Dodaj do ulubionych

Jak pracować razem po rozstaniu BPD

12.10.21, 20:27
Nie chcę opisywać całej historii. Dwie kobiety. 4 lata związku, w tle rozbite małżeństwa. BPD od 2 lat w terapii, na lekach. Ale osaczający do granic możliwości, najlepiej razem 24/dobę. Nadskakujący, zazdrosny itd. W wakacje normals pęka. I kończy związek z dnia na dzień. BPD przeżywa załamanie. W sierpniu kogoś poznaje i się zakochuje. W sierpniu normals przeżywa załamanie z tęsknoty. Pazdziernik, normals wychodzi na prostą powoli. I ciągle i nadal pracują razem, biurko w biurko. Teraz BPD zaczyna w pracy wspominać jak było dobrze razem. Jak dużo fajnych chwil. Dużo śmiechu, radości po obu stronach. BPD wspomina o przyszlosci, ze to razem, tamto razem. Ale dosyć luzno. Normals wraca z pracy i się podłamuje. Nie wytrzymuje i pisze lekki sms. BPD odpowiada po kilku godzinach. Normals rozkminia o co chodzi BPD. Bada grunt? Bawi się? Potrzebuje normalsa na orbicie? Co zrobić, żeby nie dać się wciągnąć? Zmiana pracy czy pokoju chociażby nie wchodzi w grę. Pomóżcie bo ja zwariuję mimo ze nie chcę, to bardzo chciałabym znowu z nią być :(
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka