Dodaj do ulubionych

Najbliższe imprezy w okolicy

09.07.10, 09:01
Na stronie www.forumpruszkow.pl, w zakładce co, gdzie, kiedy?
zamieszczane są informacje o imprezach, konkursach odbywających się
w powiecie pruszkowskim, grodziskim, zachodnio-warszawskim i
sochaczewskim.
W najbliższym czasie polecamy:
Podkowa Leśna – Tańce w kręgu,
Pruszków – eksperymentalne wytopy żelaza,
Piastów – kino pod gwiazdami „Odlot”
Żelazowa Wola – recitale fortepianowe
Brwinów – wycieczka rowerowa
Błonie – Mazowieckie Spotkania z Motoryzacją.
Karolin – Przystanek Pat
Informacje o terminach powyższych imprez oraz linki do stron
poświęconych tym wydarzeniom znajdziecie na www.forumpruszkow.pl.

Zapraszamy

Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”
Obserwuj wątek
    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 24.07.10, 23:56
      Na stronie www.forumpruszkow.pl, w zakładce co, gdzie, kiedy?
      zamieszczane są informacje o imprezach, konkursach obywających się w
      powiecie pruszkowskim, grodziskim, zachodnio-warszawskim i
      sochaczewskim.
      W najbliższym czasie polecamy:
      25 lipca (niedziela, godz. 19.00)
      Zielonki k.Babic – W krainie Chopina – koncert Pawła Jansa –
      akordeon solo
      26 lipca (poniedziałek)
      Pruszków – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Torowym
      26 lipca (poniedziałek, godz. 13.30)
      Podkowa Leśna – bajka dla dzieci – Wstydek – Bajtek i drewniane
      ludki”
      26 lipca (poniedziałek, godz. 18.00)
      Grodzisk Mazowiecki – koncert orkiestry Gedeon Richter Polska Sp. z
      o.o.
      1 sierpnia (niedziela, godz. 14.00)
      Sochaczew/Brwinów/Pruszków – strat 67 Tour de Polotne
      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych tym
      imprezom znajduje się na www.forumpruszkow.pl
    • doori Re: Najbliższe imprezy w okolicy 27.07.10, 14:54

      I LETNI PRZEGLĄD FILMOWY W RASZYNIE
      „Z NAPOLEONEM W TLE”

      Piątek, 30 lipca 2010.
      Świetlica środowiskowa w Rybiu;
      •20.00, Projekcja filmowa: „Jeniec Europy”. Reżyseria: Jerzy
      Kawalerowicz; Polsko-francuski film historyczny z 1989 roku

      Sobota, 31 lipca 2010.
      Świetlica środowiskowa w Rybiu;

      •12.00, Projekcja filmowa: „Szatan z siódmej klasy” (1960)
      scenariusz i reżyseria: Maria Kaniewska
      Komedia Sensacyjna dla młodzieży – bohater wpada na trop skarbu,
      ukrytego gdzieś w okolicy przez żołnierza napoleońskiego. Nie wie,
      że na podobny trop wpadła szajka niebezpiecznych przestępców…

      Rynek w Raszynie
      •16.00, Pokaz towarzyszący: Taniec dawny (Rynek);
      Sala GOK w Urzędzie Gminy
      •17.00, Projekcja filmowa: „Zakochana Jane ” Reżyseria: Julian
      Jarrold.
      Film biograficzny oparty na listach Jane Austen. Opowiada o
      miłosnej historii młodej Jane, która stała się inspiracją do
      napisania jej największych dzieł : "Duma i uprzedzenie"
      oraz "Rozważna i romantyczna".


      19.30, Pokaz towarzyszący: Szermierka (Rynek);
      Sala GOK w Urzędzie Gminy
      •20.00, Projekcja filmowa: „Napoleon i ja ” (Włochy, Hiszpania,
      Francja ,USA, 2006)
      Komedia wojenna. Reżyseria: Paolo Virzi. Wyst: Monica Bellucci,
      Daniel Auteuil
      1814 rok. Po przybyciu na Elbę Napoleon jest entuzjastycznie witany
      przez mieszkańców wyspy. Na podstawie książki: Ernesto Ferrero
      Rynek w Raszynie
      •22.30, Projekcja filmowa plenerowa: „Pachnidło”
      Reżyseria: Tom Tykwer Na podstawie książki: Patrick Süskind;
      (UWAGA: Tylko dla widzów dorosłych !)
      XVIII wiek, Francja. Jean-Baptiste Grenouille obdarzony jest
      fenomenalnym węchem. Wykorzystuje on swój talent do tworzenia
      niewiarygodnych perfum. Jednak w poszukiwaniu nieznanych zapachów
      jest skłonny posunąć się nawet do morderstwa.


      Niedziela, 1 sierpnia 2010.
      Rynek w Raszynie
      •16.00, Pokaz towarzyszący: Musztra historyczna (Rynek);

      Sala GOK w Urzędzie Gminy
      17.00, Projekcja filmowa: „Cena honoru” (USA 2002) Reżyseria:
      Shekhar Kapur
      Przygodowy - Nadszedł czas wielkich wydarzeń... Nadszedł czas
      wielkich uczuć... Nadszedł czas bohaterów... mimo woli.
      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 02.08.10, 15:57
        Na stronie www.forumpruszkow.pl, w zakładce co, gdzie, kiedy?
        zamieszczane są informacje o imprezach, konkursach obywających się w
        powiecie pruszkowskim, grodziskim, zachodnio-warszawskim i
        sochaczewskim.
        W najbliższym czasie polecamy:
        2-6 sierpnia
        Grodzisk Mazowiecki - Otwarte dni dla dzieci na dziedzińcu przed
        Centrum Kultury
        6 sierpnia
        Milanówek - koncert Chopinowski w wykonaniu Noriko Yamazaki
        7 sierpnia
        Podkowa Leśna - Kino Projekt - "Poważny człowiek"
        8 sierpnia
        Pęcice - 44 Rajd Po Kamienistej Drodze
        8 sierpnia
        Podkowa Leśna - koncert Chopinowski w wykonaniu Noriko Yamazaki

        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom
        znajduje się na stronie www.forumpruszkow.pl

        Jednocześnie prosimy o informowanie Stowarzyszeniach o planowancych
        inicjatywach. Pozwoli to na szybsze zamieszczenie informacji o
        wydarzeniu w kalendarzu.
        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 06.08.10, 09:16
          Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie
          poleca:

          8 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
          Milanówek – wycieczka do Bolimowa

          8 sierpnia (niedziela, godz. 18.00)
          Podkowa Leśna – koncert Chopinowski w wykonaniu Noriko Yamazaki

          8 sierpnia (niedziela, godz. 15.00)
          Niepokalanów – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu Kwintetu
          Instrumentów Dantych Blaszanych Filharmonii Narodowej

          11 sierpnia (środa, godz. 12.00)
          Grodzisk Mazowiecki – Kino z wrażliwą duszą – pokaz filmu „Spotkanie”

          15 sierpnia (niedziela, godz. 12.00-14.00)
          Buraków – Święto Burakowa – warsztaty plastyczne, fotograficzne,
          spektakl dla dzieci

          Zachęcamy także do udziału w konkursach fotograficznych
          organizowanych w Brwinowie, Pruszkowie, Milanówku i Starych Babicach.

          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom
          znajduje się na stronie www.forumpruszkow.pl

          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 16.08.10, 09:37
            Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie
            poleca:

            16 sierpnia (poniedziałek, godz. 13.00)
            Podkowa Leśna – kino familijne – Czarodziejka Lili, smok i magiczna
            księga


            17 sierpnia (wtorek, godz. 17.30)
            Łomianki – teatr dla dzieci – „Morskie opowieści”

            18 sierpnia (środa, godz. 19.00)
            Karolin/Otrębusy – VI Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny

            18 sierpnia (środa, godz. 19.00)
            Grodzisk Mazowiecki – Kino z wrażliwą duszą – pokaz filmu „Spotkanie”

            20 sierpnia (piątek, godz. 19.00)
            Milanówek – tańce „u Artystek”

            22 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
            Milanówek – wycieczka rowerowa do Nieborowa

            22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00)
            Żelazowa Wola – recital Chopinowski – Krzysztof Jabłoński

            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom
            znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 20.08.10, 10:00
              Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie
              poleca:

              20 sierpnia (piątek, godz. 17.00)
              Grodzisk Mazowiecki – maraton z filmem „Step up”

              21 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
              Milanówek – koncert jazzowy w wykonaniu trio: Bogdan Ignatowski, Jan
              Zając, Włodzimierz Szląskiewicz

              21 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
              Podkowa Leśna – spotkanie z cyklu Francuskie wieczory w Pałacyku
              Kasyno

              22 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
              Milanówek – wycieczka rowerowa do Nieborowa

              22 sierpnia (niedziela, godz. 11.00)
              Młodzieszyn – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu Marii
              Pomianowskiej i Zespołu Polskiego

              22 sierpnia (niedziela, godz. od 14.00
              Żółwin – Dożynki Gminne

              28 sierpnia (sobota, godz. 11.00-18.00)
              Komorów Wieś – Kaliszowy Gaik – piknik rodzinny

              28-29 sierpnia (sobota-niedziela)
              Pruszków – Chopin OFFBeat – Jeden weekend, dwa dni, cztery koncerty –
              wystąpi Inga Lewandowska/Kuba Stankiewicz Trio

              28 sierpnia (sobota, godz. 21.00)
              Podkowa Leśna – WILAKNOC w Podkowie Leśnej – performance, seans
              rysowania i animacji na żywo, koncert muzyka POGODNO

              29 sierpnia (niedziela, od godz. 12.00)
              Milanówek – X Dzień Milanówka, w programie m.in. Finał Mistrzostw
              MTB&BMX, scean familijna, Koncert Macieja Maleńczuka z Zespołem
              Psychodancing, koncert Lady Pank

              29 sierpnia (niedziela, godz. od 13.00)
              Raszyn – Dożynki Gminne – wystąpi Krzysztof Krawczyk oraz Brathanki

              29 sierpnia (niedziela, godz. 15.00)
              Sochaczew – koncert Chopin u Generała Szemberka

              Otrębusy – konkurs malarski – tematyka: architektura, krajobraz,
              obiekty kojarzące się z Brwinowem – do 9 września

              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom
              znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 24.09.10, 10:25
                  Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


                  24, 25, 26 września (piątek)
                  Karolin – Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

                  24 września (piętek, godz. 20.00)
                  Izabelin – koncert Katarzyny Groniec

                  25 września (sobota,)
                  Piastów – Ciastko z bajką - spotkanie z Witoldem Casettim i Kelvinem Aistonem

                  25 września (sobota, godz. 13.00-24.00)
                  Podkowa Leśna – FunPodko – w programie otwarte zawody deskorolkowe, after party m.in.: funk, hip-hop, drum’n’bass oraz DJE Greenhouse effect: Gibon, Kuksz, Daffz, Gzyms

                  25 września (sobota, godz. 15.00)
                  Łomianki – Buraki – Baśniowe wartaty teatralne „Cyrk zwierząt”

                  25 września (sobota, godz. 16.00)
                  Pruszków – Pruszków Gra Chopina

                  25 września (sobota, od godz. 17.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Lata – wytęp m.in. Afromental oraz Ryszard Rynkowski

                  25 września (sobota, godz. 17.00)
                  Podkowa Leśna – spotkanie z Wojciechem Fibakiem

                  25 września (sobota, godz. 18.30-22.00)
                  Brwinów – Światowy Dzień Kawy

                  26 września – 1 października – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku

                  26 września (niedziela)
                  Pruszków – Wielki Finał Kampanii Ognia

                  26 września (niedziela, godz. 10.00-22.00)
                  Piastów – I Piłkarski Turniej Stacji Telewizyjnych TV CUP

                  26 września (niedziela, godz. 10.00)
                  Milanówek – Poranek Teatralny Pt. „Dwie Dorotki”

                  26 września (niedziela, godz. 12.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie teatralne dla dzieci „Jaś i Małgosia”

                  26 września (niedziela, godz. 12.00 – 17.30)
                  Zielonki Parcele – Piknik Rybny i Dzień Pieczonego Ziemniaka

                  26 września (niedziela, godz.16.00)
                  Pruszków – spektakl „Wakacjuszka”

                  26 września (niedziela, godz. 18.00)
                  Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór I – wykonawcy: Elżbieta Karaś Kasztel, kwartet Prima Vista

                  28 września (wtorek)
                  Pruszków – początek Mistrzostw Polski Elity w Kolarstwie Torowym

                  1 października (piątek, godz. 19.00)
                  Milanówek – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku – uroczysty koncert zamykający obchody, piosenki Jacka Kaczmarskiego wykona Jakub Michalski

                  2 października (sobota, godz. 18.00)
                  Izabelin - Wieczór Grecki, w programie występ greckiej grupy Dimitris Zorba, wystawa fotografii oraz pokaz limu „Grecja kraj słońca, bogów i oliwek”

                  3 października (niedziela, godz. od 9.00)
                  Skrzelew – XII Dni Kukurydzy

                  3 października (niedziela, godz. 10.00)
                  Pruszków – poranek teatralny dla dzieci – spektakl „3 x Królewna 3 x Smok”

                  3 października (niedziela, godz. 12.30)
                  Podkowa Leśna – dziecko w teatrze „Doktor Nieboli i jego zwierzęta”

                  9 października (sobota, godz. 20.00)
                  Błonie – III Bal Dobroczynny

                  Pruszków – zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury m.in.: Teatr Młodych „Jestem”, warsztaty literackie, warsztaty fotograficzne; tel. 22 728 39 40

                  Pruszków – przegląd nieprofesjonalnych zespołów młodzieżowych, zgłoszenia tel. 22 728 39 40

                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.10.10, 10:23

                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


                    1 października (piątek, godz. 19.00)
                    Brwinów – Gospel Evening – koncert dvd Kirk Franklin

                    2 października (sobota, godz. 9.00 – 15.00)
                    Pruszków – Dzień Otwarty w elektrociepłowni

                    2 października (sobota, godz. 18.00)
                    Milanówek – z cyklu „Portrety kobiet” – monolog Katarzyny Zapaśnik „Nigdy w życiu”, po spektaklu spotkanie z psychologiem „Rycerz na białym koniu – relikt przeszłości?”

                    3 października (niedziela)
                    Brwinów – dzień gier rodzinnych

                    3 października (niedziela, godz. 12.00)
                    Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci: spektakl „3 x królewna 3 x Smok”

                    3 października (niedziela, godz. 15.00)
                    Brwinów – Olimpijski Piknik Rodzinny – gośćmi będą Sylwia Gruchała, Dariusz Goździak, Kajetan Broniewski, Paweł Nastula, Robert Sycz, Grzegorz Skrzecz

                    3 października (niedziela, godz. 15.00)
                    Ożarów Mazowiecki – Msza Święta oraz koncert „Po 63 dniach” poświęcony 66. rocznicy zawarcia układu o zaprzestaniu działań wojennych w Warszawie

                    4-8 października
                    Pruszków – Tydzień Aktywnego Seniora

                    7 października (czwartek, godz. 19.00)
                    Piastów – koncert Ewy Urygi

                    8 października (piątek, godz. 18.00)
                    Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”

                    9 października (sobota, godz. 11.00)
                    Grodzisk Mazowiecki – pobiegnij z nami milę dla Marka

                    9 października (sobota, godz. 13.00)
                    Komorów – odsłonięcie pomnika „Ławeczki Marii Dąbrowskiej”

                    9 października (sobota, godz. 16.00)
                    Rybie – Program artystyczny w wykonaniu Klubu Seniora

                    9 października (sobota, godz. 19.00)
                    Milanówek – koncert poezji śpiewanej z serii „Jacek Łocz zaprasza” – wystąpi Jarek Tomaszewski z zespołem „Trapiści”

                    10 października (niedziela, godz. 10.00)
                    Nadarzyn – II Rodzinny Rajd Rowerowy

                    Pruszków – przegląd nieprofesjonalnych zespołów młodzieżowych, zgłoszenia tel. 22 728 39 40

                    Teresin – zgłoszenia do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Duszą

                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 07.10.10, 11:17
                      Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

                      7 października (czwartek, godz. 18.00)
                      Pruszków – Archeologiczna Mapa Polski – wykład „Niedźwiedziówka – Bursztynowe eldorado sprzed 4,5 tysiąca lat na Żuławach” wygłosi prof. Ryszard Mazurkowski

                      7 października (czwartek, godz. 18.30)
                      Nadarzyn – Wspomnienia z pielgrzymki do Ziemi Świętej


                      7 października (czwartek, godz. 19.00)
                      Piastów – koncert Ewy Urygi

                      8 października (piątek, godz. 18.00)
                      Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”, zagrają Metamorfizm, Undiscoverd Color

                      9 października (sobota, godz. 11.00)
                      Grodzisk Mazowiecki – pobiegnij z nami milę dla Marka

                      9 października (sobota, godz. 16.00)
                      Rybie – Program artystyczny w wykonaniu Klubu Seniora

                      9 października (sobota, godz. 17.00)
                      Pruszków – przedstawienie „Uczone Białogłowy”

                      9 października (sobota, godz. 19.00)
                      Milanówek – koncert poezji śpiewanej z serii „Jacek Łocz zaprasza” – wystąpi Jarek Tomaszewski z zespołem „Trapiści”

                      10-17 październik
                      Milanówek – Tydzień Chopinowski w Milanówku

                      10 października (niedziela, godz. 10.00)
                      Nadarzyn – II Rodzinny Rajd Rowerowy

                      10 października (niedziela, godz. 12.00)
                      Rybie – teatrzyk dla dzieci

                      10 października (niedziela, godz. 12.30)
                      Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta

                      10 października (niedziela, godz. 16.00)
                      Pruszków – „Chopin i górale” – Hanka Rybka z zespołem

                      10 października (niedziela, godz. 16.00)
                      Nadarzyn – Koncert Muzyki Cygańskiej

                      10 października (niedziela, godz. 17.00)
                      Łomianki – Gala boksu zawodowego

                      14 października (czwartek, godz. 17.00)
                      Raszyn – wystawa fotografii cyfrowej oraz grafiki komputerowej

                      14 października (czwartek, godz. 20.00)
                      Grodzisk Mazowiecki – spektakl „Gąska”

                      15 października (piątek)
                      Piastów – występ Jana Pietrzaka

                      15 października (piątek, godz. 18.00)
                      Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac

                      16 października (sobota, godz. 16.00)
                      Pruszków – potańcówka dla dorosłych

                      16 października (sobota, godz. 18.00)
                      Rybie – Dzień Papieski

                      17 października (niedziela, godz. 2.00)
                      Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

                      17 października (niedziela, godz. 19.00)
                      Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

                      18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
                      Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

                      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 15.10.10, 10:37
                        Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

                        15 października (piątek)
                        Piastów – występ Jana Pietrzaka

                        15 października (piątek, godz. 18.00)
                        Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac

                        16 października (sobota, godz. 16.00)
                        Pruszków – potańcówka dla dorosłych

                        16 października (sobota, godz. 18.00)
                        Rybie – Dzień Papieski

                        17 października (niedziela, godz. 2.00)
                        Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

                        17 października (niedziela, godz. 10.00
                        Nadarzyn – I ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego o Puchar Dyrektora Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury Nadarzyn’2010

                        17 października (niedziela, godz. 19.00)
                        Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

                        18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
                        Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

                        22 października (piątek, godz. 19.00)
                        Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

                        23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
                        Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

                        23 października (sobota, godz. 17.00)
                        Rybie – Taneczne Pasje – w programie pokaz filmu „Step Up 2” oraz spotkanie młodzieży z tancerzami II edycji You Can Dance

                        24 października (niedziela, godz. 12.00)
                        Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

                        24 października (niedziela, godz. 13.00)
                        Falenty – teatrzyk dla dzieci

                        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 21.10.10, 13:21
                          Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


                          22 października (piątek, godz. 19.00)
                          Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

                          23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
                          Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

                          23 października (sobota, godz. 12.00)
                          Podkowa Leśna - I Marsz Różowej Wstążki – rozpocznie marszu na rogu ulicy Bluszczowej i Jana Pawła II przy szkole samorządowej

                          23 października (sobota, godz. 16.00)
                          Brwinów – Historia Konkursów Chopinowskich – wieczór słowno muzyczny

                          23 października (sobota, godz. 17.00)
                          Rybie – Taneczne Pasje – w programie pokaz filmu „Step Up 2” oraz spotkanie młodzieży z tancerzami II edycji You Can Dance

                          23 października (sobota, godz. 18.00)
                          Nadarzyn – Akademia bez indeksu – PKP, czyli Pasje Krzysztofa Pietrzykowskiego, m.in.: fotografa, pasjonata kolej

                          23 października (sobota, godz. 19.00)
                          Podkowa Leśna – Podkowińskie Orły – spotkanie z laureatami nagrody Orły – Włodkiem Pawlikiem za muzykę do filmu „Rewers” oraz Andrzejem Kowalczykiem za scenografię do filmu „Popiełuszko”

                          24 października (niedziela, godz. 12.00)
                          Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

                          24 października (niedziela, godz. 13.00)
                          Falenty – teatrzyk dla dzieci

                          24 października (niedziela, godz. 16.00)
                          Piastów – Ciastko z bajką – Czocher znany z programu „Mam talent”

                          24 października (niedziela, godz. 16.00)
                          Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Odyseja

                          28 października (czwartek, godz. 11.00)
                          Pruszków – „Losy wojenne serca Fryderyka Chopina” – wykład i koncert prof. Kazimierza Gierżod

                          5 – 7 listopada
                          Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

                          5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                          Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

                          7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                          Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

                          9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
                          Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

                          12 listopada (piątek, godz. 19.00)
                          Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

                          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 28.10.10, 23:13
                            Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                            W najbliższym czasie polecamy:

                            28 października (czwartek, godz. 18.00)
                            Pruszków – XII edycja Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej „Talent – pasja - intuicja” oraz koncert Grażyny Auguścik

                            29 października (poniedziałek, godz. 18.00)
                            Piastów – pokaz filmu „Niezniszczalni”

                            30 października (sobota, godz. 18.00)
                            Brwinów – Chopin znany i nieznany – koncert

                            4 listopada (czwartek, godz. 18.30)
                            Nadarzyn – Otwarte Spotkania Czwartkowe – najczęstsze wady wymowy u dzieci i metody im przeciwdziałania

                            4 listopada (czwartek, godz. 20.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Bożyszcze kobiet – spektakl Teatru kapitol

                            5 – 7 listopada
                            Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

                            5 listopada (piątek, godz. 18.00)
                            Piastów – pokaz filmu „Matka Teresa od kotów”

                            5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                            Pruszków – Trzy Wieczory przy świecach – koncert „Lute Duo”

                            5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                            Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

                            5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                            Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Sfabrykowany krajobraz – reż Jennifer Baichwal, Kanada

                            5 listopada (piątek, godz. 20.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Projekt Volodia – Piosenki Włodzimierza Wysokiego w nowym brzmieniu

                            6 listopad (sobota, godz. 19.00)
                            Nadarzyn – Wielka Improwizacja Polotu Słownego – wystąpi Grupa Kabaretowa z Nadarzyna oraz Kabaret Ślurp z Białegostoku

                            6 listopada (sobota, godz. 20.00)
                            Podkowa Leśna – Scena Kabaretu i Ballady Autorskiej - Kabaret „Trzeci Oddech Kaczuchy”

                            7 listopada (niedziela, godz.12.30)
                            Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Przygody Bonawentury”

                            7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                            Michałowice – Koncert Chopinowski

                            7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                            Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

                            9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
                            Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

                            11 listopada (czwartek, godz. 18.00)
                            Piastów- koncert Edyty Geppert

                            12 listopada (piątek, godz. 19.00)
                            Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

                            13 listopada (sobota, godz. 17.00)
                            Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu „Zakochani widzą słonie”

                            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 06.11.10, 00:51
                              Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                              W najbliższym czasie polecamy:


                              5 – 7 listopada
                              Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

                              5 listopada (piątek, godz. 18.00)
                              Piastów – pokaz filmu „Matka Teresa od kotów”

                              5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                              Pruszków – Trzy Wieczory przy świecach – koncert „Lute Duo”

                              5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                              Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

                              5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                              Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Sfabrykowany krajobraz – reż Jennifer Baichwal, Kanada

                              5 listopada (piątek, godz. 20.00)
                              Grodzisk Mazowiecki – Projekt Volodia – Piosenki Włodzimierza Wysokiego w nowym brzmieniu

                              6 listopad (sobota, godz. 19.00)
                              Nadarzyn – Wielka Improwizacja Polotu Słownego – wystąpi Grupa Kabaretowa z Nadarzyna oraz Kabaret Ślurp z Białegostoku

                              6 listopada (sobota, godz. 20.00)
                              Podkowa Leśna – Scena Kabaretu i Ballady Autorskiej - Kabaret „Trzeci Oddech Kaczuchy”

                              7 listopada (niedziela, godz.12.30)
                              Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Przygody Bonawentury”

                              7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                              Michałowice – Koncert Chopinowski

                              7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                              Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

                              9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
                              Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

                              11 listopada (czwartek, godz. 14.00)
                              Milanówek – Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości – koncert „Gdy śpiewa Wojsko” – wykonanie Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

                              11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
                              Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

                              11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
                              Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

                              11 listopada (czwartek, godz. 18.00)
                              Piastów- koncert Edyty Geppert

                              11 listopada (czwartek, godz. 19.00)
                              Pruszków – koncert z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka oraz Andrzej Guz

                              12 listopada (piątek, godz. 19.00)
                              Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

                              13 listopada (sobota, godz. 17.00)
                              Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu „Zakochani widzą słonie”

                              14 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                              Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Słowik”

                              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 18.11.10, 15:14
                                Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:



                                20 listopada (sobota)
                                Teresin – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Duszą – gwiazda wieczoru Robert Kasprzycki

                                20 listopada (sobota, godz. 14.00 -17.00)
                                Pruszków - SWAP PARTY - UWOLNIJ SWOJĄ SZAFĘ! czyli druga wolna wymiana ciuchów, dodatków, książek i płyt, oraz dzień otwarty w Perfekt Fit

                                20 listopada (sobota, godz. 19.00)
                                Błonie – koncert zespołu „Kuba Sienkiewicz - Trio”

                                21 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                                Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina i Henryka Mikołaja Góreckiego wykona Rogal String Quartet i Marek Bracha

                                21 listopada (niedziela, godz. 19.00)
                                Piastów – koncert Tomka Kamińskiego

                                25 listopada (czwartek, godz. 19.00)
                                Nadarzyn – Kino Nokowe – pokaz filmu „Beat of Freedom” oraz spotkanie z Muńkiem Staszczykiem

                                26 listopada (piątek , godz. 18.30)
                                Raszyn – Wernisaż Joanny Kobryn

                                26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                                Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

                                28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                                Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

                                28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
                                Falenty – teatrzyk dla dzieci

                                Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 25.11.10, 14:10
                                  Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:



                                  26 listopada (piątek , godz. 18.30)
                                  Raszyn – Wernisaż Joanny Kobryn

                                  26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                                  Komorów – Stara Cukiernia – Andrzejki z karaoke, z wróżbami, wróżkami. Muzyka lata 70-te. Mile widziane przebrania

                                  26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                                  Raszyn – Joanna Czosnecka-Kobryń – Grecja, taniec i …- wernisaż wystawy

                                  26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                                  Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

                                  27 listopada (sobota, godz. 10.00-12.00)
                                  Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę

                                  27 listopada (sobota, godz. 11.00-14.30)
                                  Grodzisk Mazowiecki – warsztaty dekoracji świątecznych

                                  27 listopada (sobota, godz. 15.00)
                                  Pruszków – Zabawa Andrzejkowa dla dzieci

                                  28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                                  Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

                                  28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
                                  Falenty – teatrzyk dla dzieci

                                  4 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 13.30)
                                  Pruszków – Z rolkami na wesoło - Mikołaj na rolkach – zabawa dla dzieci, młodzieży i rodziców

                                  4 grudnia (sobota, godz. 11.00)
                                  Pruszków – Mikołajkowe Spotkanie w Bibliotece, przewidziane jest czytanie fragmentu książki Świąteczne opowieści oraz zabawy mikołajkowe

                                  4 grudnia (sobota, godz. 11.00)
                                  Grodzisk Mazowiecki – Świąteczny Kiermasz Barbórkowy

                                  4 grudnia (sobota, godz. 11.30)
                                  Grodzisk Mazowiecki – spektakl dla dzieci „Zagubiony Mikołaj”

                                  5 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
                                  Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

                                  5 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                                  Pruszków – koncert –Majewska – Korcz

                                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.12.10, 09:33
                                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

                                    11 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 14.00)
                                    Pruszków – Kiermasz dziecięcy

                                    11 grudnia (sobota, godz. 16.00)
                                    Nadarzyn – przedstawienie „Zimowa bajka”

                                    11 grudnia (sobota, godz. 17.00)
                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Sztuczki

                                    11 grudnia (sobota, godz. 17.30)
                                    Rybie – spotkanie z dr nauk medycznych Elżbietą Myszlon-Talar – tematyka, m.in.: badania profilaktyczne, tarczyca, nadciśnienie, cukrzyca, zwyrodnienie kręgosłupa, rak jelita grubego

                                    11 grudnia (sobota, godz. 19.00)
                                    Pruszków – koncert „Brel raz jeszcze” w wykonaniu Janusza Zbiegieła

                                    12 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
                                    Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

                                    12 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                                    Falenty – Wieczór adwentowy

                                    13 grudnia (poniedziałek, godz. 18.30)
                                    Raszyn – „… chwila pamięci”

                                    13 grudnia (poniedziałek, godz. 19.00)
                                    Raszyn – Wieczór piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Kuby Michalskiego

                                    18 grudnia (sobota)
                                    Raszyn – spotkanie przy choince z Mikołajem

                                    18 grudnia (sobota, godz. 12.30)
                                    Podkowa Leśna – świąteczne spotkanie dla dzieci, w programie m.in. pieczenie pierników, tworzenia jadalnych ozdób choinkowych, śpiewanie kolęd

                                    18 grudnia (sobota, godz. 18.00)
                                    Brwinów – akustyczne kolędowanie z muzykami Tears of Happiness

                                    19 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                                    Błonie – recital Haliny Kunickiej

                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.01.11, 11:18
                                      CO, GDZIE, KIEDY?

                                      W najbliższym czasie polecamy:

                                      14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
                                      Piastów – Konfraternia Poetycka Biesiada zaprasza na wieczór poezji ROBERTA BRZEZIŃSKIEGO

                                      14 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                                      Karolin – Koncert pełnospektaklowy chóru, baletu i orkiestry zespołu Mazowsze.

                                      14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
                                      Komorów – Wernisaż malarski Beaty Tarłowskiej oraz spektakl "Mówię życiu jesteś piękne" w wykonaniu aktorów grupy teatralnej "Komu wiersz, komu piosenkę".

                                      14 stycznia (piątek, godz. 20.30)
                                      Błonie – Koncert Michała Jelonka

                                      15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
                                      Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

                                      15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
                                      Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

                                      16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
                                      Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

                                      16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                                      Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

                                      16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                                      Błonie – Koncert kolęd i pieśni patriotycznych chóru Warszawianka

                                      16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
                                      Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

                                      21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                                      Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

                                      22 stycznia (sobota, godz. 21.00)
                                      Pruszków – bal maskowy w MOKu

                                      23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
                                      Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.


                                      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                      Przepraszamy za przerwę na przełomie roku.
                                      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 14.01.11, 13:24
                                        CO, GDZIE, KIEDY?

                                        W najbliższym czasie polecamy:



                                        15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
                                        Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

                                        15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
                                        Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

                                        16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
                                        Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

                                        16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                                        Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

                                        16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                                        Błonie – Koncert kolęd i pieśni patriotycznych chóru Warszawianka

                                        16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
                                        Teresin – Koncert Noworoczny, na którym wystąpi GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA z zespołem

                                        16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
                                        Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

                                        21 stycznia (piątek, godz. 18.00)
                                        Błonie – Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla gości Centrum zaśpiewa Krzysztof Krawczyk

                                        21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                                        Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

                                        22 stycznia (sobota, godz. 21.00)
                                        Pruszków – bal maskowy w MOKu

                                        23 stycznia (niedziela, godz. 17.00)
                                        Milanówek – Kawiarenka "u Artystek" zaprasza na wystawę zdjęć w "Śnieg i ogień - Kamczatka w fotografii i rysunku"

                                        23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
                                        Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.

                                        27 stycznia (czwartek, godz. 18.00)
                                        Pruszków – spotkanie z profesorem Longinem Pastusiakiem i jego książkami

                                        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 22.01.11, 22:49

                                          CO, GDZIE, KIEDY?

                                          W najbliższym czasie polecamy:


                                          22 stycznia (sobota, godz. 21.00)
                                          Pruszków – bal maskowy w MOKu

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 17.00)
                                          Milanówek – Kawiarenka "u Artystek" zaprasza na wystawę zdjęć w "Śnieg i ogień - Kamczatka w fotografii i rysunku"

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
                                          Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca - Koncert Karnawałowy "Lata 20-te, lata 30-te..."

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
                                          Stawisko – Kolędy i pastorałki w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego "Promni"
                                          przy SGGW w Warszawie

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 17.00)
                                          Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na wykład pt. "Bale i karnawał na Kresach Wschodnich na przełomie XIX wieku w środowisku ziemiańskim". O sukniach, tańcach, zwyczajach, wielkich balach miejskich, wydawaniu córek za mąż i nie tylko (!) opowie etnograf Jaga Kubiak.

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
                                          Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.

                                          23 stycznia (niedziela, godz. 19.00)
                                          Ołtarzew – KONCERT KOLĘD. Wykonawcy: CHÓR AKADEMICKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ Dariusz Zimnicki – dyrygent

                                          26 stycznia (środa, godz. 19.00)
                                          Grodzisk Mazowiecki – Wieruszka - Teatr Capitol - komediowy hit nieocenionego Marka Rębacza

                                          27 stycznia (czwartek, godz. 18.00)
                                          Pruszków – spotkanie z profesorem Longinem Pastusiakiem i jego książkami

                                          28 stycznia (piątek, godz. 18.00)
                                          Pruszków – Koncert Rockowy ,,Pokaż jak grasz

                                          28 stycznia (piątek, godz. 18.00)
                                          Pruszków – MDK „Pałacyk” zaprasza na otwarcie SALONU PRUSZKOWSKIEGO GALERI SZTUKI Klubu Artystów Plastyków SZTUKA

                                          28 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                                          Karolin – Galowy koncert chóru i orkiestry z udziałem Małgorzaty Walewskiej, gwiazdy nowojorskiej Metropolitan Opera i wielu innych światowych scen muzycznych oraz solistów Zespołu Mazowsze.

                                          29 stycznia (sobota, godz. 13.00)
                                          Karolin – Baj Pomorski serdecznie zaprasza dzieci na spektakl „Słowik” do Sali widowiskowej „Matecznika Mazowsze” w Karolinie

                                          30 stycznia (niedziela, godz. 12.00)
                                          Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci Koncert ,, Sny porcelanowego słonia”
                                          Lena Ledoff – fortepian , Anna Polarusz – marionetki, Przemysław Dąbrowski – prowadzenie koncertu

                                          30 stycznia (niedziela, godz. 19.00)
                                          Grodzis Maz. – koncert w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego z Łodzi

                                          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.02.11, 00:16
                                            W najbliższym czasie polecamy:


                                            1 lutego (poniedziałek, godz. 11.00)
                                            Stawisko – Muzeum im. A. i J. Iwaszkiewiczów w Stawisku zaprasza od 1 do 27 lutego 2011 na wystawę Andrzeja Dłużniewskiego „Burleski"

                                            4 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                            Izabelin – kolejne "Spotkanie z Gwiazdą", tym razem naszym gościem będzie aktor - Wiktor Zborowski.

                                            4 lutego (piątek, godz. 20.00)
                                            Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

                                            5 lutego (sobota, godz. 12.00)
                                            Teresin – Bal Karnawałowy dla dzieci w „Chabrowym Dworku”. Zabawę poprowadzi wodzirej p. Piotr Milczarek. W programie balu m.in. konkursy i zabawy. Dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek.

                                            5 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                            Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

                                            5 lutego (sobota, godz. 19.00)
                                            Milanówek – KONCERT MUZYKI ŻYDOWSKIEJ przeplatany żydowskimi dowcipami.
                                            Wystąpi zespół SHALOM.

                                            6 lutego (niedziela, godz. 12.00)
                                            Pruszków – MOK zaprasza w ramach stałego cyklu ,,Poranek Teatralny dla Dzieci”… : ,,Bal karnawałowy z Ciotka Teklą ”Wspaniała zabawa z profesjonalnymi aktorami estradowymi.

                                            7 lutego (poniedziałek, godz. 17.30)
                                            Sochaczew – Sochaczew Świniarom - KARNAWAŁOWY KONCERT na rzecz powodzian.
                                            Udział wezmą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz uzdolnionych muzycznie sochaczewian. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup rzeczy potrzebnych rodzinom dotkniętym powodzią.


                                            Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 04.02.11, 11:37
                                              W najbliższym czasie polecamy:


                                              4 lutego (piątek, godz. 17.30)
                                              Raszyn – Debiut Grupy Teatralnej dla dorosłych przy filii GOK w Falentach – znane bajeczki z przymrużeniem oka- sala widowiskowa filii GOK – Falenty

                                              4 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                              Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na "Wieczór arabski". W programie: kuchnia arabska Abdula Mugrabiego, tańce brzucha, muzyka oraz poezja arabska. Prosimy naszych Gości o stylowe akcenty stroju

                                              4 lutego (piątek, godz. 20.00)
                                              Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

                                              5 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                              Raszyn – Bal Karnawałowy dla Seniorów -Świetlica Środowiskowa w Rybiu

                                              5 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                              Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

                                              5 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                              Karolin – Spektakl teatralny „Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki" w doskonałym duecie aktorskim : Olga Bończyk i Dariusz Kordek.

                                              6 lutego (niedziela, godz. 12.30-14.30)
                                              Milanówek – Bal karnawałowy dla dzieci.

                                              6 lutego (niedziela, godz. 17.00)
                                              Komorów – Stara Cukiernia informuje, że odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Kobiet "K-Open". Grono jak sama nazwa sugeruje jest otwarte! Zapraszamy wszystkie Panie!

                                              10 lutego (czwartek, godz. 12.00)
                                              Raszyn – Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pt. "WYGRAJ SZANSĘ". Sala widowiskowa przy Urzędzie Gminy Raszyn

                                              11 lutego (piątek, godz. 16.00)
                                              Podkowa Leśna – VIII Konkurs Piosenki „Rozmaitości”

                                              11 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                              Karolin – Koncert walentynkowy chóru, baletu i orkiestry ze specjalnie przygotowanym programem

                                              12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
                                              Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

                                              12 lutego (sobota, godz. 15.45)
                                              Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

                                              12 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                              Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

                                              12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
                                              Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

                                              12 lutego (sobota, godz. 20.00)
                                              Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

                                              14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
                                              Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem


                                              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 12.02.11, 01:05

                                                W najbliższym czasie polecamy:



                                                12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
                                                Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

                                                12 lutego (sobota, godz. 15.45)
                                                Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

                                                12 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                                Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

                                                12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
                                                Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

                                                12 lutego (sobota, godz. 20.00)
                                                Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

                                                13 lutego (niedziela, godz. 17.00)
                                                Komorów – Stara Cukiernia organizuje walentynkowy wieczór dla zakochanych i tych, którzy zakochają się lada chwilasmile pod hasłem "Groszki i róże".

                                                14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
                                                Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem

                                                14 lutego (poniedziałek, godz. 18.00)
                                                Raszyn – koncert romansów rosyjskich w wykonaniu Swietłany Żarczyńskiej i Piotra Piskorza

                                                19 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                                Podkowa Leśna – spotkanie z dr Grzegorzem Kostrzewą - Zorbasem
                                                pt. "Wizja rozwoju miasta i regionu"

                                                19 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                                Pruszków – Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie zapraszają na pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

                                                19 lutego (sobota, godz. 17.00-23.00)
                                                Nadarzyn – BAL KARNAWAŁOWY dla dorosłych

                                                19 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                                Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

                                                20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

                                                20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
                                                Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

                                                20 lutego (niedziela, godz. 19.00)
                                                Raszyn – koncert na żywo „…W Rytmach Latino” – Jerzy Besala, Anna Patynek, Krzysztof Ścierański

                                                Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 18.02.11, 15:36
                                                  W najbliższym czasie polecamy:




                                                  19 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                                  Pruszków – Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie zapraszają na pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

                                                  19 lutego (sobota, godz. 17.00-23.00)
                                                  Nadarzyn – BAL KARNAWAŁOWY dla dorosłych

                                                  19 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                                  Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

                                                  19 lutego (sobota, godz.19.00)
                                                  Komorów – Wieczorek erotyczny w Starej Cukierni

                                                  19 lutego (sobota, godz. 19.00)
                                                  Kanie – Zimowe wieczory country – zagra Lonstar oraz Dorota Krawczyk

                                                  20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                  Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

                                                  20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
                                                  Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

                                                  20 lutego (niedziela, godz. 19.00)
                                                  Raszyn – koncert na żywo „…W Rytmach Latino” – Jerzy Besala, Anna Patynek, Krzysztof Ścierański

                                                  20 lutego (niedziela, godz. 19.00)
                                                  Raszyn – koncert na żywo „…W Rytmach Latino” – Jerzy Besala, Anna Patynek, Krzysztof Ścierański - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

                                                  25 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                                  Karolin – wystąpi Ludowy Zespół Artystyczny PROMNI im. Zofii Solarzowej

                                                  26 lutego (sobota, godz. 19.00)
                                                  Podkowa Leśna – Playlista.Haendel.Hity – wystąpią studenci Wydziału Wokalnego Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie oraz Zespoł Instrumentalny Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie

                                                  27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
                                                  Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

                                                  27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                  Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

                                                  27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                  Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

                                                  27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                  Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

                                                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 26.02.11, 18:43
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    26 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                                    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy zaprasza na: dokument Podkowińska Wideokronika nr 1/2011 „Otwarcie wystawy twórczości Kiciora”, impresja wideo „Przestałem się bać”, dokument: „Pępek Europy a sprawa tortu”

                                                    26 lutego (sobota, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Playlista.Haendel.Hity – wystąpią studenci Wydziału Wokalnego Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie oraz Zespoł Instrumentalny Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                                    Brwinów – Targ przydasiów

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

                                                    27 lutego (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na koncert „Od renesansu do współczesności” – wystąpi zespół „Sarabanda” – muzycy związani z Filharmonią Warszawską.

                                                    1 marca (wtorek, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – Dzieła wszystkie Fryderyka Chopina – wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Wróbel, Agnieszka Kozło, Kayo Nishimizu

                                                    1 marca (wtorek, godz. 19.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Kuba Stankiewicz Quartet – koncert

                                                    3 marca (czwartek, godz. 10.00)
                                                    Nadarzyn – Spotkanie mam dzieci do pierwszego roku życia

                                                    4 marca (piątek, godz. 19.00)
                                                    Karolin – wystąpi Zespół Etniczny pod kierownictwem artystycznym Marii Pomianowskiej

                                                    5 marca (sobota, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – Czytanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia czytać będą „Piegowate opowiadania” Renaty Piątkowskiej

                                                    5 marca (sobota, godz.17.00)
                                                    Raszyn – Bal Karnawałowy 50+ Sala Widowiskowa Filii GOK w Falentach

                                                    5 marca (sobota, godz.18.00)
                                                    Raszyn – Bal karnawałowy - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

                                                    5 marca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Milanówek – Bal karnawałowy z "Wieczorkiem przy mikrofonie"

                                                    5 marca (sobota, godz.20.00)
                                                    Błonie – Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz, Kabareciarnia oraz Zespół Muzyczny "Promile" zapraszają na program kabaretowy pod wiele obiecującym tytułem
                                                    "Tego jeszcze nie było"

                                                    6 marca (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci – „Lokomotywa Pana Tuwima”

                                                    6 marca (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Milanówek – Zapraszamy na ormiańską bajkę dla dzieci "O złotogłowej rybie".

                                                    6 marca (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Karolin – Monodram autorski „Goła Baba

                                                    7 marca (poniedziałek, godz. 19.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Czterdziestolecie w Kabarecie Tadeusza Drozdy


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 11.03.11, 12:28

                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    12 marca (sobota, godz. od 9.00)
                                                    Milanówek – Miasto Kobiet – w programie m.in. warsztaty fotograficzne, filmowe, malarskie i aktorskie, abc masażu klasycznego, pokazy jogi, samoobrona dla Pań, wykłady , wieczór poezji, babskie kino, wystawy, poradnictwa prawne

                                                    12 marca (sobota, godz. 10.00-12.00)
                                                    Nadarzyn – Wymień firankę a meblościankę

                                                    12 marca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Nadarzyn – Piosenki z tekstem – koncert Piotra Bukartyka

                                                    13 marca (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Rybie – teatrzyk dla dzieci – Dziadek do orzechów

                                                    13 marca (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – Koncert z cyklu „Muzyczne inspiracje …” – Kamyk zielony” w wykonaniu Doroty Osińskiej z Zespołem

                                                    13 marca (niedziela, godz.17.00)
                                                    Raszyn – Emilia Krakowska – Spektakl Wakacjusza

                                                    13 marca (niedziela, godz. 19.15)
                                                    Brwinów – Muzyka przy świecach – zagra grupa Świt Żywych Muzyków

                                                    15 marca (wtorek, godz. 17.30)
                                                    Podkowa Leśna – Prelekcja i pokaz zdjęć Karoliny Likhtarovich – „Czarnobyl”

                                                    16 marca (środa, godz.18.00)
                                                    Raszyn – „On i Ona” – wieczór poetycki Klubu Literackiego – Gminna Biblioteka

                                                    17 marca (czwartek, godz. 18.00)
                                                    Pruszków - spotkanie z Zdzisławem Zaborskim oraz promocja jego książki Durchgangslander 121 – niemiecka zbrodnia specjalna

                                                    18 marca (piątek, godz. 18.00)
                                                    Raszyn – Ona i Ona – wieczór poetycki Klubu Literackiego

                                                    19 marca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Karolin – koncert Tadeusza Woźniaka

                                                    19 marca (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Salonik z kulturą. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Andrzej Garczarek

                                                    20 marca (niedziela, godz. 19.30)
                                                    Błonie – koncert Wiosna, ach to ty! Piosenki Marka Grechuty w wykonaniu Anny Wyszkoń, Marka Jackowskiego, Krzysztofa Kiliańskiego oraz Martyny Jakubowicz

                                                    21 marca (poniedziałek, godz. 19.00)
                                                    Karolin – spektakl - Obłoczni czyli sen Chopina

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 25.03.11, 23:07
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    26 marca (sobota, godz.16.00)
                                                    Nadarzyn – Nadarzyński Ośrodek Kultury organizuje wyjazd do teatru PALLADIUM
                                                    na sztukę Andropauza – męska rzecz! zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium

                                                    26 marca (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – koncert Wielkopostny

                                                    26 marca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Milanówek – Gorgi Maglakelidze zaprasza na wieczór gruziński

                                                    27 marca (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                                    Brwinów – Targ Przydasiów

                                                    27 marca (niedziela, godz.13.00)
                                                    Falenty – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie

                                                    27 marca (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – Wiosna w Bullerbyn – czytanie książki, robienie Marzanny, ognisko

                                                    30 marca (środa, godz. 19.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – konert TOMQ

                                                    31 marca (czwartek, godz. 20.00)
                                                    Błonie – Kabaret Neo-Nówka

                                                    1 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Piwnica pod Baranami w Grodzisku

                                                    2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
                                                    Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki


                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

                                                    5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.04.11, 11:12

                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    2 kwietnia (sobota, godz. 9.00)
                                                    Brwinów – „pomysły rowerowe na Brwinów i Podkowę” – rajd rowerowy

                                                    2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
                                                    Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 11.00-16.00)
                                                    Pruszków – bieg charytatywny dla dzieci z hospicjum

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Sztukmistrz Słowa

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki

                                                    3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

                                                    5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

                                                    7 kwietnia (czwartek, godz. 20.00)
                                                    Komorów – Klub podróży – spotkanie z dr Jerzym Gilarowskim – podróż po Afryce

                                                    8 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – koncert Michała Bajora

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – Wielkanoc w bibliotece – Joasia i wielkanocne jajo – spotkanie dla dzieci

                                                    9 kwietnia (sobota, godz.. 14.00)
                                                    Piastów – Ciastko z bajką – Artur Barciś

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu czeskiego Postrzyżyny

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Raszyn – recital suit wiolonczelowych Jana Sebastiana Bacha pt. „Pamięc” w wykonaniu Pawła Frejdlicha

                                                    10 kwietnia (niedziela)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Śmingusek Dyngusek

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Rybie – Rapsod Pamięci pt. „Wrota do nieba” – gwiazdą wieczoru będzie Grażyna Mądrych

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Karolin – Belfer – monodram Wojciecha Pszoniaka

                                                    17 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Milanówek – gra miejska – Milanówek Wczoraj i Dziś

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 08.04.11, 00:06
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – Wielkanoc w bibliotece – Joasia i wielkanocne jajo – spotkanie dla dzieci

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00 – 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Artystyczny Kiermasz Wielkanocny

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 12.30)
                                                    Brwinów – teatr dla dzieci – Wilk i Zając

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
                                                    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy zaprasza na gawędę Juliusza Słowackiego „Święcone na Dworze J.O. Księcia Radziwiłła Sierotki”, oprawa muzyczna w wykonaniu Chóru Pieśni Dawnej „Pośrodku Żywota”

                                                    9 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Raszyn – recital suit wiolonczelowych Jana Sebastiana Bacha pt. „Pamięc” w wykonaniu Pawła Frejdlicha

                                                    10 kwietnia (niedziela)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Śmingusek Dyngusek

                                                    10 kwietnia (niedziela)
                                                    Milanówek – Afganistan – terra incognito – wystawa fotografii autorstwa Jacka Kierzkowskiego

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                                    Brwinów – targ przydasiów

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ...- Poznajemy instrumenty perkusyjne – koncert orkiestry kameralnej

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Rybie – Rapsod Pamięci pt. „Wrota do nieba” – gwiazdą wieczoru będzie Grażyna Mądrych

                                                    10 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Karolin – Belfer – monodram Wojciecha Pszoniaka

                                                    16 kwietnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Milanówek – Pisanki, palmy, święcone.. – tradycje i zwyczaje wsi i dworu polskiego, związane ze Świętami Wielkanocy – drugie spotkanie z cyklu „Tradycje polskie

                                                    16 kwietnia (sobota godz. 17.00)
                                                    Rybie– program słowno-muzyczny „Wspomnień czas” w 202. Rocznicę Bitwy pod Raszynem

                                                    16 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Błonie – koncert jednego z założycieli Sex Pistols – Glen Matlock

                                                    17 kwietnia (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Raszyn – wystawa Raszyńskie Palmy Wielkanocne 2011 – X Jubileuszowy konkurs

                                                    17 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Milanówek – gra miejska – Milanówek Wczoraj i Dziś

                                                    17 kwietnia (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Komorów – spektakl muzyczny „Musicale, musicale” w wykonaniu Manday Girls

                                                    17 kwietnia (niedziela, godz. 20.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert Grupy MoCarta

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 29.04.11, 13:16
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    30 kwietnia (sobota, godz. od 11.00)
                                                    Malinówek – Dzień Sportu w Milanówku

                                                    30 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Brwinów – Brwinowskie Mozartem

                                                    1 maja (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – wystawa filatelistyczna – prezentacja znaczku z bloku oraz kopert FDC emisji „Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II”

                                                    1 maja (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Żelazowa Wola – recital fortepianowy – Grzegorz Niemczuk

                                                    2 maja (poniedziałek, godz. od 10.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Grodziska Majówka – otwarcie sezonu żeglarskiego, gry zabawa, turniej piłki nożnej i plażowej

                                                    2 maja (poniedziałek, godz. 15.00-20.30)
                                                    Brwinów – II Festyn muzyczny Florianki 2011 – w programie m.in.: Bajkowy Przekładaniec, zabawy i konkursy sportowe, minitenis, strzelnice, ruady, koncerty zespołów Chrześcijańskiej Sceny Rockowej Porozumienie oraz Regau

                                                    3 maja (wtorek, godz. od 12.00)
                                                    Milanówek – Majówka w Milanówku – w programie m.in.: przedstawienie teatralne „Doktor Dolittle i przyjaciele, gdy i zabawy dla dzieci, koncert Zespołu Jazzu Nowoorleańskiego, koncert dwunastoosobowej orkiestry instrumentalno-wokalnej Polonia Band, specjalizującej sioę z muzyce tanecznej, koncert młodzieżowy oraz Beatboxowy Pojedynek

                                                    3 maja (wtorek, godz. 18.00)
                                                    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – Pomiędzy światem a nami – muzyczne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego i Karola Wojtyły

                                                    3 maja (wtorek, godz. 20.00)
                                                    Pruszków – Koncert z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja – wystąpią Stefan Kamasa – altówka i Maisa Sterczyńska – fortepian

                                                    4 maja (środa, godz. 19.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert zespołu Krzak

                                                    7 maja (sobota, godz. 10.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

                                                    7 maja (sobota, godz. od 14.00)
                                                    Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

                                                    8 maja (niedziela, godz. 9.00-17.00)
                                                    Sochaczew – XVIII Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości

                                                    8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna

                                                    9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 06.05.11, 13:33
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    7 maja (sobota, godz. 10.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

                                                    7 maja (sobota, godz. od 14.00)
                                                    Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

                                                    8 maja (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Filharmonia dziecięca – Karol Szymanowski – program multimedialny

                                                    8 maja (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Raszyn – Święto Niezapominajki – w programie m.in.: bajkowy teatrzyk, konkursy rodzinne, występy przedszkolaków

                                                    8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna

                                                    8 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert I „Wiolonczela i organy” – wykonawca Renata Marzec i Jarosław Marzec

                                                    9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo

                                                    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
                                                    Karolin – koncert Chóru Armii Aleksandra Pustovalova

                                                    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Wieczór hiszpański – spotkanie z Conrado Moreno i promocja jego książki „Mój Madryt”

                                                    13 maja (piątek, godz. 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Koncert Papieski – wystąpią Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Chór Bogoria, Chór Cantata, Zespół Prato oraz Krzysztof Krawczyk

                                                    13 maja (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Raszyn – wystawa prac plastycznych Magdaleny Zawadzkiej pt. Prolog

                                                    14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
                                                    Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

                                                    14 maja (sobota, godz. 11.00)
                                                    Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

                                                    14 maja (sobota, godz. 19.00)
                                                    Nadarzyn – Wieczór na jazzowo – w programie: wernisaż fotografii Marka Karewicza, spotkanie z artystą, koncert kabaretu Red Yo One, Orzeszko na jazzowo

                                                    15 maja (niedziela)
                                                    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

                                                    15 maja (niedziela, godz. 11.55)
                                                    Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

                                                    15 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 13.05.11, 10:12
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    14 maja (sobota)
                                                    Noc Muzeów

                                                    14 maja (sobota, godz. od 10.00)
                                                    Sochaczew – Pasjonat 2011 VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

                                                    14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
                                                    Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

                                                    14 maja (sobota, godz. 11.00)
                                                    Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

                                                    14 maja (sobota, godz. 18.00-24.00)
                                                    Pruszków – Noc Muzeów w Muzeum Dulag 121

                                                    14 maja (sobota, godz. 18.00 – 22.00)
                                                    Karolin, Otrębusy, Stawisko – Noc Muzeów

                                                    14 maja (sobota, godz. 19.00)
                                                    Nadarzyn – Wieczór na jazzowo – w programie: wernisaż fotografii Marka Karewicza, spotkanie z artystą, koncert kabaretu Red Yo One, Orzeszko na jazzowo

                                                    15 maja (niedziela)
                                                    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

                                                    15 maja (niedziela, godz. 11.55)
                                                    Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

                                                    15 maja (niedziela, 17.00)
                                                    Ożarów-Mazowiecki – koncert poetycko – muzyczny pt. „Odnaleźć w sobie” w wykonaniu Barbary Białowąs

                                                    15 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch

                                                    17 maja (wtorek, godz. 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Inauguracja Dyskusyjnego Klubu Książki – gość specjalny Anna Kamińska

                                                    21 maja (sobota, godz. 16.00)
                                                    Falenty – Piknik pod Remizą – przedstawienie teatralne „Bez bladego pojęcia”, koncert piosenki popularne, wystawa, ognisko, konkurs pt „Kocyku piknikowy – nakryj się”

                                                    21 maja (sobota, godz. 19.00
                                                    Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

                                                    22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

                                                    22 maja (niedziela. godz. 16.00)
                                                    Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor

                                                    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 20.05.11, 14:30

                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    21 maja (sobota, godz. 10.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki - XI Rajd Rowerowy

                                                    21 maja (sobota, godz. 16.00)
                                                    Falenty – Piknik pod Remizą – przedstawienie teatralne „Bez bladego pojęcia”, koncert piosenki popularne, wystawa, ognisko, konkurs pt „Kocyku piknikowy – nakryj się”

                                                    21 maja (sobota, godz. 19.00
                                                    Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

                                                    22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

                                                    22 maja (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Milanówek – Poranek Teatralny – Książę i żebrak

                                                    22 maja (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Jaworowa – teatrzyk dla dzieci – Opowieści kwitnącej wiśni

                                                    22 maja (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Brwinów – Dzień Międzykulturowy – pokaz filmu, występy muzyczne, występy aktorskie, czeczeńskie jedzenie, wystawa zdjęć i rysunków

                                                    22 maja (niedziela. godz. 16.00)
                                                    Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor


                                                    22 maja (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – przedstawienie „Korsarz”

                                                    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy

                                                    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Brat naszego Boga”

                                                    26 maja (czwartek, godz. 19.00)
                                                    Karolin – Recital Marana Opani

                                                    28 maja (sobota, godz. od 10.00
                                                    Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

                                                    28 maja (sobota, godz. 11.00)
                                                    Raszyn – uroczystości poświęcona Janowi Pawłowi II

                                                    28 maja (sobota, godz. 15.00)
                                                    Karolin – Festiwal Sztuk Walki

                                                    28 maja (sobota, godz. 16.00)
                                                    Podkowa Leśna – Spotkanie przy Piosence – Ballady o Romanse – wspólne śpiewanie pod kierunkiem i z akompaniamentem Marzeny Grzymały

                                                    28 maja (sobota, godz. 17.00)
                                                    Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

                                                    29 maja (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

                                                    29 maja (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Falenty –teatrzyk dla dzieci – Korsarz

                                                    29 maja (niedziela)
                                                    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

                                                    29 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 27.05.11, 20:03
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci, mam i całych rodzin, m.in. w Grodzisku, Sochaczewie, Błoniach, Ożarowie, Milanówku, Komorowie, Pruszkowie, Raszynie, Łomiankach, Żelazowej Woli. Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

                                                    28 maja (sobota, godz. od 10.00
                                                    Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

                                                    28 maja (sobota, godz. 10.00)
                                                    Pruszków – IV spotkania z książką – kiermasz książek nowych i używanych, gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami

                                                    28 maja (sobota, godz. 11.00-18.00)
                                                    Pruszków – Muzealne banialuki, klucz do wiedzy i nauki – dzień otwarty w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego – bogata oferta zabaw i warsztatów edukacyjnych

                                                    28 maja (sobota, godz. 11.00)
                                                    Raszyn – uroczystości poświęcona Janowi Pawłowi II

                                                    28 maja (sobota, godz. 15.00)
                                                    Karolin – Festiwal Sztuk Walki

                                                    28 maja (sobota, godz. 16.00)
                                                    Podkowa Leśna – Spotkanie przy Piosence – Ballady o Romanse – wspólne śpiewanie pod kierunkiem i z akompaniamentem Marzeny Grzymały

                                                    28 maja (sobota, godz. 17.00)
                                                    Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

                                                    29 maja (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

                                                    29 maja (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Falenty –teatrzyk dla dzieci – Korsarz

                                                    29 maja (niedziela)
                                                    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    29 maja (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Piosenki na Dzień Dziecka

                                                    29 maja (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Falenty –teatrzyk dla dzieci – Korsarz

                                                    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Milanówek – spektakl dla dzieci „Poszukiwanie skarbu”

                                                    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

                                                    29 maja (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

                                                    1 czerwca (środa, godz. 18.00)
                                                    Karolin – STEP-STOP-STEP. Z gier i zabaw dziecięcych

                                                    3 czerwca (czwartek, godz. 18.00)
                                                    Komorów – spotkanie z cyklu Myślenie o myśleniu – Kresy II RP – polska Atlantyda – otwarcie wystawy, gawęda historyczna dr Marka P. Deszczyńskiego, rozmowa Marii Walter-Kochel z Felicją Konarską oraz recital Michała Straszewskiego

                                                    3 czerwca (piątek,godz.18.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Grodziskie Forum Wolności – spotkanie z Andrzejem Stasiukiem, Mariuszem Szczygłem i Krzysztofem Vargą

                                                    3 czerwca (piątek, godz. 19.30)
                                                    Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – koncert zespołu The Sound of Night City

                                                    4 czerwca (sobota)
                                                    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 8.00)
                                                    Sochaczew – XIX Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 11.00-15.00)
                                                    Pruszków – Powiatowy Dzień dziecka

                                                    4 czerwca (sobota)
                                                    Piastów – Dni Piastowa

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
                                                    Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

                                                    5 czerwca (niedziela, godz. 14.00)
                                                    Raszyn – Dzień Dziecka


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 03.06.11, 10:46
                                                    CO, GDZIE, KIEDY?


                                                    W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci i całych rodzin, m.in. Błoniu, Łomiankach, Pruszkowie, Ożarowie Mazowiecki, Nadarzynie, Starych Babicach, Brwinowie, Sochaczewie, Milanówku, Podkowie Leśnej, Płochocinie, Piastowie, Raszynie Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

                                                    4-5 czerwca (sobota-niedziela)
                                                    Piastów – Dni Piastowa

                                                    4-5 czerwca (sobota-niedziela)
                                                    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    4 czerwca (sobota)
                                                    Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 11.00-15.00)
                                                    Pruszków – Powiatowy Dzień dziecka

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – przedstawienie teatralne – Syn Jaśminowej Krainy

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
                                                    Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 17.00)
                                                    Błonie – pokaz filmu „Żołnierze wyklęci”

                                                    4 czerwca (sobota, godz.18.30-21.30)
                                                    Brwinów – Imieniny Polski – piknik w stylu lat dwudziestych

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Podkowa Leśna – Włodek Pawlik zaprasza – Jazz w kasynie – „Bocian w parowie sójek”- gość specjalny Piotr „Bocina” Cieślikowski

                                                    4 czerwca (sobota, godz. 20.00-3.00)
                                                    Błonie – występ zespołu Ex-Moca

                                                    5 czerwca (niedziela)
                                                    Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

                                                    5 czerwca (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Milanówek – Ogólnopolski Turniej Scrabble

                                                    5 czerwca (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Marzenia myszy,, czyli spotkanie z Ewą Jakubowską, autorką piosenek dla dzieci

                                                    5 czerwca (niedziela, godz. 19.30)
                                                    Brwinów – koncert Maciej Fortuna Trio

                                                    6 czerwca (poniedziałek, godz.18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie dla dzieci – Poszukiwacze skarbów

                                                    7 czerwca (wtorek, godz. 18.00)
                                                    Sochaczew – koncert orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinkovic” z Serbii

                                                    9-12 czerwca (czwartek-niedziela)
                                                    Sochaczew – Dni Sochaczewa

                                                    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                                                    Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    10-12 czerwca (piątek, niedziela)
                                                    Błonie – Dni Błonia

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.06.11, 10:33
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    W najbliższych dania polecamy:

                                                    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                                                    Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                                                    Sochaczew – Dni Sochaczewa

                                                    11-12 czerwca (sobota-niedziela)
                                                    Błonie – XIII Dni Błonia

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                                                    Piastów – Dzień Dziecka Bożego

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki –Powitanie Wakacji 201, czyli VI wyścigi na rolkach – w kategoriach: przedszkolaki, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły średnie i dorośli

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                                                    Podkowa Leśna – Wystawa Psów Kochanych

                                                    11 czerwca (sobota, godz. od 12.00)
                                                    Milanówek/Turczynek – Dzień Dziecka,

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 13.00-18.00)
                                                    Brwinów – VI Festyn Rodzinny, w programie m.in. gra przestrzenna, pokazy filmów dokumentalnych Polskiej Kroniki Filmowej, kawiarenka „Spod Lady”, pokazy mody subkultury młodzieżowej PRL, malowanie twarzy, zespół The Doming Brids

                                                    11 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Fala

                                                    12 czerwca (niedziela, godz. 13.00-16.00)
                                                    Nadarzyn – II Piknik Rodzinny – w programie m.in. bajka estradowa dla dzieci, bieg rodzinny, koncert Orkiestry OSP Nadarzyn, malowanie twarzy, gry, zabawy, loteria

                                                    12 czerwca (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Stare Babice – koncert laureatów XIX Konkursu Muzycznego Stare Babice 2011

                                                    12 czerwca (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert IV „Muzyka organowa różnych epok” – wykonawca Ludmiła Gołub

                                                    15 czerwca (środa, godz. 17.00)
                                                    Raszyn – Promocja Młodych Talentów – wystawa prac gimnazjalistów oraz występ zespołów gimnazjalnych

                                                    15 czerwca (środa, godz.18.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z globtroterem Leszkiem Szczasnym – Syria

                                                    17-19 czerwca (piątek-niedziela)
                                                    Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody


                                                    17 czerwca (piątek, godz. 20.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie Andropauza – czyli męska rzecz

                                                    18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
                                                    Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
                                                    Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
                                                    Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
                                                    Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Ołtarzew – Festyn Rodzinny Dni Ożarowa Mazowieckiego – gwiazda wieczoru Brathanki

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – Kreci mnie ten świat – koncert Ireny Santor

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 17.06.11, 12:19
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    17-19 czerwca (piątek-niedziela)
                                                    Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    18 czerwca (sobota)
                                                    Michałowice – Dni Gminy Michałowice,

                                                    18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
                                                    Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 11.00-16.00)
                                                    Kanie – II Świętojański Turniej Konny – turnieje sprawnościowe, turnieje walk na kopie, turnieje łucznictwa konnego

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
                                                    Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 13.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Dni Otwarte w Alternatywie

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 15.00)
                                                    Nadarzyn – 12 urodziny NOK – w programie m.in.: działania twórcze przed NOK,mini koncert gitarowy, zespoły tańca nowoczesnego Mini, Twist, Quiz, Stars, występ wokalny grupy „Młodzi duchem”, pokaz taneczny Baletnic, wystawa prac plastycznych, wystawa fotografii, wystawa uczestników warsztatów modelarskich,

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy – prezentacja filmów dokumentalnych W Perykozach…

                                                    18 czerwca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Nadarzyn – 12 urodziny NOK – Histeryjki, czyli 80 minut dookoła Polski – monolog o bujnym życiu Piotra B. oraz jego kolegów i przyjaciół – autorski program Piotra Bałtroczyka

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
                                                    Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
                                                    Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecieca – Ponadpokoleniowy swing – Glenn Miller i inni

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. od 13.00)
                                                    Ołtarzew/Ożarów Mazowiecki – IX Dni Ożarowa Mazowieckiego, w programie m.in.: występy zespów Ożarowiacy, Wesołe Wdówki, Studia Piosenki, Ożarowskie Kumoszki, Horyzont, An Dreo&Karina, Kabaretu Formacja Chatelet, Brathanki

                                                    19 czerwca (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – Kreci mnie ten świat – koncert Ireny Santor

                                                    20 czerwca (poniedziałek, godz. 17.00)
                                                    Raszyn – Zakończenie roku kulturalnego 2010/2011 – koncert w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych pod kierunkiem Piotra Piskorza, wystawa prac grup plastycznych pod kierunkiem Barbary Zarychty

                                                    20 czerwca (poniedziałek, godz. 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Dyskusyjny Klub Książki z Agnieszką Papieską i Robertem Papieskim – autorzy przypisów i opracować „Dzienników” Jarosława Iwaszkiewicza

                                                    20 czerwca (poniedziałek, godz. 19.30)
                                                    Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – Żagli Piękny Wiek – piosenki żeglarskie i gawędy o żeglarzach

                                                    22 czerwca (środa, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – spektakl „Brat naszego Boga”

                                                    26 czerwca (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowskie Wianki –

                                                    26 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Piknik z psem

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 24.06.11, 12:01
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    25 czerwca (sobota)
                                                    Brwinów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    25 czerwca (sobota, godz. 10.00-18.00)
                                                    Parzniew – III AIR TOW MEETING – pokazy szybowców RC i dużej skali

                                                    25 czerwca (sobota, godz. od 14.00)
                                                    Teresin – Teresińska Noc Czerwcowa – w programie m.in. pokazy artystyczne szkół, TOK SHOW, wystąpią, Trubadurzy, Golec u’Orkiestra, IRA

                                                    25 czerwca (sobota, godz. 14.00)
                                                    Borzęcin Duży – Powitanie Lata – integracyjny rajd rowerowy, zawody wędkarskie, pokazy karate, pokazy policyjne, pokazy ratownictwa drogowego, ognisko

                                                    25 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Milanówek – Tradycje Polskie – Noc Świętojańska

                                                    25 czerwca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Stare Babice – Festiwal Muzyczny w Krainie Chopina – koncert inauguracyjny wystąpią: Krzysztof Zanussi – słowo, Dariusz Zimnicki oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej

                                                    26 czerwca (niedziela)
                                                    Brwinów – Festiwal Otwarte Ogrody

                                                    26 czerwca (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowskie Wianki

                                                    26 czerwca (niedziela 10.00-18.00)
                                                    Parzniew – III AIR TOW MEETING – pokazy szybowców RC i dużej skali

                                                    26 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Piknik z psem


                                                    26 czerwca (niedziela godz. 18.00)
                                                    Brwinów – Brwinowskie Mozartem – koncert na fortepian i kwartet smyczkowy

                                                    1 lipca (piątek, godz. 13.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu RIO

                                                    1 lipca (piątek, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Szanty z Tomkiem Potokiem Potockim

                                                    1 lipca (piątek, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – podsumowanie warsztatów historyczno – artystycznych „MY, BARBARZYŃCY”, w programie m.in.: prezentacja wyrobów wykonanych przez dzieci, pokaz walk oraz polowania na dzika, prezentacja i pokaz wyrobów z filcu, biesiada

                                                    2 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami


                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.07.11, 11:51
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    2 lipca (sobota, godz. 14.00)
                                                    Opypy – Festyn rodzinny – atrakcje dla dzieci, licytacja prac artystycznych, koncert Pauliny Anny Tomczyk, występ Marii Traczyk – wykona najpopularniejsze arie operetkowe, taniec brzucha, potańcówka na dechach

                                                    2 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna - Podkowa Dobrze Rockuje – koncerty Noize fisiom, Blastone i Maćka Majdena

                                                    2 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Pruszków – Lato w parku – koncert Open Mind Orchestra – utwory Mozarta, Czajkowskiego, Błażewicza

                                                    3 lipca (niedziela, godz. 10.00
                                                    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                                                    3 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    3 lipca (niedziela, godz. od 15.00)
                                                    Młodzieszyn – Festyn Rodzinny – Jackalia 2011 - programie m.in.: zabawy i konkursy dla dzieci konkurs historyczny, konkurs Super Rodzina, zespół taneczny Sister Squaw, występy zespołów Redlin, Speer, Łzy

                                                    3 lipca (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – koncert zespołu Amnezja

                                                    3 lipca (niedziela, godz. 20.00)
                                                    Laski – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu Wojciecha Gierlacha – bas, Michała Iławieckiego – organy

                                                    6 lipca (środa, godz. 11.00-14.00)
                                                    Brwinów – początek pleneru malarskiego dla młodzieży i dorosłych

                                                    8 lipca (piątek, godz. 19.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – koncert ormiańskiego chóru „NAZANI”

                                                    8 lipca (piątek, godz. 19.00)
                                                    Izabelin – spotkanie z Ryszardem Szurkowskim

                                                    9 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

                                                    9 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

                                                    9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                                    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

                                                    9 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Łomianki – koncert zespołu Izrael

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 08.07.11, 14:08
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    9 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

                                                    9 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

                                                    9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                                    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

                                                    9 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Łomianki – koncert zespołu Izrael

                                                    9 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                                    10 lipca (niedziela)
                                                    Błonie – Puchar Lata 2011 w dynamicznych zawodach strzeleckich wykorzystujących pneumatyczną broń ASG – runda I – liga Action Air

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Komorów – tenisowy mecz charytatywny – mecz zostanie rozegrany pomiędzy zwycięzcą aukcji charytatywnej a Robertem Rozmusem. W zespole dopingującym zobaczymy: Katarzynę Pakosińską, Martę Kuligowską, Ewę Telega, Wiesława Tupaczewskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Niepokalanów – W Krainie Chopina – koncert wystąpią: Leszek Kołodziejski – akordeon oraz Radiowa Filharmonia New Art

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Izabelin – Klub Mam Izabelin zaprasza na piknik

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato - Bezpieczne i zdrowe wakacje – pokazy ratownictwa medycznego, aerobik, nornic walking, pokazy sztuk walki, konkurs rowerowy, zdrowa żywność, mini sztafeta rodzinna, koncert „Ściganych”

                                                    10 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Łomianki – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Michała Drewnowskiego – fortepian, Meszka Kołodziejskiego –akordeon, Arkadiusza Dobrowolskiego – kierownik artystyczny, Radiowa Filharmonia New Art (Łódź)

                                                    16 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

                                                    16 lipca(sobota, godz. 21.30)
                                                    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

                                                    17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

                                                    17 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 15.07.11, 11:41
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    16 lipca (sobota, godz. od 8.30)
                                                    Teresin – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

                                                    16 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    16 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                                    Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

                                                    16 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                                    16 lipca(sobota, godz. 21.30)
                                                    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

                                                    17 lipca (niedziela, godz. 8.00)
                                                    Milanówek – wycieczka rowerowa do Bolimowa

                                                    17 lipca (niedziela, godz. 14.00-16.00)
                                                    Sochaczew – festyn sportowo rekreacyjny

                                                    17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

                                                    17 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                                    Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                                    21 lipca (czwartek, godz. 12.00)
                                                    Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

                                                    21 lipca (czwartek,, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Koncert Chóru Kuss Ouna z Palamuse oraz występ tancerzy folkowej grupy z Sirtsulina

                                                    22 lipca (piątek, godz. 13.00)
                                                    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

                                                    22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

                                                    23 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    23 lipca (sobota, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 22.07.11, 10:31
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    22 lipca (piątek, godz. 13.00)
                                                    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

                                                    22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

                                                    23 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    23 lipca (sobota, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

                                                    23 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Kampinos – W Krainie Chopina – koncert – wykonawcy: Rodzinne Trio Wiolonczelowe, Anna Wróbel, Elżbieta Piwkowska-Wróbel, Andrzej Wróbel

                                                    24 lipca (niedziela, godz. od 14 d 17.00)
                                                    Sochaczew – występ Cyrku Warszawa

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

                                                    24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

                                                    28 lipca (czwartek, godz. 12.00)
                                                    Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

                                                    28 lipca (czwartek, godz. 14.30)
                                                    Izabelin – przedstawienie dla dzieci Calineczka

                                                    30 lipca (sobota, godz. 12.00)
                                                    Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

                                                    30 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

                                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                                    31 lipca (niedziela)
                                                    Pruszków – start 68. Tour de Pologne

                                                    31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

                                                    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 29.07.11, 13:00
                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    30 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                                    30 lipca (sobota, godz. 12.00)
                                                    Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

                                                    30 lipca (sobota, godz. 15.00)
                                                    Pruszków – występy Cyrku Warszawa

                                                    30 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

                                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                                    31 lipca (niedziela, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – start 68. Tour de Pologne

                                                    31 lipca (niedziela, godz. 11.00-19.00)
                                                    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                                    31 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, gra terenowa „Tędy przeszła Warszawa”

                                                    31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

                                                    1 sierpnia (poniedziałek)
                                                    Ożarów Mazowiecki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wystąpi: Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                                    1 sierpnia (poniedziałek, godz. 14.40 – 18.30)
                                                    Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na ulicach Pruszkowa będzie można posłuchać piosenek okupacyjnych i powstańczych w wykonaniu kapeli „Kapsel”

                                                    3 sierpnia (środa, godz. 10.00 i 14.00)
                                                    Buraków – spotkania autorskie z Maciejem Wojtyszko – scenarzystą, reżyserem m.in. serialu Miodowe lata

                                                    5 sierpnia (piątek, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Szanty z Tomkiem Potockim

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                                    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

                                                    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                    -
                                                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                                    forumpruszkow.pl
                                                    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                                    tel. 792 584 831
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 05.08.11, 15:21
                                                    W najbliższym czasie polecamy:
                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
                                                    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                                    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie, gry i zabawy dla dzieci, pokazy mody afrykańskiej, degustacja dań afrykańskich, hip hop day, Tszelo, książka za złotówkę

                                                    6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 14.00-16.00)
                                                    Sochaczew – festyn w Ogródku Jordanowskim

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

                                                    7 sierpnia (niedziela, godz. 20.00)
                                                    Laski – W Krainie Chopina – koncert dla upamiętnienia 80rocznicy urodzin Krzysztofa Komedy – wykonawcy: Robert Majewski i Jan Bokszczanin

                                                    13 sierpnia (sobota, godz.16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert warszawskiego duetu akordeonowego w składzie Piotr Kopiesz oraz Jacek Małachowski

                                                    13 sierpnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Izabelin – koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska polskiego

                                                    14 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                                    Zielonki Parcela – zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody – Grand Prix Zielonki

                                                    14 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczew pępkiem świata – spotkanie z Lombelico del Mondo

                                                    14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – film dla dzieci Dzikie Łabędzie

                                                    14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Fascynująca muzyka obu ameryk – koncert w wykonaniu zespołu Ko-Gut

                                                    15 sierpnia (poniedziałek, godz. 12.00-18.30)
                                                    Zielonki-Parcele – Odkryj pstrąga w Starych Babicach

                                                    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                                    -
                                                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                                    forumpruszkow.pl
                                                    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                                    tel. 792 584 831
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 19.08.11, 09:27
                                                    W najbliższym czasie polecamy:
                                                    Dożynki w: Gminie Brwinów, Michałowice, Baranów, Powiecie Grodziskim, Pruszkowskim

                                                    20 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
                                                    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                                    20 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – biesiada kabaretowa – spotkanie z Ryszardem Makowskim

                                                    20 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                                    Leszno – Pożegnanie lata w Lesznie – prezentacja twórczości wszelakiej mieszkańców Leszna, prezentacja stoisk hobbystów, występ zespołu muzycznego, rozstrzygnięcie konkursu „O liść lesznowolskiej topoli”

                                                    20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                                    Łomianki – koncert autorski Martina Simona & Artura Kryska

                                                    20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                                    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej - Chico i Rita oraz Mary i Max

                                                    21 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
                                                    Milanówek – wycieczka rowerowa do Nieborowa

                                                    21 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Z Chopinem w tle – koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie, Orkiestry Camerata Mazovia

                                                    21 sierpnia (niedziela, godz.17.00)
                                                    Milanówek – cyk spotkań „Chcemy rozmawiać” – spotkanie poprowadzi Wojciech Wanat – autor książek Narkotyki i Narkomania

                                                    21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – spotkanie rockowe – występy grodziskich zespołów rockowych: Come ona Andy, Sudany Born, Axis

                                                    21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Ołtarzew – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Kwintetu Instrumentów Dętych Blaszanych Filharmonii Narodowej

                                                    27 sierpnia (sobota, godz.8.00)
                                                    Sochaczew – XII Rodzinny Rajd Rowerowy im. T. Krawczyka

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert DoriFi

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – koncert i potańcówka przy muzyce zespołu Dixie Warsaw Jazzman

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                                    Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas – laureat II Nagrody XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

                                                    28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                                    Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

                                                    28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
                                                    Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

                                                    28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny


                                                    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                    -
                                                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                                    forumpruszkow.pl
                                                    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                                    tel. 792 584 831
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 26.08.11, 11:00
                                                    W najbliższym czasie polecamy:
                                                    Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 15.00-18.00)
                                                    Pruszków – Muzeum Dulag 121 zaprasza na „Gry i zabawy z historią w tle”

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – koncert i potańcówka przy muzyce zespołu Dixie Warsaw Jazzman

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                                    Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas

                                                    27 sierpnia (sobota, godz. 21.00)
                                                    Pruszków – maraton filmowy – pokaz flmów: Nine, Gran Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                                    28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                                    Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

                                                    28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
                                                    Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

                                                    28 sierpnia(niedziela, godz. 13.00)
                                                    Zaborów – W Krainie Chopina – koncert organowy, wystąpi Bartosz Jakubczak

                                                    28 sierpnia (niedziela, godz. 14.00)
                                                    Sochaczew – Pożegnanie wakacji w Ogródku Jordanowskim

                                                    28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny

                                                    30 sierpnia (wtorek, godz. 10.00-14.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – zbiórka krwi dla strażaka ochotnika z Ożarowa Mazowieckiego chorego na białaczkę

                                                    1 września (czwartek, godz. 10.00-17.00)
                                                    Pruszków – kiermasz taniej książki

                                                    2 września (piątek, godz. 17.00)
                                                    Piastów – wieczór autorski poety i animatora kultury Pawła Kubiaka

                                                    2 września (piątek, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Uziemione – spektakl przygotowany przez matki z Podkowy Leśnej i okolic

                                                    3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
                                                    Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

                                                    3 września (sobota, godz. 16.00)
                                                    Izabelin – przedstawienie dla dzieci – Podróż za horyzont

                                                    4 września (niedziela)
                                                    Baranów – Festiwal Kolarstwa– Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w jeździe indywidualnej na czas, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza ze startu wspólnego, II Amatorskie Szosowe Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego

                                                    4 września (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Łomianki – Piknik Rodzinny

                                                    4 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Sochaczew – XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

                                                    4 września (niedziela, godz. 12.30-18.30)
                                                    Milanówek – XI Dzień Milanówka – miasteczko ruchu drogowego, wesołe miasteczko, zawody samochodowych modeli RC, pokazy lokalnych grup tanecznych, koncert zespołu Pogotowie Energetyczne oraz Elektryczne Gitary, pokaz sztucznych ogni

                                                    4 września (niedziela, godz. 14.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Wakacji – wystąpią m.in.: Natalia Kukulska oraz Etna Kontrabande

                                                    4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
                                                    Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

                                                    4 września (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Ołtarzew – Dożynki Gminy Ożarów Mazowiecki

                                                    4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

                                                    4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Błonie – koncert „Gwiazdy w Ogrodzie” – wystąpią: Grażyna Mądrych, Ewelina Hańska, Ewa Mikulska, Jan Zakrzewski, Ryszard Morka, Ryszard Cieśla, Iwo Orłowski

                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • kwika Re: Najbliższe imprezy w okolicy 02.09.11, 10:11
                                                    W najbliższym czasie polecamy:
                                                    Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,

                                                    3 września (sobota, godz. 12.00)
                                                    Nowa Wieś – Piknik strażacki

                                                    3 września (sobota, godz. 19.00)
                                                    Podkowa Leśna – Włodek Pawlik Zaprasza – Jazz w Kasynie – A mnie jest szkoda lata

                                                    4 września (niedziela)
                                                    Baranów – Festiwal Kolarstwa–

                                                    4 września (niedziela, godz. 12.30-18.30)
                                                    Milanówek – XI Dzień Milanówka

                                                    4 września (niedziel, godz. od 13.00)
                                                    Raszyn – Dożynki Gminne

                                                    4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
                                                    Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

                                                    4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

                                                    5 września (poniedziałek, godz. 18.45)
                                                    Nadarzyn – Otwarte Spotkanie Czwartkowe „Adaptacja dziecka do warunków przedszkolnych”

                                                    10 września (sobota)
                                                    Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

                                                    10 września (sobota, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

                                                    10 września (sobota, godz. od 16.00)
                                                    Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

                                                    10 września (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Melancholia

                                                    10 września (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!!

                                                    11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

                                                    11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 09.09.11, 10:44

                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    10 września (sobota)
                                                    Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

                                                    10 września (sobota, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

                                                    10 września (sobota, godz. 14.00)
                                                    Komorów – Piknik rowerowy

                                                    10 września (sobota, godz. od 16.00)
                                                    Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

                                                    10 września (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Melancholia

                                                    10 września (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!!

                                                    11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

                                                    11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski

                                                    11 września (niedziela, godz. 14.00)
                                                    Opypy – Pierwsze Powiatowe Zawody Strzeleckie w programie m.in.: strzelanie dynamiczne, rzut podkową, strzelnica laserowa, strzelanie do tarcz z karabinu pneumatycznego, ognisko

                                                    11 września (niedziela, godz. 14.00)
                                                    Rybie – Pożegnanie Lata – festyn rodzinny – gry, zabawy, turnieje sportowe gwiazda wieczoru Rewers Band

                                                    11 września (niedziela, godz. 16.45)
                                                    Brwinów – Inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem

                                                    15 września (czwartek, godz. 18.30)
                                                    Nadarzyn – Stary Nadarzyn – pokaz slajdów z prywatnego archiwum mieszkańca Nadarzyna

                                                    15 września (czwartek, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Gala operetkowa – „Z Belcantem od Nocy do Nocy”

                                                    16 września (piątek, godz. 14.00)
                                                    Otrębusy – warsztaty teatralne dla dzieci

                                                    16 września (piątek, godz. 16.00)
                                                    Raszyn – uroczyste otwarcie wystawy Pamięć i duma – grafiki, zdjęcia i diorama przedstawiające epizody z Powstania Warszawskiego

                                                    17 i 18 września
                                                    Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa – Kamienie Milowe

                                                    17 i 18 września
                                                    Sochaczew – Wielki Teatr Historii – Miasto w ogniu – rekonstrukcja obrony Sochaczewa w 1939 r. – pokaz pojazdów historycznych, artylerii, spotkanie z autorami Teatru Histrii, pokazy sprawności obsługi i historycznych pojazdów wojskowych, wystawa nieznane obrazy września 1939 r.

                                                    17 września (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Rezerwat w reż. Łukasza Polkowskiego

                                                    17 września (sobota, godz. 20.30)
                                                    Pruszków – koncert Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 23.09.11, 11:20

                                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                                    24 września (sobota, godz. 12.00-16.00)
                                                    Pruszków – Festyn Kolorowo i Sportowo – malowanie muralu, zabawy i konkursy sportowe i plastyczne, specjalny kącik dla najmłodszych, wymiana książek

                                                    24 września (sobota, godz. 13.00 i 13.45)
                                                    Brwinów – Otwarte muzea – Program wycieczek muzealnych obejmuje podróż zabytkowymi autobusami: na trasie jest brwinowski dworek „Zagroda”, Muzeum im. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, historyczna siedziba Państwowego Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz Muzeum Sztuki Ludowej profesora Mariana Pokropka

                                                    24 września (sobota, godz. od 14.00)
                                                    Żabia Wola – Piknik Rodzinny

                                                    24 września (sobota, godz. 15.00 – 22.00)
                                                    Pruszków – 90 – lecie Hufca Pruszków -Festiwal Szekla – Z piosenką prze 90 lat

                                                    24 września (sobota, godz. 16.00)
                                                    Reguły – Pożegnanie lata – w programie: zabawy i konkursy dla dzieci, zespół Tamaro, deski do tańca, dmuchane zabawki, zespół MC Gyveer Band

                                                    24 września (sobota, godz. 16.00-19.00)
                                                    Raszyn – Rock na rynku – zespoły: Weto, Stowaway, The rewers, The Voit, NMO, duety gitarow, Kuba Band

                                                    24 września (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Salonik z Kulturą – koncert w wykonaniu Tadeusza Woźniaka

                                                    25 września (niedziela)
                                                    Nadarzyn – IV Rodzinny Rajd Rowerowy

                                                    25 września (niedziela)
                                                    Stawisko – rozpoczęcie XII Festiwalu Literacko-Muzycznego Konfrontacje 2011 Miłosz – Iwaszkiewicz

                                                    25 września (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Piastów – teatrzyk dla dzieci „Poszukiwacze skarbu”

                                                    25 września (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Błonie – recital Edyty Geppert

                                                    25 września (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – III Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpią: Joanna Trzepiecińska Bogdanem Hołownią, Andrzej Ozga, Witt Michaj, Antoni Muracki

                                                    30 września (piątek, godz. 14.00)
                                                    Otrębusy – karuzela eksperymentów – zajęcia dla dzieci

                                                    30 września (piątek, godz. 18.00)
                                                    Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

                                                    1 października (sobota, godz. 10.00-14.00)
                                                    Milanówek – kiermasz rękodzieła

                                                    2 października (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

                                                    2 października (niedziela, godz. od 12.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

                                                    2 października (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 30.09.11, 10:15
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    30 września (piątek, godz. 18.00)
                                                    Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

                                                    1 października (sobota, godz. 10.00-14.00)
                                                    Milanówek – kiermasz rękodzieła

                                                    1 października (sobota, godz. 11.00)
                                                    Polana Jakubowa – Rzeczpospolita Kampinoska 2011 – inscenizacja walk grupy AK Kampinos

                                                    1 października (sobota, godz. 15.30)
                                                    Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

                                                    1 października (sobota, godz. 17.00)
                                                    Nadarzyn – Kabaret Paranienormalni

                                                    1 października (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – spektakl Lustra

                                                    2 października (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

                                                    2 października (niedziela, godz. od 12.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

                                                    2 października (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

                                                    2 października (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski

                                                    4 października (wtorek, godz. 17.30)
                                                    Podkowa Leśna – Toskania od kuchni – pokaz zdjęć połączony prezentacją ksiązki „Smaki Toskanii” Aleksandry Seghi

                                                    7 października (piątek, godz. 13.00)
                                                    Pruszków – koncert rockowy - Grzegorz Kloc z Zespołem

                                                    7 października (piątek, godz. 20.00)
                                                    Komorów – Wernisaż pt Liber Memoriae – Księga Pamięci

                                                    8 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

                                                    9 października (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

                                                    9 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 07.10.11, 10:34
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    8 października (sobota, godz. 10.00-15.00)
                                                    Piastów – „W poszukiwaniu pasji …” – warsztaty wyrobu biżuterii

                                                    8 październik (sobota, godz. 15.00)
                                                    Milanówek – Sztuka to nie nuda – zajęcia dla dzieci

                                                    8 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

                                                    9 października (niedziela, godz. od 9.00)
                                                    Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

                                                    9 października (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Milanówek – Poranek teatralny – Czarnoksiężnik z krainy Oz

                                                    9 października (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – Spektakl dla dzieci – Bajka kosmiczna, czyli bajka nie z tej ziemi

                                                    9 października (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Stawisko – Dialog pisarzy – o korespondencji Czesława Miłosza i Jarosława Iwaszkiewicza z Robertem Papieskim rozmawia Michał Nalewski – fragmenty listów Miłosza i Iwaszkiewicza czyta Józef Duriasz – koncert utworów Haydna i Mozarta – Tytus Wojnowicz i kwartet Camerata

                                                    9 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

                                                    12 października (środa, godz. 10.00-10.45)
                                                    Nadarzyn – Klub rodziców i dzieci

                                                    12 października (środa, godz. 18.00)
                                                    Raszyn – wystawa fotografii Aldony Sieradzkiej – Austeria: Piękno na progu ruiny” oraz prezentacja multimedialna Krzysztofa Bąkały – Niezrealizowane marzenia

                                                    14 października (piątek, godz. od 9.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – Puchar Świata w Siłowaniu na Rękę

                                                    14 października (piątek, godz. 18.00)
                                                    Brwinów – prezentacja smakowitej książki Aleksandry Krol Seghi toskański poczęstunek

                                                    15 października (sobota, godz. 10.00)
                                                    Pruszków – Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

                                                    15 października (sobota, godz. 14.00)
                                                    Sochaczew – Sochaczewska Jesień Kulturalna – XIX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu

                                                    15 października (sobota, godz. od. 14.30)
                                                    Piastów – XVIII Piastowska Biesiada Poetycka

                                                    15 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy pokaz filmu Erratum

                                                    15 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Kolejny rok

                                                    16 października (niedziela, godz. 11.30)
                                                    Błonie – Poranek Teatralny – Ropucha i Tęcza

                                                    16 października (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Krakowski Salon Poezji – „W Soplicowie” – fragmenty Pana Tadeusza czyta Anna Nehrebecka

                                                    16 października (niedziela godz. 13.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Korsarz”

                                                    16 października (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Stawisko – Miłosz i Iwaszkiewicz w oczach innych – spotkanie z pisarzem Eustachym Papieskim – koncert utworów Brahmsa i Rachmaninowa – Krzysztof Jabłoński, Konstanty Andrzej Kulka, Tomasz Strahl

                                                    16 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert chóralny – występ Chóru Kameralnego The Warsaw Singers

                                                    16 września (niedziela, godz. 19.30)
                                                    Piastów – koncert Pawła Orkisza poświęcony Janowi Pawłowi II


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 14.10.11, 10:20
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    15 października (sobota, godz. 10.00)
                                                    Pruszków – Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

                                                    15 października (sobota, godz. od. 14.30)
                                                    Piastów – XVIII Piastowska Biesiada Poetycka

                                                    15 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy pokaz filmu Erratum

                                                    15 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Kolejny rok

                                                    15 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Brwinów – Dwa żywioły – powietrze i woda – wystawa fotografii Aleksandra Krzemianowska – Grątkowska oraz Adam kalicy

                                                    15 października (sobota, godz., 20.00)
                                                    Milanówek – koncert Tradycyjny jazz nowoorleański

                                                    16 października (niedziela)
                                                    Pruszków – Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w kolarstwie torowym

                                                    16 października (niedziela)
                                                    Piastów – VIII Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „PIVOT CUP

                                                    16 października (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Krakowski Salon Poezji – „W Soplicowie” – fragmenty Pana Tadeusza czyta Anna Nehrebecka

                                                    16 października (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – poranek teatralny dla dzieci – „Koty”

                                                    16 października (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Filharmonia dziecięca – Mijają lata, piosenki zostają

                                                    16 października (niedziela godz. 13.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Korsarz”

                                                    16 października (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Stawisko – Miłosz i Iwaszkiewicz w oczach innych – spotkanie z pisarzem Eustachym Papieskim – koncert utworów Brahmsa i Rachmaninowa – Krzysztof Jabłoński, Konstanty Andrzej Kulka, Tomasz Strahl

                                                    16 października (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Brwinów – pokaz filmu Jan Paweł II – Pontyfikat

                                                    16 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert chóralny – występ Chóru Kameralnego The Warsaw Singers

                                                    16 września (niedziela, godz. 19.30)
                                                    Piastów – koncert Pawła Orkisza poświęcony Janowi Pawłowi II

                                                    17 października (poniedziałek godz. 19.00)
                                                    Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina – wykonawca Kayo Nishimizu oraz Camerata Vistula

                                                    21 października (piątek, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – promocja książki Gerarda Położyńskiego Arcy Tomasz Zan i Przyjaciele

                                                    21 października (piętak, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – wystawa praz Pauliny Naziębły

                                                    22 października (sobota, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z autorką książek dla dzieci Krystyną Drzewiecką, wymiana książek

                                                    22 października (sobota, godz. 12.00)
                                                    Otrębusy/Karolin – Magiczny sklep z zabawkami – familijny spektakl dla dzieci i dorosłych

                                                    22 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Nadarzyn – Akademia bez indeksu – Świat wina i serów

                                                    22 października (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Salonik z Kulturą – gościem będę Elżbieta Adamiak oraz Andrzej Ozga

                                                    23 października (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Piastów – przedstawienie dla dzieci – O smoku I królu leniuchu

                                                    23 października (niedziela,, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – przedstawienie – Brat naszego Boga

                                                    23 października (niedziela, godz. 16.30)
                                                    Ożarów Mazowiecki – Koncert z okazji Dnia Liturgicznego Wspomnienia Błogosławionego Jana Pawła II

                                                    23 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Pruszków – Kultura bez barier – koncert w wykonaniu: Grażyny Łapińskiej, Katarzyny u Zygmunta Waraksa, Andrzeja Garczarka

                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 21.10.11, 15:00
                                                    W najbliższym czasie polecamy:


                                                    22 października (sobota, godz. 10.00-14.00)
                                                    Milanówek – zabawy na bazaru w Milanówku – bańki mydlane, zabawki fizyczne, gry matematyczno-logiczne

                                                    22 października (sobota, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z autorką książek dla dzieci Krystyną Drzewiecką, wymiana książek

                                                    22 października (sobota, godz. 16.00)
                                                    Milanówek – Bajka dla dzieci „Trzy życzenia”

                                                    22 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Nadarzyn – Akademia bez indeksu – Świat wina i serów

                                                    22 października (sobota, godz. 18.00)
                                                    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy – Brwinowski wrzesień ‘39

                                                    22 października (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Salonik z Kulturą – gościem będę Elżbieta Adamiak oraz Andrzej Ozga

                                                    23 października (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Brwinów – Maraton Filmowy im. Wacława Kowalskiego – pokazy filmów Klub Kawalerów, Ewa Chce spać, Niebieski jak Morze Czarne, Dwaj Panowie, gość festiwalu Feridun Erol

                                                    23 października (niedziela,, godz. 16.00)
                                                    Pruszków – przedstawienie – Brat naszego Boga

                                                    23 października (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Komorów – Wieczór humoru i piosenki kresowej w wykonaniu grupy teatralnej Tym-Czasem

                                                    25 października (wtorek, godz. 10.00-12.00)
                                                    Nadarzyn – Klub Przedsiębiorczych Mam

                                                    27 października (czwartek, godz. 10.00)
                                                    Nadarzyn – spotkanie Klubu Mam

                                                    27 października (czwartek, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – koncert poetycko-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II „Do Ciebie wołam człowieku”

                                                    28 października (piątek, godz. 19.00)
                                                    Nadarzyn – Kino Nokowe – pokaz filmów dokumentalnych „Siostry” i „Chemia” oraz spotkanie z reżyserem Pawłem Łobodzińskim

                                                    30 października (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Grodzisk miasto jazzu – koncert MaseliOnTheRoad


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 18.11.11, 09:57
                                                    W najbliższym czasie polecamy:



                                                    19 listopada (sobota, godz. 11.00)
                                                    Książenice – Wesoła sobota z Centrum Kultury – warsztaty plastyczne, zabawy animacyjne, konkursy, malowanie twarzy

                                                    19 listopada (sobota, godz. 12.-13.30)
                                                    Milanówek – Dzika dżungla – zajęcia przyrodniczo-plastyczne dla przedszkolaków

                                                    19 listopada (sobota, godz. 15.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – II Mila dla Marka – bieg upamiętniający Marka Kotańskiego

                                                    19 listopada (sobota, godz. 18.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu O północy w Paryżu

                                                    19 listopada (sobota, godz. 19.00)
                                                    Nadarzyn – piosenki Agnieszki Osieckiej wykona Ana Serafińska

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 10.00)
                                                    Milanówek – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie – Nie ma jak w domu – przygody małego krecia

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie „Galimatias czyli „KO(S)MICZNA pomyłka

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Piastów – przedstawienie dla dzieci – Księżniczka i Rycerz

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – Bajanulki

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
                                                    Jaworowo - teatrzyk dla dzieci – Kopciuszek

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 15.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Śmiechowisko”

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Błonie – koncert cygańskiego teatru Terno – Cygańskie Show

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu … - koncert muzyki dawnej Contrasto Armonico – utwory Corelliego, Bacha i Rameau

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Stawisko – gawęda Barbary Wachowicz „O wielkich polskich pisarzach”

                                                    20 listopada (sobota, godz. 17.00)
                                                    Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu O północy w Paryżu

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 19.00)
                                                    Piastów – Kamyk zielony - występ Doroty Osińskiej

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 20.00)
                                                    Raszyn - Ojcze Nasz – koncert w wykonaniu Chóru Akademickiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

                                                    20 listopada (niedziela, godz. 20.00)
                                                    Brwinów – spektakl na podstawie sztuki Sławomira Mrożka Serenada


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 25.11.11, 12:24
                                                    W najbliższym czasie polecamy:



                                                    26 listopada (sobota, godz. 9.00-13.00)
                                                    Pruszków – warsztaty z psychologiem dziecięcym – Jak okiełznać małe demony – czyli o sztuce wychowania dzieci

                                                    26 listopada (sobota, godz. 12.00-13.30)
                                                    Milanówek - czytanie opowiadanie „Książki o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem? oraz zabawa inspirowana tym opowiadaniem

                                                    26 listopada (sobota, godz. 17.00-22.00)
                                                    Nadarzyn – bal dla dorosłych

                                                    26 listopada (sobota, godz. 17.30)
                                                    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy – pokaz filmów dokumentalnych „Witamy…” oraz „… Zwyczajni”

                                                    26 listopada (sobota, godz. 19.00)
                                                    Milanówek - Kultura bez barier – wystąpi Kapela Drewutnia oraz Adam Andryszczyk

                                                    26 listopada (sobota, godz. 20.00)
                                                    Rybie – Andrzejki

                                                    26 listopada (sobota, godz. 20.00)
                                                    Komorów – Stara Cukiernia – Wieczór bałkański

                                                    28 listopada (poniedziałek, godz. 10.00-12.00)
                                                    Nadarzyn – Klub przedsiębiorczych Mam

                                                    28 listopada (poniedziałek, godz. 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Dieta cud – komedia odchudzająca

                                                    30 listopada (środa, godz. 18.30)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – koncert Piosenek starej Warszawy w wykonaniu Janka Stokowskiego

                                                    1 grudnia (czwartek, godz. 18.30)
                                                    Nadarzyn – Otwarte Spotkania Czwartkowe- Życie codzienne w polskich dworach na Kresach Wschodnich w XIX wieku

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 10.00-12.00)
                                                    Milanówek - Poranek dziecięcy „u Artystek”

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – Czy tanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia będą czytać opowiadanie Markusa Majaluoma „Tato, popłyńmy na wyspę”

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 16.00)
                                                    Falenty – Mikołajkowa impreza integracyjna

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 11.00-18.00)
                                                    Błonie – Kiermasz Świąteczny

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 12.30-14.30)
                                                    Milanówek – Milanówek Dzieciom – Mikołajki dla dzieci – kolędowanie, spotkanie z Mikołajem, przygotowywanie ozdób świątecznych, tańce, śpiewy


                                                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 02.12.11, 12:14
                                                    W najbliższym czasie polecamy kiermasze przedświąteczne oraz spotkania Mikołajkowe m.in. w Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Izabelinie, Podkowie Leśnej, Ożarowie Mazowieckim, Łomiankach, Sochaczewie:


                                                    3 grudnia (sobota, godz. 10.00-14.00)
                                                    Łomianki – Festiwal Gier Planszowych

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 11.00)
                                                    Pruszków – Czy tanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia będą czytać opowiadanie Markusa Majaluoma „Tato, popłyńmy na wyspę”

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 12.00))
                                                    Piastów – Choinkowe Ciastko z bajką z udziałem Ricky Lion

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 12.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Retro w samo południe – koncert Andrzeja Rybińskiego

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 14.00)
                                                    Pruszków – 10-lecie UKS Kobra Brwinów – Festiwal wrotkarstwa 2011 – Z rolkami na wesoło

                                                    3 grudnia (sobota, godz. 15.00)
                                                    Teresin – Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Duszą

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 12.00)
                                                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci „Mikołaj u Królowej Śniegu”

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
                                                    Komorów – Kiermasz charytatywny

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 13.00-15.00)
                                                    Żółwin – dzień otwarty w LKS Wolta – m.in. darmowe przejażdżki na kucykach i koniach

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Mikołajowe poszukiwania

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                                                    Podkowa Leśna – La Bella Musica – ulubione przeboje z oper, operetek i musicali

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 18.00)
                                                    Brwinów – koncert i jam session z Nocną Zmianą Bluesa

                                                    4 grudnia (niedziela, godz. 19.30)
                                                    Łomianki – Martin Simon Astro Project – koncert

                                                    5 grudnia (poniedziałek, godz. 18.00)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Młodych Panów

                                                    6 grudnia (wtorek, godz. 19.00)
                                                    Milanówek – Wieczór kabaretowy – Kabaret Hrabi

                                                    7 grudnia (środa, godz. 16.00-20.00)
                                                    Błonie – Czas na czytanie – spotkania literacko-plastyczne

                                                    8 grudnia (piątek, godz. 17.00)
                                                    Pruszków – spotkanie z Tadeuszem Hubertem Jakubowskim i promocja jego książki Obrazki, przeważnie miniatury

                                                    9 grudnia (piątek, godz. 17.30)
                                                    Piastów – Refleksyjna twórczość – czuwajcie … -koncert w wykonaniu Patryka Huńkowskiego oraz Katarzyny Wiejak oraz prezentacja prac plastycznych Klubu Plastyka Walor

                                                    9 grudnia (piątek, godz. 18.00)
                                                    Pruszków – Finał konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową

                                                    10 grudnia (sobota, godz. 13.15)
                                                    Grodzisk Mazowiecki – Koncert Świąteczny chóry Kantata Młodzieżowej Orkiestry Dętej

                                                    11 grudnia (niedziela, godz. 11.30)
                                                    Błonie – poranek teatralny – Pomocnik Świętego Mikołaja

                                                    11 grudnia (niedziela, godz. 13.00)
                                                    Ożarów Mazowiecki – spektakl teatralny dla dzieci – Teoś i Boże Narodzenie

                                                    11 grudnia (niedziela, godz. 17.00)
                                                    Kampinos – aukcja na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja” oraz Kiermasz Świąteczny – aukcję uświetni występ Piotra Bukartyka


                                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka