Dodaj do ulubionych

Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Katowic

01.02.09, 20:51
Obserwuj wątek
    • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 01.02.09, 21:04
      Szukam osób które lecą w tym terminie żeby sie zapoznać wcześniej bo
      w grupie zawsze raźniej
      • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 08.02.09, 18:10
        chyba jednak nikt nie leci w tym terminie :( a moze ktoś był w Club
        Big Blue
        • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 01.03.09, 19:19
          czy ktos tam leci do tego hotelu?
        • Gość: Karolina Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.ib.tcz.pl 06.03.09, 20:14
          Witam:)Byłam w tym hotelu 3 lata temu.POLECAM gorąco wszystkim:)
          • Gość: nina Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 15:46
            Też byłam w tym hotelu,wszystko jest ok.Atmosfera i obsługa wspaniała.Polecam
            będziecie mieli udane wakacje.
            • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 08.03.09, 20:17
              dzięki mam nadzieje ze sie wszystko uda i ytrafimy tam gdzie trzeba:)
              oby tylko nie zamienili nam hotelu
              • Gość: Robert Kotowski Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.radom.vectranet.pl 22.06.09, 15:29
                Robert Kotowski Radom - ja sie wybieram do Leeds w UK, czy ktoś tam
                już był, czy jest tam coś ciekawego w okolicy do zwiedzenia;
      • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 01.06.09, 13:28
        gabi-2310 napisała:

> Szukam osób które lecą w tym terminie żeby sie zapoznać wcześniej
        bo
        > w grupie zawsze raźniej
      • Gość: Marek Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.07.09, 19:29
        Lecę z żoną i dwójką dzieci ale z Wrocka. Czy leci ktoś jeszcze z Wrocławia?
    • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 01.06.09, 13:33
      może juz ktoś wrcił z Club Big blue albo zamierza sie tam wybrać?
      • a-dm Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 01.06.09, 13:48
        My lecimy do tego hotelu ale już 24 czerwca. Problem /a może zaleta/
        w tym, że w tym hotelu nie ma wielu Polaków. Hotel sprzedaje tylko
        Traida. Mają w ofercie chyba 6-8 pokoi w jednym czasie, dlatego nie
        jest tak łatwo znależć innych. Nie wszyscy kotrzystaja z Forum.
        Pozdrawiam.
        • Gość: kama Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 03.07.09, 12:08
          w tym hotelu, jest b. duzo Polaków, troszkę mniej Anglików i
          Niemców:)A kelnerzy coraz lepiej mówią po polsku:)
          • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 03.07.09, 12:25
            Byłaś może w tym roku w Big blue?
            Opinie z zeszłego roku są super.
            Ciekawa jestem jak jest teraz.
            Jadę 29 lipca z Warszawy.
            Pozdr.
            • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 06.07.09, 21:05
              hej no to sie spotkamy mam nadzieje tylko ze trafimy do tego hotelu
              co ma być czekajcie tam na nas pozdrawiam
            • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 07.07.09, 18:09
              ewik.4 napisała:

> Byłaś może w tym roku w Big blue?
              > Opinie z zeszłego roku są super.
              > Ciekawa jestem jak jest teraz.
              > Jadę 29 lipca z Warszawy.
              > Pozdr.
              myśle że sie wszystko uda i że bedziemy zadowoleni pozdrawiam
              • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 07.07.09, 18:50
                Myślę,że będzie dobrze.Dzisiaj wyczytałam gdzieś post z pobytu w
                czerwcu tego roku i forumowicz bardzo zachwalał.
                Tylko,żeby nam nie zamienili hotelu,bo jak czytałam może tak się
                zdarzyć.
                Na pocieszenie,nie spotkałam się z zamianą Big blue na inny.
                Bądżmy więc dobrej myśli.
                Pozdr.
                • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 08.07.09, 18:53
                  ewik.4 napisała:

> Myślę,że będzie dobrze.Dzisiaj wyczytałam gdzieś post z pobytu w
                  > czerwcu tego roku i forumowicz bardzo zachwalał.
                  > Tylko,żeby nam nie zamienili hotelu,bo jak czytałam może tak się
                  > zdarzyć.
                  > Na pocieszenie,nie spotkałam się z zamianą Big blue na inny.
                  > Bądżmy więc dobrej myśli.

no własnie tez sie tego boje ze nam zamienią hotel
                  > Pozdr.
          • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 06.07.09, 21:06
            to super
            • a-d-m Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 09.07.09, 19:50
              Wróciliśmy z tego hotelu wczoraj. Ogólne wrażenie jest pozytywne. Co
              charakterystyczne to zmiana opinii. Po przyjeżdzie kiepska, po kilku
              dniach lepiej i na koniec znowu gorzej. Dleczego? Hotel ma bardzo
              mało miejsca, jest hałas w dzień i w nocy. Pokoje od strony głównej
              drogi biegnącej przez Alanyie to podobno koszmar. Pokoje b. dobre,
              obsługa b. dobra ale są też wyjatki. Jedzenie dość dobre, ale
              czasami jest przykro jak dzieci stoją w kolejce po kawałek mięsa z
              grila a pan kucharz daje im świadomie jakiś ochłap.
              Hotel jak na trzy gwiazdki jest niezły ale wiele opini na jego temat
              zdecydowanie przesadzonych. Myślę, że nie ma zadnego problemu z
              pobytem. Macie wykupione to tam pojedziecie. Triada działa całkiem
              nieżle. Moim zdaniem hotel dobry ale dla osób mało wymagajacych,
              podobnie jak wakacje w Turcji. Trzeba być mało wymagajacym. Nie wiem
              może tak trafiliśmy ale wiele, wiele osób mówiło mam w róznych
              miejscach: hotelu, wycieczkach, lotnisku i w samolocie - nigdy
              więcej do Turcji. My byliśmy w Turcji pierwszy raz i chya tam
              wrócimy ale napewno nie tak prędko.
              Jeżeli ,macie pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam.
              • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 10.07.09, 21:43
                Dziękuję za wiadomości.Przyznam,że trochę zmartwiłam się czytając,bo
                wczasy wybierałam pod kątem hotelu,były same pozytywy i tym się
                sugierowałam,a cena była przystępna..
                Ciekawa jestem jak jest z pokojami,czy te od ulicy to też Triady?
                Jak z wieczornymi animacjami,takie fajne,jak napisali?
                Interesuje mnie również w jakich godzinach czynne są zjeżdżalnie?
                Pozdrawiam
                • a-d-m Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 11.07.09, 17:55
                  Polacy w tym hotelu sa tylko z Triady. Jest ich/nas bardzo dużo ok.
                  50% wszystkich gości. W ubiegłym roku podobno było zdecydowanie
                  mniej.
                  My mieliśmy pokój dokładnie nad wejściem do hotelu a jest to
                  odwrotnie do głównej ulicy i też był hałas. Można mieć tez pokoje od
                  strony basenu wtedy hałas jest do ok. 24:00. Animacje są. najpierw
                  codziennie dokładnie to samo dla dzieci o 21:00, a następnie dla
                  dorosłych o 21:45 różne formy. Ciekawsza w tym jest atmosfera
                  sympatycznej imprezy niż same animacje. Zjeżdżalnie sa czynne dwa
                  razy dziennie chyba ok. 12:00 i ok. 14:30 po ok. 30-40 minut.
                  Pozdrawiam
                  • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 11.07.09, 22:28
                    Dzięki.
                    Ciekawa jestem jak długo trwa podróż z lotniska do hotelu?
                    Jak możesz napisz mi jak jest posiłkami?
                    Dziękuję z góry za odpwiedż i pozdrawiam.
                    • Gość: daggor Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: 78.8.106.* 23.07.09, 16:35
                      ja bede tam już 29.07...lece z katowic :)nic sie nie mart widać ze a-d-m był
                      pierwszy raz w turcji, tam jest troche inne życie i należy sie przestawic...
                    • Gość: daggor Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: 78.8.106.* 23.07.09, 17:11
                      kiedys bylem koło Side, tak ze podróż z lotniska to ok2-3 h jak dobrze
                      pamiętam... mnie interesuje czy jest tam necik, bo jeśli jest to napisze na
                      forum co i jak... :)
                      • a-d-m Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 24.07.09, 13:45
                        Rzeczywiście byliśmy w Turcji pierwszy raz - chcieliśmy zobaczyć coś
                        innego bardziej egzotycznego. Dotychczas wakacje spędzaliśmy głównie
                        we Włoszech, czasmi Szwajcaria, Grecja, Francja, Chorwacja.
                        Niestety egzotyki jak na lekarstwo - w każdym razie w rejonie
                        Alanyi - ale za to takie prawdziwe skomasowanie tego co omijaliśmy
                        dotychczas z daleka we Włoszech /wybrzeże Adriatyku/ - czyli wielkie
                        kompleksy turystyczne, gdzie turysta jest nieistotnym przedmiotem
                        tzw. usług wakacyjnych!!!! Taniej i zupełnie niezłej zabawy w Trucji
                        jest prawdziwy ogrom, ale ja po roku ciężkiej, głównie psychicznie
                        wyczerpujacej pracy, szukam zdecydowanie czegoś innego. W hotelu
                        Club Big Blue jest taka mała Turcja w pigułce: dość tanio, wesoło,
                        zabawnie, miło, sympatycznie, dość profesjonalnie i ..... i co ....
                        koniec. Jednak będziemy to miejsce wspominać /juz to robimy/ z dużą
                        sympatią bo na to zasługuje.
                        Reasumując wszystko zależy od tego czego się oczekuje na wakacjach.
                        Miłej, niedrogiej zabawy ale bez specjalnych wrażeń i doznań,
                        wycieczek fakultatywnych / w polskich warunkach/ wakcje w Sopocie
                        wycieczka w Bieszczady - Turcja jest super.
                        Pozdrawiam.
                      • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 24.07.09, 21:06
                        no to bedziemy czekać na informacje a My moze sie gdzies w hotelu
                        spotkamy wylatujemy 5,08
                        • Gość: ewik4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 22:51
                          Jak widzę w jednym terminie lecimy z daggorem.Pewnie o róznych
                          porach tam będziemy(inne miasta),ale napewno spotkamy się i super!
                          05 sierpnia czekamy na gabi-2310,Marka i Alicję.
                          Jest Nas już trochę i dobrze.
                          Pozdrawiam.
                          • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 27.07.09, 11:30
                            mam nadzieje że sie rozpoznamy bo w grupie zawsze razniej pozdrawiam
                            moze jakies szczegóły z wyglądu zebysmy sie mogli szybciej znależć :)
                            my lecimy w tójkę
                            • Gość: daggor Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: 193.111.174.* 27.07.09, 16:51
                              no ... ja siedzę już na walizkach :D lecę w środę w nocy tak że na
                              miejscu będę ok 6 w czwartek...jak się rozpoznać? ja często będę na
                              basenie wołał 7 letniego Krzyśka... tak chyba najlepiej :D
                              • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 27.07.09, 22:56
                                Wylatuję w środę o 15.35 z Warszawy,więc pewnie w nocy będziemy w
                                hotelu.
                                Ja na basenie będę często wołała 7-letnią Julkę i jej 13-letniego
                                brata Artura,który napewno będzie ją podtapiał.
                                Pozdrawiam i do zobaczenia.
                                • Gość: Alicja Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.09, 20:26
                                  Hej, Wrocław wylatuje 5.08 o godz. 7.30.... więc będziemy na Was czekać:) Ja
                                  będę wołać 12-letnią Klaudię i 7-letniego Adriana:) Do zobaczenia!
                                  • ewik.4 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 28.07.09, 21:21
                                    Ja już jutro lecę popołudniu,więc będę bacznie rozglądała się i
                                    nasłuchiwała imion,zwłaszcza ok.05 sierp.
                                    Będę do 12.08,więc na bank spotkamy się.
                                    Pozdrawiam siedząc na walizkach.
                                    • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 31.07.09, 11:28
                                      ewik.4 napisała:

> Ja już jutro lecę popołudniu,więc będę bacznie rozglądała się i
                                      > nasłuchiwała imion,zwłaszcza ok.05 sierp.
                                      > Będę do 12.08,więc na bank spotkamy się.
                                      > Pozdrawiam siedząc na walizkach.
                                      Ja bede wołać 7 letniego Mateusza pozdrawiam i czekajcie na nas, oj
                                      bedzie sie działo ekipa zorganizowana hehe pozdrawiam :)
                                      • gabi-2310 Re: Czy ktoś leci do Club big blue 5.08.09 z Kato 12.10.09, 20:40
                                        było super!!!!!!!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka