Dodaj do ulubionych

Włóczęga po Włoszech :)

IP: *.xtreme.net.pl 16.12.04, 18:54
Szukam chetnych na wyprawę do Włoch wiosną, latem, ewentualnie jesień.
Samolotem lub autokarem do np: Rzymu a potem od miasta do miasta, lub od
miejsca do miejsca przez powiedzmy 2 tyg. Chętnie południowa część Włoch.
Noclegi w hostelach lub schroniskach. Generalnie tak aby dużo zwiedzić za
małe pieniążki. Zapraszam. Aha mam 28 latek.
Obserwuj wątek
    • Gość: italek Re: W?ócze˛ga po W?oszech :) IP: *.pool8022.interbusiness.it 17.12.04, 09:55
      fajny pomysl na wiosne bo lato za gorace aby sie tluc komunikacja. Noclegi w hostelach moga
      byc niemozliwe bo wiosna ludzie jeszcze tam mieszkaja. Dopiero od 7 czerwca jest luz. Nie
      wiesz ile kosztuje nocleg w schronisku?
      pojechalbym do kalabrii od strony morza jonskiego
    • Gość: kasia Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.k.mcnet.pl 17.12.04, 16:10
      Bardzo chętnie bym się wybrała. Najchętniej w maju lub czerwcu. Czy masz
      ustalone miejsca godne odwiedzenia?
    • dulcys Re: Włóczęga po Włoszech :) 17.12.04, 23:35
      podaj jakis namiar na siebie.
    • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.pl / 80.48.252.* 19.12.04, 14:35
      Hej! Ten pomysł chodzi za mną już od dawna :) Miejsc które chciałbym odwiedzić
      jest bardzo wiele: Gargano, Amalfi, Positano, Sycylia i cała masa innych,
      napewno na wszystkie nie starczy czasu, zostaną na inne okazje. Chciałabym
      pozwiedzać ale też pomoczyć sie w morzu:) Czas i dokładna traca jest do
      ustalenia. Narazie chcę nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi bo sama nie
      lubię jeździć. Mój e-mail: italka76@o2.pl Pozdrawiam ciepło bo za oknem zima !
    • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.pl / 80.48.252.* 19.12.04, 14:43
      Zapomniałam napisać że znam włoski :)
    • Gość: marcinc3 Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.elblag.dialog.net.pl 25.12.04, 13:28
      pisze sie bardzo chetnie marcin mij adres 608270000@wp.pl lub z loginu gazeta
    • Gość: ilona_ostrowska Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 15:54
      jestem zainteresowana, ilona_ostrowska@gazeta.pl,czy moge zabrac chlopaka czy
      to babski wyjazd, kogo zabieracie?
    • Gość: turystka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 16:21
      Chętnie dołączę, uwielbiam takie wyprawy.
      Mój adres bea110@wp.pl
    • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.xtreme.net.pl 27.01.05, 17:41
      Dawno tu nie zaglądałam, a tu prosze miła niespodzianka:) Wyjad jak najbardziej
      koedukacyjny. Mój adres: italka76@o2.pl Piszcie! Pozdrawiam! Nie dajcie sie
      zimie:)
      • morselis Re: Włóczęga po Włoszech :) 27.01.05, 20:41
        Bardzo ciekawy pomysł...
        Jest jeszcze troszeczkę czasu do wyjazdu więc
        jeżeli będzie możlliwe to zabiorę się z Wami.

Pozdrawiam, art
        • ilona_ostrowska Morselis napisz cos o sobie 28.01.05, 01:29
          Nie obawiajcie się ludzi przyjaznych ani nieprzyjaciół.Obawiajcie się tylko
          ludzi obojętnych.Za ich milczącą zgodą istnieje zbrodnia i zdrada.
          • morselis Re: Morselis napisz cos o sobie 06.02.05, 12:28
            Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale niedawno dostałem info na maila że
            ktoś napisał w tym wątku. Jak się okazuje w tym wątku jest bardzo duzo nowych
            wpisów więc kompletnie nie wiem dlaczego wcześniej nic do mnie nie przyszło...

Cóż ja mogę napisać o sobie. Chyba tylko tyle że lubię gdzieś pojechać i pobyć
            tam dłuższy czas. Cały październik byłem w Rosji, w Belgorodzie i później
            jeszcze też na Nowy Rok 2 tygodnie. Co prawda niewiele ale można o tym
            przeczytać w temacie Rosja.
            A teraz chcę pojechać w przeciwnym kierunku i mam nadzieję że uda mi się to
            zrealizować z grupą miłych ludzi z Polski i nie tylko...

Pozdrawiam, art
    • Gość: italka Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: 212.87.240.* 28.01.05, 13:35
      Czasu do wyjazdu jest jeszcze trochę ale pewnie ustalenia mozna poczynić;)
      Zatem jaki m-c obstawiacie? Ja czerwiec:) Będzie już ciepło ale nie upalnie i
      przed sezonem.
      • Gość: italka Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: 212.87.240.* 28.01.05, 13:36
        Dwa miały być;) Jaki transport Was interesuje?
        • Gość: ilona Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.05, 21:03
          pociąg, moze byc czerwiec, gdzie bedziemy spali?ile kasy mam wziac?
          • neptun123 Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych 31.01.05, 17:14
            A może ktos jest zainteresowany w wyjezdzie w koncu czerwca na 2 tygodnie
            samochodem. Ja dysponuje autem.
            • Gość: italka Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: 212.87.240.* 01.02.05, 08:13
              Ja myslę o czerwcu. To też jest pomysł. Ja nie mam samochodu więc nie pisałam o
              takiej opcji. Ile osób możesz zabrac Twoim autkiem?
              • neptun123 Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych 01.02.05, 10:06
                A ile jest zainteresowanych?
                • Gość: italka Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: 212.87.240.* 01.02.05, 10:33
                  5, 6 osób się zadeklarowało a ile pojedzie to się okaże :)
                  • neptun123 Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych 01.02.05, 11:13
                    Ja mysle ze maksymum to cztery osoby.
                    • Gość: italka Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych IP: 212.87.240.* 01.02.05, 12:16
                      Maksimum dla Twojego autka czy wogóle ?
                      • neptun123 Re: Pytanko ...albo dwa do osób zainteresowanych 01.02.05, 13:25
                        Do mojego samochodziku moge wziąść trzy osoby + kiewrowca ( ja ).
                        Jesli są chetni to proszę o informację, będziemy wymyslać wspólnie szczegóły.
    • Gość: cheyenne Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.fw.hochtief.de / *.hochtief.de 01.02.05, 11:23
      Hmmmm, watek rozwija sie bardzo obiecujaco, trzymam kciuki za powodzenie akcji
      bo planow nie zmienilam i nadal chce sie z Wami wybrac.

Pozdrawiam, J ;-))))
      • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: 212.87.240.* 01.02.05, 12:15
        Bardzo mnie to cieszy :) Pozdrawiam!
    • Gość: Pawel Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 14:58
      Jade szczegoly wyprawy prosze na panpawel@op.pl w razie czego moge tez
      pojechac samochodem ale wtedy max 3-4 osoby w moim aucie razem ze mna
      • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.bis / 212.244.80.* 01.02.05, 17:36
        Jeśli będzie takie zainteresowanie (co mnie bardzo cieszy:)to nie zmiscimy sie
        do jednego autka, więc moze pojedziemy we dwa albo moze uda sie zorganizować
        jakies jedno większe.
        • iva33 Re: Włóczęga po Włoszech :) 04.02.05, 23:28
          witam! śledzę wasz wątek od początku-chociaż się nie wpisałam-co czynię teraz
          :-) Ciekawy pomysł! Wg stanu na dzień dzisiejszy- dopisuję się do chętnych na
          wyjazd-i oby w rezultacie coś z tego wyszło :-) Autka niestety nie posiadam-ale
          to byłby najlepszy-i chyba najtańszy-środek transportu.
    • neptun123 Re: Włóczęga po Włoszech :) 04.02.05, 11:25
      Jesli ktoś jest zainteresowany w wyjezdzie autem do Włoch w koncu czerwca,
      zapraszam do korespondencji: neptun123@gazeta.pl
      • biedronka011 Re: Włóczęga po Włoszech :) 06.02.05, 09:40
        ...tez sledze watek od poczatku...i pomysl jest interesujacy.Wstepnie wyrazam
        zainteresowanie,jednak prosilabym o jakies konkrety a mianowicie:jaki jest
        przewidywalny koszt wyprawy.Ile trzeba przeznaczyc na
        spanie,jedzenie,transport,jakie s rozrywki itp itd.Pozdrawiam
        E.
        • Gość: italka Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: 212.87.240.* 07.02.05, 16:17
          Pozdrawiam gorąco (na przekór zimie) wszystkich zainteresowanych:)
          Koszt, w dużej mierze zależy od ilości osób, które pojadą. Transport, jeśli
          zdecydujemy sie na samochód, to koszt bedzie zależny od ilości osób które sie
          zrzucą na benzynkę. Swoją drogą może ktoś zmotoryzowany obliczy koszt takiej
          podróży? :)Ja nie mam autka więc nie zabieram głosu w tej kwestii. Nocleg,
          podobnie im większy pokój tym taniej, myslę że na ok znajdzie się coś za max 20
          euro za noc, jeśli wynajmiemy apartament to może taniej (jeśli ktoś ma jakies
          interesujące namiary to bardzo prosze:) Jedzenie jest we Włoszech droższe niz w
          Polsce mniej więcej dwa razy, teraz kurs euro działa na naszą korzyść, oby tak
          zostało do lata. Co do rozrywek to juz bardzo indywidualna kwestia.
          • Gość: daaark Re: Włóczęga po Włoszech :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 22:32
            bardzo chętnie się z Wami wybiorę. jeśli autami to mogę dodać na stan wyprawy
            autokemping (stare ale jare)Kuchenka ,prysznic,przelotowo 7 osób(ja, m. kobieta
            i5m. wolnych... spanie 4 os. plus przyst. namiotowa ok. 3 os. jestem z
            3miasta.pozdrawiam .
    • parszywy Re: Włóczęga po Włoszech :) 21.02.05, 22:24
      To jest to : )
      • Gość: italka Co mianowicie ? :) IP: 212.87.240.* 22.02.05, 08:13
        • Gość: Misty Re: Co mianowicie ? :) IP: 195.150.100.* 24.02.05, 07:24
          Chętnie dołączę,jeśli jest miejsce.

Mój adres dorrie@interia.pl

• Gość: ilona_ostrowska czym sie zajmujesz doriie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 10:14
            ok, czyli ostatecznie czerwiec?jestem z krakowa
            • morselis Re: czym sie zajmujesz doriie? 25.02.05, 23:54
              mój email: morselis@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka