Dodaj do ulubionych

Trekking Annapurna 03/2013

12.09.12, 21:45
Hej Wszystkim,

Zamierzam wybrać się do Nepalu w przyszłym roku na słynną trasą dookoła Annapurny, gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam, jestem z Wrocka także jeśli ktoś mieszka w pobliżu można się spotkać i pogadać o szczegółach, w innym wypadku pozostają standardowe sposoby porozumiewania się na odległość.

3majcie się!
Marek
Obserwuj wątek
      • kukul86 Re: Trekking Annapurna 03/2013 21.09.12, 09:38
        Hej,

Wstępne kalkulacje pokazały 4000-4500 max, w tym dojazd jakieś 2500zł. Nie liczyłem też sprzętu, którego jeszcze nie skompletowałem, ale w sumie on i tak będzie mi służył parę lat więc go nie liczę. Myślę, że koszty są jak najbardziej do zaakceptowania, zwłaszcza że to wyjazd na jakieś 3 tygodnie.

Jak będziesz znał terminy daj znać,

Pozdrawiam
        • yareba Re: Trekking Annapurna 03/2013 21.09.12, 21:16
          Całkiem nieźle, myślę że jeszcze taniej by się dało. Wliczałeś jakieś permity, pozwolenia, wizy? Cała trasa chyba właśnie 21 dni zajmuje, + tydzień na jakieś nieprzewidziane rzeczy. Kiedyś to sprawdzałem ale teraz już nie pamiętam. Myślałem też o zahaczeniu przy okazji o Base Camp pod Annapurną to też kilka dni więcej. Chciałem w grudniu ale raczej kasowo się nie wyrobie więc marzec bardziej realny. Oczywiście odezwę się, na maila( gazetowego czy na jakiegoś innego?)
          pozdrawiam
          • kukul86 Re: Trekking Annapurna 03/2013 22.09.12, 14:40
            www.transazja.pl/pl65/tekst268/treking_dookola_annapurny_2012_informacje_praktyczne
            Tutaj fajną relację wraz z kosztorysem znalazłem, ogólnie cały portal jest fajny jeśli interesuje Cię kierunek wschód.

Możesz pisać na kmarek99@gmail.com

Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka