Dodaj do ulubionych

Czy warto kupić mieszkanie?

28.10.15, 12:36
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Białołęce, a konkretniej myślę nad Tarchominem. Co myślicie? Może ktoś z Was kupił tam mieszkanie, nie żałujecie? Ogólnie proszę o jakieś opinie jak się mieszka w tej okolicy :)
Obserwuj wątek
  • grammmatik Re: Czy warto kupić mieszkanie? 30.10.15, 16:01
   Wg mnie jak masz kupować mieszkanie to ta okolica jest jak najbardziej ok, rozwija się naparwdę dynamicznie. Wszystko czego trzeba do zycia blisko, nawet galerie budują tam więc już w ogóle. W przeciągu ostatnich lat naprawdę sporo się zmieniło i ja polecam :)
  • vividiska Re: Czy warto kupić mieszkanie? 20.11.15, 12:35
   Najlepiej przed zakupem mieszkania (jeśli kupuje się na kredyt do "końca" życia) jest powynajmować mieszkania to tu to tam, zobaczyć na własne oczy jakie są plusy i minusy i wybrać miejsce, które jest najbardziej odpowiednie. Z mieszkania wynajmowanego, jeśli cokolwiek Ci nie pasuje, możesz się w każdej chwili wyprowadzić, z kupionym już jest więcej problemu. I, wbrew pozorom, nie jest to strata pieniędzy.
  • cats-horses Re: Czy warto kupić mieszkanie? 12.08.18, 12:04
   musze kupić mieszkanie, budżet nie za duży więc oglądam oferty z Białołęki. buduje sie w różnych miejscach - jakie odradzacie i czemu? wim np. że przy ul.Przylesnej i Husa jest oczyszczlnia ścieków i smrodek dochodzi. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę?
   • karol.mazurkiewicz88 Re: Czy warto kupić mieszkanie? 09.10.18, 22:51
    cats-horses, ja teraz z żoną kupiłem mieszkanie w inwestycji Nowy Park na Białołęce. Krótko i na temat:: dobra lokalizacja, dobra cena, fajne mieszkanie, dużo zieleni, wszystko masz pod ręką. Za niedługo odbieramy już klucze i bierzemy się za remont. Wiem, że to wątek o mieszkaniach ale czy ktoś ma dobrego speca od płytek, którego mógłby nam polecić?
  • barka01 Re: Czy warto kupić mieszkanie? 04.03.19, 15:14
   Mieszkanie i kredyt bierzecie na całe życie , weźcie więc pod uwagę ,że Białołęka to tereny zalewowe, mogą znów wystąpić problemy z podmakaniem i zalewaniem . W latach deszczowych na osiedlach bywały już problemy .
   Kolejny problem to kiepska komunikacja, czasochłonny dojazd ,oraz koszmarne korki z powodu braku infrastruktury drogowej . Tu w temacie jeszcze przez wiele ,wiele lat się nic nie zmieni. Jeśli jednak znając te ograniczenia podejmiecie świadomie decyzję i zamieszkacie na Białołęce
  • wojtek_z_pracowni_balonowej Re: Czy warto kupić mieszkanie? 16.03.19, 05:28
   Też rozważałem zamieszkać na Białołęce i powiem, że na dzień dzisiejszy nie jest idealnie, ale patrząc w przyszłość to infrastruktura się rozwija wraz ze wzrostem liczby mieszkańców. Pamiętam 10 lat temu nie było tu nic a teraz nowoczesne osiedla. Ja wybrałem ucieczkę z miasta ale dla ludzi kochających życie w mieście ale jednak nie w centrum jest to dobra lokalizacja. Moim zdaniem oczywiście :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka