Dodaj do ulubionych

Dietetyk Czestochowa

13.11.13, 23:30
Witam wszystkich poszukuję naprawdę dobrego dietetyka w w Częstochowie lub okolicach.
Kogoś naprawdę znającego się w tym temacie.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • maniekpi Re: Dietetyk Czestochowa 21.11.13, 12:47
      Witam serdecznie!
      Jestem bioenergoterapeutą,i zajmuję się doradztwem żywieniowym.
      Choroby,z którymi nie radzą sobie lekarze,są niemal w każdym przypadku wyleczone przeze mnie.Mówiąc "niemal",mam na myśli np.chorych na nowotwory,których organizmy są na tyle spalone chemią,że nie są już w stanie podjąć walki.
      Natomiast np.ALERGIA,której doświadcza coraz więcej dzieci,jest w brew opinii lekarzy,W PEŁNI WYLECZALNA.
      "Wiedza wyklucza możliwość popełniania błędów",jak mawiał Hipokrates.
      Co do nadwagi,to spadek masy ciała jest możliwy tylko w tedy,gdy przestaje się mieszać paliwa,i już nigdy nie dochodzi do ponownego tycia.
      Zainteresowanych zapraszam.

maniekpi@interia.pl
      tel.533 919 695

Opole.
    • gosia00005 Re: Dietetyk Czestochowa 25.02.15, 18:16
      Polecam Panią dietetyk Malwinę Leszczyńską. Przyjmuje w Przychodni Kolejowej. Konkretna i kompetentna osoba. Pomogła mi kiedy już straciłam nadzieje, ze uda mi się schudnąć. Podaje link do jej strony: www.leszczynska.dobrydietetyk.pl
    • maja1223 Re: Dietetyk Czestochowa 30.05.19, 13:30
      Mieszkam w Kluczborku. Jakiś czas temu wybrałam się do Natury, tak do tej drogierii. Pewnie Cię zastanawia, co to ma wspólnego z odchudzaniem? Dowiedziałam się od Pań które tam pracują, że można na ich stronie skonsultować się z dietetykiem. Skorzystałam i nie żałuję. Opcja taka w moim przypadku jest bardzo dobra, ponieważ bardzo dużo podróżuję. Minus cztery kg w 1,5 miesiąca i lecę dalej :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka