Dodaj do ulubionych

dobry dietetyk we Wrocławiu

16.09.13, 15:59
Polecam Centrum Dietetyczne Nutri-Med we Wrocławiu, super spotkania w miłej atmosferze, pięknie chudłam i utrzymuję wagę już 2 lata.
Obserwuj wątek
    • runner-mm Re: dobry dietetyk we Wrocławiu 14.10.13, 00:29
      dziś kazdy dietetyk jest miły, bo dba o klienta ;) ale nei każdy ma wysokie kompetencje i podejmuje ise tez trudnych przypadkow, bo to wymaga wiekszej wiedzy i doświadczenia np. przy pracy z pacjentami z rakiem, hashimoto, autyzmem itd. - ja osobiście moge polecić Klinikę DIety na Długosza 4
      • maniekpi Re: dobry dietetyk we Wrocławiu 21.11.13, 11:08
        Witam serdecznie.
        Zgadzam się z tym,co pisze runner-mm.
        "Wiedza wyklucza możliwość popełniania błędów",jak mawiał Hipokrates.
        Przyczyną nowotworów jest prawie zawsze nie prawidłowe żywienie,a pozostałe czynniki tj.palenie,stres,czynniki cywilizacyjne,działają niewiele gdy organizm jest dobrze odżywiony.Nie dziwne jest,że medycyna akademicka nie zna skutecznego leku przeciw chorobie hashimito lub cukrzycy,ponieważ nie znają przyczyny tych chorób cywilizacyjnych.
        Oddając się w ręce lekarza,który nigdy nie wyleczył np.alergii(bo medycyna akademicka alergii nie leczy),można porównać do sytuacji,w której malarz zamalowuje grzyba na ścianie bardzo drogą farbą, który to zabieg problemu nie rozwiązuje.Rozwiązaniem w takiej sytuacji,jest osuszenie domu!
        Jestem bioenergoterapeutą,dodatkowo zajmuję się doradztwem żywieniowym.
        Leczyłem i leczę choroby tzw.nieuleczalne.
        Można do mnie pisać lub dzwonić.
        maniekpi@interia.pl
        tel.533 919 695
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka