Dodaj do ulubionych

Na listach PISu też są ludzie kompetentni

IP: *.devs.futuro.pl 10.11.10, 21:56
Wiekszosc z Panstwa widząc po wpisach na forum ma juz swoje preferencje swoja ocenę realizacji obietnic z poprzednich wyborów. Zdecydowałem się na start w wyborach z prostego powodu - nie widzę dobrej woli ze strony ludzi Platformy którzy mając większość mogli faktycznie dużo dobego zrobić ale nie zrobili dla dobra publicznego właściwie nic pozoa zwrostem społecznej frustracji.
Nie bede zapewniał że gdy zostałbym wybrany zrobil bym zdecydowanie wiecej bo to zalezy takze od tego czy w gronie wybrańców znalazłoby się naprawdę wielu którym CHCE się COŚ DOBREGO zrobic dla Białołeki
na pewno wiem natomiast że warto w nadchodzących wyborach poprzeć osoby które sa na dalszych miejscach na listach często sa to kompetentne pełne energii osoby tacy też są na listach PISu jednoczęśnie nie dając szansy na reelekcje tym którzy się po prostu do tej pory nie sprawdzili

Jacek Tarasiuk
lista nr 5 okręg nr 1 pozycja 9
www.pis-bialoleka.org/
Obserwuj wątek
    • Gość: pyzatka Re: Na listach PISu też są ludzie kompetentni IP: *.jmdi.pl 11.11.10, 02:00
      Tak są, ale ci z PO uprawiają dość agresywny marketing - na facebooku wszyscy kandydaci PO mają swoje profile, ale ci z PIS nie. PO wyszukuje wszyskie osoby które znajdują się w grupach związanyh z Tarchominem i Białołołęką na facebooku i wysyłają zaproszenia do nich. Spotkałam kandydata PO na radnego rozdającego ulotki i odlaski przed przedszkolem - niby chyba mu było wolno - przed bramą przedszkola to nie teren przedszkola, tego ordynacja wyborcza nie zabrania, a jednak większość rodziców była zniesmaczona.
      Ci co pójdą głosować zagłosują zgodnie ze swoim sumieniem i pytanie tylko czy to będzie dobre dla mieszkańców Białołęki?
      • Gość: refju Re: Na listach PISu też są ludzie kompetentni IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.10, 10:19
        jestes kolego na dalekim miejscu. szanse male. chyba ze pokazez Paltformie Obywatelskiej na Bialolece, ze PO sie uczciwa i bezinteresowna praca nie zajmuje i "rozwiazesz" ktores z prostych zadan wymienionych w poprzednim watku, co?
        zalatw prosta sprawe jak kosz na peronie PKP Pludy, albo zainteresuj wladze instalacja kamer na PKP Pludy i Choszczowka, i sprawdz co te wladze zrobily w tym temacie za 3 dni, tydzien, miesiac i pol roku. Rozlicz ich dzien po dniu. Nie daj sobie wcisnac, ze cos sie nie da.

Mysle, ze wstydu ci to nie przyniesie. A przychylnosc wyborcow na pewno.

Bo taki wlasnie powinien byc radny: nie od gadania i lansowania sie w mediach tylko od wspierania mieszkancow.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.
      • Gość: refju Re: I są przeciw inwestycjom na Białołęce :) IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.10, 06:31
        alez ty Rurecki beznadziejny jestes...
        zlozyla protest to do pieca ...
        a czytales ten protest? co tam jest napisane? jakie uwagi?
        tak obserwuje twoje wpisy na forum i ty jestes taki sam lomot jak wiekszosc w Radzie Dzielnicy... do watkow dopisujesz 2 - 3 slowa, zero konkretow, ot tak tylko zeby zaistniec na forum...
        napisz no kolego cos konkretnie: zdefiniuj problem i znajdz rozwiaqzanie... pokaz ze twoja krytyka jest konstruktywna a nie wieczna krytyka wsztstkiego i wszystkich...
        mowie serio...
        • Gość: Rurecki Re: I są przeciw inwestycjom na Białołęce :) IP: 195.117.162.* 12.11.10, 12:23
          > a czytales ten protest? co tam jest napisane? jakie uwagi?

Każdy protest złożony do decyzji środowiskowej może doprowadzić do jej unieważnienia, a co za tym idzie - zatrzymanie inwestycji. I tyle w tym temacie.

> tak obserwuje twoje wpisy na forum i ty jestes taki sam lomot jak wiekszosc w Radzie
          > Dzielnicy...

Czyżbym uderzył w czuły punkt wytykając PiS-owcom blokowanie inwestycji?

> do watkow dopisujesz 2 - 3 slowa, zero konkretow

Może po prostu jesteś zbyt ograniczony i nie rozumiesz co piszę.
      • Gość: refju PIS niePIS - you never know... IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.10, 15:16
        nie ma to absolutnie zadnego znaczenia, kto zalozy rekawice robocze i zbuduje mi przejscie dla pieszych i zalozy monitoring na stacji PKP Pludy i Choszczowka. Nie obchodzi mnie ktory typ podejmie sie wyjecia kosza betonowego z rowu kolo Kauflandu.. Tym bardziej wali mnie to, kto usunie wylana resztke betonu z lasu przy ul. Papieskiej...

Te dzialania NIE ZNAJA BARW POLITYCZNYCH...

Jedna roboczogodzina nie nazywa sie PIS czy PO czy inne lomoty... tylko wlasnie ROBOCZOGODZINA....

a rurecki jak zwykle trzy slowa od ojca prowadzacego i nic konkretnie...

Bys lepiej zadzwonil i poprosil ZTM zeby dopasowal rozklad 152 do nowego kursowania SKMki..., co? Malo pracochlonne a bedziesz sie mogl czyms wykazac, co? Tylko nie mow ze nie dasz rady... Ja juz dzwonilem... Ale jak ty mnie wesprzesz to bedzie lepiej... Z samego kontestowania wszystkiego "herbata slodsza nie bedzie".... Good luck...
      • Gość: Jacek Tarasiuk Re: Na listach PISu też są ludzie kompetentni IP: *.devs.futuro.pl 14.11.10, 18:52
        Nie mnie do końca oceniac czy jestem kompetentny czy to że nie - do Państwa należałoby ocena
        uważam się za osobę trzeźwo myslącą jestem specjalistą od zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową ochrona srodowiska a więc problemami które dotyczą mieszkańców Białołęki.
        Ponadto mój niepokój budzi wiele spraw dotyczących kierunku rozwoju dzielnicy i miasta tego co dzieje się w naszym kraju i z naszym społeczeństwem w ogólności więc chciałem jakoś zareagowac stąd mój start w wyborach
        Zdaję sobię sprawę że z tak dalekiego miejsca mam małe szanse na sukces ale ... nigdy nie wiadomo
        pozdrawiam niezdecydowanych
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka