Dodaj do ulubionych

Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sierpień

20.05.16, 13:29
Szukam ludzi na wyjazd na Półwysep ... aby pouczyć się wind- / kitesurfingu :)
Może też ktoś z was myślał po takim spędzeniu urlopu?
Fajnie trochę się poruszać, poznać nowych ludzi :)

Termin do ustalenia, urlopu jeszcze nie wypisałam. Ale tak lipiec/sierpień.
Dawajcie znać ... czas ucieka :)
Obserwuj wątek
    • krzysztofmariuss Re: Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sie 25.05.16, 14:59
      Właśnie wróciłem z Jastarni , dożo szkół , polecam Maszoperie , super instruktorzy , nowy sprzęt , dobre spoty i niezła miejscówka :)
      • megane30 Re: Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sie 25.05.16, 15:33
        Słyszałam, że tam też fajnie. Ja obstawiam Chałupy, ale wiele zależy od terminu i ludzi :)
        Szukam chętnych na wyjazd...
        Jak coś, pisz na maila gazetowego.
    • bart1986 Re: Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sie 04.06.16, 13:36
      Ponownie bo widzę że pytasz w 2ch miejscach : Szkół jest cała masa a w nich pełno ludzi, możesz spokojnie pojechać w ciemno a na miejscu kogoś poznasz. Cały półwysep ma genialny klimat, ja byłem w zeszłym roku w funkite.pl i jadę znowu bo było super.
      • megane30 Re: Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sie 07.06.16, 10:31
        Wiem, że szkół jest dużo, ludzi też ;) Ale szukam towarzystwa teraz, żeby wspólnie się wybrać i wynająć noclegi i spędzać wspólnie czas.
    • awanturnica25 Re: Półwysep Helski / wind/kitesurfing lipiec-sie 19.05.23, 15:11
      Ja szczególnie polecam wypady na kitesurfing od kiteaway.pl/. Firma cechuje się pełnym profesjonalizmem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka