Dodaj do ulubionych

Gdzie na zakupy?

24.05.06, 12:21
Gdzie w Pruszczu robicie zakupy?
Obserwuj wątek
        • avionetka82 Re: Gdzie na zakupy? 05.07.06, 20:29
          Sloggi!!! hehe... czy jest jakies miejsce, gdzie Cię jeszcze nie było? smilesmilesmile

a jon_jon ma rację... Pruszcz moim zdaniem jest zbyt bliko Gdańska i jest tam
          mnóstwo małych i średnich sklepów, ale na poważne zakupy trzeba jechać do
          Gdańska... Co prawda ja, gdy jestem w domu (Pszczółki, ale rzadko tam ostatnio
          bywam niestety), robię zakupy w pobliskim sklepie osiedlowym, albo w
          supermarkecie... jak większość chyba... Od czasu do czasu jeżdżę po prostu do
          Auchan smile
            • migia Re: Gdzie na zakupy? 29.07.06, 23:27
              a ja lubię tą "noclegownię"... do tego stopnia, że po ponad 10 latach do niej
              wracam... nie jestem domatorką ale mam dość smogu, korków i wszystkiego co z
              tym związane... mieliśmy super paczkę, ambicje nas pognały do większych miast,
              teraz jak już się spełniliśmy, powoli wracamy do korzeni wink
    • henryk_o Re: Zakupy - dla chcącego nic trudnego.... 31.07.06, 12:52
      Witam, ja przeprowadziłem sie z Gdańska do Pruszcza i nie widzę żadnych
      problemów z zakupami. Fakt, że kiełasę przywożę z Chojnic, ale zawsze to
      robiłem bo nigdzie tak dobrych wyrobów nie widziałem (polecam: Kiełbasę serową -
      paczka 8 kiełbasek około 10zł, Smaczek konserwowy - około 3.20zł, pycha. Wyroby
      są ZM Skiba w Chojnicach). A wracając do Pruszcza to bieżące zakupy robi sie w
      lokalnym Farcie, ABC czy Bonusie. Np.: kosmetyki można dostac przy Chopina -
      jest tam taki wiekszy sklep. Warzywa i Owoce są na 2-ch targach ale najbliżej w
      sumie do straganu niedaleko Bonusa.
      W Pruszczu są także 2 Biedronki. Mięso w Pruszczu chyba najlepiej wychodzi z
      sklepiku przy targu (niedaleko centrum). Dla wybrednych można autem podjechać w
      15 min do Auchan lub czekać na bezpłatnego busa, ale on chyba kursuje co 1,5 h.
      Także nie jest źle... Wszystko można dostać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka