raszyniak
21.11.10, 02:30
Na wątku "Do Mirosława Chmielewskiego" próbowałem wytłumaczyć, że to Jacek Wiśniewski złamał ciszę wyborczą atakując Komitet Wyborczy Mirosława Chmielewskiego w odpowiedzi na moje prywatne teksty wynikające z opinii uzyskanych od mieszkańców naszej gminy. Niestety z niewiadomego powodu moja odpowiedź nie pojawiła sie na Forum.
Jesli zostałem wprowadzony w błąd informacjami, które dostałem od raszyniaków, przepraszam pana Wisniewskiego, ale prosze żeby nie łamał ciszy wyborczej atakujac Bogu ducha winny Komitet Mirosława Chmielewskiego. To ja osobiscie odpowiadam za teksty, które napisałem, nawet wtedy kiedy informacje uzyskane od mieszkańców naszej gminy były nie prawdziwe.
Wszystko co pisze na tej i innych stronach to moje prywatne opinie wynikajace z mojej wiedzy o działalnosci Jacka Wisniewskiego.
Przepraszam członków Komitetu Wyborczego Mirosława Chmielewskiego i Członków Stowarzyszenia Gmina Raszyn Razem, że z powodu moich prywatnych wpisów na tym Forum zostali niesłusznie pomówieni.
raszyniak
Mieczysław Burchert