Dodaj do ulubionych

Skrzyżowanie Warszawskiej z Górną i Terleckiego

22.02.19, 00:58
Czy osoba akceptująca w Gminie Raszyn plany przebudowy dróg ma problem ze wzrokiem?
Jak można na drodze powiatowej obciążonej dużym ruchem pojazdów osobowych, ale również ciężarowych zwęzić zakręt, będący również skrzyżowaniem?
Przed przebudową na zakręcie mógł się minąć autobus z osobówką, obecnie problem mają dwie osobówki, zwłaszcza w nocy. Jadąc od strony Dawid nie zostało zmienione oznakowanie poziome, dlatego jadąc zgodnie z linią ląduje się w nowym chodniku/ścieżce.
Budowa ścieżki rowerowej/chodnika na odcinku pól między Jaworową a Dawidami jest pomysłem potrzebnym, ale nie powinna wiązać się ze zwężeniem jezdni, a tym samym obniżenia bezpieczeństwa i powodowaniem sytuacji kolizyjnych.
Jest to w pewnym sensie pytanie do Sołtysa Dawid, dlaczego zablokował przebudowy ulicy Warszawskiej wg tak spartolonego planu.
Obserwuj wątek
    • osiolek31 Re: Skrzyżowanie Warszawskiej z Górną i Terleckie 22.02.19, 01:04
      cyt. "Jest to w pewnym sensie pytanie do Sołtysa Dawid, dlaczego zablokował przebudowy ulicy Warszawskiej wg tak spartolonego planu" - Miało być Dlaczego nie zablokował przebudowy ulicy Warszawskiej wg tak spartolonego planu?
    • osiolek31 Re: Skrzyżowanie Warszawskiej z Górną i Terleckie 17.06.19, 14:12
      Ciekawa obserwacja Gmina/Powiat położyła progi zwalniające na Warszawskiej, które to progi samochody omijają, przy pomocy ścieżki rowerowej. Czyli po co robić pobocze, wystarczy ścieżka rowerowa wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka