Dodaj do ulubionych

Co zrobić żeby partner z bpd wrócił?

20.10.20, 10:54
Wiem, że zaraz zostanę zlinczowany, że jestem masochistą, że chcę takiego powrotu:) ale wiem z czym to się je, może potrzebuje dostać większego kopa w dupę...
A więc tak-poprzednie rozstania (było ich parę) ale trwały max 1,5 tygodnia po czym partnerka z bpd się odzywała i wracaliśmy do siebie. Teraz praktycznie od września nie chce mnie znać, widzieć itp. Jakiś tam kontakt jest (tylko z mojej strony, ja się odzywam, ona przeważnie mnie kompletnie olewa).
Więc takie pytanie - macie jakieś rady co zrobić żeby ona ponownie się mną zainteresowała?
Obserwuj wątek
  • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 20.10.20, 12:05
   Nie zainteresuje się. Jesteś dla niej już eunuchem. Pojawił się inny popychacz i teraz on się nabiera/nabierze na jej idealizujące: "ja świata poza tobą Misiu nie widzę..., och. ach, jaki ty jesteś męski, inteligentny, opiekuńczy i zabawny!!!". Jak za kilka miesięcy zdewaluuje już i tego nowego gacha, to może na chwilę przypomni sobie i o tobie, żeby "ukarać" nowego gacha za to, że nie okazał się "tak idealny, jak ona sobie wyobrazała na początku". I wtedy, nowy gach będzie ganiał za nią tak samo, jak Ty ganiasz za nią tereaz, a Ty będziesz się zastanawiał, czy nie wrócić do niej, wszak to pewnie był tylko kryzys. I tak do następnego razu. I tak do nastepnego gacha. I do zayebania tak. Aż zostanie z Ciebie wrak.
  • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 20.10.20, 13:16
   Dostałeś już odpowiedź.
   Kompletna wraz z diagnozą sytuacji. Tak jest; tak będzie.

   Rozumiem, że czujesz się mocarzem i treserem (nie to nie literówka; ty ujarzmiasz bpd, prawda?); no to testuj swoje granice.

   Skoro tak lubisz, nie mnie oceniać.

   Wiem co możesz zrobić: OLAĆ!
   Wtedy szybko powróci do kontaktu. Wtedy dalej olewać lub szary kamień i olewać (ale za chuja nie wytrzymasz i rady nie dasz). Im bardziej zlejesz (gdzie takie odniesie twoja Przyjaciółka wrażenie), tym bardziej będzie chciała być in touch. Po pierwsze to quasi wentyl bezpieczeństwa, po drugie to nieco zdeformuje jej dewaluacje. Jakby nieco (to tylko pozory treserze bpd) zyskasz na wartości. No i ten kontakt będzie tym większy, im bardziej ty będziesz w dystansie, obojętny albo chociaż szary.

   To zadziała szybko, przy braku twojej jakiejkolwiek reakcji (akcji, kontaktu; jakby cie nie było), tak 1-4tygodnie. Tyle obstawiam. Ale czy wytrzymasz?

   Jeszcze coś, nawet jak ci pyknie powrót (ale jest już pukanko z kim innym -to pewne- więc musisz być wytrwały i cierpliwy w olewce a nie dasz rady, boś na silnym głodzie treserze), to jebnięcie po nim będzie MASAKRYCZNE. Nie powrócisz już do pozycji króla świata. Nie ma na to jebanych szans.
   Twój wybór.

   Ale relacjonuj coś, niech inni mają materiał do refleksji. I nie ściemniaj (przede wszystkim sobie).

   Dobrej jazdy. Będzie bez trzymanki. Zrób tak, żeby było co zbierać. Nawet strzępy da się posklejać. Śliną lub cementem nie jest ważne. Da się. I p strzępach po tobie tu piszę.
   • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 20.10.20, 23:50
    Ludzie lubią różne rzeczy. Niby źle, ale jakie to fajne. Parę razy i wciąż ok. Chyba więc nie ten efekt satysfakcjonujący paniąB, bo powinien być większy tumult, bo jakoś systematycznie tak samo. Albo pani olała, bo nic nowego nie wybuchnie, nie ma czym się ekscytować. Albo kombinuje sytuacyjną bombę, by wreszcie coś się działo, co może przeżywać.
    • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 13:50
  • emmi-nika Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 15:15
   Rozstania i powroty.
   Najwyrazniej tym razem bylo cos inaczej - miala jakis powod (oczywiscie pytam o Twoją perspektywę) by Cie całkowicie odstawic? I co to znaczy, "przewaznie Cie kompletnie olewa"? Tzn, ze czasem Cie nie olewa?
   ps. Nie da sie zmusic kogos do bycia w związku; najlepiej to sobie wydrukowac nad łozkiem i zapamiętac.
   • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 15:42
    Powód? Ciężko powiedzieć - chyba robiło się właśnie za stabilnie, za bardzo ,, normalnie" jak to w normalnym związku. Zacząłem też chyba zadawać niewygodne pytania bo widziałem, że zaczął się kontakt z nowym-starym gachem i na moje pytania w tym kierunku mocno się poplątała w zeznaniach i żeby to zatuszować zrobiła się mega-awantura.
    Z olewaniem to jednego dnia chce wszystko naprawiać, tylko powoli bo straciła zaufanie (jednego dnia 100% zaufania na drugi już kompletny brak). Następnie następnego dnia ,,nie chcę Cię znać, wypier. z mojego życia, jestem najgorszą osobą jaką poznała itp"). Po czym za parę dni jakby nigdy nic telefon i zwierzanie się ze swoich problemów, żarty itp. A na następny dzień żałuję, że zadzwoniłam. Teraz od jakichś 2 tygodni kompletna olewka.
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 15:50
     Najgorzej, że w tej sytuacji jest jeszcze dzieciak (nie mój) ale bardzo się człowiek do niego przywiązał. Bardzo. i dlatego podwójnie boli...
     • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 16:07
      Więc Marcinku, skoro podwójnie boli, to potrójnie to odpuść.

      Ale jak wyżej. Lubisz, potrzebuje, na głodzie lecisz.
      Dostałeś know how.
      Treserem bpd nie jesteś i nie zostaniesz, ale mechanizmy poznałeś. Są mega prymitywne, ale tam działają i mieć z tym nie zrobisz i nawet nie możesz mieć do niej o to pretensji.
      To Twoje wybory.
      Pa
     • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 16:09
      Tylko takie teksty typu nie chce Cie znać, zrywam kontakt, usuwam Twój numer były przy każdej sprzeczce. Raz ja, raz ona wznawialiśmy kontakt. Jeśli ja się tydzień nie odzywałem bo byłem oszołomiony co się w ogóle stało to wznawiany był kontakt w stylu, krótki sygnał telefonu,, oj pomyliłam sie", smsy typu,, muszę oddać ci Twoje rzeczy itp...
      • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 16:44
       Facet nie racjonalizuj tego, co krzywe.
       BPD to BPD i chuj.

       Emmi (którą zabrała głos) jest słodka. Aktywna.
       Określiła się jako BPD, ale jakby zachowuje się jakby nie była.

       Relacja z BPD nie jest tradycyjną relacją. Masz w niej mega jazdę i totalny zjazd.

       Popatrz na to tak: nowy-były gach, to zarazem Twój status. Mało tego, to status również tego przedostatniego, przedprzedostatniego. Każdy jest jak Ty, każdy ma podobnie, jest podobnie zrobiony, oszołomiony. Dysonans poznawczy, można by się tu silić i sypać naukowymi mądrościami, tylko po co.

       Ty decydujesz o Sobie, Nie Ona.
       Czego by Ci nie zrobiła, Sam to sobie robisz, bo Ty decydujesz.
       Nie msz szans, jeszcze się taki nie urodził.

       Uwierz, dobry, dojebany, ekstremalnie ostry, brudny, perwersyjny seks istnieje również z nie BPD. A chwilowa niemoc, minie. Nic Ci się nie zjebało. Nie ma Książąt (są tylko zjebani bandyccy księża), nie ma księżniczek, nie ma rycerzy ani wierz. Jest real. Szara rzeczywistość i chwile, właśnie te chwile. Będą nowe, inne.

       Pewnie wykonałeś tu quasi kwerendę, więc wiesz, iż Twoje 'upodobania' predestynują Cię do psychoterapii.
       Nie ze związku z BPD, nie z ex Partnerki. Z Siebie i o Sobie i to powinieneś dla Siebie zrobić, albo przynajmniej zapamiętać, żeby zrobić po następnym razie (albo po kolejnych 40). dbać o Siebie, to również wiedzieć gdzie i jak sobie pomóc.

       Jakkolwiek, chcesz powrotu, opisałem Ci metodykę. W moim pierwszym wpisie.
       Zadziała, tylko bądź konsekwentny. Potem i tak Ona przejmie kontrolę.
       Ale przetestuj, może ukonstytuują się w Twojej głowie, wszystkie porady z tego forum.

       Nikt nic nie zjebał, taki peszek, ale jazda PRZEDNIA, I know.
       • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 18:26
        Pieprząc o "brudnym" seksie, sam pedagoizujesz Astro baby na dziewicze madonny, te porządne, które normalnie sobie nie pozwolą, które choćby nie wiem co, z uzdy i wędzidła się nie rozbiorą, choć wszystko z siebie zrzucą. Potem zostają do spotkania tylko te, którym zaburzenie łamie ostrożność, że nie wypada się okazać "brudną". Brudne w seksie jest tylko wykorzystanie .
        • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 18:49
         E tam. Brudny jest najlepszy. Dla mnie.
         Nawet jak Ci nieestetycznie brzmi.
         Das tut mi aber so leid.

         Poza tym czepiłaś się trochę jak piany płotu.
         W to miejsce uderz celnymi i mniej przeintelektualizowanymi uwagami.
         Dysonans, to dysonans a jak pompka u faceta jakby mniej, to włącza się panika.
         A tu pompka na bank pompuje inaczej.

         Jak to mówią, facet może być bez ręki, bez nogi, ale nie może być kaleką.
        • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 19:43
         "(...) Potem zostają do spotkania tylko te, którym zaburzenie łamie ostrożność, że nie wypada się okazać "brudną". Brudne w seksie jest tylko wykorzystanie.".

         Otóż nie. Brudne jest nie tylko wykorzystanie, Brudne jest również to, ze większość borderek traktuje seks nierzadko jako narzędzie autoupokorzenia, mechanizm bycia właśnie "na granicy", jako autoupodlenie siebie - "bo na to zasłużyłam, bo jestem nikim, bo nic nie czuję inaczej (jak w bulimii), ukarania siebie za "coś tam", autoagresję (jak cięce się), chęć poczucia czegokolwiek (bo jest wieczna pustka we łbie, taka nie do wytrzymania i nawet masakrycznie złe emocje sa jednak lepsze, niz żadne)".
         Tu nie "zaburzenie łamie ostroznośc", tu "autoupodlenie pozwala /jeszcze/
         cokolwiek /choćby negatywnego, ale to zawsze "jednak coś" , tj. coś lepszego, niż codzienna, nudna, totalna pustka...". :(
         Nie schlebiajcie sobie, bo dla was seks to tylko narkotyczna emocja i narzędzie do radzenia sobie z brakiem uczuć w głowie i wytrych ku manipulacji wobec facetów z małą liczbą dup na liczniku, a nie kwintesencja bliskości oraz wyraz "oddania i przypieczętowania największej bliskości" w związku...
         • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 21.10.20, 23:00
          Wykorzystywanie. Ale zrozumiał. Kwintesencja. Kwintesencja, co patologiczna nieświadomość wie o seksie. A bliskość do dupy sprowadził. Pa.
          • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 00:30
           "Wykorzystywanie. Ale zrozumiał. Kwintesencja. Kwintesencja, co patologiczna nieświadomość wie o seksie. A bliskość do dupy sprowadził. Pa.".

           Totalnie nic nie rozumiesz. Pewnie przez zwichrowany łeb, "postępową" modę lub prostackie telewizyjno-medialne przekazy. :(
           --"A bliskośc do dupy sprowadził"--
           TAK, WŁASNIE, DOKŁADNIE!!!
           Dupy daje się tylko jako wyraz bliskości, intymnej i bardzo osobistej relacji albo wręcz miłosci!!! Seks to nie hobby, rozrywka, zabawa, rozładowanie emocji, narzędzie manipulacji, "cukierek" dla fizjologii, "moneta przetargowa", arument w negocjacjach, "inwestycja ciałem", zabijanie nudy lub dowartościowywanie się..
           Kiedyś to zrozumiesz...
           • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 15:00
            Tia, mistyka seksu, wielebny kościółek pokazuje jak to działa. A problemy seksoholizmu, to zupełnie inna działka. Śnij sobie jak czternastolatka, co tylko bajki czytała. Realizujesz się, miejmy nadzieję tylko w wyobraźni, w pozbawionej wiedzy pruderii, którą życie zawsze sprowadza do sadystyczno-patologicznych zachowań. Serio pa, więcej się o ciebie nie otrę ani postem.
            • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 15:39
             Nie "mistyka" tylko NORMALNOŚĆ. Reszta (w tym seksoholizm, seks jak narzędzie dla rekompensaty czegoś tam, jakiś mechanizm/substytut do regulacji wszelkich napięć/dysfunkcji/kompleksów/niskiej samooceny/wypełniacz pustki, itp. to jest własnie patologia. Ktoś Cię oszukał, może telewizja, postmodernizm, neomarksiści albo naczytałaś się jakichś "365 dni", "Greya" lub wywiadów z "nowoczesnymi" puiszczalskimi, które twierdzą, że to jest właśnie "oryginalność, wyzwolenie, samorealizacja, jedynie fizjologia".
             Ale nie nazywajmy szamba perfumerią...
             • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 19:19
              howgh
            • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 23.10.20, 01:03
             Skąd wiedziałaś, że jestem? Wiesz od początku
             • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 10:16
              Ale nie mieszaj, ja się do każdego dostosowuję osobno.
              • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 15:49
               Lubię mieszać.
               To też wiesz.

               A nie tak trochę, że swój, swojego..?
               • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 16:35
                Ba.
       • emmi-nika Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 12:01
        astroblaster napisał(a):

        > Określiła się jako BPD, ale jakby zachowuje się jakby nie była.
        >
        Albo po prostu Emmi panuje nad swoim zaburzeniem?..,

        > Relacja z BPD nie jest tradycyjną relacją. Masz w niej mega jazdę i totalny zja
        > zd.
        Nie demonizuj, związek tworzą DWIE osoby i obie maja wpływ na to, jak relacja wygląda.
        • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 22.10.20, 12:21
         Pierdolisz Emmi.
         Ale i tak Cię lubię
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 20:12
   Takie olanie powinno dać jakiś efekt - może to być zaskoczeniem bo ja zawsze byłem. Nie bała się, że mnie straci.
   • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 20:33
    Zadziała pod warunkiem, że nie jest zapominalska. Nowe ekscytacje mogą wypierać poprzednie emocje i przestałeś istnieć. Jak ci tak bardzo zależy, przypominaj się, posłużysz jako koło ratunkowe.
    • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 21:48
     Nie nie. Nie przypominaj się. Ona ma instynkt, on jest jeszcze w tle. Wycifaj się i czekaj, do 2mies, potem ewentualnie coś zadziałasz
     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:28
      Ma to o tyle sens, że przez dwa miesiące można samemu wytrzeźwieć, zobaczyć coś innego. Chociaż covit nas utrwala, kluby pozamykane.
     • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:51
      Co masz na myśli pisząc, że ma instynkt?
      • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:53
       Gdzie się przytulić jak zacznie padać deszcz.
       • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 23:16
        Zawsze byłem-taki bardzo pewny obiekt. Szybko wracała. A teraz cisza.
      • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 07:45
       Instynkt samozachowawczy.
       Tak samo prymitywny jak mechanizm: idealizacji/dewaluacji.
       Są prymitywne, ale działają. Pozwoliły Jej przeżyć i ‚dojechać’ do miejsca w którym jest dzisiaj.

       Te 2 miechy, to górna granica. Szybciej się odezwie, ale jak Ty szybko przylecisz wtedy (A tak zrobisz), to ona ci szybko znowu ucieknie. Nie ‚uziemisz’ jej i nie skosztujesz.

       Ignoruj i zobaczysz.

       To optymalna rada w tej okropnej sytuacji.
       Czas dla Ciebie jest Twoją wygraną. Pod każdym względem.
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:40
     Zapominalska raczej nie jest. Tylko tak jak pisałem aż takiego odcięcia ode mnie nigdy nie było. Mam u niej trochę swoich rzeczy i to było pretekstem żeby wznawiała ze mną kontakt. I nigdy nie oddawała bo,, coś tam". Teraz cisza.
     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:43
      To ma coś bardzo absorbującego. Nie wierz, że jest to skierowane do ciebie. W tej chwili wypadłeś.
      • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 22:57
       Chociaż jakieś 2-3 tygodnie temu było dużo pytań czy z kimś sypiam, czy się z kimś spotykam. Odpowiadałem, co za głupoty wypisujesz, przecież jestem z Tobą to jak mam się z kimś innym spotykać. Ogólnie ostatnio było dużo zazdrości, nie wiem czym spowodowanej bo nie dawałem żadnych powodów żeby tak myśleć-wprost przeciwnie, zapatrzony byłem w nią.
       • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 24.10.20, 23:18
        Przecież nie o zapewnienia chodzi, są niezrozumiałe. Jeśli chcesz rady, choć nie wiem czy się jeszcze przyda, mówi się- ciebie tu nie ma, czekam na ciebie, a o to się nie pytaj, jak nie chcesz przyjść. To wywołuje akcję.
        • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 12:19
         Mozesz to bardziej wyjasnic? Bo chyba nie do konca rozumiem ;)
   • emmi-nika Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 09:14
    mercin12 napisał(a):

    > Takie olanie powinno dać jakiś efekt - może to być zaskoczeniem bo ja zawsze by
    > łem. Nie bała się, że mnie straci.

    Jak to jest, ze zdajesz sobie sprawę z tego faktu, a mimo to odgrywales ciągle taki sam schemat?
    To jest glownie prawda o Tobie; nie o niej. Obojetne, czy tamta relacja bedzie sie rozwijac czy zakonczy,
    jesli tego "nie przerobisz', tzn tego, ze zawsze jestes dostępny (zanadto dostępny), mozesz miec taki kłopot w kazdej nast relacji.
    I co z tymi rzeczami, dlaczego ciagle je u niej trzymasz?
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 10:06
     Ponieważ nigdy nikogo tak mocno nie pokochałem i bałem się jej stracić. Zdaje sobie sprawę, że to złe postępowanie ale, że byłem wtedy w ciężkiej sytuacji życiowej i spotkanie takiej kobiety było czymś niesamowitym, nawet nie sądziłem, że można było być tak szcześliwym.
     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 12:39
      No tak. Czyli narkotyk na przygnębienie sytuacją. Tylko to ma wszystkie wady i konsekwencje takiego wpadania w poczucie szczęścia.
      • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 13:26
       Tak jak mówiłem Yado.
       Facet potrzebuje bardzo prostych komunikatów.
       Ma idealną sytuację wyjściową do podjęcia terapii. Inaczej teraz temu nie sprosta a Panna zajebie mu tak, że aż przykro.
       Szykuje dużą dramę.

       • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 25.10.20, 13:54
        Z pojęciem terapii, ta rzeczywistość nie jest oswojona. Terapia, jak meeli kojarzy się z ułomnością, a każdy wie, że jest normalny i sam wie jak się wylizać. Tam, gdzie skoczyć do psychologa, nie jest inne, jak do laryngologa, kiedy gardło boli jednak za bardzo, rada terapii pasuje jak już się leży roztrzaskanym na dnie. Jak się ma szczęście, że się nie trzepnęło złoty strzał.
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 12:09
   Ale mi jej brakuje... koszmar. Nic, trwam w nieodzywaniu się. Jeszcze takie pytanko - czy jest możliwy powrót z dewaluacji? Nie mówię, że do idealizacji ale do jakiegoś bycia na plusie u osoby z bpd?
   • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 14:17
    Nie jest możliwy.
    Pozornie owszem, ale drama będzie giga większa. Trzymaj Marcinku. Za rok zacznie lekko puszczać a za 3 już z górki. Pomyśl o terapii ASAP
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 14:49
     Bo tak widzę, że była mega dewaluacja u poprzedniego gacha, taka na maxa (przynajmniej tak to wyglądało) a teraz ja zostałem zapomniany a ten gach jest obiektem zainteresowania. Więc tak to mnie dziwi trochę.
     Do tego jeszcze czytałem, że często bpd, jeśli się go zdemaskuje, to robi rozpi.dziel na całego ale za jakiś czas próbuje wrócić do tej osoby, bo to takie ekscytujące się okazuję, że on mnie tak rozszyfrował więc może warto się znowu zainteresować.
     • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 16:25
      No tak wyczytasz co chcesz. Racjonalizuj te bzdety. Zostałeś ostrzeżony.
      Pisz jaki rozwój jakby co.

      Idź Marcinku na tę terapię. To nie słabość chodzić po pomoc. To super moc.
     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 17:37
      Myślisz, że bpd to uszkodzenie pamięci krótkotrwałej? Może i wróci, ale nic się nie powtórzy. Border też jest mściwy. Powtórny "atak" będzie silniejszy. Rozczarujesz jeszcze bardziej, depcząc złożoną ci ofiarę z siebie. Co lubisz to twoja sprawa, ale na ile jesteś odporny na prowokację. Bo tutaj tak podskakujesz w emocjach. A bpd umie zrobić czerwono przed oczami.
      • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 18:44
       Marcinek nie jest psychopatą ani narcyzkiem.
       Tak mi się wydaje. Pachnie osobowością zależną a może tylko nie trybiło w domu i kłopoty z odrzuceniem rozjebują. Brak ostrego seksu (był przecież on demand, kiedy był na pozycji króla) nie jest bez znaczenia.
       Jest na mega głodzie.
       Marcinek Yada Ci prawdę napisała. Opisała krótko (kompletnie) mechanizm -który na Ciebie czeka-
       Dostaniesz po piździe bezpardonowo, jak najgorszy wróg.

       Z tą całą wycieczką powyżej zmierzam do tego, że nie będąc przemocowcem (lub zaburzonym ‚cluster B’) nie dasz rady. Nie zrobisz z tego przyjemnej jazdy, nie wytresujesz, nie okiełznasz, nie oswoisz (się).

       Dysonans będzie coraz większy; listę znajomych już i tak dawno zredukowałeś.
       Zagubienie, depresja, gleba. I obyś wstał (mówię już o tych 10-ciu kolejnych razach które się zdarzą).

       Panna się odezwie. Idę o zakład.
       Wtedy wchodząc w to (bo ni chuja nie stać Cię na nic innego) przypominaj sobie co usłyszałeś. Te przebitki w głowie będą kołem ratunkowym, oby nie brzytwą.

       Marcinek powiedz, a dlaczego nie terapia?
       Terapeuta NICZEGO Ci nie zabroni. Nie osądzi i nie odwiedzie. Ale umożliwi Ci wgląd w siebie. Zaufaj i podejmij. Zobaczysz o czym mowa.
     • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 18:47
      mercin12 napisał(a):


      > Do tego jeszcze czytałem, że często bpd, jeśli się go zdemaskuje, to robi rozpi
      > .dziel na całego ale za jakiś czas próbuje wrócić do tej osoby, bo to takie eks
      > cytujące się okazuję, że on mnie tak rozszyfrował więc może warto się znowu zai
      > nteresować.      kto ci takie bzdety naopowidał?

      Są dwa typy. Jedni wyciągają wtyczkę i znikają. Koniec, finito. Drugi typ może chcieć wrócić na moment, kiedy znikniesz z jego orbity - tj. staniesz się znowu niedostępny. Twoja niedostępność ich kręci. Ale jak tylko wrócisz, to za chwile piekło znowu się zacznie. Tak to działa. Zastanów się lepiej, co cię kręci i pcha do takiego emocjonalnego pierdzielnika. Bo masz problem na sto procent. To tak jakby samemu pchać głowę pod gilotynę. Jeśli byłeś ofiarą w relacji z osobą X, to związek z tym człowiekiem nie jest dla ciebie, bo nie byłeś w stanie utrzymać własnych granic.
      Idz się leczyć i daj se z nią spokój.
      • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 28.10.20, 20:00
       Serio, tak trudno powiedzieć sobie czego się chce?
       • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 29.10.20, 11:26
        To powtórzę. Zrób sobie dzień świstaka i przerób w wyobraźni wszystkie warianty ponownego spiknięcia od najbardziej dla ciebie rozkosznego do najbardziej wściekłego.
     • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 29.10.20, 00:47
      "Bo tak widzę, że była mega dewaluacja u poprzedniego gacha, taka na maxa (przynajmniej tak to wyglądało) a teraz ja zostałem zapomniany a ten gach jest obiektem zainteresowania. Więc tak to mnie dziwi trochę.
      Do tego jeszcze czytałem, że często bpd, jeśli się go zdemaskuje, to robi rozpi.dziel na całego ale za jakiś czas próbuje wrócić do tej osoby, bo to takie ekscytujące się okazuję, że on mnie tak rozszyfrował więc może warto się znowu zainteresować.".

      Laska skacze z gacha na gacha, dziecko ma przecież z kimś, przeskakuje z jednego na któregoś tam lovelasa z kolei, po czasie - wszycy z tych wymarzonych/idealnych stają/stali się tymi najgorszymi (o czym zawsze tych "najnowszych" popychaczy informuje, żeby wyszło, że to oni - wszycy/poprzedni - to byli zawsze squrv..., a ona taka biedna zawsze pokrzywdzona/wykorzystana/ciepiąca, a Ty /wreszcie!/ taki dobry/prawdziwie męski/wszystko rozumiejący...
      I Ty chcesz (wierzysz) by z tego zrobić relację, związek, miłosną opokę?
      Albo jesteś y ebni ęty albo ślepy albo głupi albo fałszywie zakochany* (* niepotrzebe skreślić).
      To nie była miłość, to był tylko teatr, jakiś taniec wariatki, która lubi chodzić po linie i wcale jej nie przeszkadza to, że dziś lubi (kocha) wysokich czarnych koszykarzy a jutro konnych dżokejów o niskim wzroście i żółtej cerze. U niej ciągle musi być dramat, problem, wróg, emocje, wybuchy jak z frontu wojny, nowość, kolejny rycerz na koniu o innym kolorze, następny kretyn, który zrezygnuje z siebie całkowiecie, żeby móc ją nosić na rękach i "być cały jej i tylko/wyłącznie dla nie niej".
      Gybyś spotkał się z jej "byłymi" i opowiedział swoją historię, to byś się dowiedział zupełnie innych rzeczy, niż ona Ci opowiadała, a na koniec Ci "byli" tarzali by się ze śmiechu, potrząc na tę całą, dzisiejszą Twoją "optykę" tego niby Twojego "związku".
      Chłopie, wake up (!), halo, halo, tu Ziemia!!!
      P. S. nie chcij, żeby ona chciała do Ciebie wrócić.
      • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 29.10.20, 16:21
       Jutro troche napisze i wyjasnie bo dzisiaj mam urwanie glowy w pracy i wieczorem nie bede mial juz siły.
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 13:04
   A więc tak-terapia jest, poszedłem, mogę nawet powiedzieć, że to dzięki partnerce bo przy ciągłym narzekaniu na mnie, że robię coś źle, że to ja krzywdzę, że jestem toksyczny, niczego nie rozumiem, że jestem psychiczny itp. zacząłem myśleć, że rzeczywiście ze mną jest coś nie halo. Zapisałem się do psychologa. Wyszło, że kocham za bardzo, że mam lęk przed odrzuceniem (czego wcześniej u siebie nie zauważyłem). To chyba trochę wstrząsnęło moim bpd bo nie dałem się dobić tylko poszedłem po jakąś pomoc. Chyba jej to się nie spodobało.
   Tak trochę odchodząc od mojego tematu-bardzo rozwalało mnie przerzucanie na mnie swoich złych emocji, cech . To co moja partnerka robiła źle czy złośliwie mówiła, że to ja taki jestem. Np. powiedziałeś to i to a to właśnie ona mówiła. Albo powiedziałeś tak a nie inaczej, nawet jeśli miałem dowód w postaci smsa to dostawałem odpowiedź... że sfabrykowałem tę wiadomość i sam to z jej numeru napisałem do siebie. Zacząłem mieć już jakieś dziwne myśli, że tracę pamięć czy coś, że skoro ktoś mi tak wmawia to może rzeczywiście ,,zawieszam się", tracę pamięć...
   Boli mnie strasznie, że dziecko tak się przywiązało do mnie, sama do tego dążyła i nagłe odcięcie... Dziecko też jak przedmiot potraktowane... Tęsknota ogromna...
   • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 13:07
    Nie twierdzę, że robiła to celowo, o nie, myślę, że to było na dany moment szczere, prawdziwe.
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 13:08
     Cholerka, jest źle, tak długiej przerwy nie było bez kontaktu...
     • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 15:29
      Marcin, przeciwnie jest dużo lepiej. Wytrzymujesz.
      Zacznij o psychoterapeuty. Dobrego.
      Psycholog to niekoniecznie od razu psychoterapeuta. Ale może Twój jest.
      Jak jest bardzo źle umawiaj dodatkowe sesje.

      Nie ma innej drogi, będzie boleć, ma boleć. Ból nie jest zły.
      Minimum rok, wtedy zacznie puszczać, ale każdy dzień bez, przybliża Cię do celu.
      Każdy dzień z kontaktem, przenosi Cię znowu na start.
      Po 3 latach puści całkiem' po 2 będziesz widział dużo, dużo więcej; inaczej.
      No nie ma innej drogi, tylko prze te ciernie.

      Co do Dziecka, sorry ale to nie Twoje Dziecko i nie Twoja sprawa.
      To Dziecko ma przejebane, trudno. Jest i będzie traktowane instrumentalnie przez wszystkie jej relacje, które nastąpią a będzie ich w pyte. No bezliku.

      Wajcha tez wróci do normy. Zobaczysz.

      Nie szukaj klinów, nie szukaj związków (chyba, że tak za ok rok), nie chodź w miejsca gdzie bywaliście razem; unikaj tych ulubionych itp...
      Skup się na pasjach, hobby, sporcie, wysiłku fizycznym, odrestauruj utracone kontakty. Albo pracuj, chyba lubisz swoja pracę.

      Nie wpadaj na pomysł odzyskania rzeczy.
      To i tak będzie jej kolejnym ruchem względem Ciebie.
      Wtedy "szary kamień" i odbiór poza nią a najlepiej (bez rozmowy) poinformuj, żeby je spaliła.
      Kupisz sobie nowe, inne a to też symboliczne.
      Niestety zrobi na niej wrażenie i wtedy czujny bądź, pamiętaj, że masz już nic nie mówić.
      Jej mechanizmy Cię teraz ryją, Jej mechanizmy szykują tez na Ciebie giga aferę.
      Jesteś już totalnie zagubiony. Potem będziesz w dupie.
      Ale jak zdarzy się wpadka, to się nie wstydź.
      Tylko ciule będą Cię osądzać a ocenianie to i tak nasza codzienność.
      Jak wychłoszczą to wyjmij z tego co się da.

      Ja nie jestem hejterem, czy łowcą BPD. Bynajmniej.
      Ale no nie ma szans. Nikt nie ma.
      Wyfiltruj sobie z tego forum wątki takiego gostka jak "spaprany"
      Mega dużo dobrego tu wniósł. Poległ jak wszyscy, ale pozostał tu jeszcze potem przez jakiś czas (to go terapeutyzowało); tylko zachowaj chronologię. To będzie Cię nieco absorbować. w Jego watkach były Borderki i były szczere, refleksyjne. Wrzucam ci jeden krótki filmik. Bardzo delikatnie podany. Obiektywny; Jesteś fajny ziomek, zobaczysz, że nawet tak delikatnie podane, złudzeń nie pozostawia.

      AA i jeszcze coś, ta afera na Ciebie kroi się na grubo.
      Licz się nawet z psami. Policją, Osobami trzecimi, albo tym innym z którym teraz jest. Tak tak.
      Jest w to zaangażowane (jako instrument no kurwa niestety) Dziecko i uważaj, uważaj, uważaj!

      No nic mądrzejszego Ci nie napiszę.
      Myślę, że wiem jak Ci teraz źle, boli. Od prawienia co z bólem robić jest terapeuta.
      Ból jest i będzie i nie zniknie jutro, ale będzie go z czasem mniej a ten rok zleci szybko (niestety z drugiej strony, bo to rok z Twojego życia; ale zobaczysz, że nie będzie stracony; może być tym najlepszym. Będzie).
      Minie na bank, daję Ci słowo.

      Tu filmik
      youtu.be/mKdJkc-hrNw
      • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 16:52
       astroblaster napisał(a):

       > AA i jeszcze coś, ta afera na Ciebie kroi się na grubo.
       > Licz się nawet z psami. Policją, Osobami trzecimi, albo tym innym z którym tera
       > z jest. Tak tak.
       > Jest w to zaangażowane (jako instrument no kurwa niestety) Dziecko i uważaj, uw
       > ażaj, uważaj!

       Dlaczego sądzisz, że może się szykować się afera? Chociaż za każdą prawie kłótnią myślałem, że to koniec ale i tak był powrót...
       Wydaję mi się, że definitywnie zerwała kontakt tylko gdzieś tam z tyłu głowy coś mi mówi, że... no właśnie.

     • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 15:35
      >>//... robię coś źle, że to ja krzywdzę, że jestem toksyczny, niczego nie rozumiem, że jestem psychiczny//<<
      _____ BPD są idealnym przykładem, wręcz wzorem, wzorcem mechanizmu projekcji...

      >>//... powiedziałeś to i to, a to właśnie ona mówiła. Albo powiedziałeś tak a nie inaczej, nawet jeśli miałem dowód w postaci smsa to dostawałem odpowiedź... że sfabrykowałem tę wiadomość i sam to z jej numeru napisałem do siebie//<<
      _____ jak i mechanizmu zaprzeczenia. Wg nich, jeśli prawda nie zgadza się z ich "widzi mi się", to... tym gorzej dla prawdy.

      >>// Dziecko też jak przedmiot potraktowane... //<<
      _____ Dla BPD nikt i nic nie jest ważne. Ona nie liczy się z niczym I nikim, Ważne jesty tylko JEJ WYJĄTKOWE BORDERLINE.

      >>// Cholerka, jest źle, tak długiej przerwy nie było bez kontaktu... //<<
      _____ Jest własnie dobrze. A żeby było jeszcze lepiej, to wyrzuć ten swój cały "związek" do kibla i szybko spuść wodę żeby nie śmierdziało oraz wyp....ol to pier......te rursko na zbity pysk ze swojego zdrowego i normalnego życia, bo za chwię to już nie będziesz w ogóle wychodził z gabinetu psychiatrycznego.

      PS. Mężczyzna robi w zyciu to, co powinien zrobić, a nie to, co jest tylko korzystne, wygodniejsze lub po prostu łatwiejsze i przyjemniejsze.
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 16:55
   Cały czas czuję się winny - że jednak mogłem zrobić coś lepiej, bardziej się starać, bardziej rozumieć, stawiać granice, nie przeżywać tego tak. I wtedy może dobrze byłoby jej ze mną - że może tego potrzebowała, żebym taki był.
   • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 17:22
    Zatem Marcin odpowiem Ci po Niemiecku:
    Fick dich ins Knie

    Zostałeś poinformowany i doinformowany.
    • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 01:01
     Astro, nie lubię Cię, ale tu się z Tobą zgadzam, niech pseudo męska p_zda dostanie życiowy w_ierdol!!!
   • emmi-nika Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 19:05
    mercin12 napisał(a):

    > Cały czas czuję się winny - że jednak mogłem zrobić coś lepiej, bardziej się st
    > arać, bardziej rozumieć, stawiać granice, nie przeżywać tego tak.

    No stawianie granic pewnie by nie zaszkodzilo, ale reagowales tak, a nie inaczej, i nie mozesz miec do siebie pretensji. Reagowałes tak jak umiales;, nie warto sobie nic wyrzucac. Takie gdybanie nic nie poprawia w samopoczuciu, a jedynie powoduje rozklejenie sie emocjonalne. Zaakceptuj to, jaki byles, ale wyciągnij wnioski na przyszlosc.
    Kontynuuj terapie, przyda Ci sie. I pamiętaj, ze "kochanie za bardzo" najczesciej oznacza obsesję.
    Trzymam kciuki.
    • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 19:23
     I jakby wątpliwy ten twój psycholog; bo nikt nie stawia diagnoz typu: kochasz za bardzo.

     Pierwsze słyszę.
     • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 20:09
      To, że kocham za bardzo to takie moje dopowiedzenie. U mnie zdiagnozowano, że chcę za bardzo i tak emmi-nika ma rację to chyba podchodzi pod obsesję - ale wcześniej czegoś takiego nie było, dopiero w tym związku wyszły takie sytuację. Psycholog wydaję mi się jeden z lepszych w moim mieście - przynajmniej taką ma opinię i ja też jestem zadowolony.
   • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 02:05
    "Cały czas czuję się winny - że jednak mogłem zrobić coś lepiej, bardziej się starać, bardziej rozumieć, stawiać granice, nie przeżywać tego tak. I wtedy może dobrze byłoby jej ze mną - że może tego potrzebowała, żebym taki był. ".
    Marcinie, Ty tak serio???
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 18:54
     Jakoś tak to we mnie siedzi-często to słyszałem, że,, jakbyś zrobił tak i tak (bardzo często miałem się czegoś domyślać) to nie denerwowałabym się na ciebie".
     • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 19:57
      Ten typ tak ma, że cokolwiek byś nie robił, to i tak z czsem będzie źle, bo tu nie ma konsekwencji ani jakiejkolwiek stałości, tylko zryty łeb, czyli to co dziś jest dobre, jutro już jest złe.
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 17:29
   Możesz napisać dlaczego wg. Ciebie na grubo kroi się afera?
   • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 17:52
    Nie mogę.
    I nie chcę.

    A ty nie powinieneś chcieć się przekonać.
    To forum
    Prowadzone jest od lat. Milion przypadków i jeden wspólny mianownik.

    Wiesz dlaczego nie chcę?
    Bo żebrzesz KURWA o okruchy, tego co wskaże ci, że ona się odezwie. I tylko po to tu jesteś. Tak ci się wydaje.

    Dlatego pierdol się Marcinku.
    Nic takiego Ci już nie dam.
    • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 18:02
     Piszesz, że afera kroi się na grubo, że mogę liczyć się z policją dlatego się pytam.
     • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 20:04
      mercin12 napisał(a):

      > Piszesz, że afera kroi się na grubo, że mogę liczyć się z policją dlatego się p
      > ytam.
      astroblaster/b9b9b9 ma rację. Nikt tu ci nie da okruchów nadziei, że ona może się odezwie. NIKT tego nie wie co jej w głowie siedzi. Pozwól jej odejść w twojej głowie i zajmij się sobą chłopie. Piszesz, że w tym związku było trochę rozstań i powrotów. To oznacza, że związek był burzliwy, Nie chcę cię bracie straszyć, ale taka dynamika w związku z osobą z bpd jest typowa gdy partner tej borda jest również zaburzony. Dokładnie związek border plus narcyz tak właśnie wygląda i taką ma dynamikę.

      emmi-nika już zwróciła słusznie ci uwagę, że nie można być zbyt zanadto dostępnym. Inaczej stajesz się namolny, osaczasz. Dla bordera szczelnie to grzech śmiertelny :-)

      Gdybym był brzaskową, to bym ci napisał: idź w stronę światła.

      Paranormalium, tybetańskie zaklęcia i szamanizm jednak nie są moją działką :-)
      • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 20:18
       Jeśli chodzi o narcyzm to tak-brałem to pod uwagę ale wg testów, itp u psychologa nie mam tego typu zaburzenia.
       A o tym osaczaniu - miałem to zarzucane ale wyglądało to tak - jeden tydzień partnerka chciała się non-stop widywać, miał być ciągły kontakt, ciągły. Jak ja chciałem chwili wytchnienia, czyli chociaż jeden dzień dla siebie, swoje pasje to było obrażanie się, że olewam, nie kocham bo np. nie odebrałem odrazu telefonu czy nie mogę odrazu przyjechać bo mam jakieś zajęcie. Znowu jak byłem dostępny to po takim tygodniu zaczynała się dewaluacja bo osaczam, bo ona potrzebuje przestrzeni, bo ja za bardzo się zbliżyłem. Więc czy tak czy tak było źle-dostępny cały czas-źle bp za dużo miłości, czas dla siebie-źle bo wg niej oznaka nie kochania. Ciężko to było zrównoważyć.
       • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 01.11.20, 21:58
        mercin12 napisał(a):

        > Jeśli chodzi o narcyzm to tak-brałem to pod uwagę ale wg testów, itp u psycholo
        > ga nie mam tego typu zaburzenia.


        A co to za testy były? Na moje oko w tym wątku brzmisz jak narcyz nie potrafiący poradzić sobie z odrzuceniem.
        • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 19:01
         Możesz napisać jakie moje zachowania w tym wątku mogą świadczyć o narcyzmie? Poważnie pytam, bez złośliwości. Nie miałem nigdy problemu z odrzuceniem, tylko też nigdy nie przeżyłem tak intensywnej idealizacji, takiej szybkiej miłości iii.. nadal kurcze kocham..
         • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 20:06
          "Możesz napisać jakie moje zachowania w tym wątku mogą świadczyć o narcyzmie? (...)".
          Nie szukaj w p... mózgu. Nie masz żadnego narcyzmu!
          Wszyscy tu Ci dobrze radzą, a Ty swoje... :(
          Spie....aj od wariatki, pasożyta i poy.ba z powrotem do normalnego życia i nie racjonalizuj popyer.olenya obwiniając siebie. Po prostu, odwóć się na pięcie i z godnością powiedz: sayonara wariatko! A Ty się kręcisz w kółko w kotle, jak pyzdowata gotowana żaba...:(
          • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 03.11.20, 08:52
           b9b9b9 napisał(a):


           > Nie szukaj w p... mózgu. Nie masz żadnego narcyzmu!
           >

           Nie bądź tego taki pewien miśku.
           • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 18:33
            Jestem tego pewien, bo narcyz ani tak nie myśli ani nie ma takiej optyki ani tak nie pisze i nie stawia się tak w roli ofiary. Narcyz oskarża, kopie, deprecjonuje, wierzga, planije odwet lub pluje z góry na to nic nie warte, nie dorastające mu do pięt, plebsowate stworzenie, omyłkowo tylko zwane człowiekiem. Mercin12 absolutnie taki nie jest.
            • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 22:53
             To masz niestety gówniane pojęcie o narcyzmie. Czasem narcyz genislnie potrafii odgrywać ofiarę - tzw. biedny miś.
             • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 23:03
              "To masz niestety gówniane pojęcie o narcyzmie. Czasem narcyz genislnie potrafii odgrywać ofiarę - tzw. biedny miś."

              Zmień psychologa, psychiatrę, psychoterapeutę albo głupawe internetowe źródła.
              • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 06:47
               Tylko na tyle było palancievstać.

               Poczytaj sobie tłuku o narcyzmie ukrytym.
               • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 10:16
                Jasne, narcyzzm ukryty, ukryta schizofrennia, ukryty rak, ukryty, q-r-a, twój rozum.
                Bye, bye, debilu!
                • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 12:01
                 b9b9b9 napisał(a):

                 > Jasne, narcyzzm ukryty, ukryta schizofrennia, ukryty rak, ukryty, q-r-a, twój r
                 > ozum.
                 > Bye, bye, debilu!


                 Co za idiora z ciebie

                 Masz, doszkol się ignorancie

                 youtu.be/1gnlykNOGXc
                 • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 12:45
                  >>Co za idiora z ciebie
                  Masz, doszkol się ignorancie
                  youtu.be/1gnlykNOGXc <<

                  Szkoda mi na Ciebie czasu, ale jeszcze raz Ci odpiszę.

                  Właśnie o to chodzi!!!
                  Z CZEGO I SKĄD mam się "doszkolić"?
                  Z bloga kogoś z grupy idiotów, vlogerów, samozwańczych "lekarzy dusz", pseudoterapeutów???
                  Ten vlog prowadzi własnie taka osoba. I jej podobnych jest cała masa w necie, w "e-poradach", w "e-terapiach", .
                  Z czego wy czerpiecie wiedzę? Z Youtuba?!?!?!?! :-OOO
                  Tu masz profil tej osoby: nelumbo.eu/easy-grace/
                  Poczytaj tu m.in. o:
                  "Współtworzyła teatr terapeutyczny Thanateros, oparty o oryginalne szamańskie rytuały.
                  ... Przez kilkanaście lat praktykowała medytacje buddyjskie.
                  ... Bliskie są jej nurty antypsychiatryczne (Foucault, Sas, Laing, Rogers) oraz te, które uważają (jak Jung, Mindell, Samuels czy filozofie Wschodu), że naszego wewnętrznego „ja” nie da się oddzielić od świata,​
                  ... Jest autorką metody terapii szybkich zmian w niezakłóconych stanach świadomości
                  ... Od kilku lat, zainspirowana tantrą egipską, świętą geometrią oraz polem Mer-Ka-Ba intensywnie zgłębia tajniki pracy z energią za pomocą tych metod.
                  ...
                  ...
                  ... ".
                  LUDZIE, SKĄD WY CZERPIECIE SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĘ???
                  Od jakichś idiotów z YT??? ??? ???
                  Odnalazłeś takie czary-mary w necie i na to się powołujesz...???
                  Uuu, stary, nieźle Cię też poy@b@ło!!!
                  Skończ 5 letnie studia profilowe, skończ staż, potem przejdź kilka lat praktyki
                  ... i dopiero wtedy się mądrz.
                  A te odnalezione w neciku tajniki, sensacje, "odkrycia" i matody new-age możesz sobie wsadzić w piz** na dziś!
                  • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 13:50
                   Osoba do której dałem ci link jest psychologiem kretynie. O ukrytym narcyzmie znajdziesz sporo. Możesz oczywiście dalej masturbować się wlasną"zajebistoscią"" pajacu.
                   • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 14:30
                    Uff...Nie mam do Ciebie siły...
                    NIE JEST PSYCHOLOGIEM! Pisze tylko o sobie jako jakaś "psycholog transpersonalna"
                    (>transpersonalna< tu traktowana jest jako, hmm... "alternatywna", czyli jakieś czary-mary. szamani, energia potwora Spaghetti, itp.).
                    Ona nie ma żadnego tutułu typu: magister psychologii lub lek. med. psychiatra.
                    Wyraz/zwrot (bo nie tytuł) "psycholog transpersonalny" >zdobyła< na jakichś kursach lub studium i dlatego tak pisze i się tym "chwali".
                    Nie ma studniów profilowych ani magisterskich psychologicznych ani medycznych-lekarskich.
                    Ta kobieta ma doktorat z socjologii (a to są dwie zupełnie różne nauki).
                    Prace doktorancką pisała własnie o czary-mary jako mechanizmnie wpływu na różne społeczeństwa.
                    Ona się MIENI tylko jako psychoterapeutka również, po jakiejś szkółce jakiejś tam "alternatywnej" psychoterapii typu czary-mary własnie (dużo jest takich "ambitnych lekarek dusz" własnie po socjologii, pedagogice i po maks.5 semestralnym kursie /szumnie nazywanym "szkołą psychoterapii" lub "studium podypolomowym psychoterapii (sic!)". I najczęściej jednak, niestety, one same są wariatkami.
                    Co Ty czytasz (???) od kogo się "uczysz", skąd czerpiesz "wiedzę" (???)!!!!!!!
                    Środowisko psychologów i psychiatrów tępi i niszczy takie persony jako szamanów, czarodziei, znachorów, wiedźmy lub wariatki-wrózbitki.
                    Nie ma czegoś takiego jak jakiś ukryty narcyzm. Podobnie jak nie ma ukrytej psychopatii, borderline, dwubiegunówki, schizofreni (nawet w remisji), depresji, neurotyzmu, depresji, raka, leworęczności, autyzmu czy padaczki.
                    BO NA TYM WŁAŚNIE POLEGA CAŁY SENS CZEGOŚ, CO SIĘ NAZYWA "DIAGNOSTYKA" W NAUKACH WSZELKICH.
                    Naczytasz się dyrdymałów, potem chcesz wyjść na mądralę, a wychodzisz na idiotę.
                    Tu masz następną "terapeutkę" i "psychologa /tym razem/ tańca"...

                    www.youtube.com/watch?v=c9Lf1Y7GH8k

                    www.youtube.com/channel/UCcx2tKsERh_VwI9nbv9tvWQ/about
                    • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 14:55
                     O to proszę bardzo. Tu masz fajfusie tekst z emocje pro na temat ukrytego narcyzmu. Gdyż ukryty narcyz - narcyz wrażliwy. Jak wiesz, autorka tego bloga jest psychologiem/psychoterapeutką. Ty po prostu jesteś prostakiem i wszystko mega prostacko interpretujesz.

                     emocje.pro/dwa-oblicza-narcyzmu-narcyz-wielkosciowy-i-narcyz-wrazliwy/
                     • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:18
                      O to proszę bardzo. Tu masz fajfusie tekst z emocje pro na temat ukrytego narcyzmu. Gdyż ukryty narcyz - narcyz wrażliwy. Jak wiesz, autorka tego bloga jest psychologiem/psychoterapeutką. Ty po prostu jesteś prostakiem i wszystko mega prostacko interpretujesz.

                      emocje.pro/dwa-oblicza-narcyzmu-narcyz-wielkosciowy-i-narcyz-wrazliwy/

                      Tylko, że tam nie ma słowa o jakimś narcyzie ukrytym, za to prawie cały artykuł jest o podtypie narcyzmu jako zaburzenia osobowości zwanym: typ wrazliwy.

                      Nie chce mi się już..., naprawdę...

                      Masz pewnie zdalne nauczanie albo zdalne wyłady/eminaria, więc masz zapewne trochę więcej czasu. Dalej poświęcaj go więc na psychologię i terapie z Youtuba i czytaj wywody idiotek, które całe zycie chciały zostać PANIĄ PSYCHOLOG, tylko, że się nie udało.
                      • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:27
                       Bo narcyz wrażliwy to inaczej narcyz wrażliwy idioto
                       • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:36
                        *Nacyz wrażliwy - narcyz ukryty.


                        ============================

                        Ps. widzę że mocno brakuje tu efce. Nasz psychopatyczny i zboczony troll astroblaster/b9b9b9 (i stetki innych nicków) rozpasał się tu na dobre. A dlaczego piszę zboczony? Bo nasz kochany troll jest niezdrowo zainteresowany seksualnością kobiet z bpd, co dał tu nieraz wyraz pisząc dyrdymały o seksualności osób z bpd.

                        Daj spokój astroblaster/b9b9b9.

                        Idz, poczytaj lepiej znowu bravo girl :-)
                        • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:45
                         "... pisząc dyrdymały o seksualności osób z bpd".
                         Zapewniam cię, że tam nie ma nic z terminu: "dyrdymały".
                         tam jest bardzo dużo do napisania, a najlepiej, to jeszcze przed pisaniem - doświadczania. ;)
                         • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:51
                          astrobalster/b9b9b9 napisał(a):

                          > "... pisząc dyrdymały o seksualności osób z bpd".
                          > Zapewniam cię, że tam nie ma nic z terminu: "dyrdymały".
                          > tam jest bardzo dużo do napisania, a najlepiej, to jeszcze przed pisaniem - doś
                          > wiadczania. ;)


                          Ty masz raczej fiksację seksualną na ten temat zboczeńcu.

                          Przedawkowałeś z bravo girl :-) To zapewne twoje jedyne źródło informacji na temat seksu xD

                          A teraz spadaj na drzewo.
                       • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:41
                        "Bo narcyz wrażliwy to inaczej narcyz wrażliwy idioto"

                        Zgadzam się.
                   • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 14:40
                    Taka wieeelka miłość mimo wszystko, na pewno zdrowa nie jest. Normalnie rozczarowania, doświadczenia niezgrania w oczekiwaniach, raniące spięcia studzą uczucie, nawet jak pozostaje świadomość wysublimowanego seksu, na który ochota pozostaje. Ale tu biedny zapłakany misiu nie może się pogodzić z porzuceniem. W opisanej sytuacji ona zachowała się normalnie. Zdawkowo utrzymała dystans, obserwując spod oka, czy jej czegoś nie wywinie. Jego interpretacja tej obserwacji, na swoją korzyść jest paranoiczna. A taka niezgoda jest narcystycznym zachowaniem. Cierpieć nad stratą można, ale normalność prowadzi do pracowania nad uwolnieniem się od uczuć.
                    • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 14:56
                     Dokładnie tak.
                     A smark21 to popierdołek i młodziutki, durniutki narcyzek indeed!
                     Ten sam, który "leczył" się u Brzask. Ten sam, którego obsługiwała terapeutka jego byłej ex-dziewczyny bpd (która rzekomo opowiadała mu o zaburzeniu jego partnerki; czujesz to Yada?), ten sam, który płakał mamie w rękaw, ten sam, który z mama wyjebał litanie pretensji do Brzask, po tym jak to Jej rzekoma terapia okazała się nie trafić w ich gusta.
                     Ten sam, który nie pogodził się z tym, że jego ex bpd go olała ciepłym moczem, ten sam, który ciągle planuje na niej odwet, ten sam, który uważa, ze wie wszystko o wszystkich zaburzeniach, ten sam, który najlepiej zna się na internecie (bo tam kupuje prawko i inne dyplomy), ten sam, który pochwalił się, ze jest już dużo, bo się ożenił i ma nawet dzidziusia.

                     O kurwa! Ten sam, który jest modelowym i wystraszonym narcyzkiem UKRYTYM, NIEKUKRYTYM, ODKRYTYM, PRZYPRUSZONYM CZY TEŻ OBSIKANYM, jakimkolwiek w rzeczy samej: tchórzliwym, pojebanym.

                     Ten sam którego mam w dupie i nie poświęcę na niego nawet sekundy więcej.

                     Marcin, mówiłem, że będą oceniać. Będą.
                     Draka przed tobą a ani narcyzem ani psychopatą ani borderem, nie jesteś, nie byłeś i nie będziesz. Ale uratować się nie chcesz. więc pierdol się Marcin! Powodzenia na froncie.
                     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:21
                      Uczucie upokorzenia czy niewdzięczności wpędza w reakcje narcystyczne. Na zasadzie "tak bardzo się starałem...", czy "kochałem panią..." . Ale o osobowości mówi, w którą stronę się z tego brnie. Tak zatrzymywać się przy osobowości Marcina trudno się zatrzymywać przy tych "danych". Jakiś powód przyspawania się do kogoś, kto go kochać nie jest w stanie i z kim dobrze nie jest, zapewne w sobie ma.
                      • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:40
                       "Jakiś powód przyspawania się do kogoś, kto go kochać nie jest w stanie i z kim dobrze nie jest, zapewne w sobie ma.".

                       Oczywiście. Zwykły i normalny mechanizm uzależnienia od paniBPD.
                       Całkowicie normalne, wręcz powszechne zjawisko występujące u tzw. dobrych i miłych chłopców w tej zwykle jakże krótkiej relacji (nie mylić ze związkiem) z paniąBPD.
                       Czyli potrząc na to z boku, nalezy napisać: nuda, normalka, nic nowego, znany i setki razy wertowany, najzwyklejszy schemat. Nuda, dłużyzna, nic /noweg/ /tu/ się nie dzieje... Jak w polskim kinie, jak w polskim filmie, dialogi nie dobre, dłużyzna, aż mi się chce wyjść z kina...
                       Taka normalka, do tego, jak się przez kilka miesięcy tonęło w przesłodzonym kisielu, popychając zawsze chętną panią na wszystkie sposoby, a teraz kroplówka została nagle wyrwana, to i deprecha łącznie z mętlikiem w głowie po brutalnym wysunięciu tronu królewskiego spod dupy - się musiała jakoś uaktywnić.
                       Ale nie matwmy się! Co poniektórzy tutejsi, znajdą na pewno w necie jakiś ratunek, no i Marcin czymś w stylu tantry egipskiej, świętej geometrii lub polem Mer-Ka-Ba, ZOSTANIE URATOWANY!
                       SeeYa, everybody.
                      • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:10
                       yadaxad napisał(a):

                       > Uczucie upokorzenia czy niewdzięczności wpędza w reakcje narcystyczne. Na zasad
                       > zie "tak bardzo się starałem...", czy "kochałem panią..." . Ale o osobowości
                       > mówi, w którą stronę się z tego brnie. Tak zatrzymywać się przy osobowości Mar
                       > cina trudno się zatrzymywać przy tych "danych". Jakiś powód przyspawania się d
                       > o kogoś, kto go kochać nie jest w stanie i z kim dobrze nie jest, zapewne w sob
                       > ie ma.


                       Wystarczy wspomnieć dr. Tarę Palmatier, która prowadzi znanego psychologicznego bloga. Ona kiedyś wspominała że jeśli w związku z osobą z bpd jest dużo rozstań i powrotów, -cały związek jest przez to burzliwy - to jest duże prawdopodobieństwo że partner osoby z bpd jest może być zaburzony - głównie narcystycznie. Inny autor określił "morderczym tangiem"" relację border plus narcyz. Te osobowości odpychają się i przyciągają niszcząc przy tym siebie. Więc jeśli ktoś ci pisze że w związku z osobą z bpd miał miał trochę rozstań i powrotów to to już dużo mówi. Cała charaktrrystyka bpd sprawia, że ludzie z tym zaburzeniem są magnesem dla narcyzów. Stąd ten często powtarzany wszędzie wniosek ze2 partnerami osób z bod są często osoby narcystyczne.

                       Pytanie jest tylko jedno. Czy autor tego wątku to realna osoba czy kolejna zabawka zboczonego trols b9b9b9/atroblastera.
                       • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:39
                        "(...) -cały związek jest przez to burzliwy - to jest duże prawdopodobieństwo że partner osoby z bpd jest może być zaburzony - głównie narcystycznie. Inny autor określił "morderczym tangiem"" relację border plus narcyz..."

                        I tylko tyle z tego zrozumiałeś?
                        Chodzi o to, że zestaw bpd-narcyz może (nawet długo) trwać.
                        Zestawy bpd-nie narcyzi (lub - też - psychopaci) rozpadają się już po kilku miesiącach.
                        Oto cała tajemnica. Poyeb do poyeba lgnie, ciągnie ich do siebie, są dla siebie jakoś "atrakcyjni". No, ale co w tym dziwnego? Biskup ma się zakochiwać w prostytutce, czy wariatka w bibliotekarzu?
                        • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:54
                         b9b9b9 napisał(a):

                         > "(...) -cały związek jest przez to burzliwy - to jest duże prawdopodobieństwo ż
                         > e partner osoby z bpd jest może być zaburzony - głównie narcystycznie. Inny aut
                         > or określił "morderczym tangiem"" relację border plus narcyz..."
                         >
                         > I tylko tyle z tego zrozumiałeś?
                         > Chodzi o to, że zestaw bpd-narcyz może (nawet długo) trwać.
                         > Zestawy bpd-nie narcyzi (lub - też - psychopaci) rozpadają się już po kilku mie
                         > siącach.
                         > Oto cała tajemnica. Poyeb do poyeba lgnie, ciągnie ich do siebie, są dla siebie
                         > jakoś "atrakcyjni". No, ale co w tym dziwnego? Biskup ma się zakochiwać w pros
                         > tytutce, czy wariatka w bibliotekarzu?


                         Zacznijmy od tego, że jedynym ""poyebem" jesteś tylko ty tutaj.

                         Jak zwykle wszystko spłacasz. Te dwa zaburzenia zazębiają się. Następuje wzajemne odpalanie skryptów. Border wynosi narcyza pod niebiosa w okresie idealizacji. Szybko też dopuszcza go do siebie, więc ten unika ryzyka odrzucenia. Nrcyz daje borderowi między innymi złudzenie granic.
                         • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 18:08
                     • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 15:28
                      No tak ci się w dupie zagotowało astrobalster/b9b9b9 że walisz z dwóch nickow naraz.
                      udało mi cię z jamy wypędzić przegrywie :-)
       • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 02.11.20, 10:27
        Jeszcze nigdy nie byłeś tak szczęśliwy i dobrze ci podpowiadają, że masz szansę być jeszcze bardziej.
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 19:25
   Porażka... Spotkałem ją dziś w sklepie-zupełnie przypadkowo, nie wiem co robiła w tym sklepie, zupełnie nie jej rejony. Jakiś atak jakby paniki, ogromna tesknota mi sie włączyła. Nie wiem po co, zapytalem co tam u niej, zbyła jednym słowem, olała, chociaż zerkała lekko czy się na nią patrzę. Rozwaliło mnie to, płakałem wracając z pracy, nienożliwe do opisania emocje we mnie wzbudza.
   • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 04.11.20, 22:00
    "Porażka... Spotkałem ją dziś w sklepie-zupełnie przypadkowo, nie wiem co robiła w tym sklepie, zupełnie nie jej rejony. Jakiś atak jakby paniki, ogromna tesknota mi sie włączyła. Nie wiem po co, zapytalem co tam u niej, zbyła jednym słowem, olała, chociaż zerkała lekko czy się na nią patrzę. Rozwaliło mnie to, płakałem wracając z pracy, nienożliwe do opisania emocje we mnie wzbudza.".

    Albo ten cały wątek to podpucha albo Ty ...... .....
    Jesli to jednak nie podpucha, masz w tym wątku wszystko, czego ew. potrzebujesz.
    ............................................................................................................................................
   • emmi-nika Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 14:18
    mercin12 napisał(a):

    > Nie wiem po co, zapytalem co tam u niej,

    Alez wiesz po co..
    Nie pogodziłes sie z rozstaniem. Chciales, zeby od slowa do slowa.. i znow to samo, prawda?
    Smutny ten Twoj post, zal mi Cię. Ale nie ty pierwszy, nie ostatni, przezywasz stratę po rozstaniu.
    Trzymaj sie.
  • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 16:14
   Nasz forumowy zboczony troll astroblaster/b9b9b9 ostatnio bardzo mocno się rozkręcił. Dziś forumowe trolisko astroblaster/b9b9b9 postanowił pomądrzyć się na temat narcyzmu.

   Tutaj wycinek z wypowiedzi zboczonego trola:

   ''Jasne, narcyzzm ukryty, ukryta schizofrennia, ukryty rak, ukryty, q-r-a, twój rozum.
   Bye, bye, debilu!''

   Nasz forumowy troll, borderka, ''ekspsycholog'' i ** uoj wie kim on tu jeszcze był zapomina, że istnieją badania, które potwierdzają tzw. ukryty narcyzm. Zjawisko to potwierdziły badania K. Campbella z University of Georgia, oparte na wcześniejszych naukowych hipotezach. Ale skąd nasz troll może o tym wiedzieć?

   ''Z bloga kogoś z grupy idiotów, vlogerów, samozwańczych "lekarzy dusz", pseudoterapeutów???
   Ten vlog prowadzi własnie taka osoba. I jej podobnych jest cała masa w necie, w "e-poradach", w "e-terapiach", .''

   Drogi trollu, ten blog prowadzi osoba, która również pracuje jako psychoterapeutka.
   A ty co robisz? Pierdzisz w fotel i nawalasz na gazecie z różnych nicków.


   OO ukrytym narcyzmie nasz hejter może przeczytać w charakterach charaktery.eu/artykul/jak-rozpoznac-ukryty-narcyzm
   • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:12
    Jakie to ma znaczenie czy to akurat narcyz nie epatujący swoją wspaniałością tylko wycofany? Narcyza i tak nie przekonasz do zidentyfikowania narcyzmu, a facet nie przyszedł się tu pytać co z nim. Dostał odpowiedź, zostaw to, bo tak czy inaczej narobisz sobie gnoju. Najlepiej się lecz. I to wszystko. Może ciągnąc temat chce, by popodziwiano obraz jego uczucia, które przedstawia, ale akurat nikt się taki nie znalazł.
    • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:23
     yadaxad napisał(a):

     > Jakie to ma znaczenie czy to akurat narcyz nie epatujący swoją wspaniałością ty
     > lko wycofany? Narcyza i tak nie przekonasz do zidentyfikowania narcyzmu, a fac
     > et nie przyszedł się tu pytać co z nim. Dostał odpowiedź, zostaw to, bo tak czy
     > inaczej narobisz sobie gnoju. Najlepiej się lecz. I to wszystko. Może ciągnąc
     > temat chce, by popodziwiano obraz jego uczucia, które przedstawia, ale akurat n
     > ikt się taki nie znalazł.


     Chodzi tylko o ty by nie podważać naukowych pojęć, by nie tworzyć mitów. Dzięki naszemu trollowi narosło tu już i tak zbyt wiele. Kiedyś tutaj trochę efce odkrecala pierdoły naszego trolla. Pomijam już próby osmieszenia autorki do której link podrzucilem. Nasz psychopatyczny i zboczony troll - mitoman astroblaster/b9b9b9 może takim osobom co najwyżej buty czyścić jeśli ci mu na to pozwolą.

     Poza tym obawiam się, że autor tego tematu to tylko kolejna prowokacja.
    • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 19:26
     Hmmm. Myślę, że to nie tylko to Yada.
     Zgoda, iż wyzwolone w Marcinie reakcje narcystyczne. Ale to wcale nie takie rzadki a tym bardziej nie dziwne. Marcin przyszedł z dwóch powodów: dysonans, ale to nie główny powód. Przyszedł na żebry. Wypytać (dostając przy tym jak najmniejszy wpierdol), czy panna wróci. No kurwa nie wróci, nie w tym sensie. Wróci jednak, żeby mu zajebać. Marcin wierzy we wszystko to co pisze. To z tą quasi miłością i takimi tam. Opisał przecież, że nigdy tak nie miał, nikt taki na niego uwagi nie zwracał, nie ‚kochał’ go tak bardzo. A ich spotkanko...hm, tu się z Tobą nie zgodzę. Tu realizuje się scenariusz. Panna właśnie tam się zapuściła, no wiedziała gdzie pójść, żeby go nie spotkać haha. A on właśnie wtedy tam był, spokojny, że nic mu tam nie grozi. O ja jebię. Chodził codziennie, żeby przypadkowo spotkać i spotkał. Milczał, więc był niedostępny, co wzbudziło niepokój. Gdyby się nie odezwał hmm ‚wygrywałby’ chwilowo, atrakcyjność by wzrastała a że się odezwał z tym miłosnym pierdolcem i cierpieniem w oczętach, tu mu mechanizm zajebał bombkę. Wie, że jest i waruje. To na ten moment starczy; będzie dogrywka (cieszysz się Marcin?), będzie też wielkie BUM. I będą psy. Bo jest Dziecko, jej Dziecko i to da asumpt i walidację.

     Cieszysz się Marcin?
     A ile przemilczałeś po drodze co?

     Chuj ci w dupę Marcin lub też MARCH OR DIE
     • yadaxad Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 22:04
      Tak zaznaczyłam, że nie tylko to. Pisał, że sytuacje były powtarzalne. Jeśli spotyka się kogoś w kim dostrzega się partnera idealnego, co nadyma w wielki błękitny balonik, to już pierwsza trafiona szpila robi duży huk. Nawet jeśli doszukiwał się winy w sobie, że został trafiony wyrzutami, to idealna "druga połówka" już tak idealnie nie pasuje. I jakaś trzeźwość powinna kiełkować. Natomiast jak ktoś uporczywie się trzyma kąsającej miłości to deficyt w czymś tkwi. Spotkanie mogło być celowe, ale to by musiała intensywnie temu "przypadkowi" się poświęcać. Chyba, że zawsze dokładnie o tej porze tam bywa. W każdym razie punkt dla niego, jest ciekawa i szanse Marcina na porządne bęcki rosną.
     • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 06.11.20, 07:32
      Możesz mi napisać co masz na myśli, że dziecko da asumpt i walidację? Na tą chwilę jestem kompletnie odcięty od niego.
   • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:25
    >>OO ukrytym narcyzmie nasz hejter może przeczytać w charakterach charaktery.eu/artykul/jak-rozpoznac-ukryty-narcyzm<<<.

    A ten się nie poddaje. ;)))
    Ten artykuł, to tłumaczenie tego: psychcentral.com/blog/5-signs-of-covert-narcissism/
    ze strony www PsychCental.
    Pani jest - jak sie sama nazywa - coachem zdrowia, czymś w rodzaju pedagoga. I sobie tak coś tam nazwała, a w artykule chodzi bardziej o błędy i trudy w samej diagnozie NPD, a nie jakąś jego "wersję ukrytą".
    Nie poddajesz się, to dobrze. Ale raz się tłumaczysz, że chodziło ci o narcyzm - typ: wrazliwy jednak (jako ten wg ciebie: ukryty), a innym razem o narcyzm ukryty (jako odmianę narcyzmu "schowaną", "niewidoczną", jakąś "podskórną").
    Nie istnieje cos takiego. Narcyzm jest zawsze narcyzmem (łącznie z typem: wrazliwym, czy wersją jestem Bogiem), tak jak borderline jest borderline (łącznie z acting in, czy acting out, typem impulsywnym, granicznym, czy wg kryteriów icd, czy wg dsm), to dalej jest BPD.
    Szukaj dalej. Najlepiej tekstów psychiatrów i/lub psychologów. Nie znajdziesz. Wiesz dlaczego? Bo czegoś takiego nie ma. Nie istnieje. A wiesz dlaczego? Bo to nie jest, q-r-a, serial "Dr House" i kazdy medyk bredząc o "ukrytym" narcyzmie, bpd, schizofenii, itp. naraziłby się na kpiny, bo po to istnieje nauczanie zasad diagnozy w psychiatrii i medycynie, żeby. q-r-a, właśnie nic nie było "ukryte"!!!
    Ale co ty, baranie, z tego eozumiesz... ;(
    Szukaj dalej, wypocin idiotek w necie.

    "ten blog prowadzi osoba, która również pracuje jako psychoterapeutka.".
    Ten blog o tańcu prowadzi również osoba, która pracuje jako terapeutka...


    • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:34
     Baranie, wslomniałem już wcześniej, że ukryty narcyzm potwierdzają badania naukowe. To akurat barani łbie sprytnie przemilczałeś bo nie pasuje do twojej układanki.


     • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:52
      "Baranie, wslomniałem już wcześniej, że ukryty narcyzm potwierdzają badania naukowe. To akurat barani łbie sprytnie przemilczałeś bo nie pasuje do twojej układanki.".

      Tylko, że ..., właśnie..., jakiekolwiek badania K. Campbella z University of Georgia na temat "ukrytego narcyzmu"... nie istnieją. :(
      Campbell badał zaburzenia osobowosci wielokrotnie, w tym narcystyczne, ale... nigdy w nich, i ani słowa, o jakimś "narcyzmie ukrytym". :(
      Po prostu, dopuść do własnej świadomości fakt, że ... ... ... "twoja pani od terapii tantrą egipską i świętą geometrią" się pomyliła albo naciagneła fakty (w tym wyniki badań) mocno pod siebie.... :(
      • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 17:57
       No tylko właśnie że istnieją. Lol xD Po prostu wszystkiego nie wiesz. Bo ty generalnie mało wiesz. Kilka prostych hasełek plus fanatyzm.
       • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 18:12
        --No tylko właśnie że istnieją. Lol xD Po prostu wszystkiego nie wiesz. Bo ty generalnie mało wiesz. Kilka prostych hasełek plus fanatyzm.--

        To podeślij te "badania Campbella nt. "ukrytego narcyzmu".
        Czy bazujesz wyłącznie na wypowiedziach pani "psycholog transpersonalnej"? ;)
        • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 18:21
         Poszukaj sobie. Akurat o tym wiem nie od niej, więc pudło. W porównaniu do ciebie lubię czytać książki a nie jak ty ino kolorowe magazyny w stylu bravo girl. Kiedyś pi prostu o tym przeczytałem. On po prostu potwierdził wcześniejsze przypuszczenia. Narcyzm jest dosyć skomplikowanym zjawiskiem. Ty tylko widzisz narcyza wielkościowego. Ale jest jeszcze ten drugi typ. I tyle.
         • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 18:39
          --Poszukaj sobie. Akurat o tym wiem nie od niej, więc pudło. W porównaniu do ciebie lubię czytać książki a nie jak ty ino kolorowe magazyny w stylu bravo girl. Kiedyś pi prostu o tym przeczytałem. On po prostu potwierdził wcześniejsze przypuszczenia. Narcyzm jest dosyć skomplikowanym zjawiskiem. Ty tylko widzisz narcyza wielkościowego. Ale jest jeszcze ten drugi typ. I tyle.--

          Ale czego ja mam szukać? Narcyzm jest narcyzmem. To, że komuś wyszła w badaniach profilu osobowosci jeszcze psychopatia i czuje się on Bogiem wszystkich (słabych, ułomnych - jego zdaniem) ludzi, albno jest - przy okazji - introwertykiem, niczego nie zmienia. Narcyz jest narcyz, nie ma zadnej wersji :ukrytej". To jak z BPD - jest wersja z bulimią i wersja z narkomanią i wersja bez bulimii i bez narkomanii -. i co z tego? Któraś jest "ukryta"???
          Ale wrqacając do meritum. Marcin nie jest narcyzem. Nawet przez chwilę nie zapachniał narcyzem!!! A ty - bo naczytałeś się o "morderczym tangu BPD z NPD) wysnułeś wniosek: a może on jest "ukrytą" wersją narcyza?
          Nie jest ŻADNĄ wersją narcyzna (nawet tego - nie istniejącego - "ukrytego'").
          Noi, ale, to ci nie pasowałao do układanki tego, czego sie naczytałeś...
          Czytaj dalej...
          • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 20:10
           b9b9b9/astroblaster napisał(a):


           > Ale czego ja mam szukać? Narcyzm jest narcyzmem. To, że komuś wyszła w badaniac
           > h profilu osobowosci jeszcze psychopatia i czuje się on Bogiem wszystkich (słab
           > ych, ułomnych - jego zdaniem) ludzi, albno jest - przy okazji - introwertykiem,
           > niczego nie zmienia. Narcyz jest narcyz, nie ma zadnej wersji :ukrytej". To ja
           > k z BPD - jest wersja z bulimią i wersja z narkomanią i wersja bez bulimii i be
           > z narkomanii -. i co z tego? Któraś jest "ukryta"???
           > Ale wrqacając do meritum. Marcin nie jest narcyzem. Nawet przez chwilę nie zapa
           > chniał narcyzem!!! A ty - bo naczytałeś się o "morderczym tangu BPD z NPD) wysn
           > ułeś wniosek: a może on jest "ukrytą" wersją narcyza?
           > Nie jest ŻADNĄ wersją narcyzna (nawet tego - nie istniejącego - "ukrytego'").
           > Noi, ale, to ci nie pasowałao do układanki tego, czego sie naczytałeś...
           > Czytaj dalej...

           Noo, czyli zaczynamy podważać wszystkich i wszystko :-) Campbell to już też swoje badania może sobie wsadzić w tyłem c'nie mistrzu? Ty już tu wiele razy podważałeś współczesną naukę. Pamiętam jak pod jednym ze swoich wcześniejszych pseudonimów artystycznych, zanegowałeś współczesną psychologię a o młodych psycholożkach napisałeś ze są wypudrowanymi ****** No coż tak bywa. Zaburzeń się nie wybiera przeca :-)

           No to teraz mam coś co znowu zaburzy twój świat. Podział bpd ze względu na sposób funkcjonowania z bloga psycholożki i psychoterapeutki Katarzyny Stefaniak :

           Można wyróżnić 3 typy borderline – lepiej funkcjonujący, gorzej funkcjonujący i mieszany.
           Typ z reguły gorzej funkcjonujący:
           – By poradzić sobie ze stresem uciekają się do zachowań autodestrukcyjnych np. samookaleczania lub prób samobójczych. Mogą dużo czasu spędzać w szpitalach z powodu samookaleczeń, zaburzeń odżywiania, nadużywania substancji psychoaktywnych lub prób samobójczych.
           – Zaburzenie u nich może ograniczać funkcjonowanie społeczne i zawodowe
           – Często cierpią na inne współwystępujące zaburzenia np. odżywiania, uzależnienia
           Typ z reguły lepiej funkcjonujący:
           – Przez większość czasu zachowują się normalnie przynajmniej wg osób z dalszego otoczenia. Mają pracę, rodziny, odnoszą sukcesy zawodowe. Świadkami ich dysfunkcji są najbliżsi, gdzie zmieniają się z dr Jekylla na pana Hyde’a i odwrotnie.
           – Ze stresem i cierpieniem radzą sobie przy pomocy projekcji – co oznacza, że rzutują na innych swoje uczucia. Mogą np. wpadać w szał, obwiniać i krytykować innych uważając, że myślą to czego oni sami się obawiają i czasem o sobie myślą. W przeciwieństwie to pierwszego typu borderline, nie okazują swoich słabości i skrzętnie je ukrywają. Często także zaprzeczają im, swojemu lękowi i wstydowi do tego stopnia iż sami zaczynają wierzyć, że ich słabości nie dotyczą. Zazwyczaj uważają, że to osoba bliska ma problemy a nie oni. Stosują często przemoc słowną, ale bywa że także i fizyczną.
           – Uważają, że nie potrzebują pomocy i nie są chorzy. Często dopiero groźba rozpadu związku jest katalizatorem zgłoszenia się na leczenie. Leczenie rozpoczynają raczej pod presją niż z własnej potrzeby. Terapia par często nie daje efektów, ponieważ osoby z borderline wykorzystują ją do udowadniania jak zły jest partner a oni w porządku.
           – Bliscy osób chorych na borderline mają wrażenie chaosu i szukają potwierdzenia zasadności swej oceny rzeczywistości i uczuć u innych. Natomiast dalsze otoczenie często nie dowierza, uważając, że takie zachowanie nie jest możliwe, ponieważ na zewnątrz osoby te prezentują się zupełnie inaczej.

           psychoterapia-polna.warszawa.pl/zaburzenia-typu-borderline/
           • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 20:30
            trust21 05.11.20, 20:10
            b9b9b9/astroblaster napisał(a):
            (nie jestem astroblaster)
            ...
            ...
            ...

            No, ale..., ..., ..., co to ma do rzeczy?
            I co wspólnego z twoim, całym "narcyzmem ukrytym"?
            ??? :-OOO
            • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 20:53
             b9b9b9 napisał(a):

             > trust21 05.11.20, 20:10
             > b9b9b9/astroblaster napisał(a):
             > (nie jestem astroblaster)
             > ...
             > ...
             > ...
             >
             > No, ale..., ..., ..., co to ma do rzeczy?
             > I co wspólnego z twoim, całym "narcyzmem ukrytym"?
             > ??? :-OOO


             1.Jesteś astroblaster jesteś. Nie bądź już taki skromny.

             2. Ma do rzeczy. Z bpd jak z npd. Wiele odcieni, wiele wariantów.
             • b9b9b9 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 21:02
              1.Jesteś astroblaster jesteś. Nie bądź już taki skromny.
              2. Ma do rzeczy. Z bpd jak z npd. Wiele odcieni, wiele wariantów.

              Ad.1: Nie jestem.
              Ad.2: Warianty, czy odcienie nie maja nic wspólnego z twoją "|wersją/typem >>ukryty/ą/m<<".
              Poświęciłem ci za duzo czasu... :(
              Mój błąd.
              Bye!
              • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 22:17
               b9b9b9 napisał(a):

               > 1.Jesteś astroblaster jesteś. Nie bądź już taki skromny.
               > 2. Ma do rzeczy. Z bpd jak z npd. Wiele odcieni, wiele wariantów.
               >
               > Ad.1: Nie jestem.
               > Ad.2: Warianty, czy odcienie nie maja nic wspólnego z twoją "|wersją/typem >
               > ;>ukryty/ą/m<<".
               > Poświęciłem ci za duzo czasu... :(
               > Mój błąd.
               > Bye!


               1.Jesteś, jesteś.

               2. To chyba nie rozumiesz czym jest odcień/wariant.
               Tak bywa...

               Bye trolu!
  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 21:56
   Ten temat nie jest żadną prowokacją-jutro lub w sobote rano napisze, wyjaśnie wiecej.
   • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 05.11.20, 22:00
    Marcin, ale co tu wyjaśniać, komu i po co?
    Skup się na swojej dupie.
    Ocena innych nie powinna cię zajmować.
    Maszeruj albo giń. I chuj.
    • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 09.11.20, 07:15
     Widzę że co druga osoba na tym forum to samozwańczy psycholog 🤣😂 Astro, Trust dajcie sobie po razie bo nie da się waszego pierd... czytać. Gość pisze o swoim problemie a Wy pajacujecie jak w każdym innym poście 🙈

     Mam wrażenie że Astro gwałci przycisk F5 czekając czy coś nowego wpadło. By się przyjebac, powyzywac lub pierdolic swoje mądrości świata 🙈A Ty Trust faktycznie postradales wszystkie rozumu po sławennym telefonie do Brzask.

     Ps . Niech ta grupa zacznie czytać i słychać ludzi problemów niż wylewać swój jad I kompleksy w miejscu nie to tego stworzonym.
     • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 09.11.20, 07:36
      A i jeszcze trzy słowa dla Marcina.

      Przerabiałem twój temat jakiś czas temu. I tak jak panna się rozstanie z obecnym to zacznie szukać odnowienia kontaktu z Tobą lub jeszcze poprzednim no chyba że ktoś nowy się pojawi na horyzoncie. Nie biegaj za nią bo ten wysiłek zmeczy tylko Ciebie a w dodatku nic pozytywnego Ci nie przyniesie. Ona lubi takie gierki a Ty dla niej nie jesteś nikim super wyjątkowym, jesteś tylko puzlem w jej układance. Szanowała by Cię tylko wtedy gdybyś Ty jej nie szanował , taki paradoks. Jak jesteś za dobry, za miły, za czuły to dla niej jesteś pizdowaty.

      Nie szukaj kontaktu, bo każdy nawiążemy cofa Cię do początku drogi która przez ten nie długo okres udało Ci się przejść. Mi się udało nie złamać choć tak jak Ty przez długi czas tamtej relacji dałem się mamić jak pizd. i wracałem za każdym razem jak jej nowy uciekł 😀 ona przez ten okres w jakiś lepszy lub gorszy sposób szukała kontaktu ale dla mnie było to już za dużo i zwyczajnie przestałem już jej zwyczajnie chcieć z racji większych strat od zysków z tej relacji. Miłość, miłością a życie , życiem. Nie ukrywam że czasem mi się ona przypomnij ale zazwyczaj z jej tej gorszej strony bo niestety piękny był tylko początek. Mojej decyzji nie żałuję bo mogę chociaż żyć w spokoju i planować coś dalej niż teraźniejszym dzień.

      Dlatego jesteś duży i wiesz co robisz, jak na twoim miejscu odpuścił bym szukania pretekstow by wyszukać w nich szansę dla siebie u niej 😀zrozum z nia nigdy nie będziesz szczęśliwy na dłuższą metę bo jak będzie za dobrze to poszuka sobie emocji u innego .

      Trzymaj się i wyciągnij wnioski z tego co z nią przezyles.
      • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 10.11.20, 13:38
       Wiem, że im bardziej ja szukam kontaktu tym bardziej ona ucieka. Teraz też doskonale wiem, że uwielbia takie gierki-zawsze uwielbiała. Tylko tak się dziwie, że teraz jest takie kompletne odcięcie-wcześniej to max 2 tygodnie pozornej ciszy a teraz zupełna cisza.
       Co do szanowania - wiem, że facet z którym była najdłużej był właśnie takim skurw.synem - nie szanował jej. Chociaż mi mówiła, że chce takiego spokoju, łagodności, stabilizacji to robiła kompletnie co innego. Jak mnie wkurw już brał na jej zachowanie i pokazałem jaja to jej to pasowało - chociaż jak dla mnie, momentami chyba za bardzo się wkurwiałem to jej aż oczy się świeciły, że ktoś pokaże jej miejsce w szeregu. To fakt, że prawie cały czas byłem za dobry, za miły a ona kompletnie tego nie chciała-momentami tak ale ogólnie to żeby dużo się działo.
       Tylko z drugiej strony nie umiem nie szanować a ona chyba skrycie tego chciała...
       Przez jaki czas tak do Ciebie wracała, szukała kontaktu? i jak długie były okresy jak się nie odzywała?
       • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 10.11.20, 17:33
        Wiem co teraz czujesz...jesteś w miejscu w którym nawet nie do końca zdajesz sobie sprawę jak się nazywasz. A to wszystko dlatego że zapierdala.. jak chomik w kołowrotku by zrozumieć co tak naprawdę się stało. Analizujesz w kółko jej zachowania, co powiedziała, co mówiła i jaka była.

        A teraz w końcu zachowaj się jak facet i spójrz na to jak to wygląda zboku. Spójrz na nią bez różowych okularów. Sobie samemu fałszujesz jej prawidłowy obraz.
        Mi udało się na nią spojrzeć na chłodno po około miesiącu i wtedy zauważyłem jak bardzo byłem ślepy. I to był moment który był strażnikiem gdy pojawiał sie gorszy dzień. Zycze Ci byś również pozwolił sobie na taką chwile refleksji.

        Co do zerwań i powrotów to nie ma jakiegoś magicznego klucza którego można złamać jak enigme. Na podstawie moich doświadczeń próba wznowienia kontaktu była zależna od tego jak jej się układało z obecnym. Jak zakończył się etap idealizacji i okazywało się że obecny nie jest księciem, który też może mieć wady to zaczęły się jakieś głupie zaczepki poprzez maila , smsy, komentarze zdjęć czy głuche telefony. Nie wiem co tak naprawdę wtedy chciała bo nie podejmowałem tematu.

        Przemyśl temat...
     • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 10.11.20, 19:35
      northern_star napisał(a):

      A Ty Trust fakty
      > cznie postradales wszystkie rozumu po sławennym telefonie do Brzask.


      Proponuję abyś się zajął sobą, nie recenzowaniem tu innych - tym bardziej, że jak tu wszyscy pamiętamy, masz też czym się zająć.
      • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 11.11.20, 16:53
       trust21 napisał(a):

       > northern_star napisał(a):
       >
       > A Ty Trust fakty
       > > cznie postradales wszystkie rozumu po sławennym telefonie do Brzask.
       >
       >
       > Proponuję abyś się zajął sobą, nie recenzowaniem tu innych - tym bardziej, że j
       > ak tu wszyscy pamiętamy, masz też czym się zająć.


       Zabolało aż tak?

       Ameryki nie odkryłeś każdy tu z obecnych ma nad czym pracować 😀
       • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 11.11.20, 17:11
        northern_star napisał(a):


        > Zabolało aż tak?
        >
        > Ameryki nie odkryłeś każdy tu z obecnych ma nad czym pracować 😀


        Nie zabolało, tylko dziwi mnie, że akurat ty tu próbujesz recenzować, napominać. Ja pamiętam twój przypadek, pamiętam też co o tobie pisała tu efce. Więc naprawdę odpuść sobie, bo możesz się sparzyć. Nie chce cię tykać, więc i ty nie tykaj lepiej mnie.
       • astroblaster Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 11.11.20, 18:23
        i co northern_starachowice...czego zabrakło zdolności estymacyjnych czy IQ?
        No ale, żeby UMIĆ antycypować, trzeba najpierw to IQ posiadać, nie żebym przeczył, że je masz.
        Myślę, że masz...

        Otworzyłeś puszeczkę pandory (chociaż tak naprawdę chyba puszeczkę szprotek jednak)
        No bo widzisz, Mercinek to chciał tylko pożebrać znowu o jakieś informacje dające nadzieję, że za chwilę przyjmie swoja dawkę bpd, a Ty (zauważ, że z dużej to TY) nie zrobiłeś niczego innego, jak sparafrazowanie* słów swojego Mistrza, tj. Astro.

        No i zagaiłeś do smark21alias szprot21, a ten chce Cię teraz bić (ujujujuj ujebała osa misia w chuj).
        Jakkolwiek przysłużyłeś się społeczności, no bo jakby tu obnażyć narcyzka-tchórzyka (ukrytego, odkrytego, posranego, czy też zesranego)? Takim oto prostym cytatem: "Więc naprawdę odpuść sobie, bo możesz się sparzyć. Nie chce cię tykać, więc i ty nie tykaj lepiej mnie."

        I co Ty teraz z tym northern ze starachowic zrobisz co?
        Nasuwa się scena z Seksmisji, jak to szło? Kobieta mnie bije?

        szprtoka21 się już od rządzy zemsty nie uwolni, ale też nie wychyli, bo boi się drapieżnych, niedobrych psychopatów. Zleją go a Efka nie przychodzi z odsieczą; za to mam czuwa za plecami i pogłaszcze kiedyś się rozpłacze.

        Co do Twojej relacji z Dziewczyną BPD, rana się nie zagoiła. Oj nie.
        I wiesz co? Słabe było wieszanie na niej psów, słabe były epitety. Zasilałeś ją, ale ona też zasilała Ciebie.
        Po miesiącu niby dostrzegłeś jaka jest, ale do tej pory nie dostrzegłeś niczego w sobie. Zatem nie wykorzystałeś najlepszej szansy jaką daje bpd, spojrzenia w to piękne (o tak, piękne było) zwierciadło i przyjrzenie się swoim ranom. Jakkolwiek chuj Ci w dupę, to Twoje rany.

        A jeżeli chodzi o mnie, nie trudź się i nie antycypuj co Ci odpiszę. Antycypacja nie jest Twoją zbyt silna stroną (elokwencja raczej też nie) a ja nie poświęcę Ci już nawet sekundy. Szprotce21 też nie.
        Twój Astro

        *a tu definicja parafrazy northern (i miej litość przyłóż się bardziej, popracuj nad retoryką i ortografią; no nie przystoi tak) pl.wikipedia.org/wiki/Parafraza

        @Mercin; jak tam dajesz radę?
        Widzisz jakie to kotwice są, wiesz jak to działa? Trochę jak NLP, czy też praca z podświadomością. Kiedy chłopcy z piaskownicy piszą, że sobie poradzili, to przyjmij w ciemno, że nie chuja tak nie jest.
        Powtórzę Ci: po roku będzie wyraźnie lepiej, zacznie nieco puszczać, po dwóch dużo lepiej a po trzech całkiem dobrze, ale nie zapomnisz jej nigdy.
        • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 11.11.20, 19:51
         No i odezwał się nasz zboczony geniusz który ma obsesję na moim punkcie :-) A to dlatego że tarmoszę jego narcystyczno-psychopatyczne ego?
         • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 11.11.20, 20:01
          Btw. To zabawne, astroblaster/b9b9b9 że tanczysz miernoto jak ci zagram. Wiem że mi nigdy tego nie wybaczysz że opisałem kim jesteś na psychologii. :-) Psychopata ma do siebie to że nie zapomina i obawia się demaskacji xD Podskórnie się mnie boisz - stąd te twoje ataki na oślep, bezmyślnie. Niestety jesteś dla mnie za głupi by mnie obrazić czy zdenerwować. Co najwyżej mnie rozmieszasz. Jesteś jak mały piesek - co najwyżej za nogawkę pociągniesz ale krzywdy nie zrobisz. Także szczekaj na mnie dalej. Tylko mnie tym rozbawiasz. No ale ktoś tu musi za clowna robić xD
          • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 12.11.20, 07:03
           Astro skąd Ty się urwales 🙈😀

           Twój poziom pojęć...to ekspert 😀 aż szkoda takie wypociny komentować . I z tego co pamiętam to już chyba z czwarty raz piszesz że szkoda na mnie słów a dalej się z tym męczysz 😀. Widać że twoja konsekwencja jest na tym samym poziomie co moje IQ 😀🙈.

           ps. Trust. Efce? Nie przypominam sobie.... możesz przypomnieć o co chodziło 😀? Nie zakodowalem tego więc bardziej musialo mnie to rozbawic niż urazić . Poproszę o linka .
           • trust21 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 12.11.20, 13:22
            ''Twój poziom pojęć...to ekspert 😀 aż szkoda takie wypociny komentować . I z tego co pamiętam to już chyba z czwarty raz piszesz że szkoda na mnie słów a dalej się z tym męczysz 😀. Widać że twoja konsekwencja jest na tym samym poziomie co moje IQ 😀🙈.''

            Dwa ostatnie posty nie byly do ciebie skierowane a do astroblaster.

            A co do mnie kolego, to tak jak ci już napisałem: dwa kroki w bok. Zajmij się sobą, bo widzę, że koniecznie tu chcesz po głowie dostać. I w tym momencie dyskusję z tobą zakończyłem.
            • northern_star Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 13.11.20, 10:35
             Oki a myślałem że do mnie .

             Zajmę się z chęcią tylko skończcie tą gówno burze bo ciężko nie reagować jak się to czyta.


  • mercin12 Re: Co zrobić żeby partner z bpd wrócił? 17.11.20, 16:11
   Więc tak-parę dni temu odezwała się, ni z twego ni z owego. Co u mnie słychać, jak się czuję. Że nie odzywam się do niej bo pewnie jestem zły - oodpowiedziałem krótko - przecież sama zerwałaś kontakt, nie chciałaś mojego kontaktu. Nic na to nie odpowiedziała. Zaczęła opowiadać o jakiś pierdołach z życia codziennego-ja tylko przytakiwałem. Domyślam się a raczej wiem, że chciała wybadać czy nadal jestem jej... NIe wiem, nie okazywałem zainteresowania ale wśrodku aż mnie wszystko skręcało słysząc jej głos... Znowu masakrycznie zacząłem tęsknić...