach a tu macie nr konta 09.11.06, 09:26
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=57&w=51818685
    • dzikoozka Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:30
      Ale to się zdarzyło w Krakowie czy w Warszawie?
      Bo ta osoba podajaca nr konta jest z Warszawy i nie nazywa się Agnieszka.
      • lena_zet Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:33
        gdzieś w Michałowicach się stało.... Co do konta, to to jest chyba nr konta do
        AFN? Jak zbierałam kasę na Fuksa (tego goldenka) to też konto było w AFN i moje
        dla znajomych.
        • dzikoozka Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:36
          Ale k_n_p podała link, w którym podane jest konto jakiejś prywatnej osoby
          • lena_zet Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:44
            sprawdziłam, tak to AFN (Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie).
            www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645
    • alpepe Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:31
      Lenka, wczoraj to o mały włos nie przypieprzyłam facetowi z laską, co bił
      szczeniaka Husky, za to, że szczeniak chciał za nimi popatrzeć, jak wchodzą do
      sklepu. Facet do szczeniaka, bijąc go mocno smyczą: siad, kurwa i nawet się za
      nami nie oglądaj! Dziewczyna widziała, z jaką nienawiścią popatrzyłam na
      chłopaka i odczytała na 100% z moich ust: co za idiota. Nic więcej niestety nie
      zrobiłam, ale następnym razem to chyba ukradnę takiego psa, albo walnę gościowi
      z liścia.
    • kobieta_na_pasach Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:33
      a co wy sie tak bulwersujecie? codziennie trafia do szpitala jakis dzieciak, na
      ktorym rodzic odreagowywal. ci, co nie maja dzieci odreagowuja na zwierzetach.
      proste.
      • lena_zet Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 09:36
        tak, to prawda.... Nie wyobrażam sobie nie zareagowanie na sąsiadów, którzy
        katują swoje dzieci.To samo tyczy się psów, tylko wiadomo, że zainteresowanie
        psami jest dużo, dużo mniejsze.
    • kobieta_na_pasach ja katuje mojego psa w inny sposob:)))))) 09.11.06, 09:40
      przedwczoraj wieoczorem wietrzylam pokoj. otworzylam drzwi balkonowe i po kilku
      minutach zamknelam. po ok.godzinie uslyszalam odglosy wskazujace,ze ktos jest na
      balkonie i chyba usiluje wlamac sie do mojego mieszkania. z dusza na ramieniu
      uchylilam drzwi,a tam wpatrzone we mnie blagalnie dwoje oczu. Maksiu był zawsze
      tępawy,ale teraz przegial maksymalnie.
      • lena_zet Re: ja katuje mojego psa w inny sposob:)))))) 09.11.06, 09:45
        znam to, kiedyś kota zamknęłam za oknem na całą noc.
        • kobieta_na_pasach Re: ja katuje mojego psa w inny sposob:)))))) 09.11.06, 09:50
          lena_zet napisała:

> znam to, kiedyś kota zamknęłam za oknem na całą noc.

np tak, ale mi chodzilo o to,ze on nie skrobal po kilkunastu minutaxh tylko
          dopiero po godzinie. poza tym koty buszuja w nocy.moi sasiedzi wypuszczaja koty
          na dwor na noc. ale pies ma teraz taka traume,ze wczoraj kilka raz zapraszalam
          go na balkon (byla piekna pogoda) i nie chcial wyjscsmile)
    • mmagi Re: miejcie oko na zapsionych sąsiadów, proszę... 09.11.06, 11:51
      ja pierdole,słów mi braksad(((((((((((((((((((((((((((
    • mmagi wole nie myślec co bym zrobiła gdybym takie cos 10.11.06, 00:33
      zauwazyła;/ufff......jestem nerwowa..........suspiciouswrrrrr
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka