Dodaj do ulubionych

soja - pomysły i inspiracje (byle nie kotlety)

04.10.18, 12:20
Szukam inspiracji do dań z soją, która znów nie zamieni się w kotlety. ;) Liczę na coś prostego, co można np. przygotować do pracy.
Obserwuj wątek
  • mokatalu Re: soja - pomysły i inspiracje (byle nie kotlety 28.06.21, 08:18
   Dokumenty rozwodowe były składane od kilku tygodni, byliśmy w okresie „uchwycenia się” i czekaliśmy na termin rozprawy. Jen i ja byłyśmy w dobrych stosunkach, przynajmniej do tego stopnia, że ​​wciąż od czasu do czasu się pieprzyliśmy – cóż, mniej więcej raz w tygodniu. Dzisiejsza noc była jedną z tych nocy, wpadłam do niej później, spędziliśmy trochę czasu, potem wślizgnęliśmy się do jej pokoju na szybką imprezę i wracałam do domu.

   Mieszkała z mamą i przejęła jej stary pokój. Jej matka spała w głównej sypialni, którą dzieliła z mężem, dopóki nie odszedł kilka lat temu; była tam inna sypialnia, której używała do rzemiosła, ale ogólnie dom był trochę pusty, tylko z nią, myślę, że doceniła, że ​​ma tam kogoś innego bestpornever.me/ . Jej mama była podatna na pomysł, żebym przyszedł, zawsze dobrze się dogadywaliśmy i wiedziała, że ​​z biegiem czasu rzeczy zmieniają się między ludźmi – że to nie była kwestia „on się myli” lub „ona się myli”, po prostu że Jen i ja nie radziliśmy sobie dobrze mieszkając razem; nazwijmy to zderzeniem stylu życia, różnymi celami czy czymkolwiek, oboje wiedzieliśmy, że na dłuższą metę to nie zadziała.

   Dotarłem do ich mieszkania tuż po zachodzie słońca, ponieważ była to połowa czerwca, co oznaczało, że było około 22, drzwi wejściowe były otwarte, ale drzwi z siatką chroniły przed robakami. Zamiast pukać, ogłosiłem się i wszedłem. Przyniosłem butelkę wina, żeby się podzielić, wiedziałem, że będą oglądać film i pomyślałem, że będzie to dobre dla utrzymania swobodnej atmosfery. Zgodnie z oczekiwaniami oboje siedzieli na kanapie, twarze błyszczały od światła telewizora, miałem zamiar coś powiedzieć, ale ucichłem, musiało to być kluczowy punkt filmu, więc poszedłem do kuchni po kilka kieliszki, aby podzielić się butelką wina, którą przyniosłem ze sobą, kiedy usłyszałem reklamę, zawołałem: "Jen, chcesz trochę wina?"

   "Tak, to brzmi dobrze"

   "A co z tobą Barb?". Wiedziałem, że jej mama rzadko pije, ale i tak zawsze ją pytałem, czy z jakiegokolwiek powodu, żeby chociaż być uprzejmym.

   "Może trochę Rob." Brzmiała trochę niezdecydowana, ale była na to gotowa.

   Chwyciłem trzy szklanki i poszedłem znaleźć z nimi miejsce na kanapie, Jen przesunęła się na środek kanapy i zrobiła mi miejsce przy lewym ramieniu, Barb usiadła na przeciwległym końcu i miała poduszkę na kolanach. Swobodny strój był z pewnością regułą, Jen miała na sobie koszulkę i spodnie od piżamy, wiedziałam bez patrzenia, że ​​nie ma na sobie stanika, jej mama miała na sobie lekką satynową koszulę nocną, która jakoś wyglądała znajomo, myślę, że Jen i ja możemy dałem jej go na Boże Narodzenie kilka lat temu. Nalałem kieliszek dla Jen i pół szklanki dla Barb przed podaniem. "Co oglądamy?" Okazuje się, że była to zagadka morderstwa i było w niej kilku znanych aktorów, nie sądzę, że widziałem to wcześniej, ale słyszałem o tym. Film wrócił i ucichliśmy do oglądania. Po chwili Jen podniosła kieliszek, wzięła drinka i odstawiła go z powrotem, nawet nie odwracając wzroku od zestawu. To wydawało się być sygnałem dla wszystkich, aby podnieść okulary i napić się łyka. Zauważyłem, że Barb wypiła drinka, a potem natychmiast następnego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka