Dodaj do ulubionych

Era komputera.

05.11.10, 22:15
Google Maps przyczyną konfliktu
Obserwuj wątek
      • kolejar Re: Era komputera. 06.11.10, 11:08
        Ja tam Jana Pospieszalskiego lubiłem, ale koleś ostatnio już całkiem ześwirował. No, NIE - co on wyprawia!!!
        Ale usuwanie strony na fejzbuku to już SKANDAL!!! Dobra, może za to jego ostatnie popieranie faszyzmu - tfu!!!
        Ale z drugiej strony ja też za bezdurno zetknąłem się z usuwaniem mnie z fejzbuka... Za bezdurno, powtarzam, za bezdurno... Wtajemniczeni a sprytniejsi wiedzą co i jak.
    • kolejar Re: Era komputera. 06.11.10, 11:02
      Tak to jest, jeśli siły zbrojne posługują się nieprofesjonalnymi danymi. Po prostu państwo z takimi siłami zbrojnymi zachowuje się nieprofesjonalnie. Powinno wstąpić do stosownego paktu zbrojnego (NATO, ANSUS itp.), albo w ogóle się rozbroić. Inaczej siły zbrojne mogą służyć jedynie zwalczaniu lokalnej partyzantki w bardzo ograniczonym zakresie (co widać), albo kolejnym puczom wojskowym.
      • poloeschatolo Re: Era komputera. 06.11.10, 11:18
        kolejar napisał:

> Powinno wstąpić do stosownego paktu zbrojnego (NATO, ANSUS itp.), albo w ogóle się
        > rozbroić. Inaczej siły zbrojne mogą służyć jedynie zwalczaniu lokalnej partyzantki
        > w bardzo ograniczonym zakresie (co widać), albo kolejnym puczom wojskowym.

wczytaj się w tekst uważnie - kostaryka nie posiada sił zbrojnych
        [Meanwhile, tension is rising in Costa Rica — a country without a formal military.]
    • poloeschatolo dziwne zbieżności 06.11.10, 12:42
      tsy napisał:

> Google Maps przyczyną konfliktu

a dziś o 9.01 bartosz węglarczyk wysmażył o tym tekst
      wyborcza.pl/1,75477,8620891,Jak_Google_sprowokowal_wojskowa_inwazje.html
      tsy sugerował, że forum jest wykorzystywane jako źródło informacji - vide chociażby podona koincydencja z wątkiem o najbardziej szkodliwym wpływie etanolu
      • map4 Re: dziwne zbieżności 06.11.10, 14:30
        > tsy sugerował, że forum jest wykorzystywane jako źródło informacji

nie po raz pierwszy zresztą. Pisałem kiedyś na forum o firmie Oracle, a konkretnie o problemach z dogadaniem się po angielsku z jej pracownikami z Indii.

Moją wypowiedź znalazłem potem przeklejoną i opatrzoną nazwiskiem "autora" na jakimś portalu. Rektor Andrzejak nie spadł przecież z jasnego nieba. Plagiaty są raczej normą niż wyjątkiem.
    • skoonk Re: Szlunsk czeka na Gogula 06.11.10, 15:54
      tsy napisał:

> Google Maps przyczyną konfliktu

Witaj jutrzenko swobody!
      Jest już RAŚ, jest "bana na autonomie", czekamy tylko na mapkę w googlu i przecięcie poplątanych problemów naszego nadwiślańskiego kraju.
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8623241,_Tramwaj_do_autonomii___Kampania_wyborcza_na_slaskich.html
      • skoonk Re: Wubecja - szable w dłoń! 08.11.10, 08:22
        skoonk napisała:

> Witaj jutrzenko swobody!
        > Jest już RAŚ, jest "bana na autonomie", czekamy tylko na mapkę w googlu i przec
        > ięcie poplątanych problemów naszego przywiślańskiego kraju.

Hej Wubecja - szable w dłoń !
        Zebrali ponad tysiąc podpisów i we wrześniu zarejestrowali partię. Siedziba mieści się w Katowicach, w biurze o powierzchni 12 metrów kwadratowych.
        www.plpi.pl/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka