Dodaj do ulubionych

E8 - temat powraca jak bumerang

IP: 212.160.172.* 10.12.09, 15:34
Dziś podczas porannego czekania na E8 obserwowałem inne autobusy na pętli. I
zastanawiałem się, za co ZTM nas tak ukarał tymi E8? 508 podjeżdża jak na
taśmie, jeden po drugim nowe, piękne niskopodłogowce, 510 to samo. A E8?
Oczywiście, że NIE, ku... mać!!! 20 minut czekania, 4 (słownie: cztery)
autobusy nie przyjechały, a jak na horyzoncie ukazał się stary, śmierdzący
Ikarus, to musiał być E8, a jak... Tłok, jak sku...syn i nie wiadomo gdzie te
4 autobusy, co nie przyjechały podziały się? Teleportacja w inny wymiar?
Obserwuj wątek
    • Gość: xx Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.era.pl 10.12.09, 16:47

To trzeba było jechać pięknym pachnącym 508..
    • Gość: Prahnitz To już się robi nudne.... IP: 212.244.73.* 10.12.09, 16:57
      Nie podoba się E8 to nie jeździć.
      • Gość: X Re: To już się robi nudne.... IP: *.acn.waw.pl 10.12.09, 22:49
        > Nie podoba się E8 to nie jeździć.

Nie podobają ci się takie tematy to przestań odpisywać głupoty.
    • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 10.12.09, 19:19
      A czemu nie wsiadłeś do 508? Uczulenie?
      • Gość: TK Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.jmdi.pl 10.12.09, 21:22
        Jak czytam takie posty, jak sibelissa, czy Prahnitza, to az sie
        odechciewa brac udzialu w dyskusjach na tym forum.
        Poziom jadu i zenady siega w Waszych postach (we wszystkich wątkach,
        w ktorych sie wypowiadacie) mega zenitu. Przez jakiś czas chetnie
        sie wypowiadalam w roznych tematach, bo uwazam, ze wlasnie od tego
        jest dzielnicowe forum, zeby ludzie sobie pomagali i dzielili sie
        swoimi opiniami. A nie po to, zeby kilku zakompleksionych gości
        zatruwalo swoimi "mądrościami" całe to forum. Od dluzszego czasu juz
        tu nie wchodzilam, bo az niedobrze mi sie robilo na mysl, ze znowu
        komus swoimi zlosliwosciami dowalacie. I widze, ze mialam rację. Z
        tą tylko roznicą, że teraz po prostu postanowilam dac ujście swoim
        odczuciom. I mysle, ze nie tylko ja takie mam.
        Jezli macie ze sobą jakiś problem i sposobem na jego rozwiązanie
        jest obrażanie innych ludzi to się leczcie, ale nie zatruwajcie
        innym - normalnym uczestnikom tego forum - czasu.

A co do merytorycznej kwestii tego wątku, to faktycznie coś jest nie
        tak z E8... Pięćsetki wloką sie niemilosiernie i szkoda mi czasu sie
        nimi tłuc. A E8 pojawia sie sporadycznie i jest w dodatku
        rozklekotanym i smierdzącym Ikarusem.
        • lkan Re: E8 - temat powraca jak bumerang 10.12.09, 22:39
          Całkowicie popieram kulturalną i rzeczową wypowiedź TK. Przestałem
          uczestniczyć w tym forum po ostatniej napastliwej wypowiedzi
          Prahnitza. Wystarczyło, że przytaknąłem jednemu z internautów na
          temat szwankowania świateł, a posypało się o szczekaniu na forach i
          pouczaniu.
          • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 14.12.09, 09:28
            > Przestałem uczestniczyć w tym forum po ostatniej napastliwej
            > wypowiedzi Prahnitza.

Prawda zabolała za mocno?
        • tarantula01 E8 - Ikarus 14.12.09, 10:59
          E-8 jest linią szczytową i dlatego obsługują ją Ikarusy. Autobusy niskopodłogowe
          są w pierwszej kolejności na linie całodzienne, na takie kursy, które nie są
          brygadami szczytowymi. Dlatego np. 508 i 510 są praktycznie w całości
          obsługiwane przez niskopodłogowce.
      • Gość: Moi Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.aster.pl 10.12.09, 22:50
        Ponieważ 508 zwykle stoi w korku na Myśliborskiej - ale skąd ty o tym możesz
        wiedzieć skoro tu nie mieszkasz? Dobra rada - nie masz o czymś pojęcia to nie pisz.
        • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 11.12.09, 09:19
          Nie lubię bredni, że nie da się dojechać. 508 stoi w korku, ale
          jeśli jest do wyboru jazda w korku lub stanie na przystanku to chyba
          każdy normalny człowiek wybierze pierwszą opcję.

ps. a koleżance TK życzę aby wymiotowała radośnie zawsze na widok
          mojego nicka, bez względu gdzie go zobaczy.
          • maklik Re: E8 - temat powraca jak bumerang 11.12.09, 12:29
            Koleżanka jednak miała rację... niestety.
            • Gość: TK Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 83.238.134.* 11.12.09, 12:59
              No niestety wychodzi na to, ze faktycznie miałam racje... Zastanawia
              mnie tylko, czy jest jakiś sposób, aby obu panów
              wykluczyc/zablokowac z tego forum. Czy ktoś ma informacje czy jest w
              ogole taka możliwość? Może administrator sie wypowiedziec?
              Jeśli takiej nie ma, to mam propozycje do wszystkich kulturalnych i
              normalnych forumowiczów - ignorujmy chamstwo, rozmawiajmy normalnie,
              jakby w ogole ich posty nie istniały.

A co do kwestii tych nieszczęsnych E8 i 508 - niech każdy jeździ tym
              autobusem ktory mu osobiście bardziej odpowiada. Grunt, żeby jakość
              tego przewozu była porównywalna, bo teraz po prostu nie jest. A za
              bilet płacimy wszyscy dokładnie tyle samo...
              • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 13.12.09, 10:37
                Obiecuję, że znajdziesz mnie w każdym wątku o E-8 :)
                • Gość: Paweł Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.spray.net.pl 13.12.09, 22:51
                  I z czego się cieszysz...?, że brak kultury i trolowską zaciętość i
                  złośliwość pokazujesz ( pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie ).
                  Przykrym człowiekiem jesteś..., rozumiem, że tylko w ten sposób i
                  przez internet wsadzając nos w nie swoje sprawy masz możliwość dac
                  temu upust:/
                  • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 14.12.09, 09:08
                    Niezalogowany "kolego", otóż nie trolluję tylko obalam legendy i
                    wybujałe oczekiwania mieszkańców dalekich peryferii. Póki nie będzie
                    istniał Most Północny, póty niestety jazda do metra będzie trudna.
                    Dla mnie ktoś przepuszczający kilka 508, aby wsiąść do E-8 nie jest
                    normalny. To 508 mimo rundy po Tarchominie i tak będzie szybciej na
                    Marymoncie.
                    • tarantula01 Re: E8 - temat powraca jak bumerang 14.12.09, 11:01
                      No właśnie nie. E-8 jadący nawet 5 minut po czasie odjazdu 508, jest przy
                      Marymoncie szybciej niż te 508.
                      • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 17.12.09, 00:08
                        Ale jadący 20 minut później (jak piszą bajkopisarze) już zdecydowanie nie dogoni
                        508.
                        • Gość: sder No i po co sie moczysz.... IP: 193.138.110.* 29.12.09, 12:32
                          ,
                    • Gość: Paweł Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.spray.net.pl 14.12.09, 19:57
                      A jakie znaczenie ma to, czy jesteśmy mieszkańcami dalekich peryferi?
                      Chcesz dyskryminować ludzi z powodu zamieszkania, z bliskich
                      peryferi sa równiejszymi ludźmi. A nie jest tak, że każdy ma prawa
                      do wygodniejszego, swobodnego życia? I starać sie czynić(choćby
                      przez dyskusję na forum i udział w społeczności-dla mnie wzorem jest
                      tarantula) to życie lepszym dla siebie i sąsiadów. Co Ci człowieku
                      przeszkadza, że ludzie chcą żyć lepiej, wygodniej(przy tym nie
                      działają na szkodę innych)?Myślisz, że to roszczeniowość, żeby
                      autobus jeździł według rozkładu jazdy? Aktywne działanie w stronę
                      lepszego życia(bez czynienia nikomu czegoś złego) jest czymś dobrym-
                      pozytywnym. Ty to odbierasz jako roszczeniowość, dyskryminujesz
                      ludzi do tego ze względu na zamieszkanie, dlatego dla mnie jesteś po
                      prostu przykrym, zaciętym człowiekiem:/
                      • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 17.12.09, 00:09
                        A dla mnie przykrym jest fakt nie zrozumienia, że z Tarchomina jedzie się do
                        metra dłużej niż z Ronda Starzyńskiego.
              • Gość: Marek Krępski Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.elka.pw.edu.pl 14.12.09, 09:50
                > Może administrator sie wypowiedziec?

Myślę, że powinien wyciąć to całe szczekanie, czyli zostaną ze 2
                posty i tyle.
            • sibeliuss Re: E8 - temat powraca jak bumerang 13.12.09, 10:37
              maklik napisał:

> Koleżanka jednak miała rację... niestety.

Ale to jest chyba jej problem, może i Twój.
    • Gość: Polanka Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.jmdi.pl 10.12.09, 20:04
      Po coś jest to E-8. Ja tez wolę nim niż 510 czy 508, ale zważywszy na
      nieregularność, tłok, smród, huk zaczęłam częściej kożystać z pięćsetek. Niestety.
      • Gość: anka Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.09, 08:43
        Na tym forum (i nie tylko na tym) grasuje takich dwóch żuli Prahnitz
        i sibeliuss którzy uważaja , iż to ludzie są dla ZTM-u a nie
        odwrotnie. Szczególnie nie lubią mieszkańców Nowodworów i
        najchętniej kazali by nam piechota chodzić.
        • Gość: Dzikus Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.160.172.* 11.12.09, 10:00
          To są kozacy na forum, zaproponuj spotkanie w realu, to pajac znika.
        • Gość: Dorka Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.chello.pl 11.12.09, 11:21
          Być może jest to jedna i ta sama osoba. Trolle często tak robią, występując w
          osobowości mnogiej. Nie należy z nimi po prostu w ogóle wchodzić w jakąkolwiek
          polemikę to się znudzą i być może sobie pójdą. Zwłaszcza, że zazwyczaj jest ona
          (polemika) na miernym poziomie z ich strony.
        • kilovolt Re: E8 - temat powraca jak bumerang 11.12.09, 11:40
          Ale jest przecież w tym trochę racji, skoro wkurza mnie jakaś linia
          bo jeździ niepunktualnie, pojawiają się na niej tylko stare graty,
          na dodatek zawsze panuje w niej tłok to po prostu mam taką linię
          gdzieś, jadę inna linią, wygodnie i luźno. Ja jeżdżąc komunikacją
          zawsze starałem się wybierać linie najmniej zatłoczone, wolałem
          trochę dłużej ale wygodniej. Ja nie narzekam tylko szukam
          alternatywy bo nie mam zamiaru uzależniać się od zatłoczonych linii,
          które nie wiadomo kiedy przyjadą. Nie lubię się denerwować na
          przystanku, jestem wkurzony jazdą tą linii to dziękuję i wybieram
          inną. I dziwię się ludziom, którzy się wkurzają ale trwardo zawsze
          czekają na tą samą linię i tylko narzekają.
          • Gość: kaśka Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.09, 15:32
            Następny ściemiacz. Głupotą było dzielenie E-4 na dwie linie gdy
            jeździ ponoć tyle "luźnych linii". Dlaczego Nowodwory mają dwa razy
            dłużej jechać np. 508 a nie ci z E-4 który jeździ nie wiedzieć czemu
            znacznie częsciej (i nie chrzańcie o rozkładach jazdy do je można o
            d... potłuc).
            • Gość: jawar Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.chello.pl 13.12.09, 14:44
              Mozna podjechać dowolnym autobusem z Nowodworów do przystanku
              Tarchomin i skorzystać z E4, skoro tak czesto i punkualnie jeżdzi.
              Proszę spróbować tych luksusów w E4 i podzielic sie wrażeniami.
            • tarantula01 Re: E8 - temat powraca jak bumerang 14.12.09, 11:11
              Gość portalu: kaśka napisał(a):

> Następny ściemiacz. Głupotą było dzielenie E-4 na dwie linie gdy
              > jeździ ponoć tyle "luźnych linii".

To był jedyny sposób, aby ekspresom da częstotliwośc łączną co 2 minuty. Druga sprawa, to brak możliwości wejścia na Tarchominie do dawnego E-4. Zresztą obecne E-8 jest już pełne przy Mehoffera i niedługo będzie potrzebna korekta częstotliwości (z co 4 minuty, na co 3 minuty w szczycie).

> Dlaczego Nowodwory mają dwa razy dłużej jechać np. 508 a nie ci z
              > E-4 który jeździ nie wiedzieć czemu znacznie częsciej (i nie
              > chrzańcie o rozkładach jazdy do je można o d... potłuc).

Mam porównanie obu linii. Często rano zajeżdżam do UD, aby przed pracą ponaprzykrzac się urzędnikom z dzielnicy i potem wsiadam na przystanku przy UD do autobusu. Jeszcze nie miałem sytuacji, aby zanim przyjedzie E-4/511 nie przejechał jeden E-8. Często przejeżdżają nawet 2 E-8 i potem przyjeżdża E-4/511.
        • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 14.12.09, 09:27
          > Na tym forum (i nie tylko na tym) grasuje takich dwóch żuli Prahnitz

Mamusia Ciebie nie kochała, co? Przytulała za mało? Biedactwo - współczuję.
          • Gość: ANKA Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.09, 09:43
            Jak to mówią "uderz w stół......."
          • Gość: Dorka Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.chello.pl 15.12.09, 12:09
            Prahnitz a znasz bajkę o stole i nożycach?? I jak zwykle bardzo dużo
            merytorycznej treści wniosłeś do dyskusji.
    • Gość: Marek Krępski Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.elka.pw.edu.pl 14.12.09, 09:47
      Nie liczcie na to. Dopóki te linie będą jechały Modlińską i Trasą
      AK, obojetnie ile lamentów się tu jeszcze pojawi. Można na tą trasę
      wysyłać kolejne autobusy, a nic się nie poprawi, bo one i tak utkną
      w korkach.

Jedynym wyjściem jest pilnowanie na stałe buspasa na Modlińskiej
      przez bezlitośnie mandatującą policję i wyznaczenie buspasa na AK.
      • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 14.12.09, 10:35
        Wreszcie rozsądne zdanie w tej roszczeniowej szczekaninie.
        • Gość: swojak Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.09, 13:36
          Połączyć E-4 z E-8 i zwiększyć częstotliwość kursów bo jak nie to
          podczas wyborów "podziękujemy".

Nowodworzanie
          • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 14.12.09, 14:01
            > Połączyć E-4 z E-8 i zwiększyć częstotliwość kursów

To już było. E-4 co 3 minuty. Co to dało? Bałagan w kursowaniu, brak możliwości
            wejścia do pojazdów już przy Ćmielowskiej, rękoczyny przy Ekspresowej.

> bo jak nie to podczas wyborów "podziękujemy".

Głosując na obecną ekipę.
            • Gość: bucefał Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.09, 14:25
              Ludziom z Nowodworów doradzasz jazdę 508, 510 itp. więc z
              Cmielowskiej jest tymi autobusami znacznie bliżej a głosować nie
              będziemy "na obecną ekipę" bo i za co ?
              • Gość: Bartek Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.cdma.centertel.pl 14.12.09, 14:59
                Proponuje umowic sie -ze na tych posty tych 2 troli nie odpisujemy.
              • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 14.12.09, 15:45
                Tu też trafiłeś trolu?
                • Gość: ted Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.subscribers.sferia.net 16.12.09, 19:19
                  ... tarantula01 >>>> "Jeszcze nie miałem sytuacji, aby zanim
                  przyjedzie E-4/511 nie przejechał jeden E-8."

Człowieku jedź po godz. 16 na Marymont to zobaczysz stojące 3 lub 4
                  E-4 i średnio co 15 min. przyjeżdżające E-8 pełne już na przystanku
                  dla wysiadających.
                  • Gość: Olka Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:01
                    To prawda ,- wyrolowali Nowodwory, że aż miło.
                  • Gość: Rychu Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.spray.net.pl 19.12.09, 00:24
                    > średnio co 15 min. przyjeżdżające E-8 pełne już na przystanku
                    > dla wysiadających.

Ci z Nowodworów to tak na wycieczkę sobie przyjeżdżają i nie wysiadają na
                    Marymoncie - wracają do siebie???
                    • Gość: bolek Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.subscribers.sferia.net 20.12.09, 19:34
                      Rychu, ty tylko udajesz idiotę czy ....?
                      • kilovolt Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. 20.12.09, 22:21
                        Ma rację, no bo jaki sens byłby zajmować sobie miejsce na poprzednim
                        przystanku, który znajduje się na Tarchominie tylko po to aby na ten
                        Tarchomin sobie wrócić na siedząco? Chyba trochę nielogiczne, no
                        nie? Tak więc ktoś niezła bzdurę nam tu walnął. Widać więc, że cały
                        problem z E-8 jest raczej wydumany.
                        • Gość: inga-v Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.09, 12:35
                          Jaką bzdurę? Widać, że nie jeździcie, więc nie komentujcie.
                          Na pętli Marymont (przystanek początkowy) E-8 jest już zwykle pełne gdy
                          podjeżdża, bo banda buraków wsiada na przystanku końcowym pchając się często
                          zanim jeszcze ludzie zdążą wysiąść.
                          • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 22.12.09, 13:20
                            > Na pętli Marymont (przystanek początkowy) E-8 jest już zwykle
                            > pełne gdy podjeżdża, bo banda buraków wsiada na przystanku
                            > końcowym pchając się często zanim jeszcze ludzie zdążą wysiąść.

Też możesz tam wsiadać.

Jak był to przystanek tylko dla wysiadających, to pasażerowie jęcząc po gazetach
                            protestowali, że kierowcy wyżywają się na staruszkach wyganiając ich z
                            autobusów. Więc teraz to normalny przystanek. Też źle. Warto się zdecydować
                            czego się chce od życia.
                            • Gość: inga-v Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.jmdi.pl 22.12.09, 20:25
                              Prahnitz, Ty jednak jesteś głupi.
                              To, że jakaś banda buraków lamentowała, to nie znaczy, że ja nie mogę się
                              zdecydować. Jeżeli przystanek końcowy kiedykolwiek był przystankiem tylko dla
                              wysiadających i jakiś bałwan nabrał się na numer ze staruszkami, to widocznie
                              jest takim samym burakiem jak cała reszta, która niemal po trupach leci do
                              wolnych miejscówek...
                              A ty jesteś pewnie jednym z najbardziej zmęczonych mężczyzn, który nie widzi
                              nawet ciężarnej, bo przecież sam zasuwasz z brzuchem, wstajesz 15 razy w nocy do
                              drugiego dziecka, karmisz z piersią i spieszysz się po trzecie do przedszkola.
                              Chyba, że nie jesteś stąd...
                              Jeżeli tak, to się nie wpierniczaj.
                              • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 23.12.09, 10:16
                                > Prahnitz, Ty jednak jesteś głupi.
                                > To, że jakaś banda buraków lamentowała, to nie znaczy, że ja nie
                                > mogę się zdecydować. Jeżeli przystanek końcowy kiedykolwiek był
                                > przystankiem tylko dla wysiadających i jakiś bałwan nabrał się na
                                > numer ze staruszkami, to widocznie jest takim samym burakiem jak
                                > cała reszta, która niemal po trupach leci do wolnych miejscówek...

Cóż za zaskakująco wysoki poziom umysłowy reprezentujesz! Leczenie na nogi - na
                                głowę za późno. Mamusia chyba za mało w dzieciństwie przytulała, co?
                                • Gość: vinga-v Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.jmdi.pl 23.12.09, 22:42
                                  Powtarzasz się.
                                  Ciebie, widać, za mocno przytulała. Mamusia, a może ktoś inny. Wolę nie wiedzieć.
                                  • Gość: Prahnitz Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 212.244.73.* 28.12.09, 09:06
                                    No dawaj - frustruj się dalej trolu.
                                    • Gość: vinga-v Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.09, 13:33
                                      Gość portalu: Prahnitz napisał(a):

> No dawaj - frustruj się dalej trolu.

Do mnie to pisałeś? Poczytaj sobie wcześniejsze posty, bo to chyba twój problem.
                                  • Gość: jagoda Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: 217.153.56.* 30.12.09, 14:42
                                    nie karmcie trolla prahnitza
                                    • Gość: Rychu Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. IP: *.spray.net.pl 30.12.09, 15:33
                                      > nie karmcie trolla prahnitza

Bo ma rację, nie?
                                      • sibeliuss Re: Z E8 i E4 nic się nie zmieni. 30.12.09, 20:20
                                        To ludzi boli najbardziej :)
                  • tarantula01 Z E8 i E4 zmieni się, zmieni 22.12.09, 14:17
                    ... tarantula01 >>>> "Jeszcze nie miałem sytuacji, aby zanim
                    przyjedzie E-4/511 nie przejechał jeden E-8."

> Gość portalu: ted napisał(a):
                    > Człowieku jedź po godz. 16 na Marymont to zobaczysz stojące 3 lub 4
                    > E-4 i średnio co 15 min. przyjeżdżające E-8 pełne już na przystanku
                    > dla wysiadających.

Człowieku, tak jest nie tylko o godz. 16-tej, ale i po g0dz. 17-tej, czy 18-tej. Kierowca E-8 nie ma przerwy na Marymoncie, tak jak ma ją kierowca E-4. Jeżdżą co 15 minut? No cóż: korek na Trasie AK, ale:
                    radny.com.pl/pisma/ztm/ztm_t-i-m_buspas091116_ztm.jpg
                    Biuro Inżyniera Ruchu zatwierdziło projekt w połowie grudnia 2009. Realizacja nastąpi wiosną 2010.
    • Gość: Prahnitz E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 28.12.09, 09:08
      Dziś jeździ co do minuty zgodnie z rozkładem. Wniosek jest prosty - wozów jest
      wystarczająco i więcej nie potrzeba.
      • Gość: kaśka Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.09, 09:52
        ... tarantula01 >>>> " Kierowca E-8 nie ma przerwy na Marymoncie,
        tak jak ma ją kierowca E-4. "
        To ten z E-8 gdzie ma przerwę na trasie ?
        Bo na Nowodworach także nie stoi po 3-4 E-8 jak E-4 na Marymoncie.
        Ni ściemiajcie tylko zwiększcie ilość autobusów E-8.
      • Gość: vinga-v Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.09, 12:54

> Dziś jeździ co do minuty zgodnie z rozkładem. Wniosek jest prosty - wozów jest
        > wystarczająco i więcej nie potrzeba.

Bo dzisiaj nie było korków. Tak samo jak wczoraj i pewnie jutro...
        Zrób "badania" w poniedziałek (5.01) rano w godz. 6.30 - 8.00 i w piątek (9.01)
        w godz. 16.30 - 18.00.
        • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 29.12.09, 13:15
          > Bo dzisiaj nie było korków. Tak samo jak wczoraj i pewnie jutro..

Czyli ilość pojazdów obsługujących linię jest wystarczająca.

Rozwiązanie jest proste - pilnowany buspas na Modlińskiej z bezlitosnym
          trzaskaniem mandatów i buspas na AK.
          • Gość: remik Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.09, 13:32
            Prahnitz ....... Po co te E-4 mają stać bezczynnie na Marymoncie
            lepiej przerzucić ze 2 na E-8.
            • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 29.12.09, 14:46
              Oplułem ze śmiechu monitor.... :)
              Rzeczywiście - 10-minutowy postój pozwala na podjazd z Marymontu na Nowodwory i
              powrót!!!
              • Gość: pasażer Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.09, 15:33
                Znowu rżniesz głupa, opanuj się człowieku.
                • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 29.12.09, 15:55
                  > Znowu rżniesz głupa, opanuj się człowieku.

Argumenciki się skończyły?
                • Gość: jagoda Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 217.153.56.* 30.12.09, 14:40
                  nie karmcie trolla prahnitza
                  • sibeliuss Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli 30.12.09, 20:22
                    Gość portalu: jagoda napisał(a):

> nie karmcie trolla prahnitza

Jadzia, powtarzasz się.
          • Gość: vinga-v Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.jmdi.pl 30.12.09, 01:33
            >
            > Czyli ilość pojazdów obsługujących linię jest wystarczająca.

Taaa, kiedy w "przerwie" między BN a NR zbiorkomami jeździ mniej ludzi.
            • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 30.12.09, 08:36
              > Taaa, kiedy w "przerwie" między BN a NR zbiorkomami jeździ mniej
              > ludzi.

I co z tego? Autobusy jeżdżą tak samo.
              • Gość: Rychu Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.spray.net.pl 30.12.09, 10:33
                > I co z tego? Autobusy jeżdżą tak samo.

Dokładnie. Ilość pasażerów przy 5 przystankach na trasie nie ma żadnego znaczenia.
                • Gość: vinga-v Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.jmdi.pl 30.12.09, 11:15
                  Nie no, proszę was - nie mają znaczenia korki, ilość pasażerów?
                  Jasne, buspas powinien być, z tym się zgadzam. Powinien tak jak na
                  Łazienkowskiej być dostępny tez dla taksówek, ale wątpię żeby kiedykolwiek
                  powstał. Szczególnie gdy Toruńska jest w przebudowie...
                  • Gość: Rychu Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.spray.net.pl 30.12.09, 15:33
                    > Nie no, proszę was - nie mają znaczenia korki, ilość pasażerów?

Mają znaczenie korki. Ale nie są żadnym argumentem za topieniem w nic kolejnych
                    autobusów.

> Jasne buspas powinien być, z tym się zgadzam. Powinien tak jak na
                    > Łazienkowskiej być dostępny tez dla taksówek, ale wątpię żeby
                    > kiedykolwiek powstał

Zrób więc coś w tym temacie - nie tylko kwękaj na forum!
                    • Gość: vinga-v Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.jmdi.pl 30.12.09, 23:13
                      Widzisz Rychu, akurat coś z tym robię.
                      • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 31.12.09, 15:38
                        > Widzisz Rychu, akurat coś z tym robię.

Pisząc kolejny post :)
                        • Gość: buba Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.subscribers.sferia.net 31.12.09, 22:20
                          MAM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE Rychu i Prahnitz to jeden i ten sam trol
                          • Gość: Rychu Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.spray.net.pl 31.12.09, 22:45
                            > MAM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE Rychu i Prahnitz to jeden i ten sam
                            > trol

A ja mam wrażenie, że masz problemy z samoakcepotacją. Jak widac
                            niektórych rodzice nie kochali.
                            • Gość: Jarek K. Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.10, 08:56
                              Wczoraj ten sam scenariusz tzn. 4 E-4 stoją na Marymoncie a E-8
                              żadnego. Przyjeżdża za 20 min. już napakowany po brzegi na
                              przystanku dla wysiadających. Niedługo wybory i Nowodwory odpłacą za
                              robienie z ludzi jaj.
                              • sibeliuss Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli 05.01.10, 08:59
                                Przez te 20 minut już byłbyś na Modlińskiej. Lepiej uparcie stać?
                              • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 05.01.10, 16:16
                                > Wczoraj ten sam scenariusz tzn. 4 E-4 stoją na Marymoncie a E-8
                                > żadnego.

I jaki to miało wpływ na twoje zdrowie psychiczne?

> Niedługo wybory i Nowodwory odpłacą za
                                > robienie z ludzi jaj.

Głosując na obecną ekipę.
                                • Gość: Bodo Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 12:16
                                  Prahnitz ........."Głosując na obecną ekipę"

Już nie bo ludziom z Nowodworów rozum wrócił
                                  • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 06.01.10, 14:11
                                    > Już nie bo ludziom z Nowodworów rozum wrócił

Dlatego zagłosują na HGW.
                                    • b140 Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli 07.01.10, 13:58
                                      Optymista :):):)
                                      • Gość: Prahnitz Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli IP: 212.244.73.* 07.01.10, 16:41
                                        > Optymista :):):)

Realista.
                                        • b140 Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli 13.01.10, 20:19
                                          Dzisiaj rano znowu z tym E-8 była tragedia ale to nawet dobrze bo
                                          dzięki temu po wyborach przepadna ci nieudacznicy.
                                          • jurek_dzbonie Re: E8 - przeraźliwie punktualny, że aż boli 14.01.10, 16:53

> Dzisiaj rano znowu z tym E-8 była tragedia ale to nawet dobrze bo
                                            > dzięki temu po wyborach przepadna ci nieudacznicy.

Kiedy? Jechałem o 7.45 i był punktualnie.
    • tarantula01 Powodem problemów z E-8 jest brak 14.01.10, 11:38
      Powodem problemów z E-8 jest brak policji pilnującej pasa autobusowego na
      Modlińskiej. Przy Płochocińskiej robi się spory korek.
      radny.com.pl/pisma/ztm/ztm-mod20100112-bp_ksp.doc
      • Gość: kaśka Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.10, 09:16
        Panie radny problemem jest zbyt mało E-4 w stosunku do E-8
        Nic tak nie wkurza mieszkańców Nowodworów jak stojące na pętli kilka
        E-4 i czekanie 20 min na przyjazd E-8.
        • Gość: kaśka Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.10, 09:18
          "Panie radny problemem jest zbyt mało E-4 w stosunku do E-8 "
          Błąd !!! - oczywiście odwrotnie -
        • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 20.01.10, 10:31
          > Nic tak nie wkurza mieszkańców Nowodworów jak stojące na pętli kilka
          > E-4 i czekanie 20 min na przyjazd E-8.

Okres między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem wyraźnie pokazał, że linie są
          dobrze zaplanowane. Pisać do wszystkich świętych o bus-pasy - wtedy problemy się
          skończą.
          • Gość: Jerry Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.10, 13:07
            Prahnitz <>>>>> Jak zwykle bredzisz od rzeczy .
            • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 20.01.10, 14:31
              > Prahnitz <>>>>> Jak zwykle bredzisz od rzeczy .

Argumentów zabrakło i atak personalny? Jakie to polskie :)
              • Gość: BU-BA Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.10, 08:34

Tekst na Maryumoncie (przystanek E-8)- wczoraj :" ten co te E-4 i E-
                8 wymyślił powinien se w krok strzelić " JAK TO MÓWIĄ "Vox populi,
                vox Dei"
                • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 21.01.10, 17:02
                  > " ten co te E-4 i E-8 wymyślił powinien se w krok strzelić "

A linie zlikwidować zasilając 508 - to też mówili.

> JAK TO MÓWIĄ "Vox populi,vox Dei"

Więc czas wywalić E z Tarchomina.
                  • Gość: Feluś D. Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.subscribers.sferia.net 21.01.10, 19:55
                    Ciebie czas wywalić z tego forum jako trola i propagatora
                    bolszewickiego myślenia polegającego na tym , że ty i ztm lepiej
                    wiecie co trzeba ludziom nawet wbrew ich woli. Jak chcą jeździć E-8
                    to ograniczyć kursy tego właśnie autobusu. Ty chyba z opozycji
                    jesteś i chcesz utopić obecne władze miasta.
                    • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 22.01.10, 11:04

> Ciebie czas wywalić z tego forum jako trola i propagatora
                      > bolszewickiego myślenia polegającego na tym , że ty i ztm lepiej
                      > wiecie co trzeba ludziom nawet wbrew ich woli. Jak chcą jeździć E-8
                      > to ograniczyć kursy tego właśnie autobusu. Ty chyba z opozycji
                      > jesteś i chcesz utopić obecne władze miasta.

Hehehehe... :) Ileż to ludzie mają w sobie frustracji...
                      • Gość: baba Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 09:09
                        Trudno się nie frustrować widząc takie pokłady głupoty i złej woli
                        jak w przypadku skutków wynikajacych dla Nowodworów z podziału d. E-
                        4 na dwie linie a właściwie na 1,5 i 0,5 linii.
                        • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 27.01.10, 10:40
                          > Trudno się nie frustrować widząc takie pokłady głupoty i złej woli
                          > jak w przypadku skutków wynikajacych dla Nowodworów z podziału d. E-
                          > 4 na dwie linie a właściwie na 1,5 i 0,5 linii.

Zapomnieli już niektórzy, że te wychwalane pod niebiosy E-4 jeździło z
                          30-minutowymi dziurami i na rondzie na Nowodworach już nie dawało się do niego
                          wejść, żeby pojechać na stojąco.
                          • Gość: baba Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 11:38
                            No i nic się dla Nowodworów nie zmieniło prócz nazwy na E-8.
                            • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 27.01.10, 17:28
                              > No i nic się dla Nowodworów nie zmieniło prócz nazwy na E-8.

Skrócenia czasu przejazdu o 5 minut i pojawienia się miejsc siedzących na 2
                              przystanku od pętli. Faktycznie - nic.
                              • Gość: Pawel Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.spray.net.pl 27.01.10, 23:18
                                A jakim cudem dzieki podzialowi na dwie linie pojawily sie miejsca
                                siedzace na 2 przystanku do petli??:) Przeciez autobus startuje z
                                tego samego przestanku co dawniej tylko w czasie jak jezdze teraz
                                kursuje teoretycznie co 5 minut , a nie jak wczesniej co trzy
                                minuty, no i ludzi przybylo...Na petli juz nie ma miejsc siedzacych
                                dla wszystkich-jezdze codziennie... Prahnitz trollu pomysl zanim
                                potrolujesz biedaku!
                                • Gość: Rychu Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.spray.net.pl 27.01.10, 23:33
                                  > A jakim cudem dzieki podzialowi na dwie linie pojawily sie miejsca
                                  > siedzace na 2 przystanku do petli??:)

Skończyło się podjeżdżanie z drugiej strony. Twardziele od Stefanika przyjeżdżali.

> Na petli juz nie ma miejsc siedzacych dla wszystkich-jezdze
                                  > codziennie...

Też codziennie jeżdżę i zawsze siedzę. Umiesz to wyjaśnić?
                                  • tarantula01 Re: Powodem problemów z E-8 jest brak 28.01.10, 11:56
                                    Teraz też podjeżdżają na pętlę z Ordonówny. Przy czym w dawnym E-4, który
                                    jeździł co 3 minuty miejsca na 2-gim przystanku od pętli było znacznie więcej
                                    niż teraz, gdy E-8 jeździ co 4-5 minut.
                                    • Gość: wyborca Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.10, 13:57
                                      Człowieku gdzie ty żyjesz ? Teraz E-8 zwłaszcza z Marymontu jeździ
                                      co 15-20 min podcza gdy kilka E-4 stoi na pętli.
                                      • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 29.01.10, 15:29
                                        > Teraz E-8 zwłaszcza z Marymontu jeździ co 15-20 min

A w Ameryce biją Murzynów.

> gdy kilka E-4 stoi na pętli.

Czyli trzeba nadmiar wozów wycofać i przerzucić w inne części miasta - np na 517
                                        dzięki za sygnał.
                                        • Gość: o! Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 217.96.70.* 02.02.10, 14:02
                                          Mam rozwiązanie!
                                          Trzeba w autobusach powydzielać strefy! Dla każdego przystanku inna. I będzie
                                          sprawiedliwie, przecież wszyscy płacą na autobusy tak samo, to dlaczego mają być
                                          dyskryminowani!
                                          To kolejny krok po bus-pasie. Przecież pasażerowie byli dyskryminowani.
                                          Nie stójmy w miejscu! Prahnitz, sibellus i cała reszta! Broń w dłoń i do walki,
                                          do autobusów!
                                          Tylko pamiętajcie! Nie pytajcie o zdanie pasażerów z dalszych przystanków!! Bo
                                          inaczej nie będą to wybory "demokratyczne" w waszym mniemaniu!
                                      • tarantula01 Re: Powodem problemów z E-8 jest brak 02.02.10, 12:01
                                        Gość portalu: wyborca napisał(a):

> Człowieku gdzie ty żyjesz ? Teraz E-8 zwłaszcza z Marymontu jeździ
                                        > co 15-20 min podcza gdy kilka E-4 stoi na pętli.

Jeżdżę codziennie E-8 i widzę, że E-8 nie odjeżdża z Marymontu co 15-20 minut. Nie zdarzyło mi się czeka na E-8 dłużej niż 5 minut. Jeśli czeka trzeba było dłużej, to po przyjechaniu takiego E-8 spisz numer boczny, nr brygady (nr z kartki za przednią szybą kierowcy), godzinę przyjazdu/odjazdu z pętli i zgłoś do ztm@ztm.waw.pl
                                    • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 29.01.10, 15:27
                                      > Teraz też podjeżdżają na pętlę z Ordonówny.

To już nie ze Stefanika.

> Przy czym w dawnym E-4, który jeździł co 3 minuty

Bardzo teoretycznie. Przy takiej ilości przystanków jakie miał ta częstotliwość
                                      leciała już przy 2 obiegu.
                                  • Gość: Pawel Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: *.spray.net.pl 28.01.10, 19:16
                                    Pewnie potrafię. Po prostu zależy tobie na siedzeniu i
                                    jesteś "aktywny" we wsiadaniu i wyprzedzasz innych... lub czekasz na
                                    następny autobus. Nie mowię, że na pętli jest tłok, ale miejsca
                                    siedzące na następnym przestanku to wyjątek potwierdzający regułe-
                                    moim zdaniem ostatnio nie występuje - jadę do pracy do centrum na 9,
                                    wiec na pętli jestem około 8.
                                    • Gość: Prahnitz Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 212.244.73.* 29.01.10, 15:25
                                      > Nie mowię, że na pętli jest tłok, ale miejsca
                                      > siedzące na następnym przestanku to wyjątek potwierdzający regułe-

To codzienność. Po 8 nie ma problemu z siadaniem na przystanku Ordonówny
                      • Gość: o! Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 217.96.70.* 02.02.10, 13:57

U wszystkich brak samoakceptacji, problemy z dzieciństwa, sami frustraci, brak
                        argumentów, tylko nie u ciebie, o wielki!
          • Gość: o! Re: Powodem problemów z E-8 jest brak IP: 217.96.70.* 02.02.10, 13:55
            > > Nic tak nie wkurza mieszkańców Nowodworów jak stojące na pętli kilka
            > > E-4 i czekanie 20 min na przyjazd E-8.
            >
            > Okres między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem wyraźnie pokazał, że linie są
            > dobrze zaplanowane. Pisać do wszystkich świętych o bus-pasy - wtedy problemy się
            > skończą.

Szkoda, że zaprojektowano je do tego okresu.

BUS PAS OD Prahnitza DO KOŚCIOŁA
    • Gość: wkurzony. Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.10, 08:42
      Jaja se robią z mieszkańców Nowodworów bo 70% pasażerów obu linii
      przypada na E-8 a autobusów do ich obsługi jest mniej mimo iż mają
      dłuższą trasę do pokonania. Efekt jest taki, że na Marymoncie stoi i
      nudzi się regulatnie 3-4 E-4 a E-8 przjeżdza od czasu do czasu (jak
      chce)a ludziska warują na niego już na przystanku dla
      wysiadajacych. Całe szczeście wybory mamy blisko i te różne Ruty
      itp. wrócą niebawem do swoich okolicznych wiosek.
      • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 29.01.10, 15:26
        > 70% pasażerów obu linii przypada na E-8

Jakieś rzetelne wyliczenia może przedstawisz?
        • Gość: ziuta Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.10, 15:59
          Co tu liczyć nawet menele z Nowodworów to wiedzą a ty nie ?
          Gdześ się buduje i rozwija najbardziej w Warszawie a gdzieś z
          wielkiej płyty ludzie uciekają i nic się nie buduje oprócz mostu i
          dróg do niego..
          • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 01.02.10, 12:08
            > Co tu liczyć nawet menele z Nowodworów to wiedzą a ty nie ?

Skoro menele są twoimi idolami pozostaje mi tylko współczuć. Swój do swojego
            ciągnie jak widać....
            • Gość: ziuta Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.10, 12:15
              Nie są idolami a tylko są lepiej zorientowani w sprawie w której ty
              próbujesz robić za eksperta
              • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 01.02.10, 12:21
                > Nie są idolami a tylko są lepiej zorientowani w sprawie w której ty
                > próbujesz robić za eksperta

Skoro menele to rzetelne źródło, to nie mam więcej pytań :)
                • Gość: ziuta Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.10, 13:08
                  Głupio ci, że wątpiłeś w "oczywistą oczywistość"- prawda ?
                  • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 01.02.10, 15:37
                    > Głupio ci, że wątpiłeś w "oczywistą oczywistość"- prawda ?

W przeciwieństwie do ciebie nie zadaję się z menelami.
                    • Gość: ziuta Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.10, 15:55
                      Jak możesz ? Ja też się z nimi nie zadaję ale w przeciwieństwie do
                      ciebie czasem jeżdże autobusami i z konieczności słyszę ich dialogi
                      które muszę przyznać sa bardziej merytoryczne niż wiele
                      twoich "złotych myśli" prezentowanych na tym forum. i tylko o to
                      chodzi.
                      pozdrawiam :):)
                    • Gość: Rychu Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.spray.net.pl 02.02.10, 00:46
                      > W przeciwieństwie do ciebie nie zadaję się z menelami.

Jestem zszokowany przedstawianymi tu ekspertami. Menele... :) Został jeszcze
                      Kononowicz do odpytania. Mega ROTFL...
                      • Gość: ziuta Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.10, 09:56
                        Rychu !!! Ale ci menele mają rację !!!
                        • Gość: Prahnitz Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: 212.244.73.* 02.02.10, 11:15
                          > Rychu !!! Ale ci menele mają rację !!!

Tak, oczywiście... Yasssne... :) ROTFL.... :)
                          • Gość: Anula Re: E8 - temat powraca jak bumerang IP: *.subscribers.sferia.net 06.02.10, 22:27
                            Dlaczego zawsze stoi kilka E-4 na Marymoncie a także na Tarchominie
                            a na E-8 zawsze trzeba wyczekiwać ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka