Dodaj do ulubionych

Gdzie T-Mobile ma swoich klientów z Jabłonny?W d..

19.07.11, 16:38
Z cyklu bez komentarza. Proponuję pozew zbiorowy, a za odszkodowanie wesprzeć jakąś charytatywną działalność w naszej gminie ku przestrosze dla tego typu cwaniaków.

Problemy z siecią komórkową - informacja
(Zam: 18.07.2011 r., godz. 17.51)

W związku z licznymi sygnałami mieszkańców korzystającymi z sieci T-mobile mającymi ostatnio problem z zasięgiem na terenie Jabłonny informujemy, że Polska Telefonia Cyfrowa (dotychczasowy właściciel sieci ERA, obecnie T-mobile) przez ponad 10 lat korzystała bezumownie z gruntu w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 102 na którym stała wieża przekaźnikowa.
Rada Gminy nie wyraziła zgody na dalszą dzierżawę działki tej konkretnej lokalizacji ze względu na zdecydowany sprzeciw mieszkańców Jabłonny i fakt, że wieża zlokalizowana jest tuż przy centrum sportowym (boiska „Orlik” dla dzieci i młodzieży, boisko ligowe). Sąd Rejonowy wyrokiem z dnia 4 listopada 2010 r. nakazał Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. rozbiórkę wieży na której znajdowała się stacja bazowa telefonii komórkowej. Urząd Gminy zaproponował firmie Polska Telefonia Cyfrowa nową lokalizację mając świadomość, że brak natychmiastowych działań może doprowadzić do problemów komunikacyjnych. Na początku kwietnia br. Wójt wydała decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie sieci bazowej telefonii komórkowej sieci Era na działce leśnej w Jabłonnie. Operator sieci komórkowej miał więc wystarczająco dużo czasu aby ustawić maszt w nowej lokalizacji. Dlatego też pełną odpowiedzialność za obecne problemy z połączeniami z telefonów komórkowych tego operatora w naszej gminie ponosi Polska Telefonia Cyfrowa. Niemniej jednak władze Gminy Jabłonna zwróciły się do operatora sieci komórkowej o jak najszybsze rozwiązanie problemów związanych z brakiem zasięgu telefonów komórkowych i ustawienie tymczasowego masztu do momentu ustawienia stacji przekaźnikowej w nowej lokalizacji. Urząd Gminy Jabłonna w rozmowach z przedstawicielami spółki wyraził deklarację pełnej współpracy w celu jak najszybszego rozwiązania obecnych problemów i umożliwienia mieszkańcom korzystania z telefonów komórkowych i mobilnego Internetu.

Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka