Dodaj do ulubionych

POTRZEBNE UBRANKA, WÓZEK DLA NIEMOWLAKA !!!

11.03.09, 13:24
Pare dni temu, jednej z bardzo ubogich rodzin mieszkających w
naszej okolicy urodziło się dziecko.

Na prośbę Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonnie, przekazuję
zapotrzebowanie na art. dla niemowlaka.

Może komuś zostały niepotrzebne ubranka po własnych pociechach,
wózek głęboki i inne art. niezbędne do prawidłowego funkcjonowania
małego członka naszej jabłonowskiej społeczności ???

Proszę o kontakt wszystkich mogących i chcących służyć pomocą.

Małgorzata Nieścioruk
Obserwuj wątek
        • zmijkowata Re: POTRZEBNE UBRANKA, WÓZEK DLA NIEMOWLAKA !!! 11.03.09, 22:24
          To jest noworodek kilkudniowy, ale jeżeli chodzi o rozmiar to nie stanowi on
          problemu. Do jabłonowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zgłoszonych jest niestety
          sporo naszych bliższych i dalszych sąsiadów, którzy mają poważne problemy
          finansowe. Panie z Ośrodka naprawdę racjonalnie obdzielają najpotrzebniejszymi
          rzeczami te rodziny. Dlatego też jeżeli wchodzą w grę troszkę większe rozmiary
          ubranek dla dzieci to zawsze znajdą one wdzięcznego odbiorcę.
          Wszystkie rzeczy można przynieść na dowolny dyżur administracji na Sadową 8 lub
          odnieść bezpośrednio do Ośrodka Pomoc Społecznej. Zostawiam też kontakt do
          siebie na gg - w miarę możliwości czasowych mogę też odebrać te rzeczy i
          przekazać do Ośrodka.

Pozdrawiam
          • eorazm Re: POTRZEBNE UBRANKA, WÓZEK DLA NIEMOWLAKA !!! 12.03.09, 23:36
            No tak,nie dość,że tacy biedni to jeszcze im się dziecko urodziło.Wprawdzie nie mam ubranek dziecięcych,ale właśnie jakieś tam rzeczy niepotrzebne każdy ma.Więc też czegoś poszukam bo w sumie na co dzień się o takich rzeczach nie myśli.Już niedługo święta,więc tak pomyślałem,że może zaapelować do mieszkańców by na dyżur przynieśli też jakieś paczki z artykułami pierwszej potrzeby.Taki chrześcijański gest.Aha...tylko znając niektórych naszych chrześcijan od razu zaznaczam,że to paczka dla ludzi i żeby nie wkładać,przeterminowanego majonezu którego żona nie zdążyła zjeść,ani też chipsów po terminie których mąż nie zdążył zeżreć do piwa.

Pozdrawiam.
          • zmijkowata Re: POTRZEBNE UBRANKA, WÓZEK DLA NIEMOWLAKA !!! 18.03.09, 23:00
            Pytałam o większe ubrania i oczywiście są też jak najbardziej potrzebne. Tak
            naprawdę jak jest bieda w domu to wszystko cieszy.

Dotychczasowym darczyńcom serdecznie dziękuję i polecam się pamięci przy
            wiosennych porządkach.

Maluchy nadal potrzebują całą masę rzeczy.

Pozdrawiam
    • nowa_rajska Re: POTRZEBNE UBRANKA, WÓZEK DLA NIEMOWLAKA !!! 12.03.09, 23:54
      Ech,uwielbiam ten szemrany humor Pana eorazmsmile10/10!

Ubranek dziecięcych nie mam (podobno zbyt młoda jestem),ale jakieś
      tam rzeczy z których już nie korzystam na pewno mam.Jak coś znajdę to
      dam znać,bo nie lubię tak słów na wiatr....Za dwa tygodnie jadę do
      rodziców też popatrzę i po rodzinie popytam.A z tymi paczkami to
      rewelacyjny pomysł!Każdy może coś tam przecież dać.

Pozdrawiam mieszkańców a Pana eorazm przede wszystkim.Jestem Twoją
      fankąsmile<całus>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka