Dodaj do ulubionych

Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce

01.07.10, 15:05

Witam. chciałabym oddac moją 2,5 letnią córeczkę do przedszkola
niepublicznego.Ofert jest mnóstwo, tylko cały problem polega na tym
żeby wybrac dobre przedszkole.Chciałabym poznac opinie innych
rodziców którzy oddają dzieci do takich przedszkoli na
Białołęce.Chciałabym poznac opinie o przedszkolach Plastuś,Miś
Zaczarowany dom,Stonoga.. Znacie??....
Obserwuj wątek
  • 1.kropa Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce 27.04.11, 20:41
   Polecam "Moje przedszkole"! Posłałam tam synka w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona! Świetne, małe, kameralne przedszkole (znajduje się ono przy ulicy Świderskiej-obok Smerfa). Jedna, mieszana wiekowo mała (16 osobowa)grupa dzieci, doskonała opieka (trzy nauczycielki), z którymi rodzice utrzymują codzienne, przyjacielskie kontakty(z korzyścią dla dzieci). Przedszkole jest parterowe(co zaoszczędza dzieciom biegania po schodach i co zapewnia bezpieczeństwo). Mają własny odgrodzony całkowicie od zewnątrz, dobrze wyposażony plac zabaw. Sale są dwie (jedna do zabawy i zajęć dydaktycznych) druga przystosowana do gimnastyki, zajęć ruchowych oraz odpoczynku. Przedszkole oferuje zajęcia dodatkowe (angielski, rytmika, zajęcia z logopedą), różnego rodzaju teatrzyki. I co ważne dla młodych rodziców, których dzieci nie dostały się do państwowego przedszkola- jest przystępne cenowo. Zachęcam do odwiedzenia, ja nie żałuję, że posłałam tam dziecko!
   • Gość: Bajkowa kraina Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.05.11, 20:53
    Nowo otwarty klub przedszkolaka przy Modlińskiej
    Zapraszam do klubu przedszkolaka "Bajkowa kraina".Doskonała lokalizacja (można podwieźć i odebrać dziecko w drodze do pracy), a zarazem spokój i bezpieczeństwo, ponieważ placówka znajduje się na strzeżonym osiedlu.Domowa atmosfera, kadra z przygotowaniem, niskie czesne, a w nim wszystkie zajęcia dodatkowe! W maju WPISOWE 0 zł!!! Zapraszam na stronę www.bajkowakraina.waw.pl
    • Gość: Rychu Klub przedszkolaka to nie przedszkole!!!! IP: *.spray.net.pl 03.05.11, 22:13
     'Kluby przedszkolaka', 'kluby malucha' to sposób na ominięcie norm jakie stawiają przepisy przedszkolom lub żłobkom, a które placówki przedszkolo- lub żłobkopodobne nie są w stanie spełnić. Wysyłanie tam dzieci to ryzyko opieki nad nimi przez niewykwalifikowaną kadrę, bez właściwej opieki. Warto się nad tym dobrze zastanowić zanim się później będzie żałowało.
    • blu2323 Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce 23.10.11, 21:54
     Zdecydowanie nie polecam przedszkola Smerf, zwłaszcza tego przy ul. Nowodworskiej:
     -bardzo małe sale
     -jadalnia obok toalety, z której wydobywa się brzydki zapach (wchodząc do przedszkola od razu się go czuje - zwłaszcza w okresie wiosenno, letnim, gdy na dworze przygrzewa słoneczko)
     - w toaletach zepsute spłuczki

     Nie wiem jak jest w innych Smerfach, ale właściciel ten sam.
     Pozdrawiam
  • Gość: bella35 Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.05.11, 21:58
   Polecam Klub przedszkolaka Bajkowa kraina na Modlińskiej (www.bajkowakraina.waw.pl). Jest on na strzeżonym osiedlu,z pięknym placem zabaw.Wnętrza wyglądają zachęcająco,pani jest bardzo miła i co najważniejsze ma wspaniałe podejście do dzieci:) Klubik jest kameralny,przytulny,domowe wrażenie...Jedyny minusik,to dodatkowa opłata za odbiór dziecka po 18,ale to można zrozumieć...
  • Gość: b Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 21:14
   Ja polecam przedszkole MISO przy Modlińskiej (wjazd od Żiżki)
   Bardzo fajna atmosfera, nieduże grupy, bardzo miłe Ciocie i przesympatyczna Właścicielka.
   Bardzo przyzwoita wysokość czesnego, które zawiera opłatę za codzienne zajęcia z j. angielskiego, gimnastykę korekcyjną, rytmikę. Po za tym możliwość wyboru dodatkowych zajęć płatnych w postaci karate, tańca, baletu, nauki gry na pianinie (mam nadzieję że niczego nie pominęłam).
   Moja córka bardzo chętnie chodzi do tego przedszkola drugi rok i mimo iż jest pięciolatką i miała zapewnione miejsce w państwowej placówce nie przeniosłam jej:)
   --
      • Gość: b Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 13:48
       GRATULUJĘ tym, co myślą że jak ktoś chwali coś (w tym wypadku prywatne przedszkole) to od razu jest właścicielem lub kimś kto ma w tym jakiś interes.

       Otóż, po za tym że moja córka chodzi tam kolejny (3-ci) rok i jesteśmy zadowoleni z placówki, to nie mam z tym przedszkolem NIC wspólnego.

       Wszystkim podejrzliwym proponuję mocno stuknąć się w czoło.
       Tak się składa ze TO przedszkole nie potrzebuje reklamy bo i tak ma mocne obłożenie.
       Chciałam dopisać swe dziecko pod koniec roku szkolnego i niestety nie udało się, bo tam nie ma rotacji wśród dzieci. Na przyjęcie musiałyśmy czekać do września.


         • Gość: gościówa Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: 178.73.49.* 01.11.11, 20:21
          ktoś prosi o opinie o przedszkolach, ktoś odpowiada a potem oskarża się go o reklamę - hmmm to w jaki sposób należy odpowiedzieć żeby nie być posądzonym o reklamę ?
          moja córka chodzi do Plastusia - fajne ciocie, dobre jedzenie, teatrzyki na miejscu, wycieczki dla starszych dzieci, fajny i bezpieczny plac zabaw, zajęcia z angielskiego, taniec dla chętnych, logopeda na miejscu a poza tym normalne zajęcia edukacyjne typowe dla przedszkola, rytmika, gimnastyka itp - córka zadowolona a to chyba najważniejsze
          to nie była reklama tylko fakty
          • Gość: A.D.A. Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.204.42.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.01.12, 19:45
           Od 7lat mam dzieci (teraz chodzi tam najmłdosza córka) - cieszę się, ze w tym roku kończy, bo przedszkole z roku na rok jest co raz słabsze.
           Rotacja kadry, panie, które przychodzą do pracy pogadać, jeden teatrzyk w miesiącu (góra), 3 wycieczki w roku (dla najstarszych grup) - zajęcia dodtakowe to taniec (dziś się pani nie opłaciło poprowadzić zajęć, było za mało dzieci - 6letnie dzieci słyszą i rozumieją). Nuuda. Nawet na plac zabaw za czesto nie wychodza.
           Na ogromny plus - kuchnia i kucharka oraz kucharz - świetni ludzie.

           Do niedawna polecałam to przedszkole, potem oceniałam neutralnie, teraz zwyczajnie mam złe zdanie.
           Na całe przedszkole może 2-3 panie są fajne i lubią dzieci, reszta chyba z jakiejś łapanki:(
           • Gość: zirytowana Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.sze.warszawa.supermedia.pl 16.02.12, 13:39
            Czytam poprzednią opinię i nie mogę uwierzyć jak ludzie mogą być tak złośliwi i głupi, otóż droga A.D.A jesteś bardzo niedoinformowana i mijasz się z prawdą. Jeśli w ogóle masz w Plastuśiu dzieci bo po tym co piszesz to bardzo w to wątpię , powinnaś wiedzieć że zajęć dodatkowych jest tam cała gama, rytmika, korektyw, angielski, tańce, zajęcia sportowe, katecheza, logopeda. Oprócz comiesięcznych teatrzyków są również spotkania z muzyką prowadzone przez dwóch panów (córka uwielbia te zajęcia), owszem wycieczki kilka razy w roku, wyjazdy do teatru, mnóstwo imprez okolicznościowych, bal karnawałowy, festyn rodzinny i wiele innych których nie jestem w stanie wymienić. Czy można tu mówić o nudzie? Jeśli chodzi o rotację to dobrze wiem bo dotyczyło to grupy mojego dziecka, są one związane z odejściem Pań na urlopy macierzyńskie a to chyba normalne. A i jeszcze jedno jeśli uważa pani że dzieci powinny wychodzić na dwór przy minus 15 stopni to gratuluję rozwagi, z tego co wiem to wychodzą zawsze kiedy pozwala na to pogoda. Mam w tym przedszkolu drugie dziecko jestem zadowolona, jedyne co to grupy mogłyby być trochę mniej liczne, jednak najważniejsze jest dla mnie to że moje dzieci są szczęśliwe i kochają swoje panie.
            - nie znoszę kłamstwa i manipulacji
            Zadowolona i szczęśliwa mama dwójki wspaniałych dzieci
            • Gość: kaśka Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.warszawa.vectranet.pl 17.02.12, 18:16
             Proszę nikogo nie obrażać to Pani jest nieświadoma, dziwi mnie ta irytacja. Moje dziecko chodzi również do tego przedszkola i ja jako matka nie jestem zadowolona i nie polecam tej placówki nikomu. Rzeczywiście oprócz Pana kucharza i Pani kucharki nikt nie wykazuje kompetencji w swoim fachu, od jakiegoś czasu wśród rodziców panuje przekonanie, że to "przechowalnia". Na dowód proszę aby zainteresowani rodzice przyszli o godzinie 16-16.30, wtedy dzieci są zbierane z różnych grup do jednej sali, zazwyczaj siedzą przy stoliczkach i rysują, nigdy jeszcze nie widziałam o tej porze zorganizowanej zabawy. W przyszłym roku rozważam przepisanie mojego dziecka do innego przedszkola. Od rodziców dzieci ze starszej grupy słyszałam, że w tamtym roku kilkunastu rodziców zabrało swoje dzieci do innego przedszkola ze względu na niemożność porozumienia się z Panią Dyrektor (trudny temat, sztuczny uśmiech, wymuszone gesty, osoba przypięta do swojego stanowiska, rotacje pań wychowawczyń przypuszczam też z jej winy). Trudna sprawa wybór odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka, ale Plastusia z Mehoffera nie polecam wręcz odradzam ( znam wiele jeszcze innych powodów, o których nie chcę pisać, bo zapewne stwierdzicie to samo dobrze przyglądając się uważnie Pani Dyrektor. Jednak słyszałam, że Mały Plastuś przy ul. Jagmina jest OK, Dyrektorka również, a wiecie Państwo jak dużo zależy od zarządzającego kadrą?!
             • Gość: tomasz Re: Dobre przedszkole niepubliczne na Białołęce IP: *.mlawa.vectranet.pl 20.02.12, 18:02
              a ja się z panią nie zgadzam moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, przed posłaniem tam dziecka wypytaliśmy sąsiadów i znajomych o dobre przedszkole, wszyscy którzy mieli w plastusiu swoje dzieci polecili nam właśnie to przedszkole. Kwalifikacje z tego co widzę na stronie panie mają odpowiednie, wyższe wykształcenie pedagogiczne przynajmniej w większości a poza tym panie są bardzo miłe i w moim przekonaniu i moich znajomych mają odpowiednie kompetencje. Ja z żoną polecamy plastusia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka