Dodaj do ulubionych

Szkoła Podstawowa

22.03.13, 23:02
Witam!
Proszę o opinie nt. SP w Jabłonnie - czy nauczycielki mają podejście do dzieci? czy dzieciaki w początkowych klasach uczą się na zmiany? itp.
Obserwuj wątek
  • aga_mama_zosi Re: Szkoła Podstawowa 25.03.13, 12:47
   Dzieci uczą się na zmiany (tzn. tylko młodsze klasy). My nie jesteśmy zadowoleni z tej szkoły - kilka osób z córki klasy, po I klasie przeniosło swoje dzieci do innych placówek.
   Podeście do 6-latków w I klasie pozostawia wiele do życzenia, organizacja świetlicy również.
   • edytaonly Re: Szkoła Podstawowa 22.04.13, 16:55
    Nie mam dziecka w wieku szkolnym,więc nie mogę nic napisać od siebie,jednak zbieram opinie o SP w Jabłonnie od rodziców dzieci,które tam uczęszczają i muszę powiedzieć,że ogromna większość tych opinii jest negatywna.Ścisk,tłok,przepełnione klasy,szkoła nie przygotowana do przyjęcia tak ogromnej liczby dzieci.
    • assessander Re: Szkoła Podstawowa 15.05.13, 13:43
     szkoła życia, dzieciak po takiej przygodzie odnajdzie się wszędzie. Poziom w miarę ok, ale to może kwestia wychowawcy. U mnie spoko, dzisiaj wywiadówka
  • melania101 Re: Szkoła Podstawowa 03.07.13, 14:28
   Jeżeli masz możliwość - szukaj innej szkoły. Szkoła rodem z lat 80-tych, gdzie dzieci są towarem, który trzeba przechować od 8 do 16 i wypchnąć do domu. Żadnej kreatywności, aktywności, rozwijania zainteresowań dzieci. Wypada bardzo słabo na tle innych szkół. Zdecydowanie NIE polecam
   • alidus Re: Szkoła Podstawowa 16.06.15, 11:45
    Chciałabym podnieść temat.
    W tym roku mój młody ma iść do tej szkoły. Pierwsze rozczarowanie: w lutym br Pani dyr zapewniała mnie osobiście, że w związku z przeniesieniem gimnazjum do Chotomowa, wszystkie dzieci z nowego rocznika będą chodzić na pierwszą zmianę. W czasie spotkania z rodzicami stanowczo zapowiedziała dwuzmianowość, bez możliwości jakichkolwiek zmian - tzn jeśli dziecko zaczyna we wrześniu uczyć się na drugą zmianę, to już na tę zmianę skazany jest do końca roku, bo przecież - jak twierdzi oburzona dyr - nie będzie zmieniać co chwila planu zajęć. Nie wiem w czym tkwi problem przy klasach I-III kiedy nie ma podziału na przedmioty i prawie wszystko załatwia jeden nauczyciel.
    Dodatkowo wczoraj doszły mnie bardzo niepokojące słuchy. Ponoć ta szkoła to skostniała instytucja, w której rządzi starsze, zamknięte na jakiekolwiek zmiany i sugestie pokolenie, a młode nauczycielki uciekają, bo nie chcą uczyć w takiej atmosferze. Dzieci z klas młodszych mają przerwy w tym samym czasie, co starsze, żeby "nie przeszkadzać innym w lekcjach, kiedy idą do łazienki". Ponoć wiele dzieci miało w związku z tym problem z trzymaniem moczu... Słyszałam też, że dzieci nie uczestniczą w wyjściach do kina, wycieczkach itp, ponieważ panie nauczycielki mają dodatkowe zajęcia po lekcjach w tej szkole i nikt nie ma ochoty organizować takich "uciech".... Czy ktoś mógłby mi potwierdzić, albo zdementować te "rewelacje"?!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka