Dodaj do ulubionych

Czy ktoś słyszał o "New Gel +E" ?

09.09.12, 22:24
Witam!

Czy ktoś na tym forum zetknął się może z maścią silikonową New Gel + E amerykańskiej firmy New Medical? Ostatnio dowiedziałam się o jej istnieniu od znajomej, której poparzona córeczka jej używała i świetnie zdała egzamin. Są też dostępne plastry silikonowe tej o nazwie Newgel. Mają oni także lubrykant do zakładania i zdejmowania odzieży uciskowej (co mnie bardzo kusi).

Niestety mam tylko jedną opinię i nie chciałabym zainwestować w coś, co może nie jest tego warte. Może brak świadomości o ich istnieniu wynika ze słabej dostępności. U nas w Poznaniu ma swoją siedzibę firma Eqenica.pl, która jest dystrybutorem tychże specyfików, ale nawet w przepastnym internecie nic więcej na ten temat nie udało mi się wygrzebać, jeśli chodzi o dostępność w Polsce innymi kanałami.

Póki co posiłkowaliśmy się plastrami i ubrankami z Tricomedu, ale musimy je zmienić. Przez przekładanie przez piętę (oparzenie jest na stawie skokowym) ubranko już jest porozciągane (nie ma nawet miesiąca), a plastry po niecałych trzech tygodniach już się strzępią.

Wiem, że są plastry Cica Care, Silon, ale mam pokusę spróbować tych Newgel.

Dzięki za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • towcargo Re: Czy ktoś słyszał o "New Gel +E" ? 26.02.13, 16:05
      Dzień Dobry,

Jestem sprzedawcą produktów NewGel w polsce. Ciseszy mnie dobra opinia, która ma Pani na temat produktu.
      Zapraszam do internetowego sklepu terionsuisseshop.com
      Albo do kontaktu bezpośredniego pod mailem piotr.toczylowski@towcargo.eu
      Pozdrawiam,
      Piotr Toczyłowski

bestjol napisał(a):

> Witam!
      >
      > Czy ktoś na tym forum zetknął się może z maścią silikonową New Gel + E amerykań
      > skiej firmy New Medical? Ostatnio dowiedziałam się o jej istnieniu od znajomej,
      > której poparzona córeczka jej używała i świetnie zdała egzamin. Są też dostępn
      > e plastry silikonowe tej o nazwie Newgel. Mają oni także lubrykant do zakładan
      > ia i zdejmowania odzieży uciskowej (co mnie bardzo kusi).
      >
      > Niestety mam tylko jedną opinię i nie chciałabym zainwestować w coś, co może ni
      > e jest tego warte. Może brak świadomości o ich istnieniu wynika ze słabej dostę
      > pności. U nas w Poznaniu ma swoją siedzibę firma Eqenica.pl, która jest dystryb
      > utorem tychże specyfików, ale nawet w przepastnym internecie nic więcej na ten
      > temat nie udało mi się wygrzebać, jeśli chodzi o dostępność w Polsce innymi kan
      > ałami.
      >
      > Póki co posiłkowaliśmy się plastrami i ubrankami z Tricomedu, ale musimy je zmi
      > enić. Przez przekładanie przez piętę (oparzenie jest na stawie skokowym) ubrank
      > o już jest porozciągane (nie ma nawet miesiąca), a plastry po niecałych trzech
      > tygodniach już się strzępią.
      >
      > Wiem, że są plastry Cica Care, Silon, ale mam pokusę spróbować tych Newgel.
      >
      > Dzięki za odpowiedź.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka