Dodaj do ulubionych

BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDANIA?

09.07.09, 17:44
Potrzebuję pilnie przynajmniej 2 ampulek po 1500 JM leku HYLASE. Bardzo, ale
to bardzo proszę o odzew osób, którym lek zostal i go mogą odsprzedać. Dziekuję
Obserwuj wątek
    • agma17 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 10.07.09, 08:53
      Witam,
      Nie mam tego leku, ale chciałabym zapytać czy stosuje się go przy
      oparzeniach.
      Pozdrawiam
      • broskin Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 10.07.09, 16:26
        To jest lek do ostrzykiwań blizny, które są wykonywane w znieczuleniu ogólnym
        przez chirurga.
    • agma17 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 28.07.09, 09:51
      Witam,
      Mam nadzieję, że udało Ci się zdobyć HYLASE. Jeśli jesteście już po
      ostrzykiwaniu, proszę o info na temat rezulatatów. Mojego synka
      czeka ten zabieg we wrześniu. Lekarz prowadzący powiedział, że
      blizny mogą stać się dzięki temu jasne i miękkie ( ale nie płaskie).
      Pozdrawiam
      • broskin Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 29.07.09, 12:59
        Hej, u nas zabieg byl robiony 2 dni temu w pelnej narkozie. Na efekty trzeba
        poczekac 6 tyg. Jesli lek podziala, to blizna będzie miękka, a co za tym idzie z
        czasem "pociągnie" ją zdrowa skóra przez co nastąpi splaszczenie blizny (taką
        mam infor. od lek. prowadz. i ta wersja wydaje się być logiczna). Odbarwienie
        blizny to wg niego trzeci - ostatni i najprostszy etap leczenia. Pozdrawiam i
        życzę zadawalających efektów smile
        • agma17 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 29.07.09, 15:50
          Dziekuję za info. Mam nadzieję, że efekty bedą dobre u naszych
          dzieci. Napisz proszę gdzie można kupić HYLASE,bo niebawem bedzie
          nam potrzebna.
          Pozdrawiam ciepło.
          • broskin Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 29.07.09, 16:50
            Tego leku nie kupisz w Polsce. A sprowadzanie przez Aptekę to dluga i zawila
            procedura (nawet uczestniczy w tym NFZ)...
            U nas koniec z koncem zalatwil nam ten lek lekarz prow., ale mozna go sobie
            kupić na wlasną rękę na pewno w Niemczech (tyle, że od razu 10 ampulek, bo tak
            ten lek jest pakowany)
            • agma17 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 30.07.09, 08:59
              U nas pewnie trzeba będzie kupić w Niemczech, bo nie mamy zbyt
              dobrego kontaktu z lekrzem, który bedzie wykonywał ostrzkiwanie.
              Chciałabym jeszcze zapytać czy kilka godzin po zabiegu można już
              zabrać dziecko do domu?
              • broskin Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 31.07.09, 18:48
                U nas zabieg wykonano o godz. 12.30 i trwal ok. 30 min., potem dziecko 2 godz.
                spalo a potem dochodzilo dość szybko do siebie i o godz. 19.30 opuściliśmy
                szpital. Tak więc jeśli jest wszystko ok to hospitalizacja trwa 1 dzień. W razie
                pytań proszę pisać smialo: broskin@interia.pl
                smile Ja modlę się tylko, żeby byl pozytywny efekt i tego zyczę Pani dziecku.
                Pozdrawiam serdecznie
    • iza3760 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 07.03.11, 10:40
      odsprzedam hylase kilka ampulek 3000mg,zainteresowanyvh prosze o kontakt 606315913
    • dan.ski Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 27.02.14, 16:47
      Dzień Dobry, mam do odsprzedania Hylase 1500 (kupione w styczniu 2014 z datą ważności 2017) tel. 515-211-624
    • lovely999 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 27.11.14, 09:39
      Witam! Piszę w tej samej sprawie. Pilnie kupię najlepiej 4 ampułki Hylase 1500 JM. Jeśli komuś zostały i chciałby sprzedać bardzo proszę o kontakt. Dziękuję.
      • hustawek Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 25.01.15, 22:06
        Mam 3 ampulki z data do sierpnia 2016
        • lovely999 Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 04.02.15, 17:27
          A skąd jesteś? Podaj jakiś kontakt do siebie (maila lub telefon).
          • hustawek Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 12.02.15, 22:23
            hustawek@gazeta.pl
      • atyde_k Re: BARDZO PILNE! HYLASE CZY KTOŚ MA DO SPRZEDAN 23.03.15, 09:29
        Witam czy ktoś ma do sprzedania Hylase 1500 JM potrzebuję 3 ampułek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka