Dodaj do ulubionych

czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem

30.08.07, 08:58
Co to za durne prawa?
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4441695.html
Obserwuj wątek
    • pink.freud Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 11:17
      Jak małpka w cyrkusmile))
      Jak się zastanowisz to sama dojdziesz do wniosku, że osiagnęłaś taki poziom ogłupienia, że robisz laski takim typom, że bez prania mózgu puszczałabyś pawia na sam ich widoksmile

Wcześniej z pewnością czułaś dumę, że obroniłaś demokrację razem z resztą wykształciuchów przed siepaczami z PiSu, którzy chcieli zawłaszczyć Sąd Najwyższy, radość, że udało się obronić korporacje prawnicze, pielegnujące tradycje rodzinne, dzięki czemu możesz cieszyć się ich wysoką jakością usługsmile

Brawosmile To wina IVRp, że michnikoidy piorą Ci mózg i że wychodzi Ci to bokiemsmile))
        • grubaska20 Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 16:38
          wiesz, a ja uwzględniając frekwencję wyborczą, myślę ze to jest
          trochę inaczej. po prostu zwolennicy pis'u to określony, specyficzny
          elektorat, przeważa typ zatwardziałego upierdliwca. oni zwierają
          szyki i gnają do urn. niestety zwolennikami chociażby po sa ludzie
          aktywni, bardziej nowocześni, którzy niestety mają pewne rzeczy w
          dupie, a że sondaże były pomyślne, chęć spędzenia czasu jakkolwiek
          inaczej wzięła górę, bo przecież wybory wygrane, wynik w kieszeni.
          tylko niestety samo się nie zagłosuje. a druga rzecz wiesz, ja już
          nie wiem.. tak naprawdę jaka jest alternatywa? napewno lewica teraz
          trochę odbije, ale tak naprawdę co oni, czy PO mają do
          zaoferowania..? nie wiem, nie mam zdania, nie mam swojego faworyta
          na tą "potyczkę".. hmm.. może gerry springer..? hehhewink
            • pink.freud Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 21:47
              Mógłbym napisac, że gdyby głupota mogła latac fruwałabyś jak gołębica ale byłoby to oczywista nieprawdą. W Twoim wypadku byłby to start rakiety międzygalaktycznej, przeleciałabyś przez słońce z taką prędkością, że nawet byś się nie poparzyłasmile))))))

Wytłumacz mi dobra kobieto co miałaś na myśli wypowiadając te doniosłe słowa o losie Polakówsmile

Ponieważ brzydki elektorat PiSu głosuje za określonym i jasno przedstawionym programie swojej partii, do tego jeszcze na dodatek realizowanym, wie na jakich konkretnie ludzi głosuje, bo zajmują określone stanowiska i rządzą od 2 lat, do tego jest dość spójny (w ostatnich wyborach ok 27%) mozna więc jak najbardziej załozyć, że głosuje ZA.

A teraz cała reszta, mieszanina chuj wie czegosmile Od stalinowskich dziadków (to ci od Geremka), miłośników discopolo (prezio), licencjonowanych katolików (Mazowiecki), damulek z bezami (św. Jolanta), "liberałów" od lewych interesów (Balcerowicz, Lewandowski, Tusk) po przyszłość tego kraju 30, 40letnią dziatwę na etapie buntu 3,4latka( Olejniczak, Niesiołowski, Komorowski, Biedroń?smile Za czym oni głosują?smile)) Za walką o pokój i tolerancję? Przeciw stabilnemu budżetowi, rozwijajcej się gospodarce, giełdzie, niskiej inflacji, mocnej walucie, wysokim realnym podwyżkom pensji, zmniejszeniu kosztów pracy.. itd.?
              • raduch Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 21:56
                Już ci mówię czemu inni zagłosują inaczej. Przeciw chamstwu i
                arogancji. Jesteś jak te komuchy, którymi gardzisz. Tak tak.
                Komunizm to nie poglądy, to wada charakteru i stan umysłu. Gomułka
                np. też miał żarliwych wyznawców. Teraz wróg klasowy został
                zastąpiony wykształciuchami.
                • pink.freud Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 31.08.07, 00:01
                  Potwierdzasz to co napisałem i masz jednoczęsnie pretensję, jesteś kobietą?wink))
                  Oczywiście, że zagłosują przeciw, OBOJĘTNIE przeciw czemu. Ważne, żeby odsunąć od władzy tych strasznych ludzi z PiSu. Dla dobra demokracji i tolerancji. Głosowanie przeciw a nie za jest oczywiście w takim wypadku usprawiedliwione. Do tego jeśli odrobinę rozciągnąć logikę to głosując przeciw głosują nawet za, a właściwie to przeciw głosują zwolennicy PiS CNDsmile)))))))))

Druga rzecz, mylisz moje chamstwo i arogancję (hehehewink z arogancją PiSu. Nie zetknąłem się jeszcze z ŻADNĄ arogancką ani chamską wypowiedzią kogokolwiek należacego do PiSu. Nie da się natomiast ukryć, że PiS postępuje bardzo arogancko wobec osób, które były nietykalne, zanim doszedł do władzy. Naprawdę łapówkarze, przekrętasy czy zwyczajni obywatele rozjeżdżający innych po pijaku moga czuć się nie traktowani z odpowiednim szacunkiemsmile

Dzielisz ludzi na inteligentnych, nowoczesnych i tolerancyjnych potrafiących docenić zdobycze NKWD, UB, PZPR, SLD i PO (organizacji w zasadzie nie komunistycznych a raczej liberalnych) w walce o pokój i demokrację i na quasikomuchów, w zasadzie bolszewików tyle, że gorszych, bo katolickich, oszołomów z wadami charakteru i umysłu, których poznajesz po tym, że mają inne od Twoich poglądy?smile
                  • raduch Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 31.08.07, 08:20
                    Przestań bełkotać. smile Przepis jest sprzed kilkunastu lat, więc nie
                    dziwota że nie przystaje do współczesności. Ot i wszystko odnośnie
                    tytułu.
                    Chamstwo i arogancja - przykłady? Proszę bardzo. Premier - człowiek
                    zasadami - publicznie drwi ze swego niedawnego zastępcy. Nie wie, że
                    w ten sposób kpi z samego siebie.
                    Niedawno Ci pisałem - pisowscy prawnicy to legislatorzy jak z koziej
                    dupy trąba. Sztandarowe pomysły (dostęp do zawodów prawniczych,
                    lustracja itp.) sknocili. Trybunał wytknął im błędy. Premier
                    publicznie łaja trybunał. To jest chamstwo i arogancja. A Tyś mu tu
                    rezonował.
                    Może i dzielę ludzi na takich czy innych, ale pozwól że kryteria
                    sobie sam będę dobierał.
              • falafala Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 22:24
                ach ty moja skarbnico wiedzy wszelakiej, moj ty posiadaczu wspanialych
                pofaldowan platow czolowych, wnikliwy obserwatorze zycia spolecznego, donosna
                tubo swojego wodza. Padam ci do nozek ktorych jam godna calowac nie jestem .
                I przypominam, ze wyborcy Pis to tylko maly odsetek spoleczenstwa polskiego wiec
                nadal nie jest on zupelnie reprezentatywny dla reszty.
              • widokzmarsa Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 30.08.07, 22:32
                no to żeś pink pierdolnął. Przecież piss to czysty socjalizm i oni rozpierdalają
                gospodarkę tak jak chujnia wolności, aws i sld.
                Ale muszę przyznać, że gdy widzę maksymalnie wkurwionych michników i całe to
                towarzystwo ubecko pzprowskie, to mi się gęba uśmiecha. Piss tamtego układu nie
                rozwali a zawsze musi być jakiś układ.
                • pink.freud Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 31.08.07, 00:45
                  Hehehe.. może byś coś w takim razie doradziłsmile
                  Bo ja jak na razie widzę 2 szkoły rządzenia, natomiast choćbym miał się zesrać nie widze nigdzie tego socjalizmu, kapitalizmu czy liberalizmusmile
                  1 szkoła to szkoła dworska (reprezentowana np. przez tzw. Mały Dwór Millera czy Duży Dwór preziasmile. Bardzo łatwo rozpoznawalna, jej zwolennikom wystarczy zadać jakiekolwiek pytanie z ekonomii. Zawsze, bez żadnych wyjątków odpowiedzią jest gładka, nic nie znacząca formułka (mogą być też zaklęcia w rodzaju 3x15 czy podatek liniowysmile i bezdenna pustka w oczachsmile Po dojściu do władzy nikt oczywiście nie zamierza brać się za jakiekolwiek zajmowanie się gospodarką, a poprostu smarują ustawy pod konkretne zamówienia, obsadzają rodziną i znajomymi stanowiska, wyprzedają co się da i zadłużają na ile się da, bo z tego jest kasa. Efektem jest ruina państwa, gospodarki, bezroboci, korupcja itp.

2 szkoła, to szkoła zarządzania. Polega na tym że gospodarką się zarządza co w Polsce po 1989 jest śmiałym eksperymentemsmile Niestety ma wiele wad. Podstawowe to nadmiar kasy jaką generuje zarządzona i nie okradana gospodarka. Niestety jest jej tyle, że nie ma po co się zadłużać ani czego wyprzedawać, przez co wiele świetnych interesów się marnuje. Do tego ludzie robią się bezczelni bo znika bezrobocie i wzrastają płace. Na dłuższą metę może się skończyć nawet dobrobytemwink
                  Niestety w tej metodzie nie wygłasza się mondrych formułek tylko robi swoje, co jest niezaprzeczalną wadąsmile
    • lambert77 Re: czwarta, kurna, RP wuchodzi wszystkim bokiem 31.08.07, 08:05
      Prawo stare smile i tu się kłania nieodpowiedzialność wszelkiej maści
      PiS przydupasów ( bez obrazy frojd wink ) że interpretują je w chujowy
      sposób. Szmaciarze z SLD nawet by sobie głowy nie zawracali stronami
      internetowymi natomiast jacyś popaprańcy którzy próbują się wykazać
      kombinują jakby tu zdobyć uścisk dłoni Edgara Małego z Włoszczowej i
      nie napracować się przy tym. Byłem skłonny dopuścić PiS do władzy
      gdyby tworzył koalicję z PO niestety i jedni i drudzy wyruchali nas
      bez wazeliny obrażając się na siebie jak panienki którym wytknięto
      brak cnoty. Za co ja mam Frojd PiS dziękować?? Za bandyterke w
      rządzie?? Za śmiech na sali kiedy Fotyga otwiera usta?? Za Leppera i
      człowieka konia w rządzie smile??? No bój się boga stary

Popularne wątki