Dodaj do ulubionych

Bloki całe zielone od tego syfu

11.09.14, 14:02
Witam Pani Małgorzata zleca jakieś dziwne sadzenie krzaczków akurat na zimę, NO MOŻNA POGRATULOWAĆ BEZMYŚLNOŚCI !!!!!!! A co z blokami. Całe są w glonie. Kilka lat temu była ekipa która to czyściła a teraz co MAMY W GRZYBIE MIESZKAĆ ?????? Chyba za coś do cholery płacę. Miało być boisko ale lato minęło i co - DUPA.
Obserwuj wątek
  • kali1965 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 14.09.14, 11:31
   Miała być naprawiona spękana elewacja.Komisja oglądała mieszkania zgłoszone na parterze,gdzie ściany pokryte są GRZYBEM.Było to wiosną, a do tej pory nie zrobiono nic.Brak kasy czy chęci administracji??? Zamiast tego lepiej posadzić trochę zieleni i wybudować siłownię,której nie było w planach-czy to kolejna samowolka P. Małgorzaty?
   • milkyway99 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 15.09.14, 17:57
    Gdy usłyszałem o tej siłowni to aż mi się nogi ugięły. To dzieci grają jak opętane w piłkę przy bloku 79 i niszczą elewacje a ta śmieszna administratorka stawia siłownie. Kurcze miało być boisko. Wystarczyło postawić wysokie ogrodzenie takie jak na Ursynowie w linku zdjęcie sport.ursynow.waw.pl/page/index.php?str=2014
    i ile było by fajniej dla wszystkich. Nie musiałoby być aż tak wielkich rozmiarów
   • elektrono Re: Bloki całe zielone od tego syfu 08.10.14, 20:07
    To nie jest samowolka Pani Małgorzaty,to jest realizacja naszego wniosku do Zarządu.
    To nie administracja robi przelewy za realizację wniosków,uchwał itp,Zarząd jest do tego zobligowany.To Zarząd w naszym imieniu podejmuje decyzje,czas abyś Władek to zrozumiał,mieszkasz już na naszym osiedlu około 2,3 lat w budynku 71.Proponuję lekturę do poduszki Uchwała o własności lokali.Będziesz mądrzejszy nie będziesz pisał głupot.
    Komisja była w Twoim mieszkaniu na wiosnę to pewnie jest opinia,dlaczego jesteś posiadaczem grzyba w mieszkaniu,co sobie myślisz,ze ja po to "do cholery płacę"ze za nasze pieniądze odnowią Ci chatę.
    • hope22 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 14.10.14, 14:09
     Ja mieszkam na osiedlu od początku i owszem mamy Zarząd, ale przypominam że to pracownicy firmy deweloperskiej, Zarządzanie naszym osiedlem interesuje ich tylko w zakresie dochodu, zysku i jak koszty z innej inwestycji przerzucić na victorię - taka "kreatywna księgowość", a że u nas nie ma nikt nad tym kontroli, mogą robić co chcą. Realne zarządzanie osiedlem zostało scedowane na administrację. Co widać i słychać.
  • obserwatorvictoria Re: Bloki całe zielone od tego syfu 20.09.14, 22:28
   To prościej napiszę, na tyle na ile potrafię: jeśli masz jakiekolwiek pytania, jakikolwiek problem, coś Cię nurtuje to porozmawiaj z administratorką, Pani Małgosia nie gryzie smile A jeśli chodzi o mieszkanie w grzybie, poczytaj o tym w fachowych pismach, popytaj fachowców którzy zajmują się odgrzybianiem, a nie tak po prostu oskarżasz
  • elektrono Re: Bloki całe zielone od tego syfu 09.10.14, 19:51
   milkyway99 Z lekcji o przyrodzie powinieneś wiedzieć,że miesiące wrzesień,październik są najlepszym okresem do sadzenia roślin,ale jak mniemam Ty na lekcjach myślałeś o czymś innym,no i DUPA,
   Piszesz na forum że mamy w grzybie mieszkać ,co oczywiście jest nie prawdą,ale zastanów co piszesz i kto to czyta,może potencjalny kupiec,który po Twoim nędznym wpisie wycofa się z transakcji?POGRATULOWAĆ BEZMYŚLNOŚCI I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CAŁE SZCZĘŚCIE,ZE NA RAZIE NIE ZAMIERZAM SPRZEDAWAĆ SWOJEGO MIESZKANKA.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka