Dodaj do ulubionych

Śląsk - singielka, która lubi podróżować?

18.03.14, 06:25
Hello,
Mieszkam na Śląsku. Lubię aktywnie spędzać wolny czas ( urlopy, długie weekendy, wolny czas). Mam 43 lata. Kilka razy wyjeżdżałam na urlop jako singielka i moim daniem dopłata do pokoju jednoosobowego to wyrzucanie pieniędzy w błoto, dlatego jestem zainteresowana poznaniem innej singielki, która lubi podróżować. Byłoby cudownie jeśli mieszkałybyśmy w tym samym regionie choć niekoniecznie. Będąc "dwójką" można pokusić się o ciekawe destynacje, dłuższe wyjazdy i co najważniejsze poznać się wcześniej. Singielko czekam na kontakt - pisz na mój email > bleuisa333144@gazeta.pl . Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • agnis-ka82 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 18.03.14, 07:32
      Cześć mieszkam w Wielkopolsce, też nigdy nie mam towarzystwa do podróży i tej krajowej i tej zagranicznej. K32
      • zuzanka005 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 18.03.14, 20:39
        zawsze się zgadzałam na dokwaterowanie i było fajnie
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 19.03.14, 06:11
          cenna rada, mnie się niestety nie udało przy tej opcji ( dokwaterowanie ) ominąć dopłaty, nie miałam takiego farta i nie jest fajnie, musiałam zrobić dopłatę i dlatego zgłosiłam się na forum z postem.
      • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 19.03.14, 06:06
        Cześć, rozumiem, że odezwiesz się na mój e-mail. Można przecież wylecieć z dwóch lotnisk na wakacje i spotkać się w hotelu po przylocie na miejsce.
      • maharet81 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 26.03.14, 10:28
        Cześć. K 33 z woj. wielkopolskiego. Co roku mam problem ze znalezieniem koleżanki do pokoju na wycieczki zagraniczne. Aczkolwiek z objazdówkami autokarowymi jest mniejszy problem (opcja dokwaterowanie do innej singielki bez dopłaty do jedynki), to na wyjazdy egzotyczne ta opcja nie obowiązuje :/ Mail do mnie maharet81@wp.pl
      • linka289 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 08:03
        Witam, ja też się dopisuje, K 42 l. , wylot z Wrocławia, ale może w grupie raźniej , może i z Katowic, intersuję mnie na tydzień, koniec maja . czerwiec. Pozdrawiam . Wypoczynek i słońce. Linka289@gazeta.pl
    • angela35 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 19.03.14, 07:42
      Ja też ciągle kogoś szukam na różne wyjazdy. A jakie kierunki Cię interesują i jaki sposób spędzania czasu? Ja lubię miejsca krajobrazowe (chociaż miasta też zwiedzam), dużo ruchu w każdej formie (wędrówki, rower, kajaki) i w ogóle różnorodność. K50+ z W-wy
      • agnis-ka82 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 07:08
        ja lubię góry, morze i zwiedzanie miast.
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 16:34
          ja też lubię ;)!
      • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 16:35
        Cześć, podaj kontakt e-mailowy. Pozdr.
        • angela35 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 21.03.14, 08:26
          Hej dziewczyny:) jeśli lubicie aktywne podróżowanie, wędrówki, góry, itp. piszcie na maila gazetowego: angela35@gazeta.pl
          Teraz wyjeżdżam na narty, ale od kwietnia zaczynam działać wiosenno-letnio:)
    • trzcina4 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 11:01
      Witam,
      ja jestem ze świętokrzyskiego i chętnie umówię się na wspólny wyjazd z kimś nieznajomym. Możemy poznać się wcześniej. Jestem kobietą, Mam 48lat.
      Prosze pisać na maila:
      morenna@vp.pl
      • natali343 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 13:08
        Witam, lubię spędzać wolny czas aktywnie [góry,jeziora,zwiedzanie] w kraju i za granicą .
        Lubię spontaniczne wypady tak jednodniowe jak i dłuższe, zależy od miejsca . K z Krakowa 40+ Zgadzam się - z kimś zawsze taniej i raźniej . Natali343@gazeta.pl
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 16:31
          Hej, Natalia odpiszę oczywiście na twój e-mail. Ciesze się, że mieszkamy stosunkowo blisko. Kraków - Katowice :)! Miłego południa.
          • an_na_a Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 22.03.14, 09:59
            Hej dziewczyny, też poszukuję koleżanki na wspólne wjazdy. K35+, mieszkam między Krakowem a Katowicami, mail: an_na_a@gazeta.pl
      • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 20.03.14, 16:33
        Cześć, Świętokrzyskie :) masz bliżej na lotnisko do Warszawy. Oczywiście skontaktuję się na podany e-mail. Z odbiorem.
    • sosenka49 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 22.03.14, 18:43
      Ja też lubię podróżować. Mieszkam niedaleko Katowic. Szukam kogoś do pokoju do Grecji.
      Jak by Cię taka opcja interesowała napisz sosenka 49@gazeta.pl
    • davinci7974 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 22.03.14, 23:09
      Ale tu tłoczno się zrobiło :))
      Od razu mi się spodobało, więc dopisuje się do listy wyjazdowej. K 39 z Krakowa, singieka hmm ... z odzysku :) Lubie wypady w góry, na Jurę K-Cz., Beskidy, raczej krótsze niż dłuższe (mam dzieci). Może udałoby się stworzyć fajną grupę wyjazdową, jak myślicie? :)
      Pozdrawiam wiosennie,
      Aska
      • 222_daniela Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 23.03.14, 11:30
        Dopisuję się na wypady w góry ,tak jednodniowe jak i dłuższe . K 44 z Krakowa .
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 10:04
          Cześć, jest jakiś plan wypadu wspólnego w góry?
      • agne-s1 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 24.03.14, 16:42
        Ja też chętnie dopiszę się do listy wyjazdowej.Mam 40l, jestem z okolic Katowic, mieszkam na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
        Lubie podróże dalsze i bliższe.Lubię poleniuchować, poleżeć na słoneczku ale też zwiedzać, poznawać nowe msc i ludzi.I kocham nurkować:)
        Aga
        • dominik358 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 24.03.14, 17:59
          Hej ja też dopiszę się ,mam 38 lat towarzyska z dużym poczuciem humoru pozdrawiam dziewczyny .
          • 222_daniela Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 26.03.14, 15:52
            Hej , na weekend jedziemy w góry pochodzić , jest nas już 3 ktoś chętny jeszcze dołączyć do nas ? Wiek i płeć bez znaczenia
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 10:09
          Cześć, miło bardzo Cię poznać. Mieszkasz na Jurze :)! Znasz tam każdy kąt ;)! Może zapodasz trasę wędrówki na jakieś 2 dni - sobota i niedziela? Osoby, które tu w wątku napisały, że lubią takie wyprawy mógłby się skrzyknąć i spotkać? Pozdr. Iza
      • malgosia47slask Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 26.03.14, 18:47
        Jestem za. Stworzmy grupę babską. cel - raz na jakiś czas wypad tanimi liniami albo inne cóś . danka 47 adres randolph232@wp.pl
        • 2013anna Re: Śląsk - singielka, Katowice 26.03.14, 19:35
          Chętnie się przyłączę do wyjazdów za granicę z biurem podróży lub na własną rękę, a także do wędrówek po Beskidach (K45+ Katowice).
          • 2013anna Re: Śląsk - singielka, Katowice 26.03.14, 19:37
            Chętnie się przyłączę do wyjazdów za granicę z biurem podróży lub na własną rękę, a także do wędrówek po Beskidach (K45+ Katowice).
            Mój adres: 2013anna@gazeta.pl
            • sosenka49 Re: Śląsk - singielka, Katowice 01.04.14, 12:37
              Cześć Aniu
              Gdybyś chciała lecieć do Grecji na 2 tygodnie 7+7 w sierpniu lub wrześniu to napisz do mnie, bo na sierpień mam koleżankę, tylko, że ona woli wypoczynek, a może razem byśmy wyleciały.
              Ja mieszkam koło Katowic, więc mogłybyśmy się spotkać i pogadać.
              sosenka 49@gazeta.pl
          • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, Katowice 17.05.14, 10:14
            Cześć, wędrówki po Beskidach. Możemy się zgrać na wypad w góry z PTTK Katowice lub Chorzów. Maja plan wyjazdów weekendowych, na cały sezon. Odpisz, czy jakaś będzie Tobie pasować? Pozdr. Iza
        • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 10:11
          Cześć, odpisałam na twojego e-maila ... i cisza ? Pozdrawiam, Iza
      • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 10:03
        Witam, witam, tak, miło się zrobiło - cieszę się, że zaczęłam wątek, dzięki któremu kilkoro osób pozna się i dojedzie do skutku wyjazd na wakacje, weekend albo po prostu spotkanie. Uważam za BEZCENNE - ominięcie bezsensowne dopłaty do jedynki :(!!! Grupa wyjazdowa - to dużo :)! Skupiłam się na razie na odpowiedzi i kontakcie z osóbami, które do mnie napisały e-maila. Asiu, Katowice - Kraków to ledwo chwilka podróży, chyba chciałabym znowu odwiedzić Twoje miasto i spotkać się. Ustalimy termin ? Wiosenne pozdrowienia, z odbiorem Iza
    • lola.1978 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 30.03.14, 15:50
      Czesc dziewczyny tez jestem singielka mam 36 lat pochodze z okolic Katowic , szukam chetnej na wyjazd do Tunezji po 23 lipca na tydzien miejscowosc Souss
      Można nawet zorganizowac wiekszą ekipe bedzie weselej :) moj e-mail magda885@hotmail.com
      • bleuisa333144 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 10:19
        Cześć, kierunek, który wybrałaś na urlop jest nadal trochę groźny w tym roku ;)!. Za to ceny OK - powolające. Sousse - piękne byłam, zwiedziłam, planuję inne kierunki. Udanego urlopu, może znajdzie się inna zainteresowana podróżniczka na wypad z Tobą ;)! Powodzenia, Iza
        • basiae1 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 17.05.14, 18:38
          daj znać mam propozycje jula29@op.pl
          • anika040 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 26.05.14, 21:47
            hello, dopiero dziś trafiłam na ten wątek, też szukam wakacyjnego towarzystwa :-) Jestem z Krakowa, K 40, urlop w sierpniu więc niestety egzotyka odpada :-) Ale może Sycylia, Malta, Cypr? Ja lubię aktywny wypoczynek, chcę jak najwięcej zobaczyć,pozwiedzać , poznać klimat miejsc w których jestem, zjeść coś pysznego, ale tez popływać i złapać trochę słońca, po prostu fajnie spędzić czas. Jest ktoś zdecydowany na sierpień? piszcie : anika040@gazeta.pl
    • agne-s1 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 25.05.14, 09:12
      Dziewczyny!!!Może ma któraś ochotę na wyjazd w lipcu w ciepłe kraje- Grecja,Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania itp..kierunek do ustalenia.., ja 30+, z okolic Katowic
      Mail agne-s1@gazeta.pl
    • birds00 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 25.05.14, 11:03
      Witaj jestem z Wodzisławia Śl.znam angielski,lubię pływać,fotografować,naturę i kocham morze.Daj znać jeśli będziesz miała ochotę razem się wybrać,bo widzę że frekwencję masz dużą,Wszyscy chcą gdzieś jechać.Ja jestem wolna od 20 lipca chętnie gdzieś na miesiąc.
    • bikegirl Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 30.05.14, 12:03
      hej, hej ...
      chętnie przyłączyłabym się do takiej grupy podróżujących dziewczyn, sama uwielbiam gnać przed siebie, zżera mnie ciekawość świata i ludzi. K36, katowice
      • agne-s1 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 31.05.14, 09:10
        A może Egipt, Hurgada od 31.07....jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać na maila agne-s1@gazeta.pl
        • agne-s1 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 31.05.14, 09:11
          Ja z okolic Katowic...
          • sissi4281 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 03.07.14, 22:59
            Hej! Oferta nadal aktualna? Chętnie dowiedziałabym się więcej! Opole pozdrawiam
          • kala73 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 08.07.14, 05:29
            ja tez okolice Katowice chetna? to moze razem sie wybierzemy? napisz
            • bikegirl Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 13.07.14, 10:20
              jak najbardziej, możemy gdzieś wyskoczyć
              bikegirl@gazeta.pl
              • emi2683 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 16.07.14, 23:16
                Mam 31 lat i jestem zainteresowana wyjazdem do Maroko 22.07 na tydzien?Zainteresowane?Napiszcie:emka765@wp.pp
                • emi2683 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 16.07.14, 23:17
                  emka765@wp.pl
      • lola.1978 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 01.06.14, 10:38
        czesc Wam ponownie jak sie przedstawiaja sprawy z wakacjami jest jakas chetna na Tunezje [po 25 lipca?
      • lola.1978 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 01.06.14, 13:21
        czesc bikegirl tez mam 36 lat jesli jestes nadal zainteresoowana jakims wypadem napisz magda885@hotmail.com masz jakias propozycje?
    • cleo_69 Re: Śląsk - singielka, która lubi podróżować? 03.07.14, 23:49
      Hello bleuliso,ja tez jestem ze sląska i również poszukuje osób zainteresowanych wyjazdem na wakacje, ponieważ całkowicie podzielam Twoje zdanie na temat przepłacania dopłatą do jedynki.Jesli nadal szukasz kompana do swoich wypadów zgłaszam swoją chęć uczestnictwa.Odezwij się na maila gazetowego jesli Twoja propozycja przyłączenia jest nadal aktualna.Pozdrawiam Iwona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka