Dodaj do ulubionych

Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków

01.08.13, 14:36
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla szamb. Oczyszczalnia MPT - 500 jest całkowicie bezobsługowa i tania w użytkowaniu. Ścieki dzięki aktywności bakterii są rozkładane do dwutlenku węgla, azotu atmosferycznego, nierozkładalnych odpadów stałych i wody, którą można wykorzystać do podlewania ogródka, zawrócić ponownie do spłuczki lub za pomocą drenaży wprowadzić do gleby. Wywóz nierozkładalnych cząstek stałych następuje raz na dwa lata, dzięki czemu koszty związane z kupnem zwracają się po okresie 2-3 lat użytkowania.
Biologiczna oczyszczalnia ścieków typu MPT – 500 firmy Eco4home jest wyrobem monogabarytowym, wieloprzegrodowym z zastosowaniem liniowego przepływu ścieku surowego oraz biologicznej aktywności bakterii, wykonanym w całości z materiałów tworzywowych. Produkt ten przeszedł pozytywnie wszystkie badania laboratoryjne i cieszy się całkowitą niezawodnością wśród naszych klientów. Niewielka powierzchnia jaką zajmuje oczyszczalnia oraz niskie koszty użytkowania czynią ten produkt unikatowym wśród pozostałych przydomowych oczyszczalni na rynku.

https://s14.postimg.org/9tksoydip/eco.jpg https://s14.postimg.org/7nzolxott/WP_000064.jpg https://s14.postimg.org/gdwrms6b5/WP_000078.jpg https://s14.postimg.org/on8n1701d/WP_000080.jpg
https://s22.postimg.org/kxn24pypt/WP_000002.jpg

Więcej informacji na temat naszej przydomowej oczyszczalni znajdą państwo na stronie: www.eco4home.pl/oczyszczalnia
oraz na naszym fanpage'u na facebook'u:
www.facebook.com/Eco4home

Zainteresowanych prosimy o kontakt na numer: 601411441 lub o wiadomość mailową na adres: jakub.michalak90@gmail.com
Obserwuj wątek
  • kuben90 Re: Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków 20.08.13, 11:51
   rekin81 napisał(a):

   > Radziłbym wybrać produkt na którym się wzorowano, sprawdzony i pewny jak oczysz
   > czalnię Traidenis czy feliksnavis.

   Widzę tutaj pewną kryptoreklamę. Nie wzorowaliśmy się na niczyjej oczyszczalni. Nasz wyrób jest chroniony własnym patentem i tylko jako taki wyrób należy go postrzegać. Posiadamy własną niezawodną technologię o czym świadczą zadowoleni klienci z powiatu Częstochowskiego, Kłobuckiego i Kłomnickiego. Staramy poszerzać naszą działalność na terenie całego kraju, zatem zachęcamy państwa do skorzystania z naszej oferty.
  • konradzubko Re: Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków 20.08.13, 16:45
   Tak misię zdaje, że w Gminie Raszyn na wielu terenach obowiązuje zakaz budowy takich oczyszczalni.
   • kuben90 Re: Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków 20.08.13, 18:51
    konradzubko napisał:

    > Tak misię zdaje, że w Gminie Raszyn na wielu terenach obowiązuje zakaz budowy t
    > akich oczyszczalni.

    Przydomową oczyszczalnię można założyć jedynie w miejscu gdzie nie ma kanalizacji, a także gdzie nie jest planowana kanalizacja. W tym celu należy wysłać zapytanie do Urzędu Gminy czy kanalizacja na naszym terenie będzie zakładana. Jeżeli nie, to można śmiało zamontować oczyszczalnię w zastępstwie za szambo, co jest nie tylko ekologiczne ale i ekonomiczne.
  • marika1122 Re: Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków 22.01.19, 14:25
   warto pomyśleć o firmie primeko.pl mają duży wybór najlepszych produktów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka