Dodaj do ulubionych

jeszcze raz moralność Iwickiego

19.07.14, 22:38
pan I. straszy sprawozdaniem finansowym komitetu PiS z 2010 r
Wydaje mi się, że sam aktywnie tenże komitet wspierał, również "twórczościa" na blogu. Nie wiem czy był też członkiem, to nie ma znaczenia.
Wątpię jednak, że wiedzę nt sprawozdania posiadł właśnie teraz i wywleka (straszy ?) dopiero w ramach walki wyborczej. To uczciwe nie jest. Bo skoro są tam sprawy "dziwne", a pan I. wiedząc o tym, do tej pory milczał, to jak ocenić jego postępowanie ?
Jak Iwicki komuś to dobrze..., jak ktoś Iwickiemu...to karygodne...
Żal mnie ogarnia, kiedy człowiek mądry, zasłużony (chociażby dla kultury), wykształcony, inteligentny, znany w kraju i świecie i ceniony artysta, okazuje się taaaki malutki...z okropnym tejże kultury - deficytem
Obserwuj wątek
  • michal-105 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 19.07.14, 23:03
   Co za brak lojalności. Jak on tak może, teraz tak nam dowala. Też mi się to nie podoba. Zaraz to skomentuję na forum. Pisz do mnie na stary adres a nie ten,bo domyslom sie że to ja. Iwicki zwłaszcza a mam dosyć tego jeżdźenia po mnie, zrób coś z tym. I jeszcze ten Wiśniewski
     • g.sekler Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 20.07.14, 14:21
      stoper57 napisał:

      > znaczy do tej pory był ślepy i głupi ?
      > to by coś tam tłumaczyło...

      a ja powiem tak z pewnym przesłaniem ale Pan nasz go na szczęście uzdrowił i wyszedł z tej ciemnoty... Jak to mówił Pan nasz że w niebie jest radość wielka z tego co się w porę nawrócił. A czy był głupi... czas jesienny pokaże kto tu bardziej jest głupi. Szkoda że pozostali katolicy są głusi na to co wygaduje POn (katolik) o kościele który tworzą w Raszynie... No i ten za sprawą Pana jak i ku jego chwale będzie bardzo dobrym kandydatem "praworządnych" w wyborach jesiennych na radnego powiatowego z numerem 1-n... Być może zostanie też tym radnym... no i wtedy dowiemy się że w podzięce to my możemy mu zrobić...
      chwalmy Pana!!!
       • starix62 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 20.07.14, 21:40
        Pewnie za późno, ale przejrzał na oczy. Wiśniewski, spierdolił z tej ekipy po roku, bo co innego obiecywali, co innego robili i robią ! ( same sukcesy, kupowane na allegro, jaja jak berety ) Pozdrowienia dla rodziny marcinkowskih co to w gminie jest ich jak pcheł na psie. (do czasu ) przepraszam za słowa, które można porównać z kurestwa, jakie panuje w urzędzie gminy Raszyn.
        • g.sekler Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 20.07.14, 21:50
         a ja (motyla noga) słyszałem swego czasu, że nikt z tejże rodziny tam nie pracuje... oj ponoć dwóch tylko bratanków ale przecież to nie rodzina. I żeby się kolega przewodniczący nie obraził bo sam tak mówił jak mu pytanie chyba radny Haczkur zadał.
         • g.sekler Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 20.07.14, 22:49
          powiedz tylko jakie wulgaryzowanie? Czy (motyla noga) to jakiś wulgaryzm... a czy też robienie laski? No chyba że robienie przez kościół katolicki a to się tu zgodzę... Jak rozumiem gdy się o tym pisze to jest wulgaryzm ale jak się mówi o tym przy świadkach to już nie... Powiedz mi tylko jedno jak powiedzieć "coś" bez użycia odpowiedniego słowa. Jak to powiedział Cyprian Kamil Norwid "odpowiedniej dać rzeczy słowo"... oczywiście można na panią czy to lekkich czy ciężkich obyczajów powiedzieć, że jest prostytutką ale nigdy nie zastąpi ona słowa wiadomego... z uwagi na twą uwagę nie wymienię ów epitetu.
         • starix62 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 20.07.14, 23:44
          stoperanku, twoje wywody,o moim wulgaryźmie mają się nijak, względem pana hofmana,( lewy pośladek prezesa ) co to miał pokazać, co ma w rozporku, ( zapewne mały, jak i on ) ale to jest pikuś. Ja, na dzień dzisiejszy, nie będe wykropkowywał tego co myślę o ekipie trocin i dziadostwa na Szkolnej nara
          • stoper57 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 21.07.14, 06:48
           po 1 - podpisałem się kiedyś jako Stoper i nie zanosi się na zmianę tego podpisu; twoje próby deprecjonowania tego nicku po linii farmeceutyku na dolegliwości żołądkowe oraz permanentne obrażanie i szydzenie z innych adwersarzy, to oznaka twojej słabości przede wszystkim - jeżeli nie mam argumentów, to chociaż opluję...
           po 2 - wulgaryzowanie to według moich zasad -brak kultury przede wszystkim (i argumentów)
           (ja pana Hoffmana nie wychowywałem i nie czuję się za niego odpowiedzialny, a twoje powoływanie się na panahoffmanowy wzorzec nijak się ma do twojej sympatii dla PIS-u, pogubiłeś się w tym)
           po 3 - to ty cienki Bolek jesteś - dużo i efektownie (?) hałasujesz i nic (niewiele) poza tym...,
           a chcesz wpływać na raszyński (forumowy) elektorat ?
           po 4 - jesteś fałszywy - zaczynałeś od wieszania psów na Iwickim (" Iwan" w 2010) - a powolutku zmieniłeś się w jego stronnika i sympatyka. Tak miało być w założeniu ?
           po 5 - pisz co chcesz, mnie dzięki Bogu, niewiele to zajmuje
           po 6 - idę wreszcie podoić ( krowy), bo to jednak lepsze zajęcie od dyskutowania z tobą..

           miłego dnia
           • g.sekler Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 21.07.14, 07:23
            co do wulgaryzowania my szaraczki z Raszyna jesteśmy jakże mali w porównaniu z tym co POlitycy wygadywali u "sowy i przyjaciele" i to jakoś nikogo nie przeraża... ale za to boli prawda powiedziana głośno na forum... Hmm nie jedno tu słowo padnie więc musimy uzbroić się w cierpliwość
            • stoper57 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 21.07.14, 10:28
             to żadne usprawiedliwienie, żaden wzór do naśladowania..
             Czy to, co wygadywali politycy nikogo nie przeraża ? Nie zgadzam się, że nikogo - myślę że bardzo wielu przeraża, bulwersuje itd
             Wulgaryzmy - to nie prawda powiedziana na forum - to tylko wulgaryzmy, a jedyne co boli (albo budzi politowanie), to brak kultury...
             Nie mam wątpliwości, że jeszcze niejedno słowo na tym forum padnie i co z tego - liczy się jakaś wartość tych słów, tego bym się spodziewał... nie piana i pustosłowie i wycieranie wczoraj opluwanego itp. zjawiska (np Iwicki + Biedronka AD 2013)
             od samego pisania NIC na tym świcie się nie zmienia, trzeba jeszcze mieć co (o czym) pisać..
              • stoper57 Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 31.07.14, 22:02
               cyt.."O indolencji stopera57 czyli anonimowego tchórza z forum raszyńskiego, w kwestiach samorządu napisano już wszystko.dzisiaj śmiało można dodać, że na samorządzie zna się jak wilk na środkach tych jak stoperan. Dlaczego? Otóż misiu o małym rozumku, wójt nie jest urzędnikiem państwowym. Jest samorządowym."
               Tak panie Piotrze - jestem anonimowym tchórzem z forum. Nic nas w tej kwestii nie różni - tylko ostatnio pańskie wpisy ukazują się rzadziej. O mojej indolencji nie czytałem nic/wiele na tym forum, a pańskim zachowaniom poświęcono tu wiele uwag. Ja również.
               Tak, słabo się znam na samorządach, pan lepiej - tylko jak pan tę wiedzę wykorzystuje ?
               Nie widzę różnicy w poszanowaniu lub braku poszanowania dla urzędnika państwowego czy samorządowego.
               Wilk a stoperan - to jakaś paralela niezrozumiała (dla mnie).
               PS rozumiem, że ten "miś o małym rozumku" to próba rewanżu za "buca" ? Myślę, że i tak potraktował mnie pan ....wyrozumiale. Dziękuję.
                   • b.czysty_motocykl Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 01.08.14, 07:56
                    Albo Pan naprawdę nic nie wie, albo udaje. I jedno i drugie podważa kwalifikacje.
                    Wystarczy zajrzeć do projektu budżetu, żeby zobaczyć, że zadłużenie, o którym Pan pisze to bajka. Na dodatek rośnie (w Pańskich tekstach) z każdą chwilą.
                    Pan Wiśniewski, przed poprzednimi wyborami pisał, że zadłużenie gminy (w końcówce kadencji p. Rajkowskiego) wynosiło 30 mln zł. W końcu 2013 r. było na poziomie 39 mln. Wzrost to zatem ok. 9 mln, przy inwestycjach ok. 75 mln w okresie od 2011-2013 r. jest małe.
                    I nie sugerujcie, że wiem to z urzędu, bo to są ogólnie dostępne dane. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i nie uprawiać prymitywnej propagandy.
                    Przedwyborcza debata publiczna powinna mieć jakiś poziom. Kłamstwo można zawsze zastosować, ale jak to się ma do uczciwości wobec wyborców - mieszkańców.
                    Stosując Pańską retorykę należałoby od razu, z grubej rury - 60 mln, 70 mln, a może 100?
                    Sufit wobec takich kwot jest cierpliwy, a komputer też się nie buntuje. Tylko jak to świadczy o autorze? Jaki ma związek z rzeczywistością. Odlot!
                    • jacek-wisniewski Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 01.08.14, 08:41
                     Jak ktoś powołuje się na opinie kogoś innego do jakiejś daty, a na późniejsze nie to można taki stan nazwać zatrzymaniem w rozwoju? Chyba tak. Przed wyborami mogłem powołać się wyłącznie na planowane zadłużenie na 2010 rok. Ale po wyborach była korekta do chyba 21 milionów. Korekta budżetu nie "papierologii".
                     W styczniu czy lutym 2011 Gmina Raszyn otrzymała ok. 12 milionów zwrotów, które gdyby Rajkowski dostał 3 miesiące wcześniej to realne zadłużenie Gminy Raszyn na koniec jego kadencji miałoby poziom 9 milionów. I to jest rzeczywista kwota zadłużenia w 2010 roku. Wniosek o te 12 milionów złożył Janusz Rajkowski. Nie było żadnego zrzutu kasy z samolotu oznaczonego emblematami PiS -u, czy nazwiskiem obecnego wójta. Czy w tej kadencji obecnemu wójtowi udało się za jednym wnioskiem wyciągnąć zwrotów z funduszu spójności na taką skalę?
                     Odlotem to jest udawanie, że w budżecie nie zaplanowano ponad 45 milionów długów. Żadna powtarzana brednia w tej sprawie nie zrobi z 45 np. 5 -ciu.
                     • b.czysty_motocykl Re: jeszcze raz moralność Iwickiego 01.08.14, 17:24
                      Nie jestem takim znawcą samorządu jak Pan. Zwracam tylko uwagę na informacje, które podawał nie nikt inny tylko Pan na tym forum.
                      Najpierw pluł Pan na Wójta Iwickiego, potem na Wójta Rajkowskiego, teraz na Wójta Zarębę. W międzyczasie starał się sam zostać Wójtem. Można by uznać, że za Pańskiego wójtowania byłoby najlepiej. Tylko jak z tym pogodzić np. wyniki Pańskich poczynań w spółce wodnej.
                • stoper57 panie Piotrze 01.08.14, 20:14
                 cyt. "Od dzisiaj każdy twój wpis będzie paszkwilem. Paszkwilem tchórza. Komu służysz i za ile? A może ktoś ci to pisze? "
                 -każdy mój wpis jest takim samym paszkwilem jak pański, równie anonimowy (wpis na forum -Iwickiego wśród forumowiczów nie ma - kto jest Iwickim ?)
                 -kto jest stoperem- nie ma znaczenia -ja na raszyńskiej scenie politycznej nie występuję
                 -co jest paszkwilem w moich wpisach ? Ja Pana (ani nikogo) nie ośmieszam "w sposób oszczerczy i obraźliwy". Ja komentuję pańskie zachowania, zgodnie z moimi odczuciami.
                 -nikt mi nie płaci, coś się panu miesza - imbecylowi ?
                 -używanie argumentów - indolencja -tchórz -imbecyl - nie świadczy o panu najlepiej - histeria czy despearcja ?
                 -gdybym chciał się zachowywać podobnie, to stosownie do pochodzenia (pan od kontusza i fraka - ja od sukmany) - musiałbym panu zaproponować - "danie w ryja" , a takich argumentów dzięki Bogu nie stosuję,
                 -nikt mi nic nie pisze, sam to czynie - z trudem bo z trudem, ale się staram,
                 Rozczarowuje mnie pan poziomem tego dyskursu (?) ze mną - ja się mogłem spodziewać, że zostanę "przegadany", rozmieniony na drobne przez erudytę, inteligenta, dziennikarza i artystę, a pan się nie wysilił..
                 • stoper57 Re: panie Piotrze 02.08.14, 13:02
                  -panie, z idiotami się nie dyskutuje, to niemożliwe...
                  -mistrzem paszkwilu to raczej pan jest (patrz 2010 - blog.... "przedwyborczy"
                  -ja nie piszę paszkwili, ja pana nie ośmieszam, ja staram się obnażyć pańskie ...słabostki
                  -do kodeksu Boziewicza, mnie daleko, bom chłop, panu jeszcze dalej, bo to kodeks HONOROWY
                  -a dalej to już czysta desperacja nad panem - stoper prostytutkiem, szumowiną, konfidentem, Zomowcem, dobrze że to już 2014 rok - bo byś mnie pan na agenta Gestapo jeszcze nominował,
                  -może i szkoda na mnie prądu - więc nie gram i nie śpiewam
                  Zdrowia życzę
                  PS zapomniał pan podać swój nick na forum raszyn ?
                  miałem nadzieję, że mnie pan "zagada", a pan chce mnie utopić - tylko czy śliny wystarczy ?
                  • g.sekler Re: panie Piotrze 02.08.14, 13:54
                   nie wiem jak Piotr ale ja chętnie odpowiem otóż może tak pan/pani stoper ujawni kim jest i będzie po krzyku a co dania sobie po ryju to może być to bardzo trudne z uwagi na to że Iwicki może nie wiedzieć z kim się spotka... a może ty jesteś zawodowcem w biciu i już sam wygląd wskazuje, że nie warto się z tobą mierzyć. Proponuję by pisać pod nazwiskiem własnym i wtedy nie będzie kłopotu
                   • stoper57 Re: panie Piotrze 02.08.14, 15:00
                    przeczytaj uważnie - nie pisałem, że chcę dać komukolwiek "po ryju", więc się próżno nie wysilaj.
                    Czytaj ze zrozumieniem,
                    a pisz co chcesz i jak chcesz, to już nie moja lektura....
                   • klefan Re: panie Piotrze 02.08.14, 18:25
                    Ale Buc i Sękler mają teraz pranie mózgu kim jest Stoper?,nie dociera do ich zakutych łbów że nie tylko ich konkurenci w wyborach są na tym forum ,ale też patrzący z boku którzy obiektywnie punktują ich nepotyzm.A swoją drogą stoper czyni to bardzo trafnie
                    • g.sekler Re: panie Piotrze 02.08.14, 18:40
                     hmm no i wszystko jasne mam łeb zakuty... ale nie jestem sam bo jest w moim towarzystwie jakiś BUC... miło być na równi z Najwyższym tej gminy.
                     powiedz tylko jaki ja mogę nepotyzm uprawiać? Bo że mamy go u BUC-a to pewne jak dwa razy dwa... Pewnie stoper jest trafny w wypowiedzi jak nikt inny... michał... babayaga też (oby tylko dziewczynki nie wróciły w ciąży)... czysty... i wielu wielu innych co władzy gotowi są wejść w sam środek... gratuluje. A i zapomniałbym klefan ty też jesteś trafny... chciałem powiedzieć trefny...
                      • klefan Re: panie Piotrze 03.08.14, 10:41
                       Tak srarixie pomyliłem się przy logowaniu miałem być andrzejem z59,
                       a forumowiczowi gseklerowi proponuje czytać powoli zeby więcej rozumiał (kto jest bucem),
                       • g.sekler Re: panie Piotrze 03.08.14, 12:17
                        zapewniam cię że gsekler wie kto jest tu bucem... oczywiście każdy kto nie z wami (czytaj z "praworządnym") więc według wielkości buca podpowiem to Iwicki... Wiśniewski... sękler (oraz wielu co będzie miało odwagę głowę podnieść)... a (motyla noga) zapomniałbym bo chyba bucem może być też Rajkowski (bo jakoś dziś o nim zapomnieli "praworządni"). A co do andrzeja z59 to pamiętliwy jesteś ciekawe co powiesz jak już niedługo dowiemy się kto pisze pod tymi "tajemniczymi" nickami. Ale to już niebawem... a dziś postaram się czytać ze zrozumieniem myślę że ty również.
                        a co do buca jeszcze... to buc bucowi nie dorówna tak jak świnia świni dupę ślini...
                        • klefan Re: panie Piotrze 03.08.14, 13:26
                         To już jest obsesja jak ktoś kto występuje anonimowo na tym forum i ma inne zdanie od przedstawionych którzy to mieli odwagę podnieść głowę i będą się próbowali dostać do korytka.
                         Czy tak ciężko Wam zrozumieć że nie tylko opozycja ma zawsze racje że krytykowanie totalnie wszystkiego jest wkurzające bo ta opzycja jest po prostu bardzo kiepska patrząc na to ze strony mieszkańca nie zaangażowanego politycznie a zwyczajnie lubiącego jednych bardziej od drugich.To tak na koniec a w gruncie rzeczy lata mi to kto tym całym raszyńskim bałaganem będzie rządził,a i na tym forum chwalcie krytykujcie róbta co chceta skoro tak wam pasuje ja się odcinam
                         • g.sekler Re: panie Piotrze 03.08.14, 13:37
                          skoro jesteś takim zwykłym mieszkańcem Gminy Raszyn i nic ci nie grozi za wpisy to czemu nie napiszesz wprost kim jesteś? Rozumiem opozycja czyli my nam coś grozi za pisanie źle o władzy ale zwykłemu mieszkańcowi? I wtedy możemy sobie porozmawiać... No możesz też powiedzieć że nazywasz się kowalski czy wiśniewski (nikt przecież tego nie sprawdzi) ale zawsze to już jest coś innego. Gorzej jak się okaże iż nie jesteś ani kowalskim ani wiśniewskim a tedy to już nie mamy o czym gadać.
                         • babayaga0 Re: panie Piotrze 03.08.14, 21:31
                          "opozycja czyli my "?? a to dobre big_grin
                          rozumiem ze nie trzeba byc radnym, tylko wyklikac sobie swoj blox zeby obwolac sie dzis blogerem, samorzadowcem i opozycja?

                          powiedz nam pan lepiej, co panu obiecano za roznoszenie ulotek z jackem w roli glownej... juz wice, czy jeszcze sekretarka? wink

                          jesli ja anonimowo jako nieurzednik jestem za wojtem, to w takem razie tytuluje sie niniejszym : MY, KOALICJA.
                         • jacek-wisniewski Re: panie Piotrze 03.08.14, 23:10
                          Akurat ustawa tak jest napisana, ze samorząd to ... ogół mieszkańców. Ja, Sękler, Pani/Pan, wójt Andrzej, i koleś od piwa z parkingu przed TESCO jesteśmy samorządem.
                          Tak zostało to pomyślane, bo ustawa była uchwalana w 1990 roku. Być może gdyby wtedy rządził PiS raszyński, to samorząd oznaczałby wójta Andrzeja, PONa Michałka, zastępcę od "super" pomysłów, i kilka osób piszących w KR lub w ramach pobieranej kasy w urzędzie traktujących mieszkańców jak głupków. Ale tak nie jest na szczęście.
                          Czy w ideologii PiSu raszyńskiego nie mieści się pojęcie działania społecznego? No patrząc na pensje byłego nibysekretarza chyba nie smile.
                          A z kim to niby wójt Andrzej ma koalicję? Z żoną? z Michałkiem? Może z redaktor Kaiper? Do koalicji trzeba mieć partnera politycznego. Tak jak w małżeństwie smile. To z kim po 4 latach wójt Andrzej się tak skoalicjował?
                         • jacek-wisniewski Re: panie Piotrze 04.08.14, 08:07
                          Co do "braków" to na razie nic nie wiem, bo jakoś nikt ze spółki (nie wiem, czy są już te władze legalne) się ze mną nie kontaktował. Gdybym coś na ten temat wiedział, to z pewnością napiszę smile.
                          Ale jedno wiem z pewnością, praca osoby bez stosownych kompetencji na stanowisku, którego nie powinna piastować za 6900 nie jest pracą społeczną. To można nazwać tylko "skokiem na kasę".
                          I ciekawe jak to ocenią w listopadzie wyborcy. I w wyborach na wójta i tych do powiatu smile.
                         • b.czysty_motocykl Re: panie Piotrze 04.08.14, 12:41
                          Zastanawia mnie tylko jakie Pan ma kompetencje, żeby to wszystko oceniać. Bo, jak pokazuje historia ostatnich kilkunastu lat (patrz. Kuriery Raszyńskie, blog, forum) to nigdzie nie zagrzał Pna miejsca. To z braku, czy namiaru kompetencji?
                         • jacek-wisniewski Re: panie Piotrze 04.08.14, 12:56
                          Oceniać to każdy może. Najlepszy przykład jak mnie ocenia jakaś "gnida" chowająca się pod nickiem b.czysty_motocykl smile. Z pokorą to przyjmuję, wiec myślę, ze wójt Andrzej tez z pokorą przyjmuje moje ocenianie. Zwłaszcza, że to dzięki mojemu poparciu otrzymał tych kilkadziesiąt głosów więcej od Janusza Rajkowskiego.
                          A kompetencje? No cóż. Pierwszy Statut Gminy Raszyn pisałem z kolegą Witoldem Sielewiczem smile. Byłem na posiedzeniu komisji wspólnej, która opracowywała ustawę o bezpośrednim wyborze wójta smile. Znam doskonale kilka ustaw, w tym kodeks postępowania administracyjnego, ustawę o samorządzie gminnym, powiatowym, o gospodarce nieruchomościami, o środowisku, o przetargach, i wiele innych smile. Ostatnio musiałem postudiować kodeks karny smile. Byłem członkiem rady przy Wojewodzie Mazowieckim smile. Dostałem podziękowania i gratulacje na piśmie od wójta Rajkowskiego, i od Zaręby smile. No czyżby wójt Andrzej Zaręba dając mi podziękowanie na piśmie kłamał? Moje pomysły (patrz 721 bis, węzeł na Kinetycznej) po kilku latach "trafiają" jako dobre do samorządowej władzy smile. Kilka spraw o plany miejscowe wygrałem, kilkanaście o decyzje administracyjne. Chyba jakieś tam kompetencje mam smile
                        • stoper57 Re: panie blogerze 03.08.14, 21:05
                         cyt. "'a co do buca jeszcze... to buc bucowi nie dorówna tak jak świnia świni dupę ślini..."

                         i to jest jedno ze źródeł prawdziwych informacji o gminie Raszyn....wg ulotki Jacka Wiśniewskiego....
                         litości !!!
                        • stoper57 moralność może nie, ale cwaniactwo (polityczne) 31.08.14, 10:25
                         ... zbyt wyszukane to to nie jest,
                         cyt. "Jak Raszyn wypada w Polsce... Sami zobaczcie
                         A jak to wygląda? Finansowo - 2140 miejsce w Polsce. Gospodarczo - 2476, infrastruktura - 216... Trudno to nawet komentować..."
                         Nawet się nie da, ale ogólniki wyglądają przekonująco...

                         PS ciekawe jak Raszyn wypadłby w rankingu kultury osobistej byłych wójtów...?
                         • b.czysty_motocykl Re: moralność może nie, ale cwaniactwo (politycz 31.08.14, 12:28
                          Podzieliłbym na dwie kategorie, bo tylko tylu wójtów było.
                          Kategoria I - wójt "JAJAKOBYŁY" to najwaspanialszy wójt pod słońcem. Wszystko co robił i robi jest wspaniałe, najlepsze. Inna nazwa - MIŁOSCIWIENAMPANUJĄCYKRÓLSŁOŃCE
                          Kategoria II - wójt NIEBYŁY - nigdzie go nie ma, chyba, że jego gwardia to: Manga, Starix, J.Wiśniewski, i kilku innych.
                         • starix62 Re: moralność może nie, ale cwaniactwo (politycz 31.08.14, 12:44
                          Ja, osobiście, zadałbym pytanie ; jak obecny, nieudaczny, oderwany od rzeczywistości, specjalista od garsonek, pogrążający Gminę Raszyn w długi wójt , może spokojnie spać ? A co do kultury, to zareba niech przestanie kłamać ! Niech przestanie nas, mieszkańców Raszyna obrażać tymi prostackimi " sukcesami " Ranking, mówi wszystko.
                         • dosc_belkotu Re: moralność może nie, ale cwaniactwo (politycz 31.08.14, 22:27
                          beczysty i babayaga zdają się używać zaskakująco podobnych argumentów, przykładowo jedno i drugie ( stwierdzenie użyte na tym forum, już któryś raz) przeciwko byłemu wójtowi wytaczają zarzut, że był nieobecny przez ostatnie lata. Dla wielu z którymi rozmawiam, to właśnie kultura i klasa polityczna - mieszkańcy w wyborach wybrali z pośród kandydatów jednego - tak się stało, że innego. Więc zgodnie z tym wyborem, szanując wolę mieszkańców pozwolił Zarębie wykazać się przez 4 lata kadencji, nie przeszkadzał, nie krytykował tylko się przyglądał. teraz gdy tyle osób przekonało się , że obecnie dobiegająca końca kadencja to porażka, najgorszy czas dla Raszyna - inwestycje na kredyt, niewykorzystanie środków zewnętrznych, skandaliczne zadłużenie, zatrudnianie krewnych, kolesi, tworzenie niepotrzebnych stanowisk (dwóch wice-wójtów, jakiś nowy kierownik od niewiadomoczego za 6800), cofanie zamiast rozwoju - być może były wójt wróci, żeby w kampanii zaproponować swoje doświadczenie i pomysły na naprawę tej katastrofy, którą nam zafundowała obecna ekipa "fachowców".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka