Dodaj do ulubionych

Wspomnienia z wakacji

27.11.05, 12:29
Podzielcie się z nami wspomnieniami z wakacji, nie koniecznie tych ostatnich.
Gdzie byliście, gdzie mieliście kwatery, a może podzielicie się z nami
spostrzeżeniami z okolic Władysławowa, Pucka lub Mierzei?
Obserwuj wątek
    • ju.bi Re: Wspomnienia z wakacji 27.11.05, 20:08
      dla mnie puck nie jest miejscem na wakacje, choc dla niektórych tak to może
      wygląda
      to duzy osrodek regatowy i dlatego tam bywam
      kiedy regatowcy schodzą na wode, a ja akurat nie łapię się na zadną z
      motorówek, to mam czas...zwiedzam okolicę

a w samym pucku - mnóstwo róznych, nienajgorszych kwater prywatnych, hotel
      delfin...ten najbardziej lubię
    • chiara76 Re: Wspomnienia z wakacji 08.12.05, 00:24
      U mnie to Jastrzębia Góra, już o tym pisałam w innym wątku.
      Jeździłam tam od momentu, kiedy miałam 8 lat, a więc, 21 lat temu, kiedy w
      Jastrzębiej był jeden sklep spozywczy dla miejscowych i działający sezonowo
      kiosk i sezonowe sklepy z pamiatkami. Jeździłam tam z Mamą na super
      wakacje...tam przeżywałam pierwszą miłość i tam zawiązały się przyjaźnie i
      znajomości do dziś dnia kontynuowane...

Jastrzębia będzie miała dla mnie zawsze posmak dzieciństwa, a potem wczesnej
      młodości, beztroski, czasów, kiedy wydawało się, że zawsze będzie dobrze i
      zawsze wszystko się udawink
      • gosbi Jastrzębia:)) 08.12.05, 22:27
        Ja też tam jeżdziłam wiele razy z rodzicami. Mojego taty zakład pracy miał tam
        swoj ośrodek wypoczynkowy. Pamiętam Lisi Jar i te strome schody na plażę...

To bardzo wyjątkowa mieścinka, bo większość domków znajduje się pod wielkimi
        drzewami i w zasadzie cała jest ukryta jakby w cieniu. Wąska, kamienista
        plaża...Pamiętam jak parę lat temu moje maleństwo(wtedy maleństwosmile)wpychało do
        kieszeni kurtki kamienie, a w zasadzie kamulce "na pamiątkę" smile))))))))

Eh...nasze wybrzeże....
        • amorpo Re: Jastrzębia:)) 13.01.06, 07:47
          Jastrzębia Góra,władysławowo.Chałupy i cały Hel-to moje wakacje z przed 3-ch
          lat.Pieknie.uroczo,romantycznie.Myślę że kiedyś tam jeszcze wrócę z moją
          rodziną.Zresztą powroty sa zawsze sympatyczne.Jako dziecko zawsze zazdrosciłam
          rodzinom,które wyjeżdżały na wakacje nad morze.Mojej rodziny nie było na to
          stać,jak zresztą wielu innych.Dlatego jestem bardzo wdzięczna losowi że moje
          marzenia się spełniły i mogę co roku wyjechać nad morze,w góry, czego i innym życzę.
    • biedsla Re: Wspomnienia z wakacji 01.04.06, 11:04
      Karwia - wspaniała niewielka miejscowość, która w wakacje zamienia się w
      kurort. Byłem tam już dwa razy - ostatnio w zeszłym roku. Gdziekolwiek bym nie
      zamieszkał - wszędzie jest blisko - i do centrum i na plażę.
      Świetny jest Dwom Wczasowy "Milo" (ostatnio właśnie tam z całą rodziną
      byliśmy). Bardzo czyste, schludne pokoje, bar na miejscu (ale na wolnym
      powietrzu), a po drugiej stronie ulicy zaczyna się pas lasu przybrzeżnego.
      Ale, jak już pisałem, z każdego miejsca Karwii do morza jest bardzo blisko.
      Jastrzębia Góra też jest świetna, ale dla osób bez małych dzieci, ponieważ jest
      tam wysoki klif.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka