Dodaj do ulubionych

mam do wynajęcia miejsce parkingowe

24.06.12, 18:03
Witam,
jak w tytule. Blok 63. Od 1 lipca.
698 165 093.
Obserwuj wątek
     • ru.sh Re: mam do wynajęcia miejsce parkingowe 15.07.12, 18:06
      Cena nie jest tajemnicą.
      Dlatego w ogłoszeniu podałem numer telefonu, żeby zainteresowana osoba zadzwoniła i wtedy ustalamy warunki. Po co śmiecić na forum szczegółami nieistotnymi dla innych.

      Ale...informacja specjalnie dla Neci27 - cena jest bardzo adekwatnasmile "ADEKWATNA" to najlepsze słowo jakie mi przyszło na myślsmile Innych mądrych słów nie znam.
      Pozdrawiam

      • ru.sh Re: mam do wynajęcia miejsce parkingowe 16.07.12, 20:10
       Chyba się mało dzieje na osiedlu skoro ten wątek wymaga tylu wpisów.
       Jegomość qucyk - znasz ludzką pazerność...zawstydziłeś mnie. Kalkuluję, negocjuję, żeby wyrwać te parę złociszów za marne moje miejsce parkingowe. Przejrzałeś mnie na wskroś...
       Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem to po prostu zadzwoń. Jeśli nie to daj sobie spokój bo w polemizowaniu ze mną przegrasz z kretesem.

       Chciałbym zamknąć ten wątek.
       DLA ZAINTERESOWANYCH:
       Do tej pory 350 było moją ofertą za pół roku z góry. Tego się trzymam.
       Złotych, nie Euro (wyjaśnienie dla qucyka).
       Pozdrawiam

       • qucyk Re: mam do wynajęcia miejsce parkingowe 16.07.12, 21:50
        Nie mogę polemizować z kimś, kto od razu do siebie bierze wszystko i sprowadza dyskusję na tory osobiste wink
        Czytaj ze zrozumieniem (uczyli w szkole): wyraziłem się dość jasno pisząc ogólnie jaka jest tendencja. Ty oczywiście wziąłeś to do siebie i od razu wyskoczyłeś na mnie smile
        Ale do tematu jak już go rozwinąłeś: Ile złociszy chcesz wytargać - twoja sprawa. Pamiętamy, iż coś jest warte tyle ile ktoś chce za to zapłacić. Więc określenie "wyrwać" było trochę nad wyraz moim zdaniem.
        Z formy Twojego postu wnoszę, iż szukasz zwady smile - chętnie dotrzymam Ci kroku. Jednak proponuje osobny wątek, aby nie zaśmiecać cennych informacji i nie pozbawiać Cię możliwości zarobku na miejscu parkingowym.
        Kończąc (sorry że tak krótko dziś, ale sączę jedynie bezalkoholowe), załóż wątek osobny i zaczniemy polemikę. Ustalmy tematy sporne i do dzieła. A - dopisz godziny w jakich jesteś aby dyskusja toczyła się online tak żeby nie czekać długo na odpisywanie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka