Dodaj do ulubionych

Wkurza mnie ten Raszyn

11.09.18, 20:03
Rzadko kiedy tu coś pisze ale ostatnio strasznie mnie wkurza to co wyprawia tutejszy PiS czy kim oni tam są. Niby normalni ludzie ale im odpierdala odkąd są w tym Pisie. Właśnie wracam że sklepu gdzie ujrzałem kartkę z napisem że zakaz sprzedaży alkoholu po 22. Dlaczego robicie z ludzi debili? Dlaczego? Po prostu poczułem się jak jakiś idiota któremu oświęcona władza mówi kiedy może zrobić zakupy a kiedy nie. Tylko za to już nie dostalibyscie mojego głosu a są dwie kolejne sprawy które mnie wkurzaja.
Czy moze mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co wy budujecie między Jaworowa a Dawidami? Ja jeżdżę ta droga codziennie i wiem że ona każdej zimy jest nie posypana i nieodsniezona. Więc może w pierwszej kolejności tym byście się zajęli? Nie wspomne juz o tym że idą zakłady o to czy przesuniecie te kilka słupów czy jednak ścieżka bedzie zygzakiem omijala słupy.
Wydawanie pieniędzy dla samego wydawania nie jest zbyt mądre. No ale to nie wasze pieniądze.
Kilka lat temu była moda na progi zwalniające, teraz jest moda na ścieżki rowerowe. Żadnej szerszej wizji gminy, tylko od wyborów do wyborów.
Oderwaliscie się trochę od rzeczywistości.
Obserwuj wątek
  • kowalskich_jasiek Re: Wkurza mnie ten Raszyn 12.09.18, 12:32
   No dobra, a ma kogo jeśli nie Zarębę możemy głosować w tych wyborach? Są one już w przyszłym miesiącu, a opozycja nadal nie objawiła się ze swoim kandydatem. I czy będzie jeden czy kilku jak zwykle?
   • sekler Re: Wkurza mnie ten Raszyn 15.09.18, 21:26
    spokojnie będzie alternatywa dla Zaremby proszę mi wierzyć. A co do wpisu dziadka z Rybia to w 100% się zgazam z tymi zakupami. Ciekawe czemu zakazują sprzedaży a nie pilnują by seniorzy nie walili na świetlicy wódy?
    • k_j_wojtas Re: Wkurza mnie ten Raszyn 16.09.18, 09:06
     Żałujesz Pan seniorom możliwości uzupełnienia płynów w organizmach dokonywanego w kulturalnych warunkach?
     To się nie godzi, no nie godzi panie Sekler
     • sekler Re: Wkurza mnie ten Raszyn 16.09.18, 23:10
      panie k_j_wojtas dla mnie mogą walić gdzie chcą i le chcą, ale zawsze może pan ich do siebie na hacjende zaprosić i mogą u pana się napić. Ja mam jedynie prooblem jak piją na świetlicy na Rybiu (są na to dowody)... lu w kościele na Rybiu (bo i tak się zdarzyło). Jeżeli panu to nie przeszkadza to powtórzę zaprisić ich do siebie i walić razem z nimi do odcięcia zapłonu.
      • tomik77 Re: Wkurza mnie ten Raszyn 26.12.18, 08:51
       Witam

       Może tutaj znajdę informację, której szukam: czy ktoś kojarzy czy (i gdzie) znajduje się gròb księdza Andrzeja Serkowskiego (zm. 1984)na cmentarzu w Raszynie.
       Z góry dziękuje i przepraszam za off topic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka