Dodaj do ulubionych

Osobowość borderline a napady paniki - badanie

20.04.21, 18:41
Cześć! Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Właśnie zaczynam prowadzić badania do pracy magisterskiej i szukam osób chętnych do wypełnienia kilku kwestionariuszy.

Pracuję nad czynnikami wpływającymi na współwystępowanie osobowości borderline oraz zaburzenia lękowego pod postacią ataków paniki. Dlatego chciałabym serdecznie zaprosić wszystkie pełnoletnie osoby z osobowością borderline (zarówno te doświadczające napadów paniki, jak i niekoniecznie) do wzięcia udziału w badaniu. Trwa ono maksymalnie 30 minut i ma postać ankiety online. Jest w pełni anonimowe, można odstąpić od niego w dowolnym momencie, a uzyskane wyniki posłużą do celów naukowych. Mam również szczerą nadzieję, że przysłużą się do poszerzenia wiedzy na opracowywany przeze mnie temat.

Wszelkie pytania można kierować do mnie pod podany w linku adres mailowy. Będę naprawdę ogromnie wdzięczna, jeżeli ktoś z Was będzie miał chęć oraz czas, aby wziąć udział w badaniu. Serdecznie pozdrawiam! 😊
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka