Dodaj do ulubionych

Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia ziołami

30.08.16, 06:09
Nazywam się Krzysztof Twardowski, zajmuję się szeroko pojętym ziołolecznictwem.

Podejmuję się leczenia wszystkich chorób, wspomagam również leczenie chronicznego zmęczenia za pomocą rozmaitych ziół.

Zapraszam do poczytanie więcej o mojej osobie i do kontaku przez moją autorską stronę

kyciek.eu

Krzysztof
Obserwuj wątek
  • xanonymous Re: Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia zio 19.12.17, 20:43
   Wyleczył Pan kogoś z syndromu przewlekłego zmęczenia? Rozumiem że pobiera Pan pieniądze z góry bez gwarancji na wyleczenie?

   Czy umie Pan wyleczyć stan zapalny zęba (ból, opuchnięte dziąsło) bez użycia antybiotyków - tylko samymi ziołami? Jeśli tak to jakie zioła i w jakich dawkach - sprawdzimy czy umie pan pomóc w bólu zęba na początek skoro tak szumnie się Pan reklamuje że podejmie sie Pan leczenia wszystkich chorób.
   • xanonymous Re: Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia zio 19.12.17, 20:50
    Jeśli wyleczył Pan kogoś z syndromu przewlekłego zmęczenia to proszę napisać w jaki sposób - jakie zioła i jakie dawki i w jaki sposób te zioła oddziałuwują na organizm. W jaki sposób stawia Pan diagnozę i w jaki sposób odróżnia Pan inne choroby manifestujące się m.in. zmęczeniem od tzw. Syndromu przewlekłego zmęczenia? Nikt tu nie ma siły czytać jakiś stron internetowych i tracić czasu. Albo Pan wie albo Pan nie wie, a jak Pan nie wie to proszę nikomu nie zawracać gitary:) Jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego!
    • xanonymous Re: Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia zio 04.02.18, 21:59
     Jak Pan leczy ból głowy ziołami? Zamiast paracetamolu czy ibupromu czy aspiryny jakie zioła Pan poleca? Zapewne udzieli Pan odpowiedzi dopiero po pobraniu pieniędzy od pacjenta? Buahahaha. Załosny typ i naciągacz żerujący na ludzkiej krzywdzie.
  • mraleksander Re: Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia zio 12.04.18, 11:16
   Ziołolecznictwo jest fajne i ostatnio modne. Na pewno nie niszczy organizmu tak jak farmaceutyki, jednak niestety nie na wszystko działa tak jak powinno. Z pewnością można je stosować nawet profilaktycznie. To jest chyba najlepsze wyjście jeśli chodzi o zioła.
   • xanonymous Re: Skuteczne leczenie chronicznego zmęczenia zio 27.05.18, 18:39
    zioła można stosować jesli wiemy co jest przyczyną choroby. wtedy dobieramy ziola o takich wlasciwosciach zeby pomagaly usunać przyczyne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka