Dodaj do ulubionych

wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałtyk :-)

04.04.14, 11:47
Witam,
planuję wybrać się w tegoroczne wakacje z córką (7 lat) nad ciepłe morze (Hiszpania), ewentualnie nad Bałtyk. Być może z jeszcze jedną koleżanką (też z córką). Jeśli ktoś planuje się wybrać w pojedynkę z dzieckiem w tym samym kierunku, zapraszam do kontaktu. W grupie zawsze raźniej ;-).
Obserwuj wątek
    • danttee Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 11.05.14, 13:35
      "Pokoje EWA" położone są w spokojnej, nadmorskiej miejscowości między Karwią a Jastrzębią Górą.
      Budynek przystosowany jest wyłącznie dla wczasowiczów. Zapewniamy eleganckie pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami lub ze wspólną łazienką, telewizorami, lodówką w pokoju, sprzętem plażowym oraz siecią Wi-Fi.
      Pobliskie tereny leśne nadają się wspaniale do miłego spędzenia czasu na wycieczkach pieszych oraz rowerowych.

Zapewniamy Państwu miłą, wspaniałą atmosferę oraz niezapomniane przeżycia i stosunkowo niską cenę za wysoki standard!!!

W obiekcie: parking niestrzeżony, możliwość przywiezienia zwierząt, łazienka w pokoju, TV , telefon w obiekcie, dostęp do internetu na terenie obiektu, możliwość grillowania, plac zabaw dla dzieci.

**Działka około 3 tys m2 pozwoli pociechom na swobodną zabawę.

Wyżywienie we własnym zakresie.

> Zniżki dla dzieci do lat 3 - do negocjacji.
      >Dopłata za dodatkową osobę w pokoju - do negocjacji.
      >Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie nie mniejszej niż 20%, do 7 dni od dokonania rezerwacji telefonicznej, bezpośrednio na konto właścicieli, lub przekazem pocztowym.

*Prosimy o zapisanie na przelewie lub przekazie, dokładnego terminu pobytu.

*Doba noclegowa zaczyna się o godz. 16:00 a kończy się o 11:00.

**Cena DO NEGOCJACJI!!!

więcej informacji oraz zdjęć na stronie www.pokojeostrowo.pl
    • the_tiger_lillies Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 16.05.14, 13:00
      Przekonałam się, że na wyjazd z dzieckiem (synek lat 6) najlepiej sprawdzają się apartamenty. Ale trzeba szukać takich, które reklamują się jako przyjazne dzieciom. My mamy sprawdzony jeden w Świnoujściu – Casa Marina Spa – jest przyjazny, ponieważ przy spa znajduje się plac zbaw dla dzieci. Dzięki temu z mężem mogliśmy trochę wypocząć, a mały raz, że dał nam odetchnąć, dwa, że znalazł tam kumpli i kumpele w swoim wieku – a to też bardzo ważne, bo przynajmniej mój syn, na dłuższą metę nudzi się sam i zaczyna marudzić. Wtedy wakacje nie są przyjemne ani dla nas, ani dla niego i tracą sens.
      Ja mieszkałam zdaje się w tym pokoju, albo bardzo podobnym: swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/casa-marina-spa/183_312-spa
      Kolejna sprawa – wspominałaś, że chcesz się wybrać ze znajomą i właściwie dlatego polecam apartament. Wynajmujecie wspólnie mieszkanie np. 2- lub 3-pokojowe i mieszkacie razem. Wychodzi wam dzięki temu taniej i wygodnie, bo każdy ma swój pokój. Macie kuchnię, więc sprawnie można coś upichcić dla maluchów, a przy większym gotowaniu oszczędzacie na jedzeniu na mieście – we dwie możecie zrobić dyżury, żeby każda osoba poczuła się też jak na wakacjach.
      Przygotujcie się na konieczność wpłaty sporej zaliczki i na kaucję – zwrócą wam przy wyjeździe.
    • anka467 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 11.06.14, 14:27
      Idealne miejsce dla ludzi młodych jak i starszych. Jest to miejsce bezpieczne z powodu całodobowej ochrony ośrodku co uniemożliwia wejście osobom, które nie posiadają odpowiedniej karty wstępu. Do morza rzut beretem. Niezapomniane widoki zachodzącego Słońca oglądane z samego klifu. POLECAMY!
    • ajejijeji Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 18.06.14, 08:53
      duża rozbieżnoś hiszpania a polskie wybrzeże - całkowicie odmienne - nie byłem nigdy w hiszpani, ale w polsce polecam świnoujście - www.hotelisko.pl/noclegi,Swinoujscie.html - tu znajdziesz to czego potrzeba, jestem zadowolony z czystych plaż, wysokiej jakości noclegów i usług głównie pod gości niemieckich.
      • kaja3507 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 22.06.14, 22:52
        Na wakacje z dzieckiem polecam wybrać sprawdzony ośrodek albo pokój bo jak sie jedzie w ciemno to można doznac szoku - np chrapiący sąsiad z domku obok, bo domek praktycznie na domku :/
        Polecam ten www.adam.jaroslawiec.pl/ - oglądałam w zeszłym roku i w tym się wybieram - wielki teren, ośrodek zagrodzony, mnóstwo atrakcji pod kątem dzieci ale tez dorosłych, jest co robić bo i baseny i boiska, korty, wszystko co trzeba
      • bkik Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 19.11.14, 12:55
        Jeździmy już od kilku lat z dzieciakami nad nasze morze i prawdą jest, że podstawa to sprawdzony ośrodek. Do tej pory byliśmy w Władysławowie, Ustce, Ustroniu... Ostatnie wakacje spędziliśmy w trochę innym miejscu - Bobolinie obok Dąbek. Oprócz wszystkiego co można znaleźć w nadmorskiej miejscowości dodatkowo jest tam rewelacyjna plaża - szeroka , piaszczysta i co dla nas najważniejsze niezatłoczona . Polecam również domki letniskowe w których byliśmy: Domki Sowia Polana - www.sowiapolana.pl , super miejsce dla dzieciaków. Udanych wakacji !
        • jacekot73 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 03.03.15, 23:38
          Zgadzam się w 100% z przedmówcą ja też polecam Dąbki , to taka miejscowość która specjalizuje się rodzinach z dziećmi , więc jeśli szukacie miejscowości aby wypocząć to właśnie tu , jakby ktoś szukał informacji Dąbkach , fajnych kwaterach lub atrakcjach w najbliższej okolicy dzwońcie lub piszcie dane na stronie www.domkikotwica.pl

bkik napisał(a):

> Jeździmy już od kilku lat z dzieciakami nad nasze morze i prawdą jest, że podst
          > awa to sprawdzony ośrodek. Do tej pory byliśmy w Władysławowie, Ustce, Ustroniu
          > ... Ostatnie wakacje spędziliśmy w trochę innym miejscu - Bobolinie obok Dąbek.
          > Oprócz wszystkiego co można znaleźć w nadmorskiej miejscowości dodatkowo jes
          > t tam rewelacyjna plaża - szeroka , piaszczysta i co dla nas najważniejsze niez
          > atłoczona . Polecam również domki letniskowe w których byliśmy: Domki Sowia Po
          > lana - www.sowiapolana.pl , super miejsce dla dzieciaków. Udanych wakacji !
    • skowronek90 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 18.10.16, 13:29

Sympatycznie można czas z dziećmi spędzić w Redzie w Aquapark Reda. Brakowało takiego miejsca w regionie ale jak już zbudowali to powiem, że klękajcie narody. Po Europie trochę jeżdżę i mogę powiedzieć, że takiego standardu to jeszcze nie widziałem, nawet na zachodzie. No i pomysł z rekinami w akwarium, które się mija przy zjeździe – wow!
    • mamciadancia86 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 21.04.17, 19:02
      Fajnie, że chcesz i nie boisz się podróżować z małym dzieckiem :) też bym wybrała raczej jakieś ciepłe morze bo nasz Bałtyk jest za zimny dla takich małych szkrabów. My w tamtym roku byliśmy z naszą małą na Zakynthosie bo znaleźliśmy na suncenter fajny hotel z kompleksem basenów więc córa się nie nudziła
    • sam_13 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 14.12.17, 07:43
      Ja jadę z córką (prawie 8 lat) na Gran Canarię (Maspalomas) od 22 czerwca 2018 r. na 12 dni z Itaką. Chętnie nawiążę kontakt z rodzicem wyjeżdzającym z dzieckiem (dziećmi) w tym samym kierunku. Mamy zarezerwowany fajny bungalow. Potem mam urlop od 12 sierpnia do końca miesiąca i planujemy Bałtyk, ale nie mam nic konkretnego na uwadze, więc możemy się dostosować. Proszę o kontakt pet20@wp.pl
    • adam_g1984 Re: wakacje z dzieckiem - morze (ciepłe lub Bałty 22.12.17, 15:07
      Cześć :)
      Niedawno wystartowaliśmy z nowym serwisem www.tripconnect.pl
      Sami często podróżujemy i wielokrotnie szukaliśmy większej ekipy na wyjazd.
      W grupie dużo lepiej się podróżuje no i można sporo zaoszczędzić :)
      Nasz serwis to takie miejsce, gdzie w łatwy sposób, za pomocą wyszukiwarki można znaleźć kompana do podróży.
      Zamiast pisać na wielu forach wystarczy kliknąć na stronę, zalogować się przez FB i w kilku krokach dodać swój wyjazd.

Chcemy zbudować społeczność podróżniczą i liczymy na zaangażowanie osób z tego typu forów.
      Być może właśnie tam uda Ci się znaleźć wymarzonego kompana na podróż :)
      Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie:
      tripconnect.pl//
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka