Dodaj do ulubionych

dlaczego Radzymin?

20.03.06, 22:22
sa jeszcze wolne mieszkania, ale nigdy tam nie bylam. cena jest dos
atrakcyjna. boję sie jednak dlugich dojazdow do wawy.
czym Wy kieroiwaliscie sie, wybierajac to miejsce?
jakie sa plusy a jakie minusy?
pozdrawiamsmile

Obserwuj wątek
    • andrzej5219 Re: dlaczego Radzymin? 21.03.06, 08:56
      Witaj, moja połówka pracuje na Szczęśliwicach, ja na Bródnie. Skusiła nas cena,
      kameralność osiedla, urok miasteczka,piękne leśne okolice i bliskość wody -
      Zalew i Bug w Kuligowie. Okolice poznaliśmy wcześniej mając niewielką działkę w
      Załubicach (12 km od Radzymina), więc gdy pojawiła się możliwość kupna
      mieszkania nawet się nie zastanawialiśmy smile.Jeśli jest się zmotoryzowanym to
      nie ma problemu, jeśli komunikacja lokalna to 30-35 min do Wileńskiego.
      Pozdrowionka
      • malaga1975 Re: dlaczego Radzymin? 21.03.06, 10:43
        dzieki za odpowiedzismile zastanawiam sie...zastanawiam... jaka komunikacje
        lokalna masz na mysli? ile jedzie sie samochodem do wilenskiego w godzinach
        szczytowych?
        w necie informacje o tym misteczku sa dosc skromne.
        • andrzej5219 Re: dlaczego Radzymin? 21.03.06, 11:36
          autobusy prywatne a'la PKS i PKS, jedzie się ok 40 min, zacisk jest w dwóch
          miejscach: Marki ok. Fabrycznej(ale można objechać bokiem) oraz już w Warszawie
          od OBI w stronę Wileńskiego. Korki kończą się radykalnie ok.8.00. Faktycznie
          wiele w necie nie ma, tylko martyrologia... ale miasteczko jest fajne a i życie
          tańsze, polecam środowy i sobotni targ smile
            • andrzej5219 Re: dlaczego Radzymin? 21.03.06, 13:15
              a najlepiej poświęcić weekend na małą wycieczkę po Radzyminie i okolicach tzn.
              Nieporęt przez Beniaminów, Nieporęt przez Załubice Stare, Rynię i Białobrzegi,
              nad Bug w Kuligowie...i starczy smile
              • agentione Re: dlaczego Radzymin? 21.03.06, 18:37
                ... no i polecam również miejscowość o wdzięcznej nazwie "Mokre". Jest co
                zwiedzać smile a serio to okolica Radzymina jest naprawdę spokojna i miła, wiem
                ponieważ mieszkam tu od urodzenia czyli caaałe 20 lat i nigdy nie narzekałam (
                no chyba że chodzi o miejscowe Liceum,po którym mam nienajlepsze wspomnienia,ale
                to temat na odrębne forum he he ) No i zgadzam się ze swoim przedmówcą- targ
                tu jest GIT. pozdrawiam
                  • ak19744 Re: dlaczego Radzymin? 04.05.06, 14:29
                    malaga1975 napisała:

> okolica jest mila i spokojna, ALE slychac tirysad

No właśnie dlatego, że jest spokojnie to słychać tiry a np we Warszawie to
                    słychać jeden wielki szum. ...Zielona okolica, ćwierkające ptaszki, letni
                    zmierzch, spacer z ukochaną osobą a w oddali pedzący tir i jego światła i
                    odgłos... Czyż to nie romantyczne?smile) ..Bez tirów byłoby nudnowink) pzdr
                    • andrzejlucy Re: dlaczego Radzymin? 09.10.06, 13:33
                      Witam serdecznie na forum ja juz kupile tu mieszknie czekam an kredyt byel
                      widziel oklica spok a djaz chyba do przezycia ja kczesto jedza autobusy czy
                      mozn kupic miesieczny bo pracuje w waie i praewi codziennie musz byc w nej ale
                      dam rade pozdrawia mserdecznie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka