Dodaj do ulubionych

Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetycznej

13.09.14, 23:38
... Dziury jak na Marsie !

Ostatnio na wisne bylo jakies latanie ale teraz masakra ! - juz nawet nie da sie ju terenowka przejechac ...

A jak widac codzienne droga jest popularna jak Krakowska czy Pulawska !
Obserwuj wątek
  • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 13.09.14, 23:52
   Droga beznadziejna! Wiem, bo jeżdżę. Ani poprzednicy, ani ten sobie z tym nie poradził. I na kogo tu panie głosować. Jak zwykle nie ma na kogo sad Mniejsze zło...
   • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 14.09.14, 09:51
    Ktos tam ostatnio polatal co najwieksze dziry, ale przydaloby sie jeszcze raz przeciagnac nawet takim starym pokruszonym asfaltem jak ostatnio
    • manga70 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 14.09.14, 11:01
     Jak pogonicie swojego radnego-zaradnego, to nowy radny czy radna zadba o mieszkancow
     • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 14.09.14, 17:19
      Gmina sie chwali swierzym parkingiem ... przed kosciolem na Miklaszewskiego (ktory jest przydatny raz na tydzien) a codziennie mieszkancy niszcza sobie auta na dziurach !
      • starix62 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 14.09.14, 17:53
       A na ile lat Gmina, wydzierżawiła teren pod ten parking od Kościoła i czy jest stosowna tablica informująca kto wybudował i za czyje pieniądze ? ( taka jak Raszynie )
       • grocholica Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 15.09.14, 08:50
        Proponuję wpisać tę drogę na trasę jakiejś pielgrzymki, procesji czy czegoś w tym stylu

        Mamy taką ulicę w Raszynie, że w gminie bez ogródek mówią łatanie dziur na tej ulicy przewidziane jest w tygodniu przed Bożym Ciałem.
        W tym roku dodatkowe łatanie było przed peregrynacją
        I niech mi ktoś wytłumaczy, że to łatanie jest tańsze niż normalny remont - od 11 lat obserwuję to co roku. Naprawdę, nie byłoby taniej zrobić to raz a dobrze?
        Zwłaszcza, że widać, że to łatanie starcza na coraz krócej 9teraz od czerwca do września)
        • b.czysty_motocykl Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 15.09.14, 16:48
         Podobno ta droga jest w dużej części własnością prywatną. Czy gmina może robić z nią co chce? Jak pisze p. Wiśniewski, gmina nie powinna odbierać fragmentu gminnej ulicy Partyzantów, bo wcześniej ktoś sobie ją zabudował. Czy w takim razie może działać wbrew właścicielom i wyrównywać ich działki. Brakuje tu spójności. Tylko nie rozumiem, dlaczego uczestnicy forum tego nie widzą.
         Ps. Kinetyczna leży w granicach Warszawy. Czy i tę drogę powinna wyrównywać gmina Raszyn?
      • j.aranowski Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 19.09.14, 07:09
       Parking był zainicjowany z funduszy sołeckich, w dużej mierze dzięki mojej osobie. W roku 2012 cały fundusz Dawid Bankowych, Dawid, Ład i Podolszyna Nowego został przeznaczony na ten cel. W roku 2013 w całości na parking przeznaczyli go mieszkańcy Dawid Bankowych, Ład i chyba Podolszyna Nowego. Sprawdzę to. Częściowo Dawid i trochę dorzuciły Falenty. W sumie dało to około 180 tyś. zł. Resztę dołożyła Gmina.
       Co do Złotych Łanów, to takie drogi powinna budować Gmina, nie GDDKiA jak wydaje się panu zastępcy Chmielewskiemu. Gdyby zamiast wykłócać się z GDDKiA o rzeczy nierealne podjął w odpowiednim czasie rozmowy z Warszawą, pewnie dziś nie byłoby tych kraterów księżycowych. A tak, bredzenie, że GDDKiA buduje wiadukty w szczerym polu dla nikogo, doprowadziło do rezygnacji tej ostatniej z budowy wiaduktu w ciągu ul. Spornej. To co dzieje się w tej sprawie to jakiś absurd. Ja, Sołtys Dawid Bankowych wraz z członkiem rady Sołeckiej Grzegorzem Bąkiem stajemy na głowie, żeby ten wiadukt przywrócić a pan Chmielewski wraz z wójtem Zarebą nawet nie wiedzą że go zdjęli. To są fakty, nagrane jak to tu ktoś ujął na taśmach prawdy (relacja z sesji 31 lipca). Ciekawe jest też to, że znajdujemy wspólny język z Burmistrzem Ursynowa, radnymi tej dzielnicy, Zarządem powiatu Pruszkowskiego a mamy problem z porozumieniem się w Gminie Raszyn. Jakoś Kurier Raszyński nie nagłaśnia tego tematu. A radny i wójtowie wolą stwarzać pozory budowy ul. Złote Łany (nawet nie do wszystkich właścicieli gruntów wysłano prośby o zgodę na wydzielenie pasa drogowego) czy dodatkowego węzła w okolicach Jaworowej na istniejącej POW (ciekawe czy wiedzą o tym mieszkańcy tzw. Jaworowej Górki), który w dodatku miałby wybudować jakiś tajemniczy prywatny inwestor (polecam taśmy prawdy) niż stanowczo postawić się GDDKiA. Nie zastanawia Państwa jak to jest, że GDDKiA odpowiada na pisma sołtysa informując go o zmianach w projekcie a nie przekazuje tego raszyńskim wójtom? Zastanawiające, prawda?
  • polopot Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 18.09.14, 13:21
   Najśmieszniejsze w tej całej tragikomedii są artykuły Pani Kaiper w Kurierze Raszyńskim. smile Już nawet się nie wysila by napisać coś nowego u budowie Łanów i Kinetycznje tylko przekleja te same pargrafy ze swoich poprzednich artykułów z wcześniejszych wydań.

   I oto znów w najnowszym numerze możemy przeczytać że Ci "źli" rolnicy chcą z dużo za swoją ziemię, ile to GDDKiA zapłaciła, jaki to ważny skrót, a gmina tak bardzo by chciała... Zero nowych informacji czy planów. Nawet Pani redaktor już gramatyki wpisach o Złotych Łanach nie zmienia tylko przestawia paragrafy.

   Jeżeli nasz Urząd z takim samym zacięciem podchodzi do budowy tych ulic, jak Pani redaktor-urzędnik do pisania o nich to się raczej nie doczekamy sad

   Choć na terenówkę, motory i rowery zrobił się już kolejny skrót wink Do końca kostką i prosto. Zaczyna być już tak rozjeżdżony że co wyższe osobówki już przejeżdżają smile

   • b.czysty_motocykl Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 18.09.14, 15:17
    Chyba Pan przecenia możliwości p. Kaiper co do wpływu na wykonywanie gminnych inwestycji. Moim zdaniem ona prezentuje to co się w tej sprawie dzieje.
    A tak na marginesie, wysłał Pan może maila do zdm-u?
    • patrzacy.z.boku Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 18.09.14, 16:06
     grocholica dobrze radzi...zaproscie papieza na nowy parkingwink
     • grocholica Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 19.09.14, 09:00
      facebookowe duże lubięsmile!
      • grocholica Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 19.09.14, 09:04
       A dodatkowo do czystego - właśnie użył pan ulubionego argumentu władzy, ale wcale nie publikowanego w pismach czy bipach tylko wsciskanego ludziom prywatnie.
       Podobno, z naciskiem na podobno, jest to droga prywatna.
       Ostatnio sołtys powiedziała mi, że nigdy nie będzie zabiegać o remont mojej ulicy, bo podobno do niedawna była to droga prywatna i jednej starszej pani się osypuje tynk w domu jak się coś remontuje na ulicy. A że obok sąsiedzi, i rodzina chyba też, postawili 2 piętrowe domy i jakoś się nie osypywało to nie szkodzi. Ostatnia droga do zakładu pogrzebowego gładka i wyremontowana i to nam powinno wystarczyć
       • manga70 Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 19.09.14, 10:01
        Grocholico! Nie uzyl argumentu wladzy tylko uzyl swojego, masz watpliwosci ze czysty jest urzednikiem lub bardzo blisko wojta ?
       • opozycjonista14 Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 09.10.14, 09:17
        Droga Grocholico! my mamy zapewne za kilka dni otwarcie nowego ogródka, a w Raszynie Zachodnim po niecałych dwóch latach użytkowania zabawki tak się zużyły, że zabrane do konserwacji rozsypały się dosłownie w rękach i już nie powróciły. Zostały zezłomowane. U nas wszystko "gro i buczy"wink To niech se na pociechę mają przed Bożym Ciałem te "wylepianie" ulicwink
    • polopot Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 19.09.14, 12:59
     @b.czysty_motocykl
     Polecam czytać ze zrozumieniem. smile Proszę wskaż mi gdzie napisałem że ta Pani ma wpływ na inwestycje? Piszę tylko że po raz któryś ta Pani publikuje ten sam artykuł. Może Tobie odpowiada gazeta w której w kółko są te same artykuły? smile
     Nie, i nie jest to "prezentowane co się w tej sprawie dzieje". Np. wczoraj dziury na tej drodze zostały zasypane przez gminę żużlem i piachem.
     Zatem Pani redaktor mogła napisać: "naprawimy we wrześniu ul. Złote Łany i obiecujemy że wytrzyma aż do pierwszego deszczu" smile

    • patrzacy.z.boku Re: Pani Kapier - artykuły o Złotych Łanach 19.09.14, 19:48
     czysty...a moze jeszcze kazesz polopotowi pieniadze z unii na ten cel pozyskac?wink
  • slarix62 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 19.09.14, 21:00
   S7 i wiadukt w ulicy Baletowej będą budowane najwcześniej w latach 2019-20, więc to nie będzie problem wójta najbliższej kadencji, tylko następnej.GDDKiA niejedno już obiecywała i straszyła, co akurat Jacek powinien dobrze wiedzieć, jak parę lat temu próbował zatrzymać projektowanie węzła w Sękocinie czy Magdalence.
   • patrzacy.z.boku Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 19.09.14, 22:19
    a misie wydaje ze jak wladzy zalezy to wladza dopina,a jak wladzy nie zalezy to mieszkancy jezdza po wertepach.i tyle w temaciewink
    • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 23.09.14, 21:06
     Dobry wieczór! Mnie również zależy na ucywilizowaniu tego dojazdu. Czekają na to całe Dawidy, Łady i Falenty. Nie ma się co oglądać na Warszawę, bo oni zwalają na nas. Zrobić te 300 metrów asfaltu i dalej słać pisma do dzielnicy Włochy i U.M. Warszawa o wyasfaltowanie Kinetycznej. Dlaczego obecni wójtowie tak niewiele zrobili w tej sprawie przez 4 lata, proszę o rzeczową odpowiedź. Argument własności działek nie jest argumentem, wszak mamy ustawę o wywłaszczeniu i zrid.
     Dlaczego w naszym pięknym kraju można budować tyle nowych dróg, a w gminie tak niewiele? Czy naprawdę do tego jest potrzebna ekipa rządząca PO-PSL, która skupia się na tym co ważne, a nie dobrych stosunkach z klerem?
     • starix62 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 24.09.14, 08:13
      Popieram w 100% zapewne, wójt wyjaśni nam, słowami niejakiego czystego 105, że się nie da !
      • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 30.09.14, 08:13
       No właśnie u nas nadal "nie da się" a na ul. Poloneza gdzie również brakowalo dojazdu do wiaduktu nad obwodnica "dalo sie" juz rok temu. Ursynow tez nie wykupil gruntow, nie zrobil pelnowmiarowej drogi, ale dogadal sie wlascicielem i ja wyasfaltowal.
       A u nas w gminie połorzenie kawałka asfaltu urasta do miana "wyzwania 10-lecia" smile
       • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 30.09.14, 19:34
        Dokladnie ! U plebanka tez nie byl to teren gminy ale parking dalo sie zrobic wink

        Moze tak władzuchna ruszy przynajmniej dupska przed wyborami bo po juz bedzie tyklo biadolenia na poprzednikow i obrastanie swiezymi piorkami ...
        • co-gi-to Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 08.10.14, 15:03
         Dziury zniknęly (na jakiś czas). Właśnie tamtędy przejeżdżałem. Wysypano różny materiał (rodzrobniony gruz, szutr itp itd).
  • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 10.10.14, 18:18
   Bardzo dziekujemy za nowa posypke, ale jak ma to starczyc do wyborow i przetrwac pierwsze deszcze to jeszcze prosimy o dodatkowe utwardzenie tego (juz robi sie tarka) i spryskac przynajmniej emulsja asfaltowa zeby sie to trzymalo kupy przynajmniej do wiosny ...

   Alternatywa jest utwardzenie tego kawaleczka gdzie konczy sie kostka przy samej autostradzie - ale to juz chyba jest mega samowolka
   • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 30.10.14, 10:46
    Niestety fajny skrócik - objazd Kinetyczniej przez kostke i dalej przy samym nasypie obwodnicy az bezposrednio do zakretu tej Wirazowej zostal zablokowany sad - ciekawe komu to przeszkadzalo ??

    Postawiono te znane betonowe szykany i teraz da sie tylko przejechac po tych mega dziurach jak wczesniej - niestety juz nie dla osobowek ...

    Sama Kinetyczna jest jeszcze przejezdna choc juz zrobila sie tarka i dodatkowo strasznie sie kurzy (choc to i tak lepsze niz bloto

    Naprawde tak trudno zwiazac ta byle jak utwardzona nawierzchnie jakas emulsja asfaltowa ? albo choc do latania dziur uzyc starego pokruszonego asfaltu jak wcześniej robili - szczegolnie ten kawalek Zlotych Lan jest nawet w miare przejezdny juz dluzszy czas

    • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 30.10.14, 12:00
     pisales w tym temacie do Warszawy? co oni na to? akurat jest przed wyborami, to jakbys zrobil hałas, to sypną tam jakimś tłuczniem i wyrównają
     • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.11.14, 08:10
      @lechjarek69
      Problem nie jest we włodarzach Wawy tylko naszych. Kinetyczna to dla nich ul. Na końcu świata którą jeżdżą poza kurierami mieszkańcy gminy raszyn i trochę Lesznowoli. Oni nie zrobią nic na prośbę mieszkańców raszyna, ale władz już tak. Np. Współpraca przy planach budowy S7 i nieprzerywaniu ul. Baletowej wicewójta czy walka lokalnego sołtysa o wiadukt w ul. Spornej. A Żaden z tych projektów nie jest na terenie naszej gminy.
      @travert
      Niestey wydaje mi sie że o zrobieniu tej drogi możemy zapomnieć. Nawet loklny radny ani kandydaci udają że problemu nie ma. A z odblokowaniem tego przejazdu kostką to tylko pewnie kwestia czasu. Tak jak niedawno ktoś pierwszą zaporę odciągnął tak pewnie kwestia dni aż ktoś podjedzie ciągnikim lub ternówką i je przesunie..
      • manga70 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.11.14, 08:35
       Dawidy nie maja szczescia do radnego. Jak cos nie dotyczy niego to zapomnijcie. Wiadukt na ul. Szlachecka to by robil i te zjazdy w pole do ruin po chlewach ale co go Kinetyczna i Zlotych Lanow obchodzi jak tam nie ma prawie domow. To kto zaglosuje?
       • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.11.14, 19:00
        Wszystko pilniejsze tylko nie ta droga choc codziennie od rana widac setki aut WPR ciagnacych tam na skroty (nie tylko kurierzy i lesznowola)

        W miedzyczasie poszlo kupe kasy na cos zupelnie zbednego jak plac przed kosciolem i na kilometry chodnikow i mase inych pierodoletow a ciagle nie ma paru zlotych na rzetelne wyrownanie tego kawalka ulicy i choc zwiazanie tego jakas emulsja bitumiczna

        za to zeby zablokowac przejazd to od razu szykany sie pojawily uncertain

        • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.11.14, 19:58
         Ta droga to jest głównie dla rejestracji WPI, co próbują wszelkimi skrótami omijać zakorkowaną Puławską.
         • jacek-wisniewski Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.11.14, 20:19
          To mam propozycję. Jak ta droga nie jest dla nas, to ją może rozkopać. I liczyć na to, ze jak ją rozkopiemy, to samochody z rejestracją WPI nie będą wjeżdżać do naszej gminy smile. I po problemie. Po co też budować obwodnicę Raszyna. Może rozkopiemy Al. Krakowską i Katowicką. Ogórki będą wjeżdżać do Warszawy od strony Gdańska smile. A i koniecznie baner pomocnika Boba Budowniczego na ul. Kinetycznej smile Bezcenne byłyby teksty kierowców na widok Banera smile
          • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 03.11.14, 08:43
           BTW ja mam rejestracje WE ale mieszkam w Dawidach wink
           A odnosnie potrzeby tej drogi to wystarczy jeden look na mape - Jedyna rozsadna alternatywa N-S pomiedzy Pulawska a Krakowska do czasu wybudowania obwodnicy

           Wiem wiem, ze wykup dzialki , koszta itp ale z drugiej strony jestem przekonany ze wlasciciel terenu powinen byc nawet szczesliwy bo od razu mu wartosc dzialki wzrosnie !

           • osiolek31 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 03.11.14, 10:51
            Słoik z Mokotowa, a mówi że swój
          • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 03.11.14, 22:27
           To jest pomysl !

           Wydrukuje kilka plakatow z podobizna Boba Budowniczego z podpisem - "Zaglosuj na mnie to bedziesz jezdzil po takich dziurach"
          • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 03.11.14, 22:32
           To jest pomysl !

           Wydrukuje kilka plakatow z podobizna Boba Budowniczego z podpisem - "Zaglosuj na mnie to bedziesz dalej jezdzil po takich dziurach"
           • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 11:05
            Dobre!
            Do tego tylko kilka fot, wysłać je do GW i innych lokalnych mediów + wrzucić na spółecznościówki i narobić wójtowi i lokalnym władcą wstydu.. może to coś pomoże?
  • osiolek31 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 03.11.14, 10:49
   mój hatchback nie jest terenówką, a sobie radzi. Może trzeba kupować samochody przystosowane do polskich dróg.
   • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 11:20
    @osiolek31
    O proszę takie proste i zarazem genialne rozwiązanie!
    Przez ostanie lata Polska niepotrzebnie utopiła miliardy zł w nowe drogi i autostrady! Co gorsze ciemny lud nadal domaga się jeszcze więcej płaskich dróg. I po co? W końcu wszyscy moglibyśmy jeździć "przystosowanymi do polskich dróg" traktorami.... smile
    • osiolek31 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 16:19
     a kto mówi o traktorach?
     po prostu na dziury nie należy się pchać VW i pochodnymi, bo mają wszystko nisko
     tak a tak wogóle, co tam za słupy stawiają?
     • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 16:30
      cos jak kominy. moze krematorium? smile
      • liver7 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 13.11.14, 17:02
       system kontroli i łączności z samolotami o zasięgu 30 km
     • buruburu11 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 17:02
      takie tam ustroistwo dla lotniska ils czy coś podobnego
      • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 20:49
       Ogłaszam konkurs na alternatywny plakat wyborczy indolencji wladzy, ktorej doskonałym obrazem jest wiadukt w godnym tego słowa określeniu - Złotych Łanach pośród pól smile

       Najlepszy projekt rozwieszę wzdłuż Alei Sławy Zlotych Łanów smile
   • lechujarek69 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 11:36
    cos poprawili tam ostatnio? bo sie lepiej jezdzi, mniej dziur przed i za wiaduktem
    • starix62 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 04.11.14, 20:57
     Mam hasło wyborcze dla wójta; " nikt wam tyle nie da, co ja wam obiecam "
     • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 02.12.14, 22:22
      I po wyborach ...

      Zlote Lany i Kinetyczna tez bez zmian smile

      Prosze wszytkiech userow o pernamentne zglaszanie tych dziur pod numer (22) 19633 - moe jak zadzwoni 1000 osob to cos sie ruszy smile

      Jest tez mobilna aplikacja - warszawa19115.pl/aplikacja-mobilna

      Podajcie dalej i zglaszajcie baranom bo lepiej udawac slepego
      • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 12.12.14, 14:08
       Nie wiem czy to prawda, ale ponoć starali został o jej budowę w ramach "schetynówek".

       Zresztą to i tak bez znaczenia bo gmina Raszyn nic nie dostanie sad

       wiadomosci.wpr24.pl/rezerwowy-nie-znaczy-przegrany;22003.html
       • starix62 Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 12.12.14, 18:05
        No niestety, jaka władza, takie wyniki ! Może, ten urodzony na traktorze w Raszynie, opowie nam kolejną bajkę o szokujących " sukcesach " zareby, te schetynówki, te dofinansowania, ( wronika, ośrodka zdrowia, domu kultury, 95% wybudowanej kanalizacji w gminie Raszyn, o medalach z allegro, lepiej nie wspominać ) poparciu Uni Europejskiej ? Czy gmina Raszyn, jest na takim zadupiu, co to TV nie jest wstanie wypatrzyć tych " osiągnięć " ? Nara.
  • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 08.02.15, 10:07
   W tak zwanym miedzyczasie na ul. Kinetycznie troszke dziury wyrownano - ale za to na Zlotych Lanach jest wiecej dziur niz tych pozostalosci asfaltu ...

   A tu sie ktos ladnie lansuje w artukuliku z obietnicami :

   warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,17354871,Wiadukt_widmo_kolo_lotniska__Kiedy_zbuduja_porzadne.html

   BTW czy to az takie trudne / niemozliwe dorobic te 200m kostki do tej drogi serwisowej i zalatac Zlote Lany ??

   Tez nawet juz terenowka nie oplaca sie tam jechac uncertain
   • polopot Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 11.02.15, 13:57
    Wystarczyłoby nawet kilkadziesiąt metrów tam "na wprost" gdzie na końcu kostki powstał tego lata "przejazd".

    Paranoja, drogi nie mogą zbudować od lat, a nowy wygodny przejazd gdy tylko powstała zastawili chyba po miesiącu.
    • travert Re: Wybory za pasem a na Zlotych Lanach i Kinetyc 17.02.15, 15:36
     Ostatnio cos sie poprawilo - dziury sa ale wszystko jakby wygladzone wink

     Da sie jezdzic choc przez chwile!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka