Dodaj do ulubionych

Czarnogóra, ALBANIA, Grecja, Bułgaria 14 dni autem

17.07.22, 23:52
Cześć Wszystkim,
Planuję wyjazd około 24-29 lipca na 10-14 dni, ekonomicznym samochodem. Główny cel, to objechanie najpiękniejszych plaż Albanii 7-14 plaż, zatoka Kotorska w Czarnogórze, może okolice Kawali w Grecji oraz fajne miejsca w południowej Bułgarii.

Jestem elastyczny, ale w upale nie jestem w stanie wspinać się po górach, więc preferuję oglądanie pięknych pejzaży, pływanie w ciepłym morzu, leniuchowanie pod daszkiem na plaży, smakowanie regionalnej kuchni, oglądanie ciekawych zabytków.

Mam 2 wolne miejsca w samochodzie i mogę zabrać 2 osoby, najlepiej nie palące jeżeli nie biorą dużo bagażu lub 1 osobę jeżeli chce wziąć sporo bagażu.

Można po drodze zaliczyć jeszcze Budapeszt lub Balaton, co do trasy jestem elastyczny. Koszty wiadomo do podziału (paliwo, winiety, opłaty za parkingi i autostrady). Najbardziej ekonomicznie byłoby jechać w 4 osoby, wtedy koszty podróży będą naprawdę niskie, ponieważ auto myślę spali maks 4.5-5 litrów na 100km.

Mieszkam w Wawie, jestem elastyczny czasowo, ale mogę zabrać kogoś po drodze z innego miasta.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka