Dodaj do ulubionych

LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobrym de

04.04.07, 15:12
Chce kupic mieszkanie na ul Leśnej 17F i czy firma która to buduje jest
wiarygodna bo bede chciał kupic za gotówke i bank nie bedzie sprawdzal tego
developera a ja nie woem jak to sprawdzic??? dzieki za pomoc prosze o porade
Obserwuj wątek
        • pasiu82 Re: LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobr 21.06.07, 18:29
          witam wszystkich.
          mam zamiar kupic mieszkanie na lesnej 17f, jestem bardzo bliski podpisania
          umowy, dosłownie kwestia złożenia podpisu. ciagle analizuje umowę wstępną. Jest
          ona dośc prosto skonstruowana. Zastanawiam sie czy może czegoś w niej nie
          brakuje?? mam pytanie do wszystkich którzy analizowali i podpisali tą umowe, co
          sadzicie o niej. Co do inwestora, firmy beton-stal wszystko wydaje się byc
          wporządku, ale może ktoś ma jakies ciekawe informacje na temat tego
          dewelopera???
          Pozdrawiam Marcinsmile
      • draganek11 Re: LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobr 18.05.07, 12:02
        witam,
        o ile mi wiadomo wcześniejsze budynki na Leśnej też budował BetonStal i wcale
        nie było tak kolorowo...Przymierzałam się nawet do zakupu mieszkania w jednym z
        budynków 17,ale szukałam opinii na różnych forach i od ludzi "na
        żywo"...Pierwsze na ulicy budynki wyglądają okropnie(nie wiem czy akurat te też
        budował BS) a następne może z zwenątrz nie straszą ale wewnątrz,na klatkach
        schodowych wyłazi mnóstwo pęknięć itp.-a przecież to nie są stare bloki...
          • draganek11 Re: LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobr 18.05.07, 13:22
            widać miałam błędne informacje-a co do bloków 17 tych bardziej pośrodku ulicy to
            rzeczywiście jest różnica i to znaczna niż tych z początku ulicy...a mieszkania
            rzeczywiśći bez skaz bo kilka oglądałam,tylko jakaś klatka mi w pamięci
            utkwiła,że coś nie tak było,ale nie pamiętam w którym budynku dokładnie.
            Tak czy siak-lokalizacja wyśmienita i bloki mi się osobiście bardzo podobają...
            Chciałam tylko,żeby poszukujący informacji na temat dewelopera zaciągneli opinii
            mieszkańców-to bardzo dużo przy zakupie mieszkania.
            • to.ja.kas Re: LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobr 18.05.07, 15:50
              Mieszkam w B, nie budował go BS, blok ma nowa, piekna elewacje, jest czysty i
              zadbany, narazie po 3 tygodniach jestem bardzo zadowolona. Ja Lesna polecam.
              Pewnie sa jakies niedogodnosci, ale gdzie ich nie ma, ja narazie zadnych nie
              widze, poza miejscami parkingowymi ...w nowych blokach beda garaze podziemne smile
              • miziol1980 Re: LEŚNA 17? czy Beton-Stal Ostrołęka jest dobr 25.05.07, 10:38
                to i ja sie dopisze. kupilem juz mieszkanie na lesniej 17F a dokladniej
                wplacilem zadatek iczekam teraz na przyznanie kredytu. z tego co ja wiem to
                pierwsze bloki budowal TBS czyli tanie budownictwo spoleczne czy jakos tak.
                tylko budynek E przejac BS bo ten TBS zbankrudowal i teraz BS konczy to co
                zaczal TBS. ludzie mieszkajacy w budynku E nie mieli z BS problemow a i w
                ostrolece sie dowiadywalem o ta firme i ludzie ja sobie chwala.
                lokalizacja moze nie jest bajkowa bo poki co do autobusu jest jakies 2km ale jak
                bedzie obwodnica ti skroci sie ta droga do okolo 700m no i tylko jeden autobus
                bedzie jezdzil obwodnica tzn 723 albo 801 (jeszcze do konca nie
                wiadomo),ale.......biorac pod uwage cene za 1m2 to oplaca sie miec do warszawy
                dodatkowe kilka km lub 700m do autobusu. ja mieszkam teraz na bialolece i w tych
                okolicach mieszkania zaczynaja sie od okolo 10 000za m2 wiec moge jezdzic dalej
                i w korku (poki co bo jak bedzie obwodnica to mam nadzieje ze znikna).
                umowa zawierana z BS jest sprawdzona przez zalozyciela tematu - lukasza u
                prawnika ktory powiedzial ze jest bardzo OK i nie ma zadnych zawijasow i kruczkow.
                JA OSOBISCIE POLECAM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka