Dodaj do ulubionych

Władysławowo!!! - Nie

04.07.07, 11:19

------------------------------------------------------------------------------
--
Beznadzieja.
Zimno , mokro , brudno , drogo , bylejak.
Dla dzieci żadnej atrakcji , miasto w okresie deszczowych oferuje jedynie
lody i piwo . Zupełnie zapomniało o tym , że tysiące dzieci spedza tu
wakacje , tysiące rodzin z dziecmi czeka na ofertę ze strony miasta .
Nie warto tu przyjeżdżać .
Do tego tubylcy niesympatyczni , wręcz ordynarni i obojetni.
Od razu sie czuje , że człowiek jest w Polsce B lub nawet B PRL.
Władysławowo bye,bye ...nigdy więcej .
PS
maja basen , ale z cena jak z kosmosu !
Rodziny wysyłaja dziecko na basen a same stoja przy szybach ...
Władysławowo musi sie zdecydować dla kogo ma ofertę , dla średniej klasy
raczej nie , jesli dla mało zamożnych ludzi to nie z tymi cenami !

Obserwuj wątek
    • karolka010 Re: Władysławowo!!! - Nie 15.07.07, 21:56
      witam.mieszkamy we wladyslawowie od urodzenia ja i maz ponad23 lata a nasza daria1,5 roku.bardzo nam przykro ze trafiliscie na niemilych ludzi bo jest tu naprawde fajnie a tubylcy nie sa zli tylko trzeba ich poznac.w czasie deszczu to wlasciwie nigdzie nie ma co robic a na pogode to nikt niestety nie ma wplywu,ale sa tu kryte place zabaw z ktorych my tez kozystamy.a co do cen to sie niestety zgadzam. zapraszamy w przyszlym roku moze lepiej traficie!!
      pozdrawiamy!!
      • scorpius5 Re: Władysławowo!!! - Nie 17.07.07, 22:46
        Byłem w ubiegłym roku w Harpunie we Władysławowie.
        Co do cen to zastanawiam sie czy nie jechać do Chorwacji, ponieważ w ubiegłym
        roku płaciliśmy po 45zł/osobe, a w tym właściciel woła 60zł, za taki sam pokój!!
        A do Władka mam 700km.
        Ja na szczęście miałem super pogodę, naprawdę się nie nudziliśmy, obiady bym
        powiedział zaskakująco tanie za 13zł obiad bardzo obfity, 2 daniowy z super
        surówką i ogólnie, po za (moim zdaniem) zbyt wysokimi cenami za kwatere nie
        mogę słowa złego powiedzieć na temat cen.
        Co do rozrywki to było coś ala wesołe miasteczko i jeśli chodzi o dzieci to
        faktycznie na tym koniec, nie widziałem jakiegoś tzw. fiku-miku i tym podobne.
        Dla młodych ludzi jest dużo knajp z dobrą muzyką. Wakację zaliczam do udanych.
        Mieliśmy wybrać sie do Trójmiasta ale szkoda było marnować tak fantastycznej
        pogody.
        Myślę że gdyby nie ta paskudna pogoda, innaczej patrzyła byś na Władysławowo i
        powiem, że wspułczuję Ci ponieważ brat wrócił niedawno z 2tygodniowego pobytu w
        Dziwnowie i miał całe 14dni pogode pod psem i wrażenia podobne do Twoich sad a
        jeżdzi tam co roku.
    • agusia19791 Re: Władysławowo!!! - Nie 18.07.07, 15:46
      właśnie wróciliśmy i nie mieliśmy najlepszej pogody to uważam że wakacje były
      udane; kwatery 25zł os. jedzenie tanie(bez zmian od 4 lat), oprócz owoców ceny
      z kosmosu.Nie mamy jeszcze dzieci więc nie moge wypowiadać się w kwesti
      rozrywki dla nich.
      • pan_frodo Re: Władysławowo!!! - Nie 23.08.07, 10:29
        pole83 napisał:

> anna-76 napisała:
        > > Do tego tubylcy niesympatyczni , wręcz ordynarni i obojetni.
        > > Od razu sie czuje , że człowiek jest w Polsce B lub nawet B PRL.
        >
        >
        > Pani to pewnie z Warszawysmile

Ja nie jestem z Warszawy, jestem z Kaszub. We Władysławowie mieszkałem przez 2
        lata i mogę jedynie potwierdzić spostrzeżenia Anny76. Dla większości wielkich
        wieśniaków liczy się tylko jedno: kiedy przyjadą turyści, jaka będzie pogoda i
        ile kasy zostawią. Najlepiej jakby zapłacili i spadali, żeby zrobić miejsce
        następnym. Ceny wołają o pomstę do nieba, na straganach ta sama
        tajwańsko-chińska szmira, kultura kaszubska zredukowana do roli produktu
        cateringowego, niczym danie na wynos.

Do tego Władysławowo jest po prostu brzydkie i szmirowate. Przestrzeń miejska
        właściwie nie istnieje, nie ma centrum, ryneczku, jest tylko zbiór mniej lub
        bardziej kształtnych bud + apartamentowce. Poza sezonem turystycznym jest to
        martwa strefa - nuda, nuda, nuda.

Za mniejsze pieniądze można pojechać do Pragi czy dalej na południe. Wszędzie
        tylko nie do Wioldżi Wse!
    • annia28 Re: Władysławowo!!! - Nie 29.07.07, 18:02
      Władysławowo jest super! Kilkakrotnie byłam tam z synem i nigdy się jeszcze nie
      nudziłam bez względu na pogodę.Wspaniali miejscowi ludzie. Mam same miłe
      wspomnienia z Władysławowa i gorąco polecam każdemu.
    • tuska_5 Re: Władysławowo!!! - Nie 13.08.07, 15:15
      Ja tez co prawda nie mam dzieci, ale dla mnie Władysławowo jest supersmile i myślę,
      że jest trochę dla nich atrakcji... i wesołe miasteczko (nie tylko dla
      dzieciaków...hehe), 2 zamki takie dmuchane, autobus wesoły piętuś...tez jest
      jakąś atrakcją, figury woskowe, jakieś dinozaury ( ceny wysokie rzeczywiście ale
      dla rodzin tam mieli chyba zniżki), rejs statkiem (też były znizki dla
      rodzin)....co do cen to chyba niestety we wszytskich miejscowościach wakacyjnych
      są pewnie porównywalnesad szkoda że nie trafiłaś na pogodę, bo przed wczoiraj
      wróciłam z władka i pogodę miałam super a dla dzieci pewnie jedną z najlepszych
      atrakcji nad morzem jest MORZE, FALE noi budowle na piaskusmile

p.s. obiady były tanie i sycącesmile pozdrowienia dla władysławowa
    • misiador123 Re: Władysławowo!!! - Nie 24.03.08, 10:50
      Jeżdzę z dzieckiem do Władysławowa od czterech lat(zawsze w czerwcu)
      i bardzo mi się tam podoba,zresztą mojemu maluchowi także.Nie uważam
      by było mało atrakcji,wręcz przeciwnie...No ale każdy ma prawo
      sądzić inaczej...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka