Dodaj do ulubionych

Znalezione w necie bardzo ciekawe

01.12.06, 15:14
Dzisiaj w internecie znalazłem fajną stronę. Link poniżej:
www.raszyn.blox.pl
Obserwuj wątek
    • kasia748 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 15:25
      ciekawe! Kamil9623 /tak ma też na imię syn p.Iwickiego/ o godz.1510 zakłada
      bloga a mad-nomad o 15.14 informuje,że "znalazł"ciekawą stronę w iternecie?
      Chyba wczesniej miał proroczy sen gdzie szukać,albo był u wróżki!!!!!
      • ziggyksiazek Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 15:33
        a żonę ma Kasię? wink))
        • maks115 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 15:37
          Zwaną klarą ............smile
          • mad-nomad Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 16:11
            Pozwalam sobie zauważyć że bloga znalazłem wczoraj i to zdajesię nie ja jeden.
            Kolejny raz pudło.
            • kasia748 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 17:20
              pudło na kapelusze.Popatrz na datę listu jak można znaleść coś co jest
              datowane /otwarcie bloga nastąpiło dzisiaj ok.15/ 01.grudnia 2006r. wczoraj był
              30 listopada 2006 r.
          • klara993 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 05.12.06, 08:54
            odczep się od klary
        • kasia748 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 17:21
          żonę ma Katarzynę a kasia to ja p.Zbyszku
    • ziggyksiazek Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 16:19
      czarodziej...to chyba nazywa się antycypacja
      • klefan1 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 17:07
        No wreszcie coś się zaczyna dziać i wreszcie ktoś znalazł czas
        • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 18:02
          na co znalazl czas?
          • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 18:08
            jak ty już jestes to wszyscy znajdą czas!
            • ycbo Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 21:12
              Facet jest wyjątkowo cynicznym człowiekiem = napisał że teraz będzie informował
              = to niech informuje nabrał doświadczenia przez cztery lata na podstawie
              Kuriera Raszyńskiego którego był właścicielem.
              To jest właśnie to o czym pisałem w innym temacie na tym forum = robienie z
              ludzi idiotów i do tego w bezczelny sposób.
              • beata103 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 21:26
                A ja sie cieszę,że p.Iwicki będzie nas informował co się będzie działo.A dziac
                się może dużo.Przecież panowie -kolesie się już "dogadali".Dobrze będzie
                przyjrzeć się ich działaniu.Lepiej mieć alternatywne źródło informacji.
              • kabaniarz Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 23:29
                ycbo napisał:

> Facet jest wyjątkowo cynicznym człowiekiem = napisał że teraz będzie
                informował
                >
                > = to niech informuje nabrał doświadczenia przez cztery lata na podstawie
                > Kuriera Raszyńskiego którego był właścicielem.
                > To jest właśnie to o czym pisałem w innym temacie na tym forum = robienie z
                > ludzi idiotów i do tego w bezczelny sposób.

nic dodać , nic ująć, syneczek Iwickiego znalazł "fajną" stronkę hahaha
                syneczku, dużo szczęścia dla ciebie nidługo Mikołaj przyjdzie 6 i da ci
                rózgę..xD
                • kabaniarz Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 00:31
                  papy, który Cię współtworzył z mamą się wstydzisz?
                  • krytykant2 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 17:03
                    Ciekawe dlaczego ci z tej obecnej "ferajny" tak się pienią!
            • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 21:22
              jolka_g napisała:

> jak ty już jestes to wszyscy znajdą czas!

----
              *jolka wredziolka...he,he....
              • beata103 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 21:27
                A ja sie cieszę,że p.Iwicki będzie nas informował co się będzie działo.A dziac
                się może dużo.Przecież panowie -kolesie się już "dogadali".Dobrze będzie
                przyjrzeć się ich działaniu.Lepiej mieć alternatywne źródło informacji.
                • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 01.12.06, 21:29
                  a doczytałaś,że będzie to robił subiektywnie?
                  • patrzacy.z.rozporka Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 10:02
                    tak sobie patrze i patrze z tego rozporka i nie mogę uwierzyć, przecież pan Iwicki to człowiek, czego od niego chcecie?? piszecie, że będzie pisał nieobiektywne artykuły w swojej gazetce, niby dlaczego? może trzeba dać mu szansę naprawy, w końcu niekażdy jest idealny, ale zrozumcie mnie, że szansą na "odkupienie" nie nazywam reelekcji za 4 lata, człowiek moim zdaniem przejadł się, a poza tym skoro 5 kandydatów występuje przeciw 2, to coś musi w tym być......
                    • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 10:55
                      ale sobie miejsce znalazles do patrzenia...dlaczego nie podpisales sie po
                      prostu...?

-----
                      *zbrzydlo mi owijanie-bawelna
                      • patrzacy.z.rozporka Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 13:57
                        punkt siedzenia wpływa na punkt patrzenia, zapewniam cię że z mojego
                        stanowiska, można sporo zobaczyć...
                        • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 15:55
                          nie watpie...lecz nie skorzystam z domyslnego zaproszenia...

------
                          * myslenie zdroworozporkowe...
                        • kabaniarz Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 18:40
                          przeczytałem tego bloga i powiało mi cynizmem ze strony tego pana, sprawa przedstawia się jasno: dziwne, skoro niby "mieli możliwość" pisania artykułów w KR, a tego nie robili nie wiem może z jakiś chorych uprzedzeń< i raczej mi się nei wydaje>, który z kandydatów nei chciałby darmowej reklamy własnego nazwiska????
                          Może pan Iwan chce nam powiedzieć, że woleli wydawać własne środki na własne gazetki........ ŚMIECHU WARTE panie IWANIE,
                          weź pan głęboki oddech, zastanów się czy takie bez wartościowe posty do kogoś dotrą....
    • maks115 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 17:35
      RASZYNIACY!!!!! MUSICIE CZYTAĆ TEGO BLOGA. CODZIENNIE. TO JEST COŚ
      NIESŁYCHANEGO CO TEN CZŁOWIEK PISZE!!!!
      • 1er1 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 17:45
        W dobrym czy złym tego słowa znaczeniu maks115?
    • kabaniarz Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 18:52
      "Kurier może być wiarygodny i obiektywny. Trzeba tylko chcieć."

ale w tym z Iwim jak najbardziej się zgodzę, mam nadzieję, że zniknie ten subiektywizm....
    • polemiczny.raszyn Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 22:50
      zapraszam na niekurier.blox.pl
      • 1er1 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 22:56
        Ciekawe kto stoi za tym blogiem żandych konkretnych podpisów aż dziwne czyżby
        antyreklama.
        • kasia748 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:09
          czy ktoś wie co robi ojciec 6 dzieci p.Beaty Adamiak?A może to on był na
          urlopie wychowawczym?
          • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:28
            mowisz kasiu o wisniewskim?
            • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:48
              mąż czy nie mąż ale sprawca wielu ciąż!!!
              • patrzacy.z.rozporka Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 03.12.06, 00:08
                nie na darmo od podsatwówki ciągnęło się za nim przezwisko "jurny"

PS. pozazdrościć, nawet ja tak często nie wyglądam z rozporka..
                • kabaniarz Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 04.12.06, 17:05
                  hehehe nie mogę, zaraz padnę....
                • mad-nomad Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 06.12.06, 21:49
                  Nie jurny tylko durny! Nie mylcie, chodziłęm z nim do podstawówki!
            • raszyniak1 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:52
              Kurde, ten Wiśniewski to jednak jest Gościu. Wywalił Proboszcza, walczył z
              Iwickim i Kwiecińskim, występuje na forum w kilku wcieleniach, zaszkodził
              Chmielewskiemu, kombinuje z Rajkowskim, no jest poprostu wszędzie. A teraz
              jeszcze taki OGIER!!! Jak on na to wszystko znajduje czas?
              • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:53
                superman...
                • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 02.12.06, 23:54
                  IDOL i tyle
                  • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 04.12.06, 17:09
                    moze zalozy bloga...
                    • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 04.12.06, 18:09
                      cholera ja ja /od dzis/nie nawidzę zupy pomidorowej!!!!!
                      • patrzacy.z.boku Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 04.12.06, 18:15
                        przerzuc sie na chinska zupe robiona w radomiu...smile
                        • jolka_g Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 04.12.06, 18:16
                          jasnowidzu!!! taką sobie zrobiłam dzisiaj na obiad./sobie bo reszta mówi fee/
                    • mad-nomad Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 06.12.06, 21:51
                      to propnuję tlustagolonka.blox.pl albo nieuk.blox.pl Oba pasują.
                      • mad-nomad Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 06.12.06, 21:53
                        A i jeszcze bignącynagolsa.raszyn.blox.pl lub roebrany.przez.kolegów.blox.pl.
                        Wiśniak wie o co chodzi...A jak nie wie, przypomnimy!
                        • jacek-wisniewski Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 06.12.06, 22:26
                          .... a świstak siedzi i zawija w sreberka... No nie, "generale"? ... Teraz to
                          adwokat12, mad-nomad i cała "spółka" z pewnością przestanie atakowac jedną
                          osobę. Janusza Rajkowskiego. Macie - masz taka wrodzoną cechę, jak ktoś jest
                          już wysoko to wyciągacie- wyciągasz język tylko po to aby polizać jego d... Ale
                          to trzeba z mlekiem matki od pokoleń mieć w sobie. Jeszcze kilka miesięcy to
                          zaczniesz-cie powoli atakować Iwickiego ( już mieliśmy przedsmak w jednym
                          wątku ). Za rok czy dwa będziesz-cie wypisywał "przaśne" kawałki o nim i jego
                          rodzinie. A za cztery będziesz-cie w pierwszej linii zwolenników obecnego
                          wójta. Taki to juz los "generałów" i adwokatów12. Są na świecie bakterie,
                          wirusy, zarazki cholery, jest trąd i HIV, więc może byc miejsce również
                          dla "generałów" i adwokatów12. Po prostu dopust Boży... Oczywiście pozdrów
                          syrenę.
                          • maks115 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 07.12.06, 08:27
                            No, no to wiśniewski nie jest taki "wszech ...". Z tym mad-nomadem to
                            przesadziłeś. Na 99% nie jest to "generał". A raczej na 100%. To bardziej "na
                            luzie" wcielenie Iwickiego.
                            • jacek-wisniewski Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 07.12.06, 08:42
                              No tak. Raczej masz rację. Nie za często zaglądam na to forum ( a podobno mam
                              kilkanaście wcieleń ). Jeżeli to były wójt, to się nie dziwię, że może mnie nie
                              kochać. No cóż..... jakoś będę musiał z tym żyć.
                              • patrzacy.z.rozporka Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 07.12.06, 10:49
                                dobra powiem wam kto to MADNOMAD... to synek Iwickiego-KAMILEK, uczęszcający do
                                3 klasy gimnazjum, na portalu-grono(był anonimowy) został rozszyfrowany, na
                                forum gazeta.pl madmosad założył identyczny temat jak na gronie w przeciągu 10
                                minut(CISZA WYBORCZA), zbieg okoliczności???

powiem ci synku że tato powinien ci dać kilka klapsów, ale powiedzenie
                                "jaki ojciec taki syn" jest uzasadnione, więc nici z klapsów....

• adatoniewypada5 Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 07.12.06, 13:42
                                  Czy Wy panowie tylko zajmujecie się poszukiwaniem kto jest kim? Czy tylko macie
                                  na celu kierowanie dyskusji "na manowce".Dziwne to wasze działanie.Może byście
                                  zamilkli,jeśli nie macie nic do powiedzenia na jakiś temat na forum ,poza
                                  oczywiście waszymi szpiegowskimi przyzwyczajeniami.
                                  • patrzacy.z.rozporka Re: Znalezione w necie bardzo ciekawe 07.12.06, 13:51
                                    dla mnie kilka reczy jest nie do przyjęcia...
                                    czy ty adaciwypada5, masz coś przeciwko dekonspiracji??? bo ja nie widzę
                                    niczego złego...
                                    jeśli to dla ciebie jest takie trudne do ogranięcia???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka